Kebuleho dračí podzim 2016

17.09.2016
11:00 200 m (20) Rozjížďka A (#1)  
1 01:24.880 SATANI Z DOUBÍ  
2 01:29.070 LUŇÁCI  
3 01:31.880 MAFIE  
4 01:36.250 KEBULEHO DRACI  
5 01:40.940 JOLLY ROGER  
DNS TEP FAKTOR - CHOTILSKO  
cilove foto
11:15 200 m (20) Rozjížďka B (#2)  
1 01:33.570 SDH TISEM  
2 01:34.710 DRAGON FLIES  
3 01:38.030 KOMÁR  
4 01:41.490 OSADA ŽLÍBEK  
5 01:42.880 ZBYTEK SVĚTA  
cilove foto
11:30 200 m (20) Rozjížďka C (#3)  
1 01:28.760 HRUBY SPORT  
2 01:29.150 PIVNÍ BOUŘE  
3 01:32.890 KOSÁCI  
4 01:37.190 MAZELA  
5 01:39.120 TLUSTÝ PSI  
6 01:40.970 ALBIXON  
cilove foto
11:45 200 m (20) Rozjížďka D (#4)  
1 01:23.610 OLD COYOTS  
2 01:28.950 BANDA MARNÁ SNAHA  
3 01:29.120 JAWA  
4 01:31.220 RYCHLÝ BRZDY  
5 01:35.360 HLINÍCI HUMPOLEC  
6 01:37.930 BEST ie Z DOUBÍ  
cilove foto
12:00 200 m (20) Rozjížďka E (#5)  
1 01:24.100 LENSERS  
2 01:29.820 SMILOVICKÁ SEŠLOST  
3 01:31.620 BRNĚNSKÝ PRDELKY  
4 01:31.690 BLUDIŠŤÁCI  
5 01:32.530 ŠEVCI NOVÝ KNÍN  
6 01:39.090 OSADA STARÝCH KAMARÁDŮ  
cilove foto
12:15 200 m (20) Rozjížďka F (#6)  
1 01:27.770 STROS SEDLČANY  
2 01:28.100 SPERMIE ZE ŠEBÁŇOVIC  
3 01:31.420 KAMEŇÁCI  
4 01:33.510 SDH VĚTRNÍCI  
5 01:34.660 KOLAARUMPUL  
6 01:36.980 MODRÉ RYBIČKY  
cilove foto
12:30 200 m (20) Opravná jízda A (#7)  
1 01:30.380 ŠEVCI NOVÝ KNÍN  
2 01:32.190 KEBULEHO DRACI  
3 01:33.040 TLUSTÝ PSI  
4 01:33.070 OSADA ŽLÍBEK  
cilove foto
12:45 200 m (20) Opravná jízda B (#8)  
1 01:32.940 BLUDIŠŤÁCI  
2 01:33.510 SDH VĚTRNÍCI  
3 01:36.570 HLINÍCI HUMPOLEC  
4 01:36.940 ALBIXON  
5 01:38.580 ZBYTEK SVĚTA  
6 01:43.890 BEST ie Z DOUBÍ  
cilove foto
13:00 200 m (20) Opravná jízda C (#9)  
1 01:31.670 RYCHLÝ BRZDY  
2 01:31.940 KOLAARUMPUL  
3 01:32.250 MAZELA  
4 01:32.420 OSADA STARÝCH KAMARÁDŮ  
5 01:38.160 MODRÉ RYBIČKY  
6 01:38.610 JOLLY ROGER  
cilove foto
13:15 200 m (20) 1/4 finále A (#10)  
1 01:28.280 SPERMIE ZE ŠEBÁŇOVIC  
2 01:28.430 KAMEŇÁCI  
3 01:28.530 LUŇÁCI  
4 01:28.800 ŠEVCI NOVÝ KNÍN  
5 01:29.360 MAFIE  
6 01:36.240 KEBULEHO DRACI  
cilove foto
13:30 200 m (20) 1/4 finále B (#11)  
1 01:29.420 SMILOVICKÁ SEŠLOST  
2 01:29.520 DRAGON FLIES  
3 01:30.050 BRNĚNSKÝ PRDELKY  
4 01:34.140 BLUDIŠŤÁCI  
5 01:35.380 KOMÁR  
6 01:35.880 SDH VĚTRNÍCI  
cilove foto
13:45 200 m (20) 1/4 finále C (#12)  
1 01:25.330 PIVNÍ BOUŘE  
2 01:27.480 BANDA MARNÁ SNAHA  
3 01:28.000 KOSÁCI  
4 01:28.760 JAWA  
5 01:29.750 RYCHLÝ BRZDY  
6 01:33.190 KOLAARUMPUL  
cilove foto
14:00 200 m (20) Semifinále A (#13)  
1 01:24.290 STROS SEDLČANY  
2 01:24.352 SATANI Z DOUBÍ  
3 01:24.356 SPERMIE ZE ŠEBÁŇOVIC  
4 01:25.290 OLD COYOTS  
5 01:26.810 KAMEŇÁCI  
6 01:37.290 DRAGON FLIES  
cilove foto
14:15 200 m (20) Semifinále B (#14)  
1 01:26.060 LENSERS  
2 01:26.190 HRUBY SPORT  
3 01:26.640 SDH TISEM  
4 01:28.340 PIVNÍ BOUŘE  
5 01:35.820 SMILOVICKÁ SEŠLOST  
6 01:37.160 BANDA MARNÁ SNAHA  
cilove foto
14:30 200 m (20) Jezinka CUP RA (#15)  
1 01:44.510 KŽ DRAČENY  
2 01:49.420 TURBO DRAČICE  
3 01:50.210 SESTRY V AKCI  
4 01:50.480 ŠEVCOVKY  
5 01:50.730 DRAČICE Z KABANOSU  
6 01:58.080 KOKETY Z PRAHY  
cilove foto
14:45 200 m (20) Jezinka CUP RB (#16)  
1 01:39.220 PRIMA HOLKY  
2 01:41.260 HOLKY Z NAŠÍ ŠKOLKY  
3 01:46.450 SESTRY ČOCHTANOVY  
4 01:50.260 BOSORKY  
5 01:50.360 DECATHLONKY  
6 01:53.880 PIRÁTKY Z TISMÍ  
cilove foto
15:00 200 m (20) Finále F (#17)  
1 01:34.210 MODRÉ RYBIČKY  
2 01:34.230 JOLLY ROGER  
3 01:35.530 ZBYTEK SVĚTA  
4 01:38.540 BEST ie Z DOUBÍ  
cilove foto
15:15 200 m (20) Finále E (#18)  
1 01:36.030 OSADA STARÝCH KAMARÁDŮ  
2 01:36.730 OSADA ŽLÍBEK  
3 01:37.340 MAZELA  
4 01:39.670 HLINÍCI HUMPOLEC  
5 01:51.900 TLUSTÝ PSI  
DNS ALBIXON  
cilove foto
15:30 200 m (20) Finále D (#19)  
1 01:31.270 MAFIE  
2 01:32.610 KEBULEHO DRACI  
3 01:33.000 KOLAARUMPUL  
4 01:35.900 RYCHLÝ BRZDY  
5 01:36.180 SDH VĚTRNÍCI  
6 01:36.320 KOMÁR  
cilove foto
15:45 200 m (20) Finále C (#20)  
1 01:30.370 LUŇÁCI  
2 01:30.780 JAWA  
3 01:30.900 BRNĚNSKÝ PRDELKY  
4 01:30.920 ŠEVCI NOVÝ KNÍN  
5 01:32.020 KOSÁCI  
6 01:34.570 BLUDIŠŤÁCI  
cilove foto
16:00 200 m (20) Jezinka CUP FB (#21)  
1 01:45.380 DECATHLONKY  
2 01:47.550 ŠEVCOVKY  
2 01:47.550 DRAČICE Z KABANOSU  
4 01:50.420 PIRÁTKY Z TISMÍ  
5 01:53.880 BOSORKY  
6 01:53.920 KOKETY Z PRAHY  
cilove foto
16:15 200 m (20) Finále B (#22)  
1 01:25.660 OLD COYOTS  
2 01:25.920 KAMEŇÁCI  
3 01:26.710 PIVNÍ BOUŘE  
4 01:28.650 DRAGON FLIES  
5 01:29.980 BANDA MARNÁ SNAHA  
6 01:30.080 SMILOVICKÁ SEŠLOST  
cilove foto
16:30 200 m (20) Jezinka CUP FA (#23)  
1 01:38.870 KŽ DRAČENY  
2 01:39.410 TURBO DRAČICE  
3 01:40.000 PRIMA HOLKY  
4 01:43.120 HOLKY Z NAŠÍ ŠKOLKY  
5 01:43.540 SESTRY V AKCI  
6 01:46.880 SESTRY ČOCHTANOVY  
cilove foto
16:45 200 m (20) Finále A (#24)  
1 01:19.980 SATANI Z DOUBÍ  
2 01:20.360 LENSERS  
3 01:21.690 HRUBY SPORT  
4 01:21.860 STROS SEDLČANY  
5 01:22.700 SPERMIE ZE ŠEBÁŇOVIC  
6 01:29.280 SDH TISEM  
cilove foto
17:00 200 m (20) V.C. Otíka Rákosníka (#25)  
1 01:47.620 Drápalík  
2 01:51.060 Otík  
3 02:01.060 Štefan  
4 02:06.530 Dr. Skružný  
5 02:12.420 Turek  
6 02:42.350 Pávek  
cilove foto
01:00 200 m (20) Pořadí po 1. jízdě (#216)  
1 01:39.220 PRIMA HOLKY  
2 01:41.260 HOLKY Z NAŠÍ ŠKOLKY  
3 01:44.510 KŽ DRAČENY  
4 01:46.450 SESTRY ČOCHTANOVY  
5 01:49.420 TURBO DRAČICE  
6 01:50.210 SESTRY V AKCI  
7 01:50.260 BOSORKY  
8 01:50.360 DECATHLONKY  
9 01:50.480 ŠEVCOVKY  
10 01:50.730 DRAČICE Z KABANOSU  
11 01:53.880 PIRÁTKY Z TISMÍ  
12 01:58.080 KOKETY Z PRAHY  
01:00 200 m (20) Konečné pořadí: Jezinka CUP (#223)  
1 03:19.220 PRIMA HOLKY  
2 03:23.380 KŽ DRAČENY  
3 03:24.380 HOLKY Z NAŠÍ ŠKOLKY  
4 03:28.830 TURBO DRAČICE  
5 03:33.330 SESTRY ČOCHTANOVY  
6 03:33.750 SESTRY V AKCI  
7 03:35.740 DECATHLONKY  
8 03:38.030 ŠEVCOVKY  
9 03:38.280 DRAČICE Z KABANOSU  
10 03:44.140 BOSORKY  
11 03:44.300 PIRÁTKY Z TISMÍ  
12 03:52.000 KOKETY Z PRAHY  
01:00 1000 m (20) Konečné pořadí (#224)  
1 01:19.980 SATANI Z DOUBÍ  
2 01:20.360 LENSERS  
3 01:21.690 HRUBY SPORT  
4 01:21.860 STROS SEDLČANY  
5 01:22.700 SPERMIE ZE ŠEBÁŇOVIC  
6 01:29.280 SDH TISEM  
7 01:25.660 OLD COYOTS  
8 01:25.920 KAMEŇÁCI  
9 01:26.710 PIVNÍ BOUŘE  
10 01:28.650 DRAGON FLIES  
11 01:29.980 BANDA MARNÁ SNAHA  
12 01:30.080 SMILOVICKÁ SEŠLOST  
13 01:30.370 LUŇÁCI  
14 01:30.780 JAWA  
15 01:30.900 BRNĚNSKÝ PRDELKY  
16 01:30.920 ŠEVCI NOVÝ KNÍN  
17 01:32.020 KOSÁCI  
18 01:34.570 BLUDIŠŤÁCI  
19 01:31.270 MAFIE  
20 01:32.610 KEBULEHO DRACI  
21 01:33.000 KOLAARUMPUL  
22 01:35.900 RYCHLÝ BRZDY  
23 01:36.180 SDH VĚTRNÍCI  
24 01:36.320 KOMÁR  
25 DNS ALBIXON  
26 01:36.030 OSADA STARÝCH KAMARÁDŮ  
27 01:36.730 OSADA ŽLÍBEK  
28 01:37.340 MAZELA  
29 01:39.670 HLINÍCI HUMPOLEC  
30 01:51.900 TLUSTÝ PSI  
31 01:34.210 MODRÉ RYBIČKY  
32 01:34.230 JOLLY ROGER  
33 01:35.530 ZBYTEK SVĚTA  
34 01:38.540 BEST ie Z DOUBÍ