11.06.2016 |
10:00 |
200 m |
(20) |
ROZJÍŽĎKA A (#1)
|
1 |
01:02.420 |
|
VIKINGOVÉ
|
2 |
01:03.400 |
|
EUROMONT KRAVAŤACI
|
3 |
01:04.370 |
|
PRÁTELÉ BOKAVAR
|
4 |
01:06.010 |
|
Alexova smečka
|
5 |
01:08.010 |
|
AŇÁCI TO NEVZDÁVAJ
|
6 |
01:08.150 |
|
DĚTI KAPITÁNA PEŠIHO MEZIBOŘÍ
|
|
10:15 |
200 m |
(20) |
ROZJÍŽĎKA B (#2)
|
1 |
01:01.690 |
|
TAHOUNI
|
2 |
01:02.390 |
|
MOKRÝ BANDITI
|
3 |
01:02.690 |
|
HC RENČ
|
4 |
01:03.990 |
|
PROMILE TEAM
|
5 |
01:05.120 |
|
PRODECO
|
6 |
01:06.900 |
|
DELFÍNI
|
|
10:30 |
200 m |
(20) |
ROZJÍŽĎKA C (#3)
|
1 |
00:59.260 |
|
FITNESS ZIMÁK - TS Města Mostu
|
2 |
01:01.130 |
|
KONE
|
3 |
01:01.140 |
|
SEMBUBÁCI 2016
|
4 |
01:01.340 |
|
FITNESS ZIMÁK 1
|
5 |
01:01.830 |
|
MŠ Hutnická
|
6 |
01:03.570 |
|
STARCOLOR
|
|
10:45 |
200 m |
(20) |
ROZJÍŽĎKA D (#4)
|
1 |
01:00.850 |
|
BENGABOYS
|
2 |
01:03.300 |
|
ZOO Chemopetrol Litvínov
|
3 |
01:03.710 |
|
BILFINGOVÉ
|
4 |
01:04.070 |
|
Městská policie Most
|
5 |
01:04.540 |
|
MAGISTRÁT - OUŘADOVÉ
|
|
11:00 |
200 m |
(20) |
ROZJÍŽĎKA E (#5)
|
1 |
00:59.290 |
|
SCAMO DREAM TEAM
|
2 |
01:00.990 |
|
VYBITÉ BATERKY
|
3 |
01:02.480 |
|
BARBAŘI
|
4 |
01:03.570 |
|
MOTORKÁŘÍ MOSTU, LITVÍNOVA A OKOLÍ
|
5 |
01:03.900 |
|
ADH Team
|
6 |
01:18.400 |
|
DEAF MOST
|
|
11:15 |
200 m |
(20) |
ROZJÍŽĎKA F (#6)
|
1 |
00:58.740 |
|
HÁČKA DRAGOns
|
2 |
00:59.280 |
|
COMIC-CONI
|
3 |
01:00.170 |
|
CORROTECH
|
4 |
01:02.490 |
|
bRUMbambule
|
5 |
01:07.450 |
|
VTELNO ŽIJE
|
6 |
01:08.830 |
|
TSKH MOST
|
|
11:30 |
200 m |
(20) |
OPRAVNÁ JÍZDA A (#7)
|
1 |
01:01.860 |
|
Alexova smečka
|
2 |
01:02.060 |
|
DELFÍNI
|
3 |
01:02.340 |
|
MOTORKÁŘÍ MOSTU, LITVÍNOVA A OKOLÍ
|
4 |
01:02.990 |
|
MAGISTRÁT - OUŘADOVÉ
|
5 |
01:03.910 |
|
MŠ Hutnická
|
6 |
01:11.120 |
|
TSKH MOST
|
|
11:45 |
200 m |
(20) |
OPRAVNÁ JÍZDA B (#8)
|
1 |
01:02.020 |
|
PROMILE TEAM
|
2 |
01:02.150 |
|
Městská policie Most
|
3 |
01:02.330 |
|
VTELNO ŽIJE
|
4 |
01:02.510 |
|
STARCOLOR
|
5 |
01:03.540 |
|
AŇÁCI TO NEVZDÁVAJ
|
6 |
01:16.320 |
|
DEAF MOST
|
|
12:00 |
200 m |
(20) |
OPRAVNÁ JÍZDA C (#9)
|
1 |
00:59.230 |
|
FITNESS ZIMÁK 1
|
2 |
00:59.660 |
|
ADH Team
|
3 |
00:59.680 |
|
PRODECO
|
4 |
00:59.950 |
|
bRUMbambule
|
5 |
01:01.350 |
|
DĚTI KAPITÁNA PEŠIHO MEZIBOŘÍ
|
|
12:15 |
200 m |
(20) |
1/4 FINÁLE A (#10)
|
1 |
00:58.370 |
|
COMIC-CONI
|
2 |
00:58.790 |
|
BILFINGOVÉ
|
3 |
00:58.950 |
|
FITNESS ZIMÁK 1
|
4 |
00:59.160 |
|
EUROMONT KRAVAŤACI
|
5 |
00:59.650 |
|
PRÁTELÉ BOKAVAR
|
6 |
01:00.690 |
|
Alexova smečka
|
|
12:30 |
200 m |
(20) |
1/4 FINÁLE B (#11)
|
1 |
00:59.930 |
|
PROMILE TEAM
|
2 |
01:00.610 |
|
MOKRÝ BANDITI
|
3 |
01:01.160 |
|
VYBITÉ BATERKY
|
4 |
01:03.010 |
|
SEMBUBÁCI 2016
|
5 |
01:03.220 |
|
ADH Team
|
6 |
01:04.110 |
|
CORROTECH
|
|
12:45 |
200 m |
(20) |
1/4 FINÁLE C (#12)
|
1 |
00:57.640 |
|
ZOO Chemopetrol Litvínov
|
2 |
00:57.830 |
|
HC RENČ
|
3 |
00:58.210 |
|
DELFÍNI
|
4 |
00:58.880 |
|
KONE
|
5 |
00:58.970 |
|
BARBAŘI
|
6 |
01:00.180 |
|
Městská policie Most
|
|
13:00 |
200 m |
(20) |
SEMIFINÁLE A (#13)
|
1 |
00:58.270 |
|
HÁČKA DRAGOns
|
2 |
00:58.300 |
|
ZOO Chemopetrol Litvínov
|
3 |
00:58.410 |
|
BENGABOYS
|
4 |
00:59.620 |
|
VIKINGOVÉ
|
5 |
01:00.160 |
|
BILFINGOVÉ
|
6 |
01:00.390 |
|
PROMILE TEAM
|
|
13:15 |
200 m |
(20) |
SEMIFINÁLE B (#14)
|
1 |
00:59.060 |
|
FITNESS ZIMÁK - TS Města Mostu
|
2 |
00:59.440 |
|
TAHOUNI
|
3 |
00:59.450 |
|
SCAMO DREAM TEAM
|
4 |
00:59.740 |
|
HC RENČ
|
5 |
01:00.780 |
|
MOKRÝ BANDITI
|
6 |
01:00.830 |
|
COMIC-CONI
|
|
13:30 |
200 m |
(20) |
FINÁLE F o 31. - 36. místo (#15)
|
1 |
01:01.450 |
|
MŠ Hutnická
|
2 |
01:01.790 |
|
DĚTI KAPITÁNA PEŠIHO MEZIBOŘÍ
|
3 |
01:01.900 |
|
AŇÁCI TO NEVZDÁVAJ
|
4 |
01:05.510 |
|
TSKH MOST
|
5 |
01:13.440 |
|
DEAF MOST
|
|
13:45 |
200 m |
(20) |
FINÁLE E o 25. - 30. místo (#16)
|
1 |
00:58.110 |
|
MAGISTRÁT - OUŘADOVÉ
|
2 |
00:58.940 |
|
MOTORKÁŘÍ MOSTU, LITVÍNOVA A OKOLÍ
|
3 |
00:59.190 |
|
PRODECO
|
4 |
00:59.280 |
|
VTELNO ŽIJE
|
5 |
01:01.030 |
|
bRUMbambule
|
6 |
01:02.410 |
|
STARCOLOR
|
|
14:00 |
200 m |
(20) |
FINÁLE D o 19. - 24. místo (#17)
|
1 |
01:02.260 |
|
Alexova smečka
|
2 |
01:02.560 |
|
BARBAŘI
|
3 |
01:02.720 |
|
Městská policie Most
|
4 |
01:03.130 |
|
ADH Team
|
5 |
01:03.390 |
|
CORROTECH
|
6 |
01:03.760 |
|
PRÁTELÉ BOKAVAR
|
|
14:15 |
200 m |
(20) |
FINÁLE C o 13. - 18. místo (#18)
|
1 |
00:59.080 |
|
EUROMONT KRAVAŤACI
|
2 |
00:59.830 |
|
KONE
|
3 |
01:00.200 |
|
VYBITÉ BATERKY
|
4 |
01:00.560 |
|
DELFÍNI
|
5 |
01:00.780 |
|
FITNESS ZIMÁK 1
|
6 |
01:02.120 |
|
SEMBUBÁCI 2016
|
|
14:30 |
200 m |
(20) |
FINÁLE B o 7. - 12. místo (#19)
|
1 |
01:00.360 |
|
COMIC-CONI
|
2 |
01:00.390 |
|
BILFINGOVÉ
|
3 |
01:00.590 |
|
MOKRÝ BANDITI
|
4 |
01:00.930 |
|
HC RENČ
|
5 |
01:01.040 |
|
VIKINGOVÉ
|
6 |
01:02.770 |
|
PROMILE TEAM
|
|
14:45 |
200 m |
(20) |
FINÁLE A o 1. - 6. místo (#20)
|
1 |
00:57.540 |
|
BENGABOYS
|
2 |
00:58.500 |
|
TAHOUNI
|
3 |
00:59.270 |
|
HÁČKA DRAGOns
|
4 |
00:59.310 |
|
FITNESS ZIMÁK - TS Města Mostu
|
5 |
00:59.380 |
|
SCAMO DREAM TEAM
|
6 |
01:00.060 |
|
ZOO Chemopetrol Litvínov
|
|
01:00 |
200 m |
(20) |
Konečné pořadí (#220)
|
1 |
00:57.540 |
|
BENGABOYS
|
2 |
00:58.500 |
|
TAHOUNI
|
3 |
00:59.270 |
|
HÁČKA DRAGOns
|
4 |
00:59.310 |
|
FITNESS ZIMÁK - TS Města Mostu
|
5 |
00:59.380 |
|
SCAMO DREAM TEAM
|
6 |
01:00.060 |
|
ZOO Chemopetrol Litvínov
|
7 |
01:00.360 |
|
COMIC-CONI
|
8 |
01:00.390 |
|
BILFINGOVÉ
|
9 |
01:00.590 |
|
MOKRÝ BANDITI
|
10 |
01:00.930 |
|
HC RENČ
|
11 |
01:01.040 |
|
VIKINGOVÉ
|
12 |
01:02.770 |
|
PROMILE TEAM
|
13 |
00:59.080 |
|
EUROMONT KRAVAŤACI
|
14 |
00:59.830 |
|
KONE
|
15 |
01:00.200 |
|
VYBITÉ BATERKY
|
16 |
01:00.560 |
|
DELFÍNI
|
17 |
01:00.780 |
|
FITNESS ZIMÁK 1
|
18 |
01:02.120 |
|
SEMBUBÁCI 2016
|
19 |
01:02.260 |
|
Alexova smečka
|
20 |
01:02.560 |
|
BARBAŘI
|
21 |
01:02.720 |
|
Městská policie Most
|
22 |
01:03.130 |
|
ADH Team
|
23 |
01:03.390 |
|
CORROTECH
|
24 |
01:03.760 |
|
PRÁTELÉ BOKAVAR
|
25 |
00:58.110 |
|
MAGISTRÁT - OUŘADOVÉ
|
26 |
00:58.940 |
|
MOTORKÁŘÍ MOSTU, LITVÍNOVA A OKOLÍ
|
27 |
00:59.190 |
|
PRODECO
|
28 |
00:59.280 |
|
VTELNO ŽIJE
|
29 |
01:01.030 |
|
bRUMbambule
|
30 |
01:02.410 |
|
STARCOLOR
|
31 |
01:01.450 |
|
MŠ Hutnická
|
32 |
01:01.790 |
|
DĚTI KAPITÁNA PEŠIHO MEZIBOŘÍ
|
33 |
01:01.900 |
|
AŇÁCI TO NEVZDÁVAJ
|
34 |
01:05.510 |
|
TSKH MOST
|
35 |
01:13.440 |
|
DEAF MOST
|
|