09.09.2016 | |||
08:30 | 200 m | (20) | Junioři A - 1. jízda (#1001) |
1 | 01:02.860 | ZŠ Školní | |
2 | 01:04.300 | ZŠ Ostrovní | |
3 | 01:08.390 | ZŠ TGM | |
08:50 | 200 m | (20) | Junioři A - 2. jízda (#1002) |
1 | 01:02.550 | ZŠ Školní | |
2 | 01:04.650 | ZŠ Ostrovní | |
3 | 01:09.280 | ZŠ TGM | |
09:10 | 200 m | (20) | Junioři B - 1. jízda (#1003) |
1 | 01:06.060 | ZŠ Ostrovní | |
2 | 01:06.560 | ZŠ TGM | |
3 | 01:11.850 | ZŠ Školní | |
09:40 | 200 m | (20) | Junioři B - 2. jízda (#1004) |
1 | 01:03.940 | ZŠ Ostrovní | |
2 | 01:07.140 | ZŠ TGM | |
3 | 01:11.930 | ZŠ Školní | |
10:00 | 200 m | (10) | Premier Women 10 - Rozjížďka A (#1005) |
1 | 01:01.510 | RK Dragons Jablonec nad Nisou | |
2 | 01:02.150 | Dragonclub Brno | |
3 | 01:05.960 | Velký holky KVS | |
4 | 01:07.290 | Jizerský Drak | |
10:10 | 200 m | (20) | Junioři C - 1. jízda (#1006) |
1 | 01:11.860 | ZŠ Školní | |
2 | 01:11.940 | ZŠ TGM | |
3 | 01:14.720 | ZŠ Ostrovní | |
10:20 | 200 m | (10) | Premier Women 10 - Rozjížďka B (#1007) |
1 | 01:01.460 | DB Tragédky | |
2 | 01:02.470 | Průtrž Dračen | |
3 | 01:02.640 | Mondi Štětí | |
4 | 01:03.750 | Stratos team Předměřice | |
5 | 01:04.930 | W.I.L.D. of Prague | |
10:30 | 200 m | (20) | Junioři C - 2. jízda (#1008) |
1 | 01:07.540 | ZŠ Školní | |
2 | 01:07.860 | ZŠ Ostrovní | |
3 | 01:13.070 | ZŠ TGM | |
10:40 | 200 m | (10) | Premier Open 10 - Rozjížďka A (#1009) |
1 | 00:54.410 | Dragonteam Nymburk | |
2 | 00:55.470 | Stratos team Předměřice | |
3 | 00:55.670 | Průtrž Dračen | |
4 | 00:58.120 | Dragonclub Brno | |
5 | 00:58.300 | Mondi Štětí | |
6 | 00:58.530 | Dragonteam Kojetín Oldies | |
10:50 | 200 m | (20) | Junioři D - 1. jízda (#1010) |
1 | 01:17.840 | ZŠ Ostrovní | |
2 | 01:18.140 | ZŠ Školní | |
3 | 01:22.090 | ZŠ TGM | |
11:00 | 200 m | (10) | Premier Open 10 - Rozjížďka B (#1011) |
1 | 00:56.080 | ONV-BOX | |
2 | 00:56.590 | Mondi Štětí B | |
3 | 00:57.100 | HAKA dragons | |
4 | 00:57.780 | Pražský Výběr | |
5 | 00:57.970 | RK Dragons Jablonec nad Nisou | |
6 | 01:04.980 | Pražský výběr - PB | |
11:10 | 200 m | (20) | Junioři D - 2. jízda (#1012) |
1 | 01:14.200 | ZŠ Ostrovní | |
2 | 01:19.130 | ZŠ Školní | |
3 | 01:20.760 | ZŠ TGM | |
11:20 | 200 m | (10) | Premier Women 10 - Semifinále A (#1013) |
1 | 01:05.010 | Stratos team Předměřice | |
2 | 01:05.660 | Mondi Štětí | |
3 | 01:07.590 | W.I.L.D. of Prague | |
4 | 01:07.980 | Velký holky KVS | |
5 | 01:10.570 | Jizerský Drak | |
11:35 | 200 m | (10) | Premier Open 10 - Semifinále A (#1014) |
1 | 00:57.910 | Průtrž Dračen OPEN | |
2 | 00:58.010 | Pražský Výběr OPEN | |
3 | 00:59.080 | Mondi Štětí OPEN | |
4 | 00:59.350 | HAKA dragons OPEN | |
5 | 00:59.640 | Dragonclub Brno OPEN | |
6 | 01:00.420 | RK Dragons Jablonec nad Nisou OPEN | |
11:50 | 200 m | (10) | Premier Women 10 - Finále B (#1015) |
1 | 01:06.900 | Velký holky KVS WOMEN | |
2 | 01:07.080 | W.I.L.D. of Prague WOMEN | |
3 | 01:10.280 | Jizerský Drak WOMEN | |
12:05 | 200 m | (10) | Premier Open 10 - Finále B (#1016) |
1 | 00:59.560 | Dragonteam Kojetín Oldies OPEN | |
2 | 00:59.600 | HAKA dragons OPEN | |
3 | 00:59.670 | RK Dragons Jablonec nad Nisou OPEN | |
4 | 00:59.700 | Dragonclub Brno OPEN | |
5 | 01:00.540 | Mondi Štětí OPEN | |
6 | 01:01.820 | Pražský výběr - PB OPEN | |
12:20 | 200 m | (10) | Premier Women 10 - Finále A (#1017) |
1 | 01:04.260 | DB Tragédky WOMEN | |
2 | 01:04.500 | RK Dragons Jablonec nad Nisou WOMEN | |
3 | 01:05.080 | Průtrž Dračen WOMEN | |
4 | 01:05.560 | Mondi Štětí WOMEN | |
5 | 01:05.760 | Stratos team Předměřice WOMEN | |
6 | 01:05.980 | Dragonclub Brno WOMEN | |
12:35 | 200 m | (10) | Premier Open 10 - Finále A (#1018) |
1 | 00:55.970 | Dragonteam Nymburk OPEN | |
2 | 00:56.610 | ONV-BOX OPEN | |
3 | 00:56.910 | Stratos team Předměřice OPEN | |
4 | 00:57.470 | Mondi Štětí B OPEN | |
5 | 00:57.920 | Pražský Výběr OPEN | |
6 | 00:58.030 | Průtrž Dračen OPEN | |
13:00 | 200 m | (10) | Premier MIXED 10 - Rozjížďka A (#1019) |
1 | 00:59.390 | Traburk MIX | |
2 | 01:00.870 | Dragonclub Brno MIX | |
3 | 01:01.780 | HAKA dragons MIX | |
4 | 01:04.820 | Mondi Štětí B MIX | |
5 | 01:05.200 | Jizerský Drak MIX | |
6 | 01:05.770 | Palm Bitch MIX | |
13:15 | 200 m | (10) | Premier MIXED 10 - Rozjížďka B (#1020) |
1 | 01:00.070 | Stratos team Předměřice I. MIX | |
2 | 01:00.320 | Mondi Štětí MIX | |
3 | 01:00.410 | Pražský Výběr MIX | |
4 | 01:02.570 | Město Štětí MIX | |
5 | 01:03.990 | Dragonteam Kojetín Oldies MIX | |
13:30 | 200 m | (10) | Premier MIXED 10 - Rozjížďka C (#1021) |
1 | 00:59.680 | ONV-BOX MIX | |
2 | 00:59.880 | Průtrž Dračen MIX | |
3 | 01:00.250 | Stratos team Předměřice II. MIX | |
4 | 01:00.460 | Žíznivé saně MIX | |
5 | 01:01.730 | RK Dragons Jablonec nad Nisou MIX | |
13:45 | 200 m | (10) | Premier MIXED 10 - 1/4 FA (#1022) |
1 | 01:00.700 | Žíznivé saně MIX | |
2 | 01:01.150 | HAKA dragons MIX | |
3 | 01:02.570 | Jizerský Drak MIX | |
4 | 01:03.550 | Město Štětí MIX | |
5 | 01:04.530 | Palm Bitch MIX | |
14:00 | 200 m | (10) | Premier MIXED 10 - 1/4 FB (#1023) |
1 | 01:01.940 | Pražský Výběr MIX | |
2 | 01:02.140 | Stratos team Předměřice II. MIX | |
3 | 01:02.210 | RK Dragons Jablonec nad Nisou MIX | |
4 | 01:02.760 | Mondi Štětí B MIX | |
5 | 01:03.310 | Dragonteam Kojetín Oldies MIX | |
14:15 | 200 m | (10) | Premier MIXED 10 - Semifinále A (#1024) |
1 | 00:58.900 | Traburk MIX | |
2 | 00:59.390 | Stratos team Předměřice II. MIX | |
3 | 01:00.020 | Průtrž Dračen MIX | |
4 | 01:00.510 | Mondi Štětí MIX | |
5 | 01:01.820 | Žíznivé saně MIX | |
6 | 01:05.800 | Jizerský Drak MIX | |
14:30 | 200 m | (10) | Premier MIXED 10 - Semifinále B (#1025) |
1 | 00:59.860 | ONV-BOX MIX | |
2 | 01:00.060 | Dragonclub Brno MIX | |
3 | 01:00.140 | Stratos team Předměřice I. MIX | |
4 | 01:01.480 | Pražský Výběr MIX | |
5 | 01:01.600 | HAKA dragons MIX | |
6 | 01:02.040 | RK Dragons Jablonec nad Nisou MIX | |
14:45 | 200 m | (10) | Premier MIXED 10 - Finále C (#1026) |
1 | 01:00.300 | Mondi Štětí B MIX | |
2 | 01:01.140 | Město Štětí MIX | |
3 | 01:01.510 | Dragonteam Kojetín Oldies MIX | |
4 | 01:01.670 | Palm Bitch MIX | |
15:00 | 200 m | (10) | Premier MIXED 10 - Finále B (#1027) |
1 | 01:00.950 | Mondi Štětí MIX | |
2 | 01:01.380 | Pražský Výběr MIX | |
3 | 01:02.170 | HAKA dragons MIX | |
4 | 01:02.270 | RK Dragons Jablonec nad Nisou MIX | |
5 | 01:02.370 | Žíznivé saně MIX | |
6 | 01:03.880 | Jizerský Drak MIX | |
15:15 | 200 m | (10) | Premier MIXED 10 - Finále A (#1028) |
1 | 00:58.710 | Traburk MIX | |
2 | 00:59.360 | ONV-BOX MIX | |
3 | 00:59.420 | Průtrž Dračen MIX | |
4 | 01:00.120 | Stratos team Předměřice II. MIX | |
5 | 01:00.340 | Dragonclub Brno MIX | |
6 | 01:00.560 | Stratos team Předměřice I. MIX | |
16:00 | 2000 m | (10) | Premier Women 10 - 2 km - jízda D1 (#1029) |
1 | 11:40.650 | W.I.L.D. of Prague WOMEN | |
2 | 11:59.230 | Velký holky KVS WOMEN | |
3 | 13:31.170 | Jizerský Drak WOMEN | |
16:20 | 2000 m | (10) | Premier Open 10 - 2 km - jízda D2 (#1030) |
1 | 10:30.480 | RK Dragons Jablonec nad Nisou OPEN | |
2 | 10:46.850 | HAKA dragons OPEN | |
3 | 10:56.400 | Mondi Štětí OPEN | |
4 | 11:00.140 | Dragonteam Kojetín Oldies OPEN | |
5 | 11:37.650 | Pražský výběr - PB OPEN | |
16:40 | 2000 m | (10) | Premier Women 10 - 2 km - jízda D3 (#1031) |
1 | 11:21.380 |
RK Dragons Jablonec nad Nisou +2' podjetí bóje WOMEN |
|
2 | 11:23.560 | Stratos team Předměřice WOMEN | |
3 | 11:25.730 | DB Tragédky WOMEN | |
4 | 11:26.650 | Dragonclub Brno WOMEN | |
5 | 11:47.340 | Průtrž Dračen WOMEN | |
6 | 12:11.760 | Mondi Štětí WOMEN | |
17:20 | 2000 m | (10) | Premier MIXED 10 - 2 km - jízda D5 (#1033) |
1 | 10:59.510 | Dragonteam Kojetín Oldies MIX | |
2 | 11:50.200 | Palm Bitch MIX | |
3 | 12:28.360 | Město Štětí MIX | |
17:40 | 2000 m | (10) | Premier MIXED 10 - 2 km - jízda D6 (#1034) |
1 | 10:46.560 | RK Dragons Jablonec nad Nisou MIX | |
2 | 10:51.530 | Žíznivé saně MIX | |
3 | 10:59.250 | HAKA dragons MIX | |
4 | 10:59.720 | Pražský Výběr MIX | |
5 | 11:18.490 | Mondi Štětí MIX | |
6 | 11:27.750 | Jizerský Drak MIX | |
18:00 | 2000 m | (10) | Premier MIXED 10 - 2 km - jízda D7 (#1035) |
1 | 10:18.030 | Stratos team Předměřice I. MIX | |
2 | 10:24.530 | Dragonclub Brno MIX | |
3 | 10:28.820 | Průtrž Dračen MIX | |
4 | 10:32.310 | Traburk MIX | |
5 | 10:33.600 | ONV-BOX MIX | |
6 | 10:46.900 | Stratos team Předměřice II. MIX | |
10.09.2016 | |||
10:00 | 200 m | (20) | Premier Women - 1. jízda (#2001) |
1 | 00:54.890 | DB Tragédky | |
2 | 00:55.810 | ONV-BOX | |
3 | 00:56.060 | Stratos team Předměřice | |
4 | 00:57.010 | W.I.L.D. of Prague | |
5 | 00:59.170 | Velký holky KVS | |
DNS | Českomoravské dračice | ||
10:15 | 200 m | (20) | Premier Open - 1. jízda (#2002) |
1 | 00:48.540 | Stratos team Předměřice | |
2 | 00:48.650 | Dragonteam Nymburk | |
3 | 00:49.190 | Pražský Výběr | |
4 | 00:49.540 | ONV-BOX | |
5 | 00:50.410 | RK Dragons Jablonec nad Nisou | |
6 | 00:50.540 | Dragonteam Kojetín Oldies | |
10:30 | 200 m | (20) | Premier Women - 2. jízda (#2003) |
1 | 00:54.740 | DB Tragédky WOMEN | |
2 | 00:55.560 | Stratos team Předměřice WOMEN | |
3 | 00:56.170 | ONV-BOX WOMEN | |
4 | 00:58.160 | W.I.L.D. of Prague WOMEN | |
5 | 00:59.830 | Velký holky KVS WOMEN | |
10:45 | 200 m | (20) | Premier Open - 2. jízda (#2004) |
1 | 00:48.820 | Dragonteam Nymburk OPEN | |
2 | 00:49.530 | Stratos team Předměřice OPEN | |
3 | 00:49.680 | ONV-BOX OPEN | |
4 | 00:49.700 | Pražský Výběr OPEN | |
5 | 00:50.730 | RK Dragons Jablonec nad Nisou OPEN | |
6 | 00:51.940 | Dragonteam Kojetín Oldies OPEN | |
11:30 | 200 m | (20) | Premier MIXED - Rozjížďka A (#2005) |
1 | 00:51.520 | RABA Sport Club HUN MIX | |
2 | 00:52.360 | Dračí legie Pardubice MIX | |
3 | 00:53.870 | Dragonteam Kojetín Oldies MIX | |
4 | 00:54.750 | Palm Bitch MIX | |
5 | 00:55.140 | PERUN - výběr Vysočiny MIX | |
11:45 | 200 m | (20) | Premier MIXED - Rozjížďka B (#2006) |
1 | 00:50.400 | Traburk MIX | |
2 | 00:51.630 | Průtrž Dračen MIX | |
3 | 00:52.340 | ONV-BOX MIX | |
4 | 00:53.940 | Pražský klub dračích lodí MIX | |
5 | 00:55.430 | Pilsner Dragons MIX | |
12:00 | 200 m | (20) | Premier MIXED - Rozjížďka C (#2007) |
1 | 00:52.030 | Stratos team Předměřice MIX | |
2 | 00:53.520 | Dragonclub Brno MIX | |
3 | 00:53.700 | Žíznivé saně MIX | |
4 | 00:54.400 | Klub třeboňských kaprů MIX | |
5 | 00:55.370 | Jizerský Drak MIX | |
12:15 | 200 m | (20) | Premier MIXED - Rozjížďka D (#2008) |
1 | 00:50.870 | Pražský Výběr MIX | |
2 | 00:51.890 | Dragon team Předonín MIX | |
3 | 00:52.080 | Mondi Štětí MIX | |
4 | 00:52.470 | RK Dragons Jablonec nad Nisou MIX | |
5 | 00:53.890 | Draci MZV MIX | |
12:30 | 200 m | (20) | Premier MIXED - 1/4 Finále A (#2009) |
1 | 00:52.470 | ONV-BOX MIX | |
2 | 00:52.900 | Dračí legie Pardubice MIX | |
3 | 00:53.450 | Žíznivé saně MIX | |
4 | 00:54.420 | Klub třeboňských kaprů MIX | |
5 | 00:55.750 | PERUN - výběr Vysočiny MIX | |
12:45 | 200 m | (20) | Premier MIXED - 1/4 Finále B (#2010) |
1 | 00:51.880 | Průtrž Dračen MIX | |
2 | 00:52.740 | RK Dragons Jablonec nad Nisou MIX | |
3 | 00:53.000 | Mondi Štětí MIX | |
4 | 00:53.470 | Dragonteam Kojetín Oldies MIX | |
5 | 00:54.300 | Pilsner Dragons MIX | |
13:00 | 200 m | (20) | Premier MIXED - 1/4 Finále C (#2011) |
1 | 00:52.500 | Dragon team Předonín MIX | |
2 | 00:52.710 | Dragonclub Brno MIX | |
3 | 00:54.070 | Palm Bitch MIX | |
4 | 00:54.130 | Draci MZV MIX | |
5 | 00:54.420 | Pražský klub dračích lodí MIX | |
6 | 00:55.360 | Jizerský Drak MIX | |
13:15 | 200 m | (20) | Premier MIXED - Semifinále A (#2012) |
1 | 00:51.670 | Stratos team Předměřice MIX | |
2 | 00:51.970 | RABA Sport Club HUN MIX | |
3 | 00:52.140 | ONV-BOX MIX | |
4 | 00:52.260 | Dračí legie Pardubice MIX | |
5 | 00:52.520 | RK Dragons Jablonec nad Nisou MIX | |
6 | 00:52.970 | Mondi Štětí MIX | |
13:30 | 200 m | (20) | Premier MIXED - Semifinále B (#2013) |
1 | 00:50.540 | Traburk MIX | |
2 | 00:51.350 | Pražský Výběr MIX | |
3 | 00:51.860 | Průtrž Dračen MIX | |
4 | 00:52.300 | Žíznivé saně MIX | |
5 | 00:52.540 | Dragon team Předonín MIX | |
6 | 00:52.560 | Dragonclub Brno MIX | |
13:45 | 200 m | (20) | Premier MIXED - Finále C (#2014) |
1 | 00:54.210 | Klub třeboňských kaprů MIX | |
2 | 00:54.460 | Dragonteam Kojetín Oldies MIX | |
3 | 00:54.840 | Pilsner Dragons MIX | |
4 | 00:54.990 | Pražský klub dračích lodí MIX | |
5 | 00:55.740 | Palm Bitch MIX | |
6 | 00:55.990 | Draci MZV MIX | |
14:00 | 200 m | (20) | Premier MIXED - Finále B (#2015) |
1 | 00:52.780 | Dračí legie Pardubice MIX | |
2 | 00:53.140 | Dragon team Předonín MIX | |
3 | 00:53.340 | Mondi Štětí MIX | |
4 | 00:53.470 | Žíznivé saně MIX | |
5 | 00:53.540 | Dragonclub Brno MIX | |
6 | 00:53.890 | RK Dragons Jablonec nad Nisou MIX | |
14:15 | 200 m | (20) | Premier MIXED - Finále A (#2016) |
1 | 00:49.760 | Traburk MIX | |
2 | 00:50.790 | Stratos team Předměřice MIX | |
3 | 00:50.920 | ONV-BOX MIX | |
4 | 00:51.140 | Pražský Výběr MIX | |
5 | 00:51.300 | RABA Sport Club HUN MIX | |
6 | 00:51.840 | Průtrž Dračen MIX | |
15:00 | 2000 m | (20) | Premier Women 2 km - jízda D1 (#2017) |
1 | 09:57.880 | Stratos team Předměřice WOMEN | |
2 | 10:10.580 | DB Tragédky WOMEN | |
3 | 10:26.700 | ONV-BOX WOMEN | |
4 | 10:48.530 | W.I.L.D. of Prague WOMEN | |
5 | 11:15.450 | Velký holky KVS WOMEN | |
15:30 | 2000 m | (20) | Premier Open 2 km - jízda D2 (#2018) |
1 | 08:50.750 | Dragonteam Nymburk OPEN | |
2 | 08:57.050 | Pražský Výběr OPEN | |
3 | 09:02.300 | ONV-BOX OPEN | |
4 | 09:06.520 | Stratos team Předměřice OPEN | |
5 | 09:07.530 | RK Dragons Jablonec nad Nisou OPEN | |
6 | 10:01.780 | Dragonteam Kojetín Oldies OPEN | |
16:00 | 2000 m | (20) | Premier MIXED 2 km - jízda D3 (#2019) |
1 | 10:08.730 | Draci MZV MIX | |
2 | 10:26.050 | Pražský klub dračích lodí MIX | |
3 | 10:35.970 | Jizerský Drak MIX | |
4 | 10:44.990 | PERUN - výběr Vysočiny MIX | |
5 | 11:28.510 | Palm Bitch MIX | |
16:30 | 2000 m | (20) | Premier MIXED 2 km - jízda D4 (#2020) |
1 | 09:23.010 | RK Dragons Jablonec nad Nisou MIX | |
2 | 09:45.170 | Dragonclub Brno MIX | |
3 | 09:46.020 | Dragonteam Kojetín Oldies MIX | |
4 | 09:53.780 | Pilsner Dragons MIX | |
5 | 09:54.890 | Klub třeboňských kaprů MIX | |
17:00 | 2000 m | (20) | Premier MIXED 2 km - jízda D5 (#2021) |
1 | 09:31.350 | Dragon team Předonín MIX | |
2 | 09:31.750 | Dračí legie Pardubice MIX | |
3 | 09:40.110 | Žíznivé saně MIX | |
4 | 09:41.300 | Mondi Štětí MIX | |
17:30 | 2000 m | (20) | Premier MIXED 2 km - jízda D6 (#2022) |
1 | 09:00.460 | Traburk MIX | |
2 | 09:01.100 | Pražský Výběr MIX | |
3 | 09:03.100 | Stratos team Předměřice MIX | |
4 | 09:04.970 | RABA Sport Club HUN MIX | |
5 | 09:20.240 | ONV-BOX MIX | |
11.09.2016 | |||
10:00 | 500 m | (20) | ŽENY - 1. jízda (#3001) |
1 | 02:19.680 | Stratos team Předměřice WOMEN | |
2 | 02:20.420 | DB Tragédky WOMEN | |
3 | 02:21.410 | ONV-BOX WOMEN | |
4 | 02:30.450 | W.I.L.D. of Prague WOMEN | |
5 | 02:30.770 | Velký holky KVS WOMEN | |
10:15 | 500 m | (20) | OPEN - 1. jízda (#3002) |
1 | 02:05.130 | Dragonteam Nymburk OPEN | |
2 | 02:05.460 | Pražský Výběr OPEN | |
3 | 02:05.700 | ONV-BOX OPEN | |
4 | 02:05.740 | RK Dragons Jablonec nad Nisou OPEN | |
5 | 02:06.140 | Stratos team Předměřice OPEN | |
6 | 02:14.320 | Dragonteam Kojetín Oldies OPEN | |
10:30 | 500 m | (20) | ŽENY - 2. jízda (#3003) |
1 | 02:19.960 | DB Tragédky WOMEN | |
2 | 02:20.280 | Stratos team Předměřice WOMEN | |
3 | 02:22.030 | ONV-BOX WOMEN | |
4 | 02:32.180 | Velký holky KVS WOMEN | |
11:30 | 500 m | (20) | Premier MIXED - Rozjížďka A (#3005) |
1 | 02:07.450 | Traburk MIX | |
2 | 02:07.980 | RK Dragons Jablonec nad Nisou MIX | |
3 | 02:09.660 | Dragon team Předonín MIX | |
4 | 02:14.730 | Pražský klub dračích lodí MIX | |
DNS | PERUN - výběr Vysočiny MIX | ||
11:45 | 500 m | (20) | Premier MIXED - Rozjížďka B (#3006) |
1 | 02:09.920 | Stratos team Předměřice MIX | |
2 | 02:10.120 | Dračí legie Pardubice MIX | |
3 | 02:10.480 | Dragonclub Brno MIX | |
4 | 02:13.170 | Pilsner Dragons MIX | |
5 | 02:18.780 | Jizerský Drak MIX | |
12:00 | 500 m | (20) | Premier MIXED - Rozjížďka C (#3007) |
1 | 02:10.060 | ONV-BOX MIX | |
2 | 02:10.860 | Průtrž Dračen MIX | |
3 | 02:11.550 | Žíznivé saně MIX | |
4 | 02:11.640 | Dragonteam Kojetín Oldies MIX | |
5 | 02:15.120 | Draci MZV MIX | |
12:15 | 500 m | (20) | Premier MIXED - Rozjížďka D (#3008) |
1 | 02:07.490 | Palm Bitch MIX | |
2 | 02:09.200 | RABA Sport Club HUN MIX | |
3 | 02:11.240 | Mondi Štětí MIX | |
4 | 02:14.050 | Klub třeboňských kaprů MIX | |
5 | 02:24.530 | Pražský Výběr MIX | |
12:30 | 500 m | (20) | Premier MIXED - Semifinále A (#3009) |
1 | 02:09.890 | Traburk MIX | |
2 | 02:10.490 | ONV-BOX MIX | |
3 | 02:10.740 | Průtrž Dračen MIX | |
4 | 02:11.030 | RABA Sport Club HUN MIX | |
5 | 02:11.140 | Dračí legie Pardubice MIX | |
6 | 02:16.230 | Žíznivé saně MIX | |
12:45 | 500 m | (20) | Premier MIXED - Semifinále B (#3010) |
1 | 02:09.200 | Palm Bitch MIX | |
2 | 02:09.600 | RK Dragons Jablonec nad Nisou MIX | |
3 | 02:09.780 | Stratos team Předměřice MIX | |
4 | 02:09.860 | Dragonclub Brno MIX | |
5 | 02:11.040 | Dragon team Předonín MIX | |
6 | 02:12.690 | Mondi Štětí MIX | |
13:00 | 500 m | (20) | Premier MIXED - Finále A (#3011) |
1 | 02:05.430 | Stratos team Předměřice MIX | |
2 | 02:06.860 | ONV-BOX MIX | |
3 | 02:07.220 | Traburk MIX | |
4 | 02:07.760 | Palm Bitch MIX | |
5 | 02:08.840 | RK Dragons Jablonec nad Nisou MIX | |
6 | 02:09.450 | Průtrž Dračen MIX | |
09.09.2016 | |||
01:00 | 200 m | (20) | Konečné pořadí: Junioři A (#5202) |
1 | 02:05.410 | ZŠ Školní | |
2 | 02:08.950 | ZŠ Ostrovní | |
3 | 02:17.670 | ZŠ TGM | |
01:00 | 200 m | (20) | Konečné pořadí: ŽENY - 2. jízda (#5203) |
1 | 01:49.630 | DB Tragédky WOMEN | |
2 | 01:51.620 | Stratos team Předměřice WOMEN | |
3 | 01:51.980 | ONV-BOX WOMEN | |
4 | 01:55.170 | W.I.L.D. of Prague WOMEN | |
5 | 02:30.450 | W.I.L.D. of Prague WOMEN | |
01:00 | 200 m | (20) | Konečné pořadí: Premier Open (#5204) |
1 | 02:10.000 | ZŠ Ostrovní | |
2 | 02:13.700 | ZŠ TGM | |
6 | 01:42.480 | Dragonteam Kojetín Oldies | |
01:00 | 200 m | (20) | Konečné pořadí: Junioři C - 2. jízda (#5208) |
1 | 02:19.400 | ZŠ Školní | |
2 | 02:22.580 | ZŠ Ostrovní | |
3 | 02:25.010 | ZŠ TGM | |
01:00 | 200 m | (20) | Konečné pořadí: Premier MIXED (#5211) |
1 | 02:05.430 | Stratos team Předměřice MIX | |
2 | 02:06.860 | ONV-BOX MIX | |
3 | 02:07.220 | Traburk MIX | |
4 | 02:07.760 | Palm Bitch MIX | |
5 | 02:08.840 | RK Dragons Jablonec nad Nisou MIX | |
6 | 02:09.450 | Průtrž Dračen MIX | |
7 | 02:09.860 | Dragonclub Brno MIX | |
8 | 02:11.030 | RABA Sport Club HUN MIX | |
9 | 02:11.040 | Dragon team Předonín MIX | |
10 | 02:11.140 | Dračí legie Pardubice MIX | |
11 | 02:12.690 | Mondi Štětí MIX | |
12 | 02:16.230 | Žíznivé saně MIX | |
13 | 02:11.640 | Dragonteam Kojetín Oldies MIX | |
14 | 02:13.170 | Pilsner Dragons MIX | |
15 | 02:14.050 | Klub třeboňských kaprů MIX | |
16 | 02:14.730 | Pražský klub dračích lodí MIX | |
17 | 02:15.120 | Draci MZV MIX | |
18 | 02:18.780 | Jizerský Drak MIX | |
19 | 02:24.530 | Pražský Výběr MIX | |
01:00 | 200 m | (20) | Konečné pořadí: Junioři D (#5212) |
1 | 02:32.040 | ZŠ Ostrovní | |
2 | 02:37.270 | ZŠ Školní | |
3 | 02:42.850 | ZŠ TGM | |
01:00 | 200 m | (20) | Konečné pořadí: Premier MIXED (#5216) |
1 | 00:49.760 | Traburk MIX | |
2 | 00:50.790 | Stratos team Předměřice MIX | |
3 | 00:50.920 | ONV-BOX MIX | |
4 | 00:51.140 | Pražský Výběr MIX | |
5 | 00:51.300 | RABA Sport Club HUN MIX | |
6 | 00:51.840 | Průtrž Dračen MIX | |
7 | 00:52.780 | Dračí legie Pardubice MIX | |
8 | 00:53.140 | Dragon team Předonín MIX | |
9 | 00:53.340 | Mondi Štětí MIX | |
10 | 00:53.470 | Žíznivé saně MIX | |
11 | 00:53.540 | Dragonclub Brno MIX | |
12 | 00:53.890 | RK Dragons Jablonec nad Nisou MIX | |
13 | 00:54.210 | Klub třeboňských kaprů MIX | |
14 | 00:54.460 | Dragonteam Kojetín Oldies MIX | |
15 | 00:54.840 | Pilsner Dragons MIX | |
16 | 00:54.990 | Pražský klub dračích lodí MIX | |
17 | 00:55.740 | Palm Bitch MIX | |
18 | 00:55.990 | Draci MZV MIX | |
19 | 00:55.360 | Jizerský Drak MIX | |
20 | 00:55.750 | PERUN - výběr Vysočiny MIX | |
01:00 | 200 m | (20) | Konečné pořadí: Premier Women 10 (#5217) |
1 | 01:04.260 | DB Tragédky WOMEN | |
2 | 01:04.500 | RK Dragons Jablonec nad Nisou WOMEN | |
3 | 01:05.080 | Průtrž Dračen WOMEN | |
4 | 01:05.560 | Mondi Štětí WOMEN | |
5 | 01:05.760 | Stratos team Předměřice WOMEN | |
6 | 01:05.980 | Dragonclub Brno WOMEN | |
7 | 01:06.900 | Velký holky KVS WOMEN | |
8 | 01:07.080 | W.I.L.D. of Prague WOMEN | |
9 | 01:10.280 | Jizerský Drak WOMEN | |
01:00 | 2000 m | (20) | Konečné pořadí: Premier MIXED 2 km (#5222) |
1 | 09:00.460 | Traburk MIX | |
2 | 09:01.100 | Pražský Výběr MIX | |
3 | 09:03.100 | Stratos team Předměřice MIX | |
4 | 09:04.970 | RABA Sport Club HUN MIX | |
5 | 09:20.240 | ONV-BOX MIX | |
6 | 09:23.010 | RK Dragons Jablonec nad Nisou MIX | |
7 | 09:31.350 | Dragon team Předonín MIX | |
8 | 09:31.750 | Dračí legie Pardubice MIX | |
9 | 09:40.110 | Žíznivé saně MIX | |
10 | 09:41.300 | Mondi Štětí MIX | |
11 | 09:45.170 | Dragonclub Brno MIX | |
12 | 09:46.020 | Dragonteam Kojetín Oldies MIX | |
13 | 09:53.780 | Pilsner Dragons MIX | |
14 | 09:54.890 | Klub třeboňských kaprů MIX | |
15 | 10:08.730 | Draci MZV MIX | |
16 | 10:26.050 | Pražský klub dračích lodí MIX | |
17 | 10:35.970 | Jizerský Drak MIX | |
18 | 10:44.990 | PERUN - výběr Vysočiny MIX | |
19 | 11:28.510 | Palm Bitch MIX | |
01:00 | 200 m | (20) | Konečné pořadí: Premier MIXED 10 (#5228) |
1 | 00:58.710 | Traburk MIX | |
2 | 00:59.360 | ONV-BOX MIX | |
3 | 00:59.420 | Průtrž Dračen MIX | |
4 | 01:00.120 | Stratos team Předměřice II. MIX | |
5 | 01:00.340 | Dragonclub Brno MIX | |
6 | 01:00.560 | Stratos team Předměřice I. MIX | |
7 | 01:00.950 | Mondi Štětí MIX | |
8 | 01:01.380 | Pražský Výběr MIX | |
9 | 01:02.170 | HAKA dragons MIX | |
10 | 01:02.270 | RK Dragons Jablonec nad Nisou MIX | |
11 | 01:02.370 | Žíznivé saně MIX | |
12 | 01:03.880 | Jizerský Drak MIX | |
13 | 01:00.300 | Mondi Štětí B MIX | |
14 | 01:01.140 | Město Štětí MIX | |
15 | 01:01.510 | Dragonteam Kojetín Oldies MIX | |
16 | 01:01.670 | Palm Bitch MIX | |
01:00 | 2000 m | (10) | Konečné pořadí: Premier Women 10 - 2 km (#5231) |
1 | 11:21.380 | RK Dragons Jablonec nad Nisou WOMEN | |
2 | 11:23.560 | Stratos team Předměřice WOMEN | |
3 | 11:25.730 | DB Tragédky WOMEN | |
4 | 11:26.650 | Dragonclub Brno WOMEN | |
5 | 11:40.650 | W.I.L.D. of Prague WOMEN | |
6 | 11:47.340 | Průtrž Dračen WOMEN | |
7 | 11:59.230 | Velký holky KVS WOMEN | |
8 | 12:11.760 | Mondi Štětí WOMEN | |
9 | 13:31.170 | Jizerský Drak WOMEN | |
01:00 | 2000 m | (10) | Konečné pořadí: Premier Open 10 - 2 km (#5232) |
1 | 10:01.340 | Dragonteam Nymburk OPEN | |
2 | 10:16.240 | Průtrž Dračen OPEN | |
3 | 10:18.610 | Stratos team Předměřice OPEN | |
4 | 10:19.500 | ONV-BOX OPEN | |
5 | 10:30.480 | RK Dragons Jablonec nad Nisou OPEN | |
6 | 10:39.610 | Pražský Výběr OPEN | |
7 | 10:46.640 | Mondi Štětí B OPEN | |
8 | 10:46.850 | HAKA dragons OPEN | |
9 | 10:56.400 | Mondi Štětí OPEN | |
10 | 11:00.140 | Dragonteam Kojetín Oldies OPEN | |
11 | 11:37.650 | Pražský výběr - PB OPEN | |
01:00 | 2000 m | (10) | Konečné pořadí: Premier MIXED 10 - 2 km (#5235) |
1 | 10:18.030 | Stratos team Předměřice I. MIX | |
2 | 10:24.530 | Dragonclub Brno MIX | |
3 | 10:28.820 | Průtrž Dračen MIX | |
4 | 10:32.310 | Traburk MIX | |
5 | 10:33.600 | ONV-BOX MIX | |
6 | 10:46.560 | RK Dragons Jablonec nad Nisou MIX | |
7 | 10:46.900 | Stratos team Předměřice II. MIX | |
8 | 10:51.530 | Žíznivé saně MIX | |
9 | 10:59.250 | HAKA dragons MIX | |
10 | 10:59.510 | Dragonteam Kojetín Oldies MIX | |
11 | 10:59.720 | Pražský Výběr MIX | |
12 | 11:18.490 | Mondi Štětí MIX | |
13 | 11:27.750 | Jizerský Drak MIX | |
14 | 11:50.200 | Palm Bitch MIX | |
15 | 12:28.360 | Město Štětí MIX | |