04.06.2016 |
10:15 |
200 m |
(20) |
ROZJÍŽĎKA A (#1)
|
1 |
00:57.780 |
|
Pilsner Dragons
|
2 |
00:59.430 |
|
Marná snaha
|
3 |
01:05.900 |
|
Flosmaňata
|
4 |
01:06.640 |
|
Soptíci
|
|
10:30 |
200 m |
(20) |
ROZJÍŽĎKA B (#2)
|
1 |
00:58.290 |
|
Satani z Doubí
|
2 |
00:59.630 |
|
SANTAL
|
3 |
01:01.200 |
|
Dračičáci
|
4 |
01:08.160 |
|
KISS TEAM
|
|
10:45 |
200 m |
(20) |
ROZJÍŽĎKA C (#3)
|
1 |
00:55.320 |
|
Dračí Jezdci České Velenice
|
2 |
00:56.110 |
|
Rybářství Třeboň
|
3 |
01:01.080 |
|
Paper Dragons
|
4 |
01:02.180 |
|
Házetnásbaví
|
|
11:00 |
200 m |
(20) |
ROZJÍŽĎKA D (#4)
|
1 |
00:56.370 |
|
Klub trebonskych kapru
|
2 |
00:57.470 |
|
Město Třeboň
|
3 |
01:00.280 |
|
Do počtu Znojmo
|
4 |
01:00.750 |
|
SOU TO KONĚ MÝ
|
5 |
01:01.340 |
|
Flopíci
|
|
11:15 |
200 m |
(20) |
ROZJÍŽĎKA E (#5)
|
1 |
00:59.890 |
|
LOS LOCOS EVO VII
|
2 |
01:00.300 |
|
Draví GRIPENI
|
3 |
01:00.970 |
|
Pumpaři
|
4 |
01:01.010 |
|
SpaceSheepOne
|
5 |
01:02.240 |
|
SNAMIJEZIZENKRASNA
|
|
11:30 |
200 m |
(20) |
ROZJÍŽĎKA F (#6)
|
1 |
01:02.390 |
|
Vajgarská saň
|
2 |
01:02.500 |
|
Draci MZV
|
3 |
01:03.310 |
|
Algadrak
|
4 |
01:03.870 |
|
Město Štětí
|
5 |
01:08.440 |
|
Hanácké Rechločlon
|
|
12:00 |
200 m |
(20) |
-zrušeno- (#7)
|
|
|
startovní listina není dostupná |
12:05 |
200 m |
(20) |
OPRAVA (#8)
|
1 |
01:05.220 |
|
SNAMIJEZIZENKRASNA
|
2 |
01:05.660 |
|
Flopíci
|
3 |
01:06.580 |
|
Hanácké Rechločlon
|
|
12:30 |
200 m |
(20) |
1/4 Finále A (#9)
|
1 |
01:01.040 |
|
Marná snaha
|
2 |
01:01.430 |
|
Dračičáci
|
3 |
01:01.810 |
|
Algadrak
|
4 |
01:02.940 |
|
SpaceSheepOne
|
5 |
01:03.650 |
|
Soptíci
|
|
12:45 |
200 m |
(20) |
1/4 Finále B (#10)
|
1 |
00:57.910 |
|
Pumpaři
|
2 |
00:58.200 |
|
SANTAL
|
3 |
01:01.540 |
|
Město Štětí
|
4 |
01:02.670 |
|
KISS TEAM
|
5 |
01:05.430 |
|
Flosmaňata
|
|
13:00 |
200 m |
(20) |
1/4 Finále C (#11)
|
1 |
01:00.440 |
|
Draci MZV
|
2 |
01:00.600 |
|
Házetnásbaví
|
3 |
01:00.650 |
|
Rybářství Třeboň
|
4 |
01:01.150 |
|
Do počtu Znojmo
|
5 |
01:02.810 |
|
SNAMIJEZIZENKRASNA
|
|
13:15 |
200 m |
(20) |
1/4 Finále D (#12)
|
1 |
01:01.040 |
|
Draví GRIPENI
|
2 |
01:01.210 |
|
SOU TO KONĚ MÝ
|
3 |
01:01.390 |
|
Město Třeboň
|
4 |
01:03.440 |
|
Paper Dragons
|
5 |
01:03.590 |
|
Flopíci
|
|
13:30 |
200 m |
(20) |
SEMIFINÁLE A (#13)
|
1 |
00:58.980 |
|
Pilsner Dragons
|
2 |
00:59.010 |
|
Klub trebonskych kapru
|
3 |
00:59.320 |
|
Draví GRIPENI
|
4 |
01:02.470 |
|
Marná snaha
|
5 |
01:02.650 |
|
Vajgarská saň
|
|
13:45 |
200 m |
(20) |
SEMIFINÁLE B (#14)
|
1 |
00:56.870 |
|
Dračí Jezdci České Velenice
|
2 |
00:58.370 |
|
Satani z Doubí
|
3 |
00:59.820 |
|
LOS LOCOS EVO VII
|
4 |
01:00.620 |
|
Pumpaři
|
5 |
01:01.000 |
|
Draci MZV
|
|
14:00 |
200 m |
(20) |
-zrušeno- (#15)
|
|
|
startovní listina není dostupná |
14:00 |
200 m |
(20) |
FINÁLE F - 23. - 27. místo (#16)
|
1 |
01:04.180 |
|
Flosmaňata
|
2 |
01:04.610 |
|
Hanácké Rechločlon
|
3 |
01:04.810 |
|
Soptíci
|
4 |
01:05.000 |
|
SNAMIJEZIZENKRASNA
|
5 |
01:05.720 |
|
Flopíci
|
|
14:15 |
200 m |
(20) |
FINÁLE E - 19. - 22. místo (#17)
|
1 |
01:03.530 |
|
Do počtu Znojmo
|
2 |
01:03.720 |
|
Paper Dragons
|
3 |
01:04.690 |
|
SpaceSheepOne
|
4 |
01:05.070 |
|
KISS TEAM
|
|
14:30 |
200 m |
(20) |
FINÁLE D - 15. - 18. místo (#18)
|
1 |
01:01.780 |
|
Algadrak
|
2 |
01:01.910 |
|
Rybářství Třeboň
|
3 |
01:02.740 |
|
Město Třeboň
|
4 |
01:03.650 |
|
Město Štětí
|
|
14:45 |
200 m |
(20) |
FINÁLE C - 11. - 14. místo (#19)
|
1 |
00:57.650 |
|
SANTAL
|
2 |
00:59.830 |
|
SOU TO KONĚ MÝ
|
3 |
00:59.920 |
|
Házetnásbaví
|
4 |
01:02.060 |
|
Dračičáci
|
|
15:00 |
200 m |
(20) |
FINÁLE B - 6. - 10. místo (#20)
|
1 |
01:01.120 |
|
LOS LOCOS EVO VII
|
2 |
01:01.360 |
|
Pumpaři
|
3 |
01:01.880 |
|
Marná snaha
|
4 |
01:02.090 |
|
Draci MZV
|
5 |
01:02.910 |
|
Vajgarská saň
|
|
15:15 |
200 m |
(20) |
FINÁLE A - 1. - 5. místo (#21)
|
1 |
00:56.500 |
|
Klub trebonskych kapru
|
2 |
00:56.910 |
|
Dračí Jezdci České Velenice
|
3 |
00:57.150 |
|
Pilsner Dragons
|
4 |
00:57.640 |
|
Satani z Doubí
|
5 |
00:58.720 |
|
Draví GRIPENI
|
|
15:30 |
1000 m |
(20) |
Standard Boat JÍZDA D1 (#22)
|
1 |
06:11.330 |
|
Hanácké Rechločlon
|
2 |
06:19.120 |
|
SpaceSheepOne
|
3 |
06:25.930 |
|
KISS TEAM
|
|
15:50 |
1000 m |
(20) |
Standard Boat JÍZDA D2 (#23)
|
1 |
05:39.870 |
|
Rybářství Třeboň
|
2 |
05:46.250 |
|
Do počtu Znojmo
|
3 |
06:03.310 |
|
Algadrak
|
4 |
06:35.940 |
|
Paper Dragons
|
|
16:10 |
1000 m |
(20) |
Standard Boat JÍZDA D3 (#24)
|
1 |
05:38.270 |
|
Vajgarská saň
|
2 |
05:45.930 |
|
Draci MZV + Město Štětí
|
3 |
05:47.470 |
|
Pumpaři
|
4 |
06:18.880 |
|
SOU TO KONĚ MÝ
|
5 |
06:26.460 |
|
Marná snaha
|
|
16:30 |
1000 m |
(20) |
Standard Boat JÍZDA D4 (#25)
|
1 |
05:21.050 |
|
Klub trebonskych kapru
|
2 |
05:22.710 |
|
Satani z Doubí
|
3 |
05:25.030 |
|
Dračí Jezdci České Velenice
|
4 |
05:33.590 |
|
Pilsner Dragons
|
5 |
05:44.270 |
|
Draví GRIPENI
|
|
10:00 |
200 m |
(20) |
JUNIOŘI Jízda 1 (#30)
|
1 |
01:07.300 |
|
Modré rybičky
|
2 |
01:08.560 |
|
Dračí satani
|
|
11:45 |
200 m |
(20) |
JUNIOŘI Jízda 2 (#31)
|
1 |
01:09.310 |
|
Modré rybičky
|
2 |
01:11.340 |
|
Dračí satani
|
|
12:15 |
200 m |
(20) |
JUNIOŘI Jízda 3 (#32)
|
1 |
01:09.100 |
|
Modré rybičky
|
2 |
01:11.340 |
|
Dračí satani
|
|
01:00 |
200 m |
(20) |
Konečné pořadí MIX SPORT/FUN - Sprint 200m (#221)
|
1 |
00:56.500 |
|
Klub trebonskych kapru
|
2 |
00:56.910 |
|
Dračí Jezdci České Velenice
|
3 |
00:57.150 |
|
Pilsner Dragons
|
4 |
00:57.640 |
|
Satani z Doubí
|
5 |
00:58.720 |
|
Draví GRIPENI
|
6 |
01:01.120 |
|
LOS LOCOS EVO VII
|
7 |
01:01.360 |
|
Pumpaři
|
8 |
01:01.880 |
|
Marná snaha
|
9 |
01:02.090 |
|
Draci MZV
|
10 |
01:02.910 |
|
Vajgarská saň
|
11 |
00:57.650 |
|
SANTAL
|
12 |
00:59.830 |
|
SOU TO KONĚ MÝ
|
13 |
00:59.920 |
|
Házetnásbaví
|
14 |
01:02.060 |
|
Dračičáci
|
15 |
01:01.780 |
|
Algadrak
|
16 |
01:01.910 |
|
Rybářství Třeboň
|
17 |
01:02.740 |
|
Město Třeboň
|
18 |
01:03.650 |
|
Město Štětí
|
19 |
01:03.530 |
|
Do počtu Znojmo
|
20 |
01:03.720 |
|
Paper Dragons
|
21 |
01:04.690 |
|
SpaceSheepOne
|
22 |
01:05.070 |
|
KISS TEAM
|
23 |
01:04.180 |
|
Flosmaňata
|
24 |
01:04.610 |
|
Hanácké Rechločlon
|
25 |
01:04.810 |
|
Soptíci
|
26 |
01:05.000 |
|
SNAMIJEZIZENKRASNA
|
27 |
01:05.720 |
|
Flopíci
|
|
01:00 |
1000 m |
(20) |
Konečné pořadí: MIX SPORT/FUN - dlouhá trať 1km (#225)
|
1 |
05:21.050 |
|
Klub trebonskych kapru
|
2 |
05:22.710 |
|
Satani z Doubí
|
3 |
05:25.030 |
|
Dračí Jezdci České Velenice
|
4 |
05:33.590 |
|
Pilsner Dragons
|
5 |
05:38.270 |
|
Vajgarská saň
|
6 |
05:39.870 |
|
Rybářství Třeboň
|
7 |
05:44.270 |
|
Draví GRIPENI
|
8 |
05:45.930 |
|
Draci MZV + Město Štětí
|
9 |
05:46.250 |
|
Do počtu Znojmo
|
10 |
05:47.470 |
|
Pumpaři
|
11 |
06:03.310 |
|
Algadrak
|
12 |
06:11.330 |
|
Hanácké Rechločlon
|
13 |
06:18.880 |
|
SOU TO KONĚ MÝ
|
14 |
06:19.120 |
|
SpaceSheepOne
|
15 |
06:25.930 |
|
KISS TEAM
|
16 |
06:26.460 |
|
Marná snaha
|
17 |
06:35.940 |
|
Paper Dragons
|
|