16.06.2018 |
09:03 |
200 m |
(20) |
První jízda MIX 1 (#1)
|
1 |
00:59.350 |
|
DL Ponorka Pardubice
MIX
|
2 |
01:00.550 |
|
Žraloci z Městce
MIX
|
3 |
01:01.450 |
|
Resselovy Šrouby
MIX
|
|
09:13 |
200 m |
(20) |
První jízda MIX 2 (#2)
|
1 |
00:58.020 |
|
jACO draci
MIX
|
2 |
00:58.190 |
|
Draci v akci
MIX
|
3 |
00:58.890 |
|
Kamarádi
MIX
|
|
09:23 |
200 m |
(20) |
První jízda MIX 3 (#3)
|
1 |
00:59.080 |
|
Podpeperská elita
MIX
|
2 |
00:59.110 |
|
Marná Snaha
MIX
|
3 |
01:00.020 |
|
Draci z Chlumětína
MIX
|
|
09:33 |
200 m |
(20) |
První jízda MIX 4 (#4)
|
1 |
00:57.180 |
|
Fitko Team
MIX
|
2 |
01:00.240 |
|
Rychlý pípy
MIX
|
3 |
01:02.470 |
|
Choboty Navostro
MIX
|
|
09:43 |
200 m |
(20) |
První jízda MIX 5 (#5)
|
1 |
00:58.690 |
|
Ranečáci
MIX
|
2 |
01:00.380 |
|
Ponorka z Pumberka
MIX
|
3 |
01:02.560 |
|
Pivopiči a čučoriedky
MIX
|
|
09:53 |
200 m |
(20) |
První jízda MIX 6 (#6)
|
1 |
00:56.980 |
|
Benátský gang
MIX
|
2 |
00:59.070 |
|
Draci ze Strojíren
MIX
|
3 |
01:04.730 |
|
HaRi draci
MIX
|
|
10:03 |
200 m |
(20) |
První jízda MIX 7 (#7)
|
1 |
00:57.160 |
|
U 96
MIX
|
2 |
01:00.760 |
|
KVAKundy TEAM
MIX
|
3 |
01:06.080 |
|
JEN- TAK- TAK
MIX
|
|
10:13 |
200 m |
(20) |
První jízda MIX 8 (#8)
|
1 |
00:59.950 |
|
Karlovy Varly
MIX
|
2 |
01:00.020 |
|
Vinárna live
MIX
|
3 |
01:01.140 |
|
Plovoucí kohouti
MIX
|
|
10:23 |
200 m |
(20) |
První jízda MIX 9 (#9)
|
1 |
00:57.320 |
|
Dafe - plast
MIX
|
2 |
01:01.030 |
|
Perun Hluboká
MIX
|
3 |
01:07.870 |
|
Jitřenčiny křeče
MIX
|
|
10:33 |
200 m |
(20) |
První jízda ŽENY 1 (#10)
|
1 |
01:01.280 |
|
Jedovaté Rumělky
WOMEN
|
2 |
01:07.810 |
|
Černé perly
WOMEN
|
3 |
01:15.140 |
|
Resselovy Matice
WOMEN
|
|
10:43 |
200 m |
(20) |
První jízda ŽENY 2 (#11)
|
1 |
01:05.150 |
|
Partička z vokolí
WOMEN
|
2 |
01:05.370 |
|
Drapiny
WOMEN
|
3 |
01:08.380 |
|
Sobíňovské Labutě
WOMEN
|
|
10:53 |
200 m |
(20) |
První jízda ŽENY 3 (#12)
|
1 |
01:05.300 |
|
Horalki
WOMEN
|
2 |
01:06.960 |
|
Dragonboard- ladies
WOMEN
|
|
11:03 |
200 m |
(20) |
Druhá jízda MIX 1 (#13)
|
1 |
00:56.280 |
|
DL Ponorka Pardubice
MIX
|
2 |
00:58.130 |
|
Kamarádi
MIX
|
3 |
01:00.220 |
|
Draci z Chlumětína
MIX
|
|
11:13 |
200 m |
(20) |
Druhá jízda MIX 2 (#14)
|
1 |
00:57.560 |
|
Draci v akci
MIX
|
2 |
01:01.010 |
|
Žraloci z Městce
MIX
|
3 |
01:03.110 |
|
Resselovy Šrouby
MIX
|
|
11:23 |
200 m |
(20) |
Druhá jízda MIX 3 (#15)
|
1 |
00:59.540 |
|
Marná Snaha
MIX
|
2 |
01:00.160 |
|
jACO draci
MIX
|
3 |
01:00.440 |
|
Podpeperská elita
MIX
|
|
11:33 |
200 m |
(20) |
Druhá jízda MIX 4 (#16)
|
1 |
00:59.010 |
|
Draci ze Strojíren
MIX
|
2 |
01:02.010 |
|
Choboty Navostro
MIX
|
3 |
01:03.330 |
|
Pivopiči a čučoriedky
MIX
|
|
11:43 |
200 m |
(20) |
Druhá jízda MIX 5 (#17)
|
1 |
00:57.720 |
|
U 96
MIX
|
2 |
01:01.230 |
|
Ponorka z Pumberka
MIX
|
3 |
01:07.930 |
|
HaRi draci
MIX
|
|
11:53 |
200 m |
(20) |
Druhá jízda MIX 6 (#18)
|
1 |
00:57.270 |
|
Benátský gang
MIX
|
2 |
01:00.760 |
|
Rychlý pípy
MIX
|
3 |
01:00.880 |
|
Plovoucí kohouti
MIX
|
|
12:03 |
200 m |
(20) |
Druhá jízda MIX 7 (#19)
|
1 |
00:56.300 |
|
Fitko Team
MIX
|
2 |
00:58.180 |
|
Dafe - plast
MIX
|
3 |
00:59.790 |
|
Karlovy Varly
MIX
|
|
12:13 |
200 m |
(20) |
Druhá jízda MIX 8 (#20)
|
1 |
01:00.890 |
|
KVAKundy TEAM
MIX
|
2 |
01:01.810 |
|
Perun Hluboká
MIX
|
3 |
01:09.180 |
|
JEN- TAK- TAK
MIX
|
|
12:23 |
200 m |
(20) |
Druhá jízda MIX 9 (#21)
|
1 |
00:58.750 |
|
Vinárna live
MIX
|
2 |
00:59.360 |
|
Ranečáci
MIX
|
3 |
01:04.810 |
|
Jitřenčiny křeče
MIX
|
|
12:33 |
200 m |
(20) |
Druhá jízda ŽENY 1 (#22)
|
1 |
01:02.420 |
|
Jedovaté Rumělky
WOMEN
|
2 |
01:07.010 |
|
Dragonboard- ladies
WOMEN
|
3 |
01:08.650 |
|
Sobíňovské Labutě
WOMEN
|
|
12:43 |
200 m |
(20) |
Druhá jízda ŽENY 2 (#23)
|
1 |
01:04.310 |
|
Horalki
WOMEN
|
2 |
01:04.690 |
|
Drapiny
WOMEN
|
3 |
01:06.590 |
|
Černé perly
WOMEN
|
|
12:53 |
200 m |
(20) |
Druhá jízda ŽENY 3 (#24)
|
1 |
01:04.400 |
|
Partička z vokolí
WOMEN
|
2 |
01:14.550 |
|
Resselovy Matice
WOMEN
|
|
13:03 |
200 m |
(20) |
Dětský vložený závod (#25)
|
1 |
01:12.790 |
|
Tatraňáci Ždírec
|
2 |
01:13.950 |
|
Hasiči Kohoutov
|
3 |
01:16.260 |
|
Hasiči Ždírec
|
4 |
01:19.000 |
|
Hasiči Sobíňov
|
5 |
01:37.620 |
|
SDH Krucenburk
|
|
13:13 |
200 m |
(20) |
FINÁLE G - 25. - 28. místo (#26)
|
1 |
01:02.990 |
|
Jitřenčiny křeče
MIX
|
2 |
01:05.080 |
|
HaRi draci
MIX
|
3 |
01:07.220 |
|
JEN- TAK- TAK
MIX
|
|
13:23 |
200 m |
(20) |
FINÁLE F - 22. - 24. místo (#27)
|
1 |
01:02.150 |
|
Choboty Navostro
MIX
|
2 |
01:02.610 |
|
Resselovy Šrouby
MIX
|
3 |
01:03.570 |
|
Pivopiči a čučoriedky
MIX
|
|
13:33 |
200 m |
(20) |
FINÁLE E - 19. - 21. místo (#28)
|
1 |
01:00.260 |
|
Perun Hluboká
MIX
|
2 |
01:00.530 |
|
KVAKundy TEAM
MIX
|
3 |
01:00.990 |
|
Plovoucí kohouti
MIX
|
|
13:43 |
200 m |
(20) |
FINÁLE D - 16. - 18. místo (#29)
|
1 |
01:00.170 |
|
Ponorka z Pumberka
MIX
|
2 |
01:01.140 |
|
Rychlý pípy
MIX
|
3 |
01:02.570 |
|
Žraloci z Městce
MIX
|
|
13:53 |
200 m |
(20) |
FINÁLE C - 13. - 15. místo (#30)
|
1 |
01:00.230 |
|
Podpeperská elita
MIX
|
2 |
01:00.370 |
|
Karlovy Varly
MIX
|
3 |
01:00.430 |
|
Draci z Chlumětína
MIX
|
|
14:03 |
200 m |
(20) |
Finále B ŽENY - 7. - 8. místo (#31)
|
1 |
01:08.610 |
|
Sobíňovské Labutě
WOMEN
|
2 |
01:14.030 |
|
Resselovy Matice
WOMEN
|
|
14:13 |
200 m |
(20) |
Finále B - 7. - 12. místo (#32)
|
1 |
00:58.270 |
|
Marná Snaha
MIX
|
2 |
00:58.460 |
|
Kamarádi
MIX
|
3 |
00:58.740 |
|
Ranečáci
MIX
|
4 |
00:59.070 |
|
jACO draci
MIX
|
5 |
00:59.260 |
|
Vinárna live
MIX
|
6 |
00:59.530 |
|
Draci ze Strojíren
MIX
|
|
14:23 |
200 m |
(20) |
Finále A ŽENY - 1. - 6. místo (#33)
|
1 |
01:01.840 |
|
Jedovaté Rumělky
WOMEN
|
2 |
01:04.400 |
|
Horalki
WOMEN
|
3 |
01:04.680 |
|
Drapiny
WOMEN
|
4 |
01:04.800 |
|
Partička z vokolí
WOMEN
|
5 |
01:06.440 |
|
Černé perly
WOMEN
|
6 |
01:06.690 |
|
Dragonboard- ladies
WOMEN
|
|
14:33 |
200 m |
(20) |
Finále A - 1. - 6. místo (#34)
|
1 |
00:56.810 |
|
DL Ponorka Pardubice
MIX
|
2 |
00:56.850 |
|
Draci v akci
MIX
|
3 |
00:57.040 |
|
Fitko Team
MIX
|
4 |
00:57.220 |
|
U 96
MIX
|
5 |
00:57.300 |
|
Benátský gang
MIX
|
6 |
00:57.800 |
|
Dafe - plast
MIX
|
|
14:43 |
200 m |
(20) |
Speciál - O POHÁR PERUNA (#35)
|
1 |
01:08.020 |
|
Plovoucí kohouti
|
2 |
01:08.370 |
|
Perun Hluboká
|
3 |
01:10.730 |
|
Sobíňovské Labutě
|
4 |
01:11.400 |
|
JEN- TAK- TAK
|
5 |
01:11.750 |
|
Pivopiči a čučoriedky
|
|
14:53 |
200 m |
(20) |
Dlouhá jízda 1 (#36)
|
1 |
04:48.900 |
|
Plovoucí kohouti
|
2 |
05:01.350 |
|
Žraloci z Městce
|
3 |
05:12.640 |
|
Horalki
|
4 |
05:17.940 |
|
Jedovaté Perly
|
|
15:03 |
200 m |
(20) |
Dlouhá jízda 2 (#37)
|
1 |
04:37.020 |
|
Kamarádi
|
2 |
04:48.380 |
|
Ranečáci
|
3 |
04:56.980 |
|
Draci ze Strojíren
|
4 |
05:11.330 |
|
Ponorka z Pumberka
|
5 |
05:39.680 |
|
JEN- TAK- TAK
|
|
15:13 |
200 m |
(20) |
Dlouhá jízda 3 (#38)
|
1 |
04:21.180 |
|
DL Ponorka Pardubice
|
2 |
04:23.360 |
|
U 96
|
3 |
04:24.240 |
|
Draci v akci
|
4 |
04:34.010 |
|
Fitko Team
|
|