17.06.2017 |
09:03 |
200 m |
(20) |
První jízda MIX 1 (#1)
|
1 |
00:59.304 |
|
U 96
MIX
|
2 |
01:00.783 |
|
Vinárna live
MIX
|
3 |
01:01.899 |
|
Resselovy Šrouby
MIX
|
|
09:13 |
200 m |
(20) |
První jízda MIX 2 (#2)
|
1 |
00:58.367 |
|
Draci v akci
MIX
|
2 |
00:59.167 |
|
jACO draci
MIX
|
3 |
01:00.023 |
|
Plovoucí kohouti
MIX
|
|
09:23 |
200 m |
(20) |
První jízda MIX 3 (#3)
|
1 |
00:58.004 |
|
Podpeperská elita 1
MIX
|
2 |
01:01.079 |
|
Žraloci z Městce
MIX
|
3 |
01:03.466 |
|
Draci z Chlumětína
MIX
|
|
09:33 |
200 m |
(20) |
První jízda MIX 4 (#4)
|
1 |
01:02.496 |
|
Draci ze Strojíren
MIX
|
2 |
01:03.079 |
|
HaRi draci
MIX
|
3 |
01:07.839 |
|
Rychlý pípy
MIX
|
|
09:43 |
200 m |
(20) |
První jízda MIX 5 (#5)
|
1 |
01:01.219 |
|
Wstec draci
MIX
|
2 |
01:01.823 |
|
Podpeperská elita 2
MIX
|
3 |
01:10.888 |
|
Pivopiči a čučoriedky
MIX
|
|
09:53 |
200 m |
(20) |
První jízda MIX 6 (#6)
|
1 |
00:59.154 |
|
Benátský gang
MIX
|
2 |
01:01.433 |
|
Navostro
MIX
|
3 |
01:03.103 |
|
Petrova Krutá Síla
MIX
|
|
10:03 |
200 m |
(20) |
První jízda MIX 7 (#7)
|
1 |
01:00.846 |
|
Ponorka z Pumberka
MIX
|
2 |
01:03.253 |
|
KVAKundy TEAM
MIX
|
3 |
01:12.965 |
|
JEN- TAK- TAK
MIX
|
|
10:13 |
200 m |
(20) |
První jízda MIX 8 (#8)
|
1 |
01:00.543 |
|
Ranečáci
MIX
|
2 |
01:00.753 |
|
Mimoni ze Žďáru
MIX
|
3 |
01:02.869 |
|
Perun Hluboká
MIX
|
|
10:23 |
200 m |
(20) |
První jízda MIX 9 (#9)
|
1 |
00:58.027 |
|
Fitko Team
MIX
|
2 |
01:03.599 |
|
Jitřenčiny křeče
MIX
|
|
DNS |
|
Plovoucí Radostín
MIX
|
|
10:33 |
200 m |
(20) |
První jízda MIX 10 (#10)
|
1 |
00:56.854 |
|
Dafe - plast
MIX
|
2 |
00:57.294 |
|
DL Ponorka Pardubice
MIX
|
|
10:43 |
200 m |
(20) |
První jízda ŽENY 1 (#11)
|
1 |
01:03.772 |
|
Jedovaté Rumělky
WOMEN
|
2 |
01:13.195 |
|
Černé perly
WOMEN
|
3 |
01:14.261 |
|
Resselovy Matice
WOMEN
|
|
10:53 |
200 m |
(20) |
První jízda ŽENY 2 (#12)
|
1 |
01:07.235 |
|
Drapiny
WOMEN
|
2 |
01:07.759 |
|
Sobíňovské Labutě
WOMEN
|
3 |
01:07.832 |
|
Partička z vokolí
WOMEN
|
|
11:03 |
200 m |
(20) |
První jízda ŽENY 3 (#13)
|
1 |
01:06.102 |
|
Horalki
WOMEN
|
2 |
01:13.112 |
|
Sobíňovský babinec
WOMEN
|
3 |
01:15.395 |
|
Dragonboard- ladies
WOMEN
|
|
11:13 |
200 m |
(20) |
Druhá jízda MIX 1 (#14)
|
1 |
00:58.294 |
|
U 96
MIX
|
2 |
01:00.576 |
|
Plovoucí kohouti
MIX
|
3 |
01:02.699 |
|
Draci z Chlumětína
MIX
|
|
11:23 |
200 m |
(20) |
Druhá jízda MIX 2 (#15)
|
1 |
00:57.450 |
|
Draci v akci
MIX
|
2 |
00:59.630 |
|
Resselovy Šrouby
MIX
|
3 |
01:00.179 |
|
Žraloci z Městce
MIX
|
|
11:33 |
200 m |
(20) |
Druhá jízda MIX 3 (#16)
|
1 |
00:58.867 |
|
Podpeperská elita 1
MIX
|
2 |
00:59.400 |
|
jACO draci
MIX
|
3 |
00:59.670 |
|
Vinárna live
MIX
|
|
11:43 |
200 m |
(20) |
Druhá jízda MIX 4 (#17)
|
1 |
01:01.003 |
|
Draci ze Strojíren
MIX
|
2 |
01:03.539 |
|
Navostro
MIX
|
3 |
01:07.599 |
|
Pivopiči a čučoriedky
MIX
|
|
11:53 |
200 m |
(20) |
Druhá jízda MIX 5 (#18)
|
1 |
01:00.923 |
|
Wstec draci
MIX
|
2 |
01:02.713 |
|
Petrova Krutá Síla
MIX
|
3 |
01:06.969 |
|
HaRi draci
MIX
|
|
12:03 |
200 m |
(20) |
Druhá jízda MIX 6 (#19)
|
1 |
00:59.814 |
|
Benátský gang
MIX
|
2 |
01:00.346 |
|
Podpeperská elita 2
MIX
|
3 |
01:01.469 |
|
Rychlý pípy
MIX
|
|
12:13 |
200 m |
(20) |
Druhá jízda MIX 7 (#20)
|
1 |
00:59.340 |
|
Fitko Team
MIX
|
2 |
00:59.580 |
|
DL Ponorka Pardubice
MIX
|
3 |
01:01.836 |
|
Ponorka z Pumberka
MIX
|
|
12:23 |
200 m |
(20) |
Druhá jízda MIX 8 (#21)
|
1 |
01:01.693 |
|
KVAKundy TEAM
MIX
|
2 |
01:03.349 |
|
Perun Hluboká
MIX
|
3 |
01:13.568 |
|
JEN- TAK- TAK
MIX
|
|
12:33 |
200 m |
(20) |
Druhá jízda MIX 9 (#22)
|
1 |
00:57.630 |
|
Dafe - plast
MIX
|
2 |
00:57.827 |
|
Ranečáci
MIX
|
|
DNS |
|
Plovoucí Radostín
MIX
|
|
12:43 |
200 m |
(20) |
Druhá jízda MIX 10 (#23)
|
1 |
01:01.329 |
|
Jitřenčiny křeče
MIX
|
2 |
01:01.406 |
|
Mimoni ze Žďáru
MIX
|
|
12:53 |
200 m |
(20) |
Druhá jízda ŽENY 1 (#24)
|
1 |
01:07.092 |
|
Jedovaté Rumělky
WOMEN
|
2 |
01:11.535 |
|
Sobíňovské Labutě
WOMEN
|
3 |
01:14.685 |
|
Dragonboard- ladies
WOMEN
|
|
13:03 |
200 m |
(20) |
Druhá jízda ŽENY 2 (#25)
|
1 |
01:10.465 |
|
Drapiny
WOMEN
|
2 |
01:14.075 |
|
Černé perly
WOMEN
|
3 |
01:22.567 |
|
Sobíňovský babinec
WOMEN
|
|
13:13 |
200 m |
(20) |
Druhá jízda ŽENY 3 (#26)
|
1 |
01:07.432 |
|
Partička z vokolí
WOMEN
|
2 |
01:08.229 |
|
Horalki
WOMEN
|
3 |
01:13.425 |
|
Resselovy Matice
WOMEN
|
|
13:23 |
200 m |
(20) |
Dětský vložený závod (#27)
|
1 |
01:20.977 |
|
Kohoutov
|
2 |
01:22.310 |
|
Krucemburk
|
3 |
01:24.562 |
|
Sobínov
|
4 |
01:28.998 |
|
Ždírec nad Doubravou
|
|
13:33 |
200 m |
(20) |
FINÁLE I - 27. - 28. místo (#28)
|
1 |
01:10.900 |
|
Pivopiči a čučoriedky
MIX
|
2 |
01:12.600 |
|
JEN- TAK- TAK
MIX
|
|
13:43 |
200 m |
(20) |
FINÁLE H - 25. - 26. místo (#29)
|
1 |
01:06.740 |
|
Rychlý pípy
MIX
|
2 |
01:10.240 |
|
HaRi draci
MIX
|
|
13:53 |
200 m |
(20) |
FINÁLE G - 22. - 24. místo (#30)
|
1 |
01:03.440 |
|
Perun Hluboká
MIX
|
2 |
01:03.510 |
|
Draci z Chlumětína
MIX
|
3 |
01:03.560 |
|
Petrova Krutá Síla
MIX
|
|
14:03 |
200 m |
(20) |
FINÁLE F - 19. - 21. místo (#31)
|
1 |
01:01.800 |
|
Navostro
MIX
|
2 |
01:02.940 |
|
KVAKundy TEAM
MIX
|
3 |
01:03.160 |
|
Jitřenčiny křeče
MIX
|
|
14:13 |
200 m |
(20) |
FINÁLE E - 16. - 18. místo (#32)
|
1 |
01:00.020 |
|
Ponorka z Pumberka
MIX
|
2 |
01:00.110 |
|
Draci ze Strojíren
MIX
|
3 |
01:00.190 |
|
Podpeperská elita 2
MIX
|
|
14:23 |
200 m |
(20) |
FINÁLE D - 13. - 15. místo (#33)
|
1 |
01:00.780 |
|
Mimoni ze Žďáru
MIX
|
2 |
01:01.300 |
|
Wstec draci
MIX
|
3 |
01:02.790 |
|
Resselovy Šrouby
MIX
|
|
14:33 |
200 m |
(20) |
FINÁLE C - 10. - 12. místo (#34)
|
1 |
01:00.520 |
|
Plovoucí kohouti
MIX
|
2 |
01:00.570 |
|
Žraloci z Městce
MIX
|
3 |
01:02.140 |
|
Vinárna live
MIX
|
|
14:43 |
200 m |
(20) |
FINÁLE B ŽENY - 7. - 9. místo (#35)
|
1 |
01:07.450 |
|
Sobíňovský babinec
WOMEN
|
2 |
01:08.820 |
|
Dragonboard- ladies
WOMEN
|
3 |
01:09.680 |
|
Resselovy Matice
WOMEN
|
|
14:53 |
200 m |
(20) |
FINÁLE B o 7.-9. místo (#36)
|
1 |
01:00.330 |
|
Benátský gang
MIX
|
2 |
01:00.340 |
|
Ranečáci
MIX
|
3 |
01:01.130 |
|
jACO draci
MIX
|
|
15:03 |
200 m |
(20) |
FINÁLE A ŽENY - 1. - 6. místo (#37)
|
1 |
01:08.370 |
|
Jedovaté Rumělky
WOMEN
|
2 |
01:08.620 |
|
Partička z vokolí
WOMEN
|
3 |
01:08.900 |
|
Horalki
WOMEN
|
4 |
01:09.390 |
|
Černé perly
WOMEN
|
5 |
01:09.500 |
|
Drapiny
WOMEN
|
6 |
01:11.700 |
|
Sobíňovské Labutě
WOMEN
|
|
15:13 |
200 m |
(20) |
FINÁLE A - 1.-6. místo (#38)
|
1 |
00:58.250 |
|
U 96
MIX
|
2 |
00:58.450 |
|
DL Ponorka Pardubice
MIX
|
3 |
00:58.550 |
|
Podpeperská elita 1
MIX
|
4 |
00:58.600 |
|
Draci v akci
MIX
|
5 |
00:58.760 |
|
Fitko Team
MIX
|
6 |
00:58.850 |
|
Dafe - plast
MIX
|
|
15:23 |
200 m |
(20) |
Speciál - O POHÁR PERUNA (#39)
|
1 |
01:10.920 |
|
Pivopiči a čučoriedky (+3.51)
|
2 |
01:12.850 |
|
KVAKundy TEAM (+11.42)
|
3 |
01:12.890 |
|
Perun Hluboká (+10.14)
|
4 |
01:13.600 |
|
HaRi draci (+10.03)
|
5 |
01:15.400 |
|
Navostro (+11.68)
|
6 |
01:17.240 |
|
Sobíňovský babinec (+0)
|
|
15:40 |
888 m |
(20) |
Dlouhá jízda 1 (#40)
|
1 |
03:26.560 |
|
Draci ze Strojíren
MIX
|
2 |
03:29.120 |
|
Petrova Krutá Síla a Dafe - plast
MIX
|
3 |
03:41.150 |
|
Horalki
WOMEN
|
4 |
03:42.660 |
|
Jedovaté Perly
WOMEN
|
5 |
03:50.350 |
|
JEN- TAK- TAK
MIX
|
|
16:00 |
888 m |
(20) |
Dlouhá jízda 2 (#41)
|
1 |
03:21.200 |
|
Benátský gang
MIX
|
2 |
03:24.250 |
|
Sobiňovské ptactvo
MIX
|
3 |
03:26.230 |
|
Čertice a Ponorka
MIX
|
4 |
03:28.580 |
|
Vinárna live s Jitřenčiny křeče
MIX
|
5 |
03:31.990 |
|
Žraloci z Městce
MIX
|
|
16:20 |
888 m |
(20) |
Dlouhá jízda 3 (#42)
|
1 |
03:01.960 |
|
U 96
MIX
|
2 |
03:07.610 |
|
Draci v akci
MIX
|
3 |
03:09.780 |
|
Fitko Team
MIX
|
4 |
03:10.420 |
|
Podpeperská elita
MIX
|
5 |
03:14.660 |
|
DL Ponorka Pardubice
MIX
|
6 |
03:21.770 |
|
Ranečáci
MIX
|
|
16.06.2017 |
01:00 |
200 m |
(20) |
Konečné pořadí: ŽENY (#237)
|
1 |
01:08.370 |
|
Jedovaté Rumělky
WOMEN
|
2 |
01:08.620 |
|
Partička z vokolí
WOMEN
|
3 |
01:08.900 |
|
Horalki
WOMEN
|
4 |
01:09.390 |
|
Černé perly
WOMEN
|
5 |
01:09.500 |
|
Drapiny
WOMEN
|
6 |
01:11.700 |
|
Sobíňovské Labutě
WOMEN
|
7 |
01:07.450 |
|
Sobíňovský babinec
WOMEN
|
8 |
01:08.820 |
|
Dragonboard- ladies
WOMEN
|
9 |
01:09.680 |
|
Resselovy Matice
WOMEN
|
|
01:00 |
200 m |
(20) |
Konečné pořadí: MIX (#238)
|
1 |
00:58.250 |
|
U 96
MIX
|
2 |
00:58.450 |
|
DL Ponorka Pardubice
MIX
|
3 |
00:58.550 |
|
Podpeperská elita 1
MIX
|
4 |
00:58.600 |
|
Draci v akci
MIX
|
5 |
00:58.760 |
|
Fitko Team
MIX
|
6 |
00:58.850 |
|
Dafe - plast
MIX
|
7 |
01:00.330 |
|
Benátský gang
MIX
|
8 |
01:00.340 |
|
Ranečáci
MIX
|
9 |
01:01.130 |
|
jACO draci
MIX
|
10 |
01:00.520 |
|
Plovoucí kohouti
MIX
|
11 |
01:00.570 |
|
Žraloci z Městce
MIX
|
12 |
01:02.140 |
|
Vinárna live
MIX
|
13 |
01:00.780 |
|
Mimoni ze Žďáru
MIX
|
14 |
01:01.300 |
|
Wstec draci
MIX
|
15 |
01:02.790 |
|
Resselovy Šrouby
MIX
|
16 |
01:00.020 |
|
Ponorka z Pumberka
MIX
|
17 |
01:00.110 |
|
Draci ze Strojíren
MIX
|
18 |
01:00.190 |
|
Podpeperská elita 2
MIX
|
19 |
01:01.800 |
|
Navostro
MIX
|
20 |
01:02.940 |
|
KVAKundy TEAM
MIX
|
21 |
01:03.160 |
|
Jitřenčiny křeče
MIX
|
22 |
01:03.440 |
|
Perun Hluboká
MIX
|
23 |
01:03.510 |
|
Draci z Chlumětína
MIX
|
24 |
01:03.560 |
|
Petrova Krutá Síla
MIX
|
25 |
01:06.740 |
|
Rychlý pípy
MIX
|
26 |
01:10.240 |
|
HaRi draci
MIX
|
27 |
01:10.900 |
|
Pivopiči a čučoriedky
MIX
|
28 |
01:12.600 |
|
JEN- TAK- TAK
MIX
|
|
01:00 |
200 m |
(20) |
Konečné pořadí: Dlouhá jízda (#242)
|
1 |
03:01.960 |
|
U 96
MIX
|
2 |
03:07.610 |
|
Draci v akci
MIX
|
3 |
03:09.780 |
|
Fitko Team
MIX
|
4 |
03:10.420 |
|
Podpeperská elita
MIX
|
5 |
03:14.660 |
|
DL Ponorka Pardubice
MIX
|
6 |
03:21.200 |
|
Benátský gang
MIX
|
7 |
03:21.770 |
|
Ranečáci
MIX
|
8 |
03:24.250 |
|
Sobiňovské ptactvo
MIX
|
9 |
03:26.230 |
|
Čertice a Ponorka
MIX
|
10 |
03:26.560 |
|
Draci ze Strojíren
MIX
|
11 |
03:28.580 |
|
Vinárna live s Jitřenčiny křeče
MIX
|
12 |
03:29.120 |
|
Petrova Krutá Síla a Dafe - plast
MIX
|
13 |
03:31.990 |
|
Žraloci z Městce
MIX
|
14 |
03:41.150 |
|
Horalki
WOMEN
|
15 |
03:42.660 |
|
Jedovaté Perly
WOMEN
|
16 |
03:50.350 |
|
JEN- TAK- TAK
MIX
|
|