Lipno Dragon Boat Race - 9. dračí mistrovství Lipenské přehrady

21.05.2016
11:00 200 m (20) MIX - ROZJÍŽĎKA A (#1)  
1 00:52.980 Dračí Jezdci České Velenice  
2 00:55.340 Lipenská letka  
3 00:55.910 Brýle Pro Sport.cz  
4 00:58.200 Sinop - Plecháči  
5 01:00.620 Výletníci  
cilove foto
11:15 200 m (20) MIX - ROZJÍŽĎKA B (#2)  
1 00:54.290 Máš hlad?  
2 00:56.660 RYCHLÝ PÍPY  
3 00:59.480 Hladoví Hroši  
4 01:04.290 Arcimigoti  
5 01:14.260 Česká olympijská nadace  
cilove foto
11:30 200 m (20) MIX - ROZJÍŽĎKA C (#3)  
1 00:49.550 INTOP TÝN  
2 00:53.720 Satani z Doubí  
3 00:55.990 NADRAKY  
4 00:57.290 NECKY POD PROUDEM  
5 01:02.490 Plovoucí tygři  
cilove foto
11:45 200 m (20) MIX - ROZJÍŽĎKA D (#4)  
1 00:53.000 Agonie  
2 00:53.090 Klub třeboňských kaprů  
3 00:57.590 DELNET CZ s.r.o.  
4 00:57.680 Draci z HABAU  
5 01:02.190 GRASS CZECH s. r. o.  
cilove foto
12:00 200 m (20) MIX - ROZJÍŽĎKA E (#5)  
1 00:53.520 GRIPENI  
2 00:57.550 HANACE SENIORS  
3 00:57.830 ČEVAK  
4 01:02.400 HANACE  
5 01:03.520 NEOHROŽENÍ  
6 01:04.240 MODRÉ RYBIČKY  
cilove foto
12:15 200 m (20) MIX - ROZJÍŽĎKA F (#6)  
1 00:53.280 Průtrž Dračen  
2 00:56.080 Dragon team PLZEŇ  
3 00:56.290 Korado - Kobylnice  
4 00:56.990 Přátelé Tatranského čaje  
5 00:58.980 BACHA  
6 01:00.240 Hladoví Hrošíci  
cilove foto
12:30 200 m (20) MIX - ROZJÍŽĎKA G (#7)  
1 00:52.610 Pilsner Dragons  
2 00:54.820 Pražský Klub Dračich Lodí  
3 00:55.440 Půjčovna lodí VYDRA  
4 01:01.450 ENGEL  
5 01:02.320 Jihočeští draci  
6 01:06.550 Krastyho smečka  
cilove foto
12:45 200 m (20) 1. JÍZDA ŽENY (#8)  
1 00:57.430 Dravé Saně  
2 01:01.050 Landal Green Team  
3 01:04.440 Kubovo stíhačky  
4 01:05.350 Žabí stehýnka  
5 01:14.220 DíFKy  
cilove foto
13:00 200 m (20) MIX - OPRAVA A (#9)  
1 00:57.540 Draci z HABAU  
2 00:59.520 Hladoví Hrošíci  
3 01:01.980 Arcimigoti  
4 01:05.100 Plovoucí tygři  
5 01:05.520 GRASS CZECH s. r. o.  
cilove foto
13:15 200 m (20) MIX - OPRAVA B (#10)  
1 00:55.740 ČEVAK  
2 00:55.960 Hladoví Hroši  
3 00:59.330 HANACE  
4 00:59.940 ENGEL  
5 01:00.950 MODRÉ RYBIČKY  
6 01:11.670 Česká olympijská nadace  
cilove foto
13:45 200 m (20) MIX - OPRAVA C (#11)  
1 00:56.310 BACHA  
2 00:56.710 Sinop - Plecháči  
3 00:57.500 Výletníci  
4 00:58.720 Jihočeští draci  
5 01:00.000 NEOHROŽENÍ  
6 01:05.260 Krastyho smečka  
cilove foto
14:00 200 m (20) 2. JÍZDA ŽENY (#12)  
1 00:56.720 Dravé Saně  
2 01:00.950 Landal Green Team  
3 01:03.660 Žabí stehýnka  
4 01:05.480 Kubovo stíhačky  
5 01:12.250 DíFKy  
cilove foto
14:15 200 m (20) MIX - 1/4 FINÁLE A (#13)  
1 00:53.270 Pražský Klub Dračich Lodí  
2 00:55.470 Hladoví Hroši  
3 00:56.090 Draci z HABAU  
4 00:57.320 DELNET CZ s.r.o.  
5 00:57.730 Dragon team PLZEŇ  
6 00:58.640 Přátelé Tatranského čaje  
cilove foto
14:30 200 m (20) MIX - 1/4 FINÁLE B (#14)  
1 00:55.390 Lipenská letka  
2 00:55.880 RYCHLÝ PÍPY  
3 00:57.660 NADRAKY  
4 00:57.700 ČEVAK  
5 00:58.330 Sinop - Plecháči  
6 00:58.580 HANACE SENIORS  
cilove foto
14:45 200 m (20) MIX - 1/4 FINÁLE C (#15)  
1 00:52.720 Půjčovna lodí VYDRA  
2 00:53.780 Brýle Pro Sport.cz  
3 00:56.310 NECKY POD PROUDEM  
4 00:56.440 Korado - Kobylnice  
5 00:57.150 Hladoví Hrošíci  
6 00:57.430 BACHA  
cilove foto
15:00 200 m (20) FINÁLE ŽENY (1. - 6. místo) (#16)  
1 00:57.950 Dravé Saně  
2 01:01.570 Landal Green Team  
3 01:03.900 Kubovo stíhačky  
4 01:04.010 Žabí stehýnka  
5 01:11.020 DíFKy  
cilove foto
15:15 200 m (20) MIX - SEMIFINÁLE A (#17)  
1 00:46.570 Průtrž Dračen  
2 00:47.510 Dračí Jezdci České Velenice  
3 00:48.680 Pražský Klub Dračich Lodí  
4 00:49.340 RYCHLÝ PÍPY  
5 00:49.650 Satani z Doubí  
6 00:54.340 NECKY POD PROUDEM  
cilove foto
15:30 200 m (20) MIX - SEMIFINÁLE B (#18)  
1 00:53.470 GRIPENI  
2 00:54.040 Klub třeboňských kaprů  
3 00:54.410 Máš hlad?  
4 00:55.610 Brýle Pro Sport.cz  
5 00:56.760 Lipenská letka  
6 00:57.610 Draci z HABAU  
cilove foto
15:45 200 m (20) MIX - SEMIFINÁLE C (#19)  
1   NADRAKY  
2   Pilsner Dragons  
3   INTOP TÝN  
4   Agonie  
5   Půjčovna lodí VYDRA  
6   Hladoví Hroši  
16:00 200 m (20) MIX - FINÁLE G (37. - 42. místo) (#20)  
1 01:02.950 Krastyho smečka  
2 01:05.550 Česká olympijská nadace  
cilove foto
16:15 200 m (20) MIX - FINÁLE F (31. - 36. místo) (#21)  
1 00:58.880 ENGEL  
2 01:00.330 Jihočeští draci  
3 01:01.390 MODRÉ RYBIČKY  
4 01:01.500 Plovoucí tygři  
5 01:05.260 GRASS CZECH s. r. o.  
6 01:05.300 NEOHROŽENÍ  
cilove foto
16:30 200 m (20) MIX - FINÁLE E (25. - 30. místo) (#22)  
1 00:58.890 HANACE SENIORS  
2 00:59.040 Přátelé Tatranského čaje  
3 01:00.000 BACHA  
4 01:00.150 Výletníci  
5 01:00.750 HANACE  
6 01:03.150 Arcimigoti  
cilove foto
16:45 200 m (20) MIX - FINÁLE D (19. - 24. místo) (#23)  
1 00:51.210 Sinop - Plecháči  
2 00:51.530 Korado - Kobylnice  
3 00:52.690 ČEVAK  
4 00:52.910 DELNET CZ s.r.o.  
5 00:53.030 Dragon team PLZEŇ  
6 00:55.230 Hladoví Hrošíci  
cilove foto
17:00 200 m (20) MIX - FINÁLE C (13. - 18. místo) (#24)  
1 00:50.580 Satani z Doubí  
2 00:52.550 Lipenská letka  
3 00:52.630 NECKY POD PROUDEM  
4 00:52.750 Hladoví Hroši  
5 00:54.070 Draci z HABAU  
6 00:54.780 NADRAKY  
cilove foto
17:15 200 m (20) MIX - FINÁLE B (7. - 12. místo) (#25)  
1 00:54.290 Máš hlad?  
2 00:54.670 Pražský Klub Dračich Lodí  
3 00:54.780 Půjčovna lodí VYDRA  
3 00:54.780 Agonie  
5 00:55.060 RYCHLÝ PÍPY  
6 00:56.660 Brýle Pro Sport.cz  
cilove foto
17:30 200 m (20) MIX - FINÁLE A (1. - 6. místo) (#26)  
1 00:47.660 INTOP TÝN  
2 00:49.630 Průtrž Dračen  
3 00:50.140 Dračí Jezdci České Velenice  
4 00:51.280 Pilsner Dragons  
5 00:51.470 GRIPENI  
6 00:52.160 Klub třeboňských kaprů  
cilove foto
22.05.2016
10:00 1000 m (20) Konečné pořadí: MIX 1000m (#30)  
1 05:33.320 HANACE  
2 05:39.540 Průtrž Dračen GP ELITE
3 05:39.800 Pilsner Dragons GP ELITE
4 05:41.420 Gripeni  
5 05:42.230 INTOP TÝN  
6 05:44.260 Klub třeboňských kaprů  
7 05:48.050 Pražský klub dračích lodí  
8 05:56.050 Dračí Jezdci České Velenice  
9 05:58.920 Satani z Doubí  
10 06:18.920 Agónie  
11 06:30.920 Dragon Team Plzeň  
12 06:41.320 Draci z Habau  
13 06:51.160 Dravé Saně  
14 06:53.360 Krastyho smečka na výletě  
15 06:58.250 Hladoví Hrošíci  
16 07:02.700 HANACE Kids  
17 07:19.200 Arcimigoti  
21.05.2016
01:00 200 m (20) Konečné pořadí: MIX (#226)  
1 00:47.660 INTOP TÝN  
2 00:49.630 Průtrž Dračen GP ELITE
3 00:50.140 Dračí Jezdci České Velenice  
4 00:51.280 Pilsner Dragons GP ELITE
5 00:51.470 GRIPENI  
6 00:52.160 Klub třeboňských kaprů  
7 00:54.290 Máš hlad?  
8 00:54.670 Pražský Klub Dračich Lodí  
9 00:54.780 Agonie  
9 00:54.780 Půjčovna lodí VYDRA  
11 00:55.060 RYCHLÝ PÍPY  
12 00:56.660 Brýle Pro Sport.cz  
13 00:50.580 Satani z Doubí  
14 00:52.550 Lipenská letka  
15 00:52.630 NECKY POD PROUDEM  
16 00:52.750 Hladoví Hroši  
17 00:54.070 Draci z HABAU  
18 00:54.780 NADRAKY  
19 00:51.210 Sinop - Plecháči  
20 00:51.530 Korado - Kobylnice  
21 00:52.690 ČEVAK  
22 00:52.910 DELNET CZ s.r.o.  
23 00:53.030 Dragon team PLZEŇ  
24 00:55.230 Hladoví Hrošíci  
25 00:58.890 HANACE SENIORS  
26 00:59.040 Přátelé Tatranského čaje  
27 01:00.000 BACHA  
28 01:00.150 Výletníci  
29 01:00.750 HANACE  
30 01:03.150 Arcimigoti  
31 00:58.880 ENGEL  
32 01:00.330 Jihočeští draci  
33 01:01.390 MODRÉ RYBIČKY  
34 01:01.500 Plovoucí tygři  
35 01:05.260 GRASS CZECH s. r. o.  
36 01:05.300 NEOHROŽENÍ  
37 01:02.950 Krastyho smečka  
38 01:05.550 Česká olympijská nadace