VII. ročník závodu dračích lodí o trofej Rytíře Mikuláše Střely a jeho schovanky Doubravky

16.06.2018
09:03 200 m (20) První jízda MIX 1 (#1)  
1 00:59.350 DL Ponorka Pardubice MIX
2 01:00.550 Žraloci z Městce MIX
3 01:01.450 Resselovy Šrouby MIX
cilove foto
09:13 200 m (20) První jízda MIX 2 (#2)  
1 00:58.020 jACO draci MIX
2 00:58.190 Draci v akci MIX
3 00:58.890 Kamarádi MIX
cilove foto
09:23 200 m (20) První jízda MIX 3 (#3)  
1 00:59.080 Podpeperská elita MIX
2 00:59.110 Marná Snaha MIX
3 01:00.020 Draci z Chlumětína MIX
cilove foto
09:33 200 m (20) První jízda MIX 4 (#4)  
1 00:57.180 Fitko Team MIX
2 01:00.240 Rychlý pípy MIX
3 01:02.470 Choboty Navostro MIX
cilove foto
09:43 200 m (20) První jízda MIX 5 (#5)  
1 00:58.690 Ranečáci MIX
2 01:00.380 Ponorka z Pumberka MIX
3 01:02.560 Pivopiči a čučoriedky MIX
cilove foto
09:53 200 m (20) První jízda MIX 6 (#6)  
1 00:56.980 Benátský gang MIX
2 00:59.070 Draci ze Strojíren MIX
3 01:04.730 HaRi draci MIX
cilove foto
10:03 200 m (20) První jízda MIX 7 (#7)  
1 00:57.160 U 96 MIX
2 01:00.760 KVAKundy TEAM MIX
3 01:06.080 JEN- TAK- TAK MIX
cilove foto
10:13 200 m (20) První jízda MIX 8 (#8)  
1 00:59.950 Karlovy Varly MIX
2 01:00.020 Vinárna live MIX
3 01:01.140 Plovoucí kohouti MIX
cilove foto
10:23 200 m (20) První jízda MIX 9 (#9)  
1 00:57.320 Dafe - plast MIX
2 01:01.030 Perun Hluboká MIX
3 01:07.870 Jitřenčiny křeče MIX
cilove foto
10:33 200 m (20) První jízda ŽENY 1 (#10)  
1 01:01.280 Jedovaté Rumělky WOMEN
2 01:07.810 Černé perly WOMEN
3 01:15.140 Resselovy Matice WOMEN
cilove foto
10:43 200 m (20) První jízda ŽENY 2 (#11)  
1 01:05.150 Partička z vokolí WOMEN
2 01:05.370 Drapiny WOMEN
3 01:08.380 Sobíňovské Labutě WOMEN
cilove foto
10:53 200 m (20) První jízda ŽENY 3 (#12)  
1 01:05.300 Horalki WOMEN
2 01:06.960 Dragonboard- ladies WOMEN
cilove foto
11:03 200 m (20) Druhá jízda MIX 1 (#13)  
1 00:56.280 DL Ponorka Pardubice MIX
2 00:58.130 Kamarádi MIX
3 01:00.220 Draci z Chlumětína MIX
cilove foto
11:13 200 m (20) Druhá jízda MIX 2 (#14)  
1 00:57.560 Draci v akci MIX
2 01:01.010 Žraloci z Městce MIX
3 01:03.110 Resselovy Šrouby MIX
cilove foto
11:23 200 m (20) Druhá jízda MIX 3 (#15)  
1 00:59.540 Marná Snaha MIX
2 01:00.160 jACO draci MIX
3 01:00.440 Podpeperská elita MIX
cilove foto
11:33 200 m (20) Druhá jízda MIX 4 (#16)  
1 00:59.010 Draci ze Strojíren MIX
2 01:02.010 Choboty Navostro MIX
3 01:03.330 Pivopiči a čučoriedky MIX
cilove foto
11:43 200 m (20) Druhá jízda MIX 5 (#17)  
1 00:57.720 U 96 MIX
2 01:01.230 Ponorka z Pumberka MIX
3 01:07.930 HaRi draci MIX
cilove foto
11:53 200 m (20) Druhá jízda MIX 6 (#18)  
1 00:57.270 Benátský gang MIX
2 01:00.760 Rychlý pípy MIX
3 01:00.880 Plovoucí kohouti MIX
cilove foto
12:03 200 m (20) Druhá jízda MIX 7 (#19)  
1 00:56.300 Fitko Team MIX
2 00:58.180 Dafe - plast MIX
3 00:59.790 Karlovy Varly MIX
cilove foto
12:13 200 m (20) Druhá jízda MIX 8 (#20)  
1 01:00.890 KVAKundy TEAM MIX
2 01:01.810 Perun Hluboká MIX
3 01:09.180 JEN- TAK- TAK MIX
cilove foto
12:23 200 m (20) Druhá jízda MIX 9 (#21)  
1 00:58.750 Vinárna live MIX
2 00:59.360 Ranečáci MIX
3 01:04.810 Jitřenčiny křeče MIX
cilove foto
12:33 200 m (20) Druhá jízda ŽENY 1 (#22)  
1 01:02.420 Jedovaté Rumělky WOMEN
2 01:07.010 Dragonboard- ladies WOMEN
3 01:08.650 Sobíňovské Labutě WOMEN
cilove foto
12:43 200 m (20) Druhá jízda ŽENY 2 (#23)  
1 01:04.310 Horalki WOMEN
2 01:04.690 Drapiny WOMEN
3 01:06.590 Černé perly WOMEN
cilove foto
12:53 200 m (20) Druhá jízda ŽENY 3 (#24)  
1 01:04.400 Partička z vokolí WOMEN
2 01:14.550 Resselovy Matice WOMEN
cilove foto
13:03 200 m (20) Dětský vložený závod (#25)  
1 01:12.790 Tatraňáci Ždírec  
2 01:13.950 Hasiči Kohoutov  
3 01:16.260 Hasiči Ždírec  
4 01:19.000 Hasiči Sobíňov  
5 01:37.620 SDH Krucenburk  
cilove foto
13:13 200 m (20) FINÁLE G - 25. - 28. místo (#26)  
1 01:02.990 Jitřenčiny křeče MIX
2 01:05.080 HaRi draci MIX
3 01:07.220 JEN- TAK- TAK MIX
cilove foto
13:23 200 m (20) FINÁLE F - 22. - 24. místo (#27)  
1 01:02.150 Choboty Navostro MIX
2 01:02.610 Resselovy Šrouby MIX
3 01:03.570 Pivopiči a čučoriedky MIX
cilove foto
13:33 200 m (20) FINÁLE E - 19. - 21. místo (#28)  
1 01:00.260 Perun Hluboká MIX
2 01:00.530 KVAKundy TEAM MIX
3 01:00.990 Plovoucí kohouti MIX
cilove foto
13:43 200 m (20) FINÁLE D - 16. - 18. místo (#29)  
1 01:00.170 Ponorka z Pumberka MIX
2 01:01.140 Rychlý pípy MIX
3 01:02.570 Žraloci z Městce MIX
cilove foto
13:53 200 m (20) FINÁLE C - 13. - 15. místo (#30)  
1 01:00.230 Podpeperská elita MIX
2 01:00.370 Karlovy Varly MIX
3 01:00.430 Draci z Chlumětína MIX
cilove foto
14:03 200 m (20) Finále B ŽENY - 7. - 8. místo (#31)  
1 01:08.610 Sobíňovské Labutě WOMEN
2 01:14.030 Resselovy Matice WOMEN
cilove foto
14:13 200 m (20) Finále B - 7. - 12. místo (#32)  
1 00:58.270 Marná Snaha MIX
2 00:58.460 Kamarádi MIX
3 00:58.740 Ranečáci MIX
4 00:59.070 jACO draci MIX
5 00:59.260 Vinárna live MIX
6 00:59.530 Draci ze Strojíren MIX
cilove foto
14:23 200 m (20) Finále A ŽENY - 1. - 6. místo (#33)  
1 01:01.840 Jedovaté Rumělky WOMEN
2 01:04.400 Horalki WOMEN
3 01:04.680 Drapiny WOMEN
4 01:04.800 Partička z vokolí WOMEN
5 01:06.440 Černé perly WOMEN
6 01:06.690 Dragonboard- ladies WOMEN
cilove foto
14:33 200 m (20) Finále A - 1. - 6. místo (#34)  
1 00:56.810 DL Ponorka Pardubice MIX
2 00:56.850 Draci v akci MIX
3 00:57.040 Fitko Team MIX
4 00:57.220 U 96 MIX
5 00:57.300 Benátský gang MIX
6 00:57.800 Dafe - plast MIX
cilove foto
14:43 200 m (20) Speciál - O POHÁR PERUNA (#35)  
1 01:08.020 Plovoucí kohouti  
2 01:08.370 Perun Hluboká  
3 01:10.730 Sobíňovské Labutě  
4 01:11.400 JEN- TAK- TAK  
5 01:11.750 Pivopiči a čučoriedky  
14:53 200 m (20) Dlouhá jízda 1 (#36)  
1 04:48.900 Plovoucí kohouti  
2 05:01.350 Žraloci z Městce  
3 05:12.640 Horalki  
4 05:17.940 Jedovaté Perly  
15:03 200 m (20) Dlouhá jízda 2 (#37)  
1 04:37.020 Kamarádi  
2 04:48.380 Ranečáci  
3 04:56.980 Draci ze Strojíren  
4 05:11.330 Ponorka z Pumberka  
5 05:39.680 JEN- TAK- TAK  
15:13 200 m (20) Dlouhá jízda 3 (#38)  
1 04:21.180 DL Ponorka Pardubice  
2 04:23.360 U 96  
3 04:24.240 Draci v akci  
4 04:34.010 Fitko Team