10. ročník - Lipno Dragon Boat Race

20.05.2017
10:00 200 m (20) MIX - ROZJÍŽĎKA A (#1)  
1 00:53.820 inTop Týn MIX
2 00:59.570 HANACE seniors MIX
3 00:59.800 Hladoví Hroši MIX
4 01:12.040 GRASS CZECH s.r.o. MIX
DNS KURSK MIX
cilove foto
10:15 200 m (20) MIX - ROZJÍŽĎKA B (#2)  
1 00:56.420 Dračí jezdci České Velenice MIX
2 01:02.080 Necky pod proudem MIX
3 01:04.410 Hladoví Hrošíci MIX
4 01:04.510 Modré rybičky MIX
5 01:05.340 Krastyho smečka MIX
cilove foto
10:30 200 m (20) MIX - ROZJÍŽĎKA C (#3)  
1 00:58.090 Pilsner Dragons MIX
2 00:59.160 Lipenská letka MIX
3 00:59.930 ČEVAK MIX
4 01:06.080 Jihočeští Draci MIX
5 01:12.240 Hladoví Hrošátka MIX
cilove foto
10:45 200 m (20) MIX - ROZJÍŽĎKA D (#4)  
1 00:55.540 Gripeni MIX
2 00:58.000 Satani z Doubí MIX
3 01:00.700 Plecháči MIX
4 01:04.580 HANACE kids MIX
5 01:06.870 Česká olympijská nadace MIX
6 01:11.740 COOP Draci MIX
cilove foto
11:00 200 m (20) MIX - ROZJÍŽĎKA E (#5)  
1 00:53.960 Klub třeboňských kaprů MIX
2 00:56.690 Landal Green Team MIX
3 00:57.230 Šnečí roj MIX
4 00:57.340 RYCHLÝ PÍPY MIX
5 00:57.450 NADRAKY MIX
6 01:02.940 Výletníci MIX
cilove foto
11:15 200 m (20) MIX - ROZJÍŽĎKA F (#6)  
1 00:52.150 Máš hlad? MIX
2 00:57.050 Půjčovna lodí VYDRA MIX
3 00:57.780 SOPTÍCI MIX
4 00:59.080 Draci z HABAU MIX
5 01:00.780 BACHA MIX
6 01:01.530 NEOHROŽENÍ MIX
cilove foto
11:30 200 m (20) ŽENY - 1. jízda ŽA (#7)  
1 00:58.260 Dravé Saně WOMEN
2 01:05.460 NEOHROŽENY JEDEME PRO KLÁRKU WOMEN
3 01:05.820 Žabí stehýnka WOMEN
4 01:08.140 Kecky pod proudem WOMEN
cilove foto
11:45 200 m (20) MIX - OPRAVA A (#8)  
1 01:01.550 Draci z HABAU MIX
2 01:02.760 Česká olympijská nadace MIX
3 01:03.160 GRASS CZECH s.r.o. MIX
4 01:05.400 Krastyho smečka MIX
5 01:05.750 NEOHROŽENÍ MIX
cilove foto
12:00 200 m (20) MIX - OPRAVA B (#9)  
1 01:00.780 RYCHLÝ PÍPY MIX
2 01:01.510 BACHA MIX
3 01:03.840 Modré rybičky MIX
4 01:06.180 Výletníci MIX
5 01:07.200 Hladoví Hrošátka MIX
cilove foto
12:15 200 m (20) MIX - OPRAVA C (#10)  
1 01:01.410 NADRAKY MIX
2 01:04.660 HANACE kids MIX
3 01:04.700 Jihočeští Draci MIX
4 01:06.510 COOP Draci MIX
cilove foto
12:30 200 m (20) ŽENY - 1. jízda ŽB (#11)  
1 01:04.200 BESTie z Doubí WOMEN
2 01:06.420 Landal Green Team WOMEN
3 01:07.340 Kubovo stíhačky WOMEN
4 01:08.770 Buchty na Vodě WOMEN
5 01:14.620 DíFKy WOMEN
cilove foto
12:45 200 m (20) MIX - 1/4 FINÁLE A (#12)  
1 01:00.460 ČEVAK MIX
2 01:01.500 HANACE seniors MIX
3 01:01.820 Půjčovna lodí VYDRA MIX
4 01:02.090 Draci z HABAU MIX
5 01:02.820 Plecháči MIX
6 01:03.900 HANACE kids MIX
cilove foto
13:00 200 m (20) MIX - 1/4 FINÁLE B (#13)  
1 01:00.130 Landal Green Team MIX
2 01:00.370 Šnečí roj MIX
3 01:01.260 Necky pod proudem MIX
4 01:01.330 RYCHLÝ PÍPY MIX
5 01:02.080 Hladoví Hrošíci MIX
6 01:06.710 Česká olympijská nadace MIX
cilove foto
13:15 200 m (20) MIX - 1/4 FINÁLE C (#14)  
1 00:58.080 Satani z Doubí MIX
2 00:58.730 Lipenská letka MIX
3 00:59.650 Hladoví Hroši MIX
4 01:00.840 NADRAKY MIX
5 01:01.630 SOPTÍCI MIX
6 01:03.350 BACHA MIX
cilove foto
13:30 200 m (20) ŽENY - 2. jízda ŽA (#15)  
1 01:02.000 Dravé Saně WOMEN
2 01:06.060 Kubovo stíhačky WOMEN
3 01:07.400 Buchty na Vodě WOMEN
4 01:09.640 Žabí stehýnka WOMEN
5 01:17.020 DíFKy WOMEN
cilove foto
13:45 200 m (20) ŽENY - 2. jízda ŽB (#16)  
1 01:05.040 BESTie z Doubí WOMEN
2 01:07.970 Landal Green Team WOMEN
3 01:11.270 NEOHROŽENY JEDEME PRO KLÁRKU WOMEN
4 01:13.650 Kecky pod proudem WOMEN
cilove foto
14:00 200 m (20) MIX - SEMIFINÁLE A (#17)  
1 00:51.570 inTop Týn MIX
2 00:51.650 Máš hlad? MIX
3 00:53.030 Gripeni MIX
4 00:53.560 Lipenská letka MIX
5 00:53.650 ČEVAK MIX
6 00:54.500 Šnečí roj MIX
cilove foto
14:15 200 m (20) MIX - SEMIFINÁLE B (#18)  
1 00:55.790 Dračí jezdci České Velenice MIX
2 00:55.890 Pilsner Dragons MIX
3 00:56.070 Klub třeboňských kaprů MIX
4 00:56.960 Satani z Doubí MIX
5 00:58.170 Landal Green Team MIX
6 01:00.350 HANACE seniors MIX
cilove foto
14:30 200 m (20) MIX + ŽENY - FINÁLE F (31. - 36. místo) (#19)  
1 01:08.570 Hladoví Hrošátka MIX
2 01:09.610 NEOHROŽENÍ MIX
3 01:14.800 DíFKy WOMEN
4 01:16.670 Kecky pod proudem WOMEN
DNS NEOHROŽENY JEDEME PRO KLÁRKU WOMEN
cilove foto
14:45 200 m (20) MIX - FINÁLE E (25. - 30. místo) (#20)  
1 01:04.450 Jihočeští Draci MIX
2 01:05.250 Modré rybičky MIX
3 01:05.290 GRASS CZECH s.r.o. MIX
4 01:06.590 Krastyho smečka MIX
5 01:08.230 COOP Draci MIX
6 01:08.610 Výletníci MIX
cilove foto
15:00 200 m (20) MIX - FINÁLE D (19. - 24. místo) (#21)  
1 01:01.230 Plecháči MIX
2 01:01.590 SOPTÍCI MIX
3 01:03.260 Hladoví Hrošíci MIX
4 01:04.020 BACHA MIX
5 01:04.340 HANACE kids MIX
6 01:05.640 Česká olympijská nadace MIX
cilove foto
15:15 200 m (20) MIX - FINÁLE C (13. - 18. místo) (#22)  
1 01:01.460 Draci z HABAU MIX
2 01:01.580 Půjčovna lodí VYDRA MIX
3 01:01.770 Hladoví Hroši MIX
4 01:02.080 Necky pod proudem MIX
5 01:03.060 NADRAKY MIX
6 01:03.170 RYCHLÝ PÍPY MIX
cilove foto
15:30 200 m (20) MIX - FINÁLE B (7. - 12. místo) (#23)  
1 00:59.460 Satani z Doubí MIX
2 00:59.960 Landal Green Team MIX
3 01:00.210 Lipenská letka MIX
4 01:01.050 Šnečí roj MIX
5 01:01.580 ČEVAK MIX
6 01:02.490 HANACE seniors MIX
cilove foto
15:45 200 m (20) ŽENY - FINÁLE A (1. - 6. místo) (#24)  
1 01:02.210 Dravé Saně WOMEN
2 01:05.640 BESTie z Doubí WOMEN
3 01:07.560 Kubovo stíhačky WOMEN
4 01:09.840 Žabí stehýnka WOMEN
5 01:10.550 Buchty na Vodě WOMEN
6 01:11.430 Landal Green Team WOMEN
cilove foto
16:00 200 m (20) MIX - FINÁLE A (1. - 6. místo) (#25)  
1 00:57.060 inTop Týn MIX
2 00:57.380 Dračí jezdci České Velenice MIX
3 00:58.040 Klub třeboňských kaprů MIX
4 00:58.180 Máš hlad? MIX
5 00:58.310 Pilsner Dragons MIX
6 00:58.760 Gripeni MIX
cilove foto
01:00 500 m (10) Konečné pořadí: ŽENY (#224)  
1 01:02.210 Dravé Saně WOMEN
2 01:05.640 BESTie z Doubí WOMEN
3 01:07.560 Kubovo stíhačky WOMEN
4 01:09.840 Žabí stehýnka WOMEN
5 01:10.550 Buchty na Vodě WOMEN
6 01:11.430 Landal Green Team WOMEN
7 01:14.800 DíFKy WOMEN
8 01:16.670 Kecky pod proudem WOMEN
DNS NEOHROŽENY JEDEME PRO KLÁRKU WOMEN
01:00 200 m (20) Konečné pořadí: MIX (#225)  
1 00:57.060 inTop Týn MIX
2 00:57.380 Dračí jezdci České Velenice MIX
3 00:58.040 Klub třeboňských kaprů MIX
4 00:58.180 Máš hlad? MIX
5 00:58.310 Pilsner Dragons MIX
6 00:58.760 Gripeni MIX
7 00:59.460 Satani z Doubí MIX
8 00:59.960 Landal Green Team MIX
9 01:00.210 Lipenská letka MIX
10 01:01.050 Šnečí roj MIX
11 01:01.580 ČEVAK MIX
12 01:02.490 HANACE seniors MIX
13 01:01.460 Draci z HABAU MIX
14 01:01.580 Půjčovna lodí VYDRA MIX
15 01:01.770 Hladoví Hroši MIX
16 01:02.080 Necky pod proudem MIX
17 01:03.060 NADRAKY MIX
18 01:03.170 RYCHLÝ PÍPY MIX
19 01:01.230 Plecháči MIX
20 01:01.590 SOPTÍCI MIX
21 01:03.260 Hladoví Hrošíci MIX
22 01:04.020 BACHA MIX
23 01:04.340 HANACE kids MIX
24 01:05.640 Česká olympijská nadace MIX
25 01:04.450 Jihočeští Draci MIX
26 01:05.250 Modré rybičky MIX
27 01:05.290 GRASS CZECH s.r.o. MIX
28 01:06.590 Krastyho smečka MIX
29 01:08.230 COOP Draci MIX
30 01:08.610 Výletníci MIX
31 01:08.570 Hladoví Hrošátka MIX
32 01:09.610 NEOHROŽENÍ MIX