18.06.2016 | |||
09:03 | 200 m | (20) | První jízda MIX 1 (#1) |
1 | 00:57.680 | U 96 | |
2 | 00:58.600 | Draci ze Strojíren | |
3 | 00:59.100 | Brodská sebranka | |
09:13 | 200 m | (20) | První jízda MIX 2 (#2) |
1 | 00:57.450 | Podpeperská elita 1 | |
2 | 00:59.140 | Ponorka z Pumberka | |
3 | 01:03.480 | JEN- TAK- TAK | |
09:23 | 200 m | (20) | První jízda MIX 3 (#3) |
1 | 00:57.940 | Wstec draci | |
2 | 00:58.300 | Draci v akci | |
3 | 00:58.400 | Benátský gang | |
09:33 | 200 m | (20) | První jízda MIX 4 (#4) |
1 | 01:00.000 | Plovoucí kohouti | |
2 | 01:00.500 | Karlovy Varly | |
3 | 01:01.150 | Rychlý pípy | |
09:43 | 200 m | (20) | První jízda MIX 5 (#5) |
1 | 00:59.290 | Ranečáci | |
2 | 00:59.460 | Resselovy Šrouby | |
3 | 00:59.510 | Podpeperská elita 2 | |
09:53 | 200 m | (20) | První jízda MIX 6 (#6) |
1 | 00:58.270 | Plovoucí Radostín | |
2 | 00:59.890 | Draci z Chlumětína | |
3 | 01:05.540 | Pivopiči a šošoriedky | |
10:03 | 200 m | (20) | První jízda MIX 7 (#7) |
1 | 01:00.510 | jACO draci | |
2 | 01:00.900 | Vodníci z FŽP | |
3 | 01:02.370 | KVAKundy TEAM | |
10:13 | 200 m | (20) | První jízda MIX 8 (#8) |
1 | 00:59.520 | Dej mi bůra | |
2 | 01:01.640 | Navostro | |
3 | 01:01.890 | Perun Hluboká | |
10:23 | 200 m | (20) | První jízda MIX 9 (#9) |
1 | 00:59.180 | Vinárna live | |
2 | 01:00.160 | Jitřenčiny křeče | |
3 | 01:01.300 | HaRi draci | |
10:33 | 200 m | (20) | První jízda MIX 10 (#10) |
1 | 00:59.080 | Metalománie | |
2 | 01:00.260 | Žraloci z Městce | |
3 | 01:01.180 | Petrova Krutá Síla | |
10:43 | 200 m | (20) | První jízda ŽENY 1 (#11) |
1 | 01:03.630 | Jedovaté Rumělky | |
2 | 01:06.560 | Dračice | |
3 | 01:11.120 | Resselovy Matice | |
10:53 | 200 m | (20) | První jízda ŽENY 2 (#12) |
1 | 01:05.860 | Horalki | |
2 | 01:06.280 | Partička z vokolí | |
3 | 01:06.690 | Sobíňovské Labutě | |
11:03 | 200 m | (20) | První jízda ŽENY 3 (#13) |
1 | 01:04.840 | Drapiny | |
2 | 01:05.210 | Černé perly | |
3 | 01:08.160 | Sobíňovský babinec | |
4 | 01:11.620 | Dravé šelmy | |
11:13 | 200 m | (20) | Druhá jízda MIX 1 (#14) |
1 | 00:57.350 | U 96 | |
2 | 00:58.160 | Wstec draci | |
3 | 00:58.370 | Ponorka z Pumberka | |
11:23 | 200 m | (20) | Druhá jízda MIX 2 (#15) |
1 | 00:56.450 | Draci v akci | |
2 | 00:58.220 | Podpeperská elita 1 | |
3 | 00:59.580 | Brodská sebranka | |
11:33 | 200 m | (20) | Druhá jízda MIX 3 (#16) |
1 | 00:57.840 | Draci ze Strojíren | |
2 | 00:57.990 | Benátský gang | |
3 | 01:03.440 | JEN- TAK- TAK | |
11:43 | 200 m | (20) | Druhá jízda MIX 4 (#17) |
1 | 00:59.400 | Plovoucí kohouti | |
2 | 01:01.110 | Resselovy Šrouby | |
3 | 01:04.200 | Pivopiči a šošoriedky | |
11:53 | 200 m | (20) | Druhá jízda MIX 5 (#18) |
1 | 00:58.890 | Ranečáci | |
2 | 00:59.400 | Karlovy Varly | |
3 | 01:01.590 | Draci z Chlumětína | |
12:03 | 200 m | (20) | Druhá jízda MIX 6 (#19) |
1 | 00:59.640 | Plovoucí Radostín | |
2 | 01:00.010 | Podpeperská elita 2 | |
3 | 01:02.130 | Jitřenčiny křeče | |
12:13 | 200 m | (20) | Druhá jízda MIX 7 (#20) |
1 | 01:00.230 | Rychlý pípy | |
2 | 01:01.030 | jACO draci | |
3 | 01:01.140 | Petrova Krutá Síla | |
12:23 | 200 m | (20) | Druhá jízda MIX 8 (#21) |
1 | 00:59.630 | Žraloci z Městce | |
2 | 01:00.750 | HaRi draci | |
3 | 01:01.080 | Perun Hluboká | |
12:33 | 200 m | (20) | Druhá jízda MIX 9 (#22) |
1 | 00:59.020 | Vinárna live | |
2 | 00:59.420 | Dej mi bůra | |
3 | 01:04.170 | KVAKundy TEAM | |
12:43 | 200 m | (20) | Druhá jízda MIX 10 (#23) |
1 | 00:59.020 | Metalománie | |
2 | 00:59.570 | Vodníci z FŽP | |
3 | 00:59.760 | Navostro | |
12:53 | 200 m | (20) | Druhá jízda ŽENY 1 (#24) |
1 | 01:02.940 | Jedovaté Rumělky | |
2 | 01:05.070 | Partička z vokolí | |
3 | 01:12.300 | Dravé šelmy | |
13:03 | 200 m | (20) | Druhá jízda ŽENY 2 (#25) |
1 | 01:03.160 | Drapiny | |
2 | 01:05.030 | Horalki | |
3 | 01:07.540 | Sobíňovský babinec | |
13:13 | 200 m | (20) | Druhá jízda ŽENY 3 (#26) |
1 | 01:08.640 | Černé perly | |
2 | 01:10.310 | Dračice | |
3 | 01:10.350 | Sobíňovské Labutě | |
4 | 01:11.270 | Resselovy Matice | |
13:23 | 200 m | (20) | Dětský vložený závod (#27) |
1 | 01:06.230 | Krucemburk | |
2 | 01:17.680 | Sobínov | |
3 | 01:28.070 | Kohoutov | |
4 | 01:29.860 | Ždírec nad Doubravou | |
13:33 | 200 m | (20) | FINÁLE I - 28. - 30. místo (#28) |
1 | 01:03.640 | KVAKundy TEAM | |
2 | 01:04.670 | Pivopiči a šošoriedky | |
3 | 01:04.920 | JEN- TAK- TAK | |
13:43 | 200 m | (20) | FINÁLE H - 25. - 27. místo (#29) |
1 | 01:00.600 | Perun Hluboká | |
2 | 01:01.480 | Petrova Krutá Síla | |
3 | 01:01.800 | Jitřenčiny křeče | |
13:53 | 200 m | (20) | FINÁLE G - 22. - 24. místo (#30) |
1 | 01:01.760 | HaRi draci | |
2 | 01:02.280 | jACO draci | |
3 | 01:03.490 | Draci z Chlumětína | |
14:03 | 200 m | (20) | FINÁLE F - 19. - 21. místo (#31) |
1 | 01:33.100 | Resselovy Šrouby | |
1 | 01:33.100 | Rychlý pípy | |
1 | 01:33.100 | Navostro | |
14:13 | 200 m | (20) | FINÁLE E - 16. - 18. místo (#32) |
1 | 00:59.460 | Vodníci z FŽP | |
2 | 01:00.940 | Karlovy Varly | |
3 | 01:01.060 | Žraloci z Městce | |
14:23 | 200 m | (20) | FINÁLE D - 13. - 15. místo (#33) |
1 | 00:59.790 | Plovoucí kohouti | |
2 | 01:00.080 | Podpeperská elita 2 | |
3 | 01:00.100 | Dej mi bůra | |
14:33 | 200 m | (20) | FINÁLE C - 10. - 12. místo (#34) |
1 | 01:00.190 | Ranečáci | |
2 | 01:00.360 | Vinárna live | |
3 | 01:01.400 | Brodská sebranka | |
14:43 | 200 m | (20) | Finále B ŽENY - 7. - 10. místo (#35) |
1 | 01:06.850 | Dračice | |
2 | 01:08.090 | Resselovy Matice | |
3 | 01:08.910 | Sobíňovské Labutě | |
4 | 01:11.100 | Dravé šelmy | |
14:53 | 200 m | (20) | Finále B o 7.-9. místo (#36) |
1 | 00:59.430 | Metalománie | |
2 | 01:00.600 | Ponorka z Pumberka | |
3 | 01:00.730 | Plovoucí Radostín | |
15:03 | 200 m | (20) | Finále A ŽENY - 1. - 6. místo (#37) |
1 | 01:03.970 | Jedovaté Rumělky | |
2 | 01:04.020 | Drapiny | |
3 | 01:05.030 | Horalki | |
4 | 01:05.180 | Černé perly | |
5 | 01:05.940 | Partička z vokolí | |
6 | 01:10.640 | Sobíňovský babinec | |
15:13 | 200 m | (20) | Finále A - 1.-6. místo (#38) |
1 | 00:57.790 | U 96 | |
2 | 00:58.050 | Draci v akci | |
3 | 00:58.220 | Podpeperská elita 1 | |
4 | 00:58.260 | Draci ze Strojíren | |
5 | 00:58.370 | Wstec draci | |
6 | 00:58.850 | Benátský gang | |
15:23 | 200 m | (20) | Speciál - O POHÁR PERUNA (#39) |
1 | 01:06.270 | Černé perly | |
2 | 01:08.560 | Pivopiči a šošoriedky | |
3 | 01:11.080 | JEN- TAK- TAK | |
4 | 01:14.750 |
Rychlý pípy 00:12,47 |
|
5 | 01:16.250 | Plovoucí Radostín | |
6 | 01:17.700 | Perun Hluboká | |
16:40 | 888 m | (20) | Dlouhá jízda 1 (#40) |
1 | 03:38.710 | Horalki | |
2 | 03:47.120 | Jedovaté Perly | |
3 | 03:51.940 | Sobíňovský babinec | |
16:55 | 888 m | (20) | Dlouhá jízda 2 (#41) |
1 | 03:18.580 | Žraloci z Městce | |
2 | 03:19.180 | Karlovy Varly | |
3 | 03:20.420 | Vodníci z FŽP | |
4 | 03:25.170 | Jitřenčiny křeče | |
5 | 03:29.680 | Rychlý pípy | |
6 | 03:29.700 | JEN- TAK- TAK | |
17:10 | 888 m | (20) | Dlouhá jízda 3 (#42) |
1 | 03:06.470 | Ranečáci | |
2 | 03:09.780 | Plovoucí kohouti | |
3 | 03:11.160 | Plovoucí Radostín | |
4 | 03:17.040 | Ponorka z Pumberka | |
5 | 03:17.110 | Podpeperská elita 2 | |
6 | 03:18.780 | Vinárna live | |
17:25 | 888 m | (20) | Dlouhá jízda 4 (#43) |
1 | 02:58.140 | Podpeperská elita 1 | |
2 | 03:04.280 | U 96 | |
3 | 03:04.300 | Draci v akci | |
4 | 03:10.860 | Metalománie | |
5 | 03:19.640 | Benátský gang | |
6 | 03:25.960 | Draci ze Strojíren | |
17:00 | 888 m | (20) | Dlouhá jízda 5 (#44) |
1 | 18. v závodě na 200m | ||
2 | 17. v závodě na 200m | ||
3 | 16. v závodě na 200m | ||
4 | 15. v závodě na 200m | ||
5 | 14. v závodě na 200m | ||
6 | 13. v závodě na 200m | ||
17:20 | 888 m | (20) | Dlouhá jízda 6 (#45) |
1 | 12. v závodě na 200m | ||
2 | 11. v závodě na 200m | ||
3 | 10. v závodě na 200m | ||
4 | 9. v závodě na 200m | ||
5 | 8. v závodě na 200m | ||
6 | 7. v závodě na 200m | ||
17:40 | 888 m | (20) | Dlouhá jízda 7 (#46) |
1 | 6. v závodě na 200m | ||
2 | 5. v závodě na 200m | ||
3 | 4. v závodě na 200m | ||
4 | 3. v závodě na 200m | ||
5 | 2. v závodě na 200m | ||
6 | 1. v závodě na 200m | ||
01:00 | 200 m | (20) | Pořadí po první jízdě MIX (#210) |
1 | 00:57.450 | Podpeperská elita 1 | |
2 | 00:57.680 | U 96 | |
3 | 00:57.940 | Wstec draci | |
4 | 00:58.270 | Plovoucí Radostín | |
5 | 00:58.300 | Draci v akci | |
6 | 00:58.400 | Benátský gang | |
7 | 00:58.600 | Draci ze Strojíren | |
8 | 00:59.080 | Metalománie | |
9 | 00:59.100 | Brodská sebranka | |
10 | 00:59.140 | Ponorka z Pumberka | |
11 | 00:59.180 | Vinárna live | |
12 | 00:59.290 | Ranečáci | |
13 | 00:59.460 | Resselovy Šrouby | |
14 | 00:59.510 | Podpeperská elita 2 | |
15 | 00:59.520 | Dej mi bůra | |
16 | 00:59.890 | Draci z Chlumětína | |
17 | 01:00.000 | Plovoucí kohouti | |
18 | 01:00.160 | Jitřenčiny křeče | |
19 | 01:00.260 | Žraloci z Městce | |
20 | 01:00.500 | Karlovy Varly | |
21 | 01:00.510 | jACO draci | |
22 | 01:00.900 | Vodníci z FŽP | |
23 | 01:01.150 | Rychlý pípy | |
24 | 01:01.180 | Petrova Krutá Síla | |
25 | 01:01.300 | HaRi draci | |
26 | 01:01.640 | Navostro | |
27 | 01:01.890 | Perun Hluboká | |
28 | 01:02.370 | KVAKundy TEAM | |
29 | 01:03.480 | JEN- TAK- TAK | |
30 | 01:05.540 | Pivopiči a šošoriedky | |
01:00 | 200 m | (20) | Pořadí po první jízdě ŽENY (#213) |
1 | 01:03.630 | Jedovaté Rumělky | |
2 | 01:04.840 | Drapiny | |
3 | 01:05.210 | Černé perly | |
4 | 01:05.860 | Horalki | |
5 | 01:06.280 | Partička z vokolí | |
6 | 01:06.560 | Dračice | |
7 | 01:06.690 | Sobíňovské Labutě | |
8 | 01:08.160 | Sobíňovský babinec | |
9 | 01:11.120 | Resselovy Matice | |
10 | 01:11.620 | Dravé šelmy | |
01:00 | 200 m | (20) | Pořadí po součtu 2 jízd MIX (#223) |
1 | 01:54.750 | Draci v akci | |
2 | 01:55.030 | U 96 | |
3 | 01:55.670 | Podpeperská elita 1 | |
4 | 01:56.100 | Wstec draci | |
5 | 01:56.390 | Benátský gang | |
6 | 01:56.440 | Draci ze Strojíren | |
7 | 01:57.510 | Ponorka z Pumberka | |
8 | 01:57.910 | Plovoucí Radostín | |
9 | 01:58.100 | Metalománie | |
10 | 01:58.180 | Ranečáci | |
11 | 01:58.200 | Vinárna live | |
12 | 01:58.680 | Brodská sebranka | |
13 | 01:58.940 | Dej mi bůra | |
14 | 01:59.400 | Plovoucí kohouti | |
15 | 01:59.520 | Podpeperská elita 2 | |
16 | 01:59.890 | Žraloci z Městce | |
17 | 01:59.900 | Karlovy Varly | |
18 | 02:00.470 | Vodníci z FŽP | |
19 | 02:00.570 | Resselovy Šrouby | |
20 | 02:01.380 | Rychlý pípy | |
21 | 02:01.400 | Navostro | |
22 | 02:01.480 | Draci z Chlumětína | |
23 | 02:01.540 | jACO draci | |
24 | 02:02.050 | HaRi draci | |
25 | 02:02.290 | Jitřenčiny křeče | |
26 | 02:02.320 | Petrova Krutá Síla | |
27 | 02:02.970 | Perun Hluboká | |
28 | 02:06.540 | KVAKundy TEAM | |
29 | 02:06.920 | JEN- TAK- TAK | |
30 | 02:09.740 | Pivopiči a šošoriedky | |
01:00 | 200 m | (20) | Pořadí po součtu 2 jízd ŽENY (#226) |
1 | 02:06.570 | Jedovaté Rumělky | |
2 | 02:08.000 | Drapiny | |
3 | 02:10.890 | Horalki | |
4 | 02:11.350 | Partička z vokolí | |
5 | 02:13.850 | Černé perly | |
6 | 02:15.700 | Sobíňovský babinec | |
7 | 02:16.870 | Dračice | |
8 | 02:17.040 | Sobíňovské Labutě | |
9 | 02:22.390 | Resselovy Matice | |
10 | 02:23.920 | Dravé šelmy | |
01:00 | 200 m | (20) | Konečné pořadí: ŽENY (#237) |
1 | 01:03.970 | Jedovaté Rumělky | |
2 | 01:04.020 | Drapiny | |
3 | 01:05.030 | Horalki | |
4 | 01:05.180 | Černé perly | |
5 | 01:05.940 | Partička z vokolí | |
6 | 01:10.640 | Sobíňovský babinec | |
7 | 01:06.850 | Dračice | |
8 | 01:08.090 | Resselovy Matice | |
9 | 01:08.910 | Sobíňovské Labutě | |
10 | 01:11.100 | Dravé šelmy | |
01:00 | 200 m | (20) | Konečné pořadí: MIX (#238) |
1 | 00:57.790 | U 96 | |
2 | 00:58.050 | Draci v akci | |
3 | 00:58.220 | Podpeperská elita 1 | |
4 | 00:58.260 | Draci ze Strojíren | |
5 | 00:58.370 | Wstec draci | |
6 | 00:58.850 | Benátský gang | |
7 | 00:59.430 | Metalománie | |
8 | 01:00.600 | Ponorka z Pumberka | |
9 | 01:00.730 | Plovoucí Radostín | |
10 | 01:00.190 | Ranečáci | |
11 | 01:00.360 | Vinárna live | |
12 | 01:01.400 | Brodská sebranka | |
13 | 00:59.790 | Plovoucí kohouti | |
14 | 01:00.080 | Podpeperská elita 2 | |
15 | 01:00.100 | Dej mi bůra | |
16 | 00:59.460 | Vodníci z FŽP | |
17 | 01:00.940 | Karlovy Varly | |
18 | 01:01.060 | Žraloci z Městce | |
19 | 01:33.100 | Navostro | |
20 | 01:33.100 | Resselovy Šrouby | |
21 | 01:33.100 | Rychlý pípy | |
22 | 01:01.760 | HaRi draci | |
23 | 01:02.280 | jACO draci | |
24 | 01:03.490 | Draci z Chlumětína | |
25 | 01:00.600 | Perun Hluboká | |
26 | 01:01.480 | Petrova Krutá Síla | |
27 | 01:01.800 | Jitřenčiny křeče | |
28 | 01:03.640 | KVAKundy TEAM | |
29 | 01:04.670 | Pivopiči a šošoriedky | |
30 | 01:04.920 | JEN- TAK- TAK | |
01:00 | 200 m | (20) | Konečné pořadí: Dlouhá jízda ŹENY (#240) |
1 | 03:38.710 | Horalki ŽENY | |
2 | 03:47.120 | Jedovaté Perly ŽENY | |
3 | 03:51.940 | Sobíňovský babinec ŽENY | |
01:00 | 200 m | (20) | Konečné pořadí: Dlouhá jízda MIX (#243) |
1 | 02:58.140 | Podpeperská elita 1 MIX | |
2 | 03:04.280 | U 96 MIX | |
3 | 03:04.300 | Draci v akci MIX | |
4 | 03:06.470 | Ranečáci MIX | |
5 | 03:09.780 | Plovoucí kohouti MIX | |
6 | 03:10.860 | Metalománie MIX | |
7 | 03:11.160 | Plovoucí Radostín MIX | |
8 | 03:17.040 | Ponorka z Pumberka MIX | |
9 | 03:17.110 | Podpeperská elita 2 MIX | |
10 | 03:18.580 | Žraloci z Městce MIX | |
11 | 03:18.780 | Vinárna live MIX | |
12 | 03:19.180 | Karlovy Varly MIX | |
13 | 03:19.640 | Benátský gang MIX | |
14 | 03:20.420 | Vodníci z FŽP MIX | |
15 | 03:25.170 | Jitřenčiny křeče MIX | |
16 | 03:25.960 | Draci ze Strojíren MIX | |
17 | 03:29.680 | Rychlý pípy MIX | |
18 | 03:29.700 | JEN- TAK- TAK MIX | |