Dračí regata Vrané nad Vltavou

15.07.2017
09:30 200 m (10) 10 OPEN - ROZJÍŽĎKA A (#1)  
1 00:58.270 BOX-ONV OPEN
2 00:59.730 Dragonclub Brno OPEN
3 01:00.590 Dragonteam Nymburk OPEN
4 01:01.340 Satani z Doubí OPEN
cilove foto
09:45 200 m (10) 10 OPEN - ROZJÍŽĎKA B (#2)  
1 00:57.900 ONV-BOX OPEN
2 00:58.580 PRAŽSKÝ VÝBĚR KVS OPEN
3 00:58.840 Dragonteam Nymburk II. OPEN
4 00:59.650 Mondi Štětí OPEN
cilove foto
10:00 200 m (10) 10 OPEN - ROZJÍŽĎKA C (#3)  
1 01:02.440 RK Dragons Jablonec OPEN
2 01:02.480 Průtrž Dračen OPEN
3 01:02.680 Palm Bitch OPEN
4 01:05.640 Klub třeboňských kaprů OPEN
5 01:07.670 Město Štětí OPEN
cilove foto
10:15 200 m (10) 10 WOMEN - ROZJÍŽĎKA A (#4)  
1 01:05.820 ONV-BOX WOMEN
2 01:05.950 DB Tragédky WOMEN
3 01:06.940 Průtrž Dračen WOMEN
4 01:07.800 WILD of Prague KVS WOMEN
5 01:11.140 BESTie z Doubí WOMEN
6 01:12.580 Velký holky KVS II. WOMEN
cilove foto
10:30 200 m (10) 10 WOMEN - ROZJÍŽĎKA B (#5)  
1 01:05.390 RK Dragons Jablonec WOMEN
2 01:06.150 Dragonclub Brno WOMEN
3 01:07.300 Mondi Štětí WOMEN
4 01:11.320 Velký holky KVS WOMEN
cilove foto
10:45 200 m (10) 10 OPEN - 1/4 FINÁLE (#6)  
1 01:02.760 Mondi Štětí OPEN
2 01:03.150 Satani z Doubí OPEN
3 01:03.530 Město Štětí OPEN
4 01:05.000 Klub třeboňských kaprů OPEN
cilove foto
11:00 200 m (10) 10 WOMEN - SEMIFINÁLE (#7)  
1 01:06.370 Průtrž Dračen WOMEN
2 01:07.860 Mondi Štětí WOMEN
3 01:08.480 WILD of Prague KVS WOMEN
4 01:09.480 Velký holky KVS II. WOMEN
5 01:09.680 Velký holky KVS WOMEN
6 01:10.210 BESTie z Doubí WOMEN
cilove foto
11:15 200 m (10) 10 OPEN - SEMIFINÁLE A (#8)  
1 00:57.110 BOX-ONV OPEN
2 00:57.220 PRAŽSKÝ VÝBĚR KVS OPEN
3 00:58.170 Průtrž Dračen OPEN
4 00:58.180 Dragonteam Nymburk OPEN
5 01:01.080 Satani z Doubí OPEN
6 01:08.070 Město Štětí OPEN
cilove foto
11:30 200 m (10) 10 OPEN - SEMIFINÁLE B (#9)  
1 00:57.010 ONV-BOX OPEN
2 00:57.390 Dragonteam Nymburk II. OPEN
3 00:58.130 Dragonclub Brno OPEN
4 00:59.020 Palm Bitch OPEN
5 00:59.190 Mondi Štětí OPEN
6 01:00.380 RK Dragons Jablonec OPEN
cilove foto
11:45 200 m (10) 10 WOMEN - FINÁLE B (#10)  
1 01:07.500 WILD of Prague KVS WOMEN
2 01:08.340 Velký holky KVS WOMEN
3 01:09.250 Velký holky KVS II. WOMEN
4 01:10.110 BESTie z Doubí WOMEN
cilove foto
12:00 200 m (10) 10 OPEN - FINÁLE B (#11)  
1 00:58.100 Dragonteam Nymburk OPEN
2 00:59.720 Mondi Štětí OPEN
3 01:02.720 Palm Bitch OPEN
4 01:02.840 Satani z Doubí OPEN
5 01:02.910 RK Dragons Jablonec OPEN
6 01:03.610 Město Štětí OPEN
cilove foto
12:15 200 m (10) 10 WOMEN - FINÁLE A (#12)  
1 01:05.150 ONV-BOX WOMEN
2 01:05.480 Průtrž Dračen WOMEN
3 01:05.710 Dragonclub Brno WOMEN
4 01:06.040 RK Dragons Jablonec WOMEN
5 01:07.400 DB Tragédky WOMEN
6 01:08.660 Mondi Štětí WOMEN
cilove foto
12:30 200 m (10) 10 OPEN - FINÁLE A (#13)  
1 00:57.120 Dragonteam Nymburk II. OPEN
2 00:58.160 ONV-BOX OPEN
3 00:58.310 PRAŽSKÝ VÝBĚR KVS OPEN
4 00:58.330 BOX-ONV OPEN
5 00:58.410 Průtrž Dračen OPEN
6 01:00.200 Dragonclub Brno OPEN
cilove foto
13:00 200 m (10) 10 FUN - ROZJÍŽĎKA A (#14)  
1 01:07.620 MARNÁ SNAHA A FUN
2 01:08.240 PIVNÍ MASAKR FUN
3 01:09.090 TJ SOKOL VRANÉ NAD VLTAVOU I.A FUN
4 01:11.420 OSADNÍCI FUN
5 01:13.660 JOLLY ROGER FUN
6 01:13.890 STRNADY - LAMPÁDLA FUN
cilove foto
13:15 200 m (10) 10 FUN - ROZJÍŽĎKA B (#15)  
1 01:01.660 POHODÁŘI FUN
2 01:07.240 MARNÁ SNAHA B FUN
3 01:08.180 TVŮJ TLUSTEJ TÁTA FUN
4 01:08.560 MG - POZEN FUN
5 01:12.500 STRNADY - STŘELY FUN
6 01:16.470 RTO KLUB FUN
cilove foto
13:30 200 m (10) 10 FUN - ROZJÍŽĎKA C (#16)  
1 01:05.250 LUŇÁCI FUN
2 01:06.920 NÁŠ REGION FUN
3 01:08.730 BAJAJA FUN
4 01:09.290 ČERNÝ KACHNY FUN
5 01:09.590 HAGOUNI FUN
6 01:10.950 BUCIFÁLEK FUN
cilove foto
13:45 200 m (10) 10 FUN - 1/4 FINÁLE A (#17)  
1 01:07.600 TJ SOKOL VRANÉ NAD VLTAVOU I.A FUN
2 01:08.390 MG - POZEN FUN
3 01:09.540 BUCIFÁLEK FUN
4 01:10.690 ČERNÝ KACHNY FUN
5 01:12.190 JOLLY ROGER FUN
6 01:22.400 RTO KLUB FUN
cilove foto
14:00 200 m (10) 10 FUN - 1/4 FINÁLE B (#18)  
1 01:08.970 OSADNÍCI FUN
2 01:08.980 TVŮJ TLUSTEJ TÁTA FUN
3 01:09.440 BAJAJA FUN
4 01:10.910 HUGOUNI FUN
5 01:13.500 STRNADY - STŘELY FUN
6 01:14.680 STRNADY - LAMPÁDLA FUN
cilove foto
14:15 200 m (10) 10 FUN - SEMIFINÁLE A (#19)  
1 01:06.250 MARNÁ SNAHA B FUN
2 01:06.950 NÁŠ REGION FUN
3 01:07.090 MARNÁ SNAHA A FUN
4 01:07.450 BAJAJA FUN
5 01:08.520 TJ SOKOL VRANÉ NAD VLTAVOU I.A FUN
6 01:10.780 BUCIFÁLEK FUN
cilove foto
14:30 200 m (10) 10 FUN - SEMIFINÁLE B (#20)  
1 01:03.390 POHODÁŘI FUN
2 01:06.440 LUŇÁCI FUN
3 01:08.430 MG - POZEN FUN
4 01:09.480 PIVNÍ MASAKR FUN
5 01:10.290 TVŮJ TLUSTEJ TÁTA FUN
6 01:13.760 OSADNÍCI FUN
cilove foto
14:45 200 m (10) 10 FUN - FINÁLE C (#21)  
1 01:08.970 ČERNÝ KACHNY FUN
2 01:09.740 HUGOUNI FUN
3 01:11.770 STRNADY - STŘELY FUN
4 01:11.910 JOLLY ROGER FUN
5 01:12.950 STRNADY - LAMPÁDLA FUN
6 01:13.630 RTO KLUB FUN
cilove foto
15:00 200 m (10) 10 FUN - FINÁLE B (#22)  
1 01:08.260 TJ SOKOL VRANÉ NAD VLTAVOU I.A FUN
2 01:10.020 BAJAJA FUN
3 01:10.270 TVŮJ TLUSTEJ TÁTA FUN
4 01:10.650 PIVNÍ MASAKR FUN
5 01:11.410 BUCIFÁLEK FUN
6 01:13.300 OSADNÍCI FUN
cilove foto
15:15 200 m (10) 10 FUN - FINÁLE A (#23)  
1 01:02.670 POHODÁŘI FUN
2 01:05.850 LUŇÁCI FUN
3 01:06.580 MARNÁ SNAHA A FUN
4 01:08.580 MARNÁ SNAHA B FUN
5 01:09.610 MG - POZEN FUN
6 01:09.800 NÁŠ REGION FUN
cilove foto
16:00 2000 m (10) 10 WOMEN - 2km - jízda A (#24)  
1 09:31.250 Klub třeboňských kaprů OPEN
2 10:24.810 WILD of Prague KVS WOMEN
3 10:58.630 Velký holky KVS WOMEN
4 11:24.440 BESTie z Doubí WOMEN
16:30 2000 m (10) 10 WOMEN - 2km - jízda B (#25)  
1 09:51.540 ONV-BOX WOMEN
2 09:53.670 Dragonclub Brno WOMEN
3 09:55.890 RK Dragons Jablonec WOMEN
4 10:07.800 Průtrž Dračen WOMEN
5 10:09.760 DB Tragédky
+1s podjetí bóje
WOMEN
6 10:21.620 Mondi Štětí
+1s podjetí bóje
WOMEN
17:00 2000 m (10) 10 OPEN - 2km - jízda A (#26)  
1 08:53.590 Dragonteam Nymburk OPEN
2 09:08.660 RK Dragons Jablonec OPEN
3 09:16.260 Mondi Štětí OPEN
4 09:26.410 Satani z Doubí OPEN
5 09:39.250 Palm Bitch OPEN
6 10:28.590 Město Štětí OPEN
17:30 2000 m (10) 10 OPEN - 2km - jízda B (#27)  
1 08:39.680 Dragonteam Nymburk II. OPEN
2 08:45.640 PRAŽSKÝ VÝBĚR KVS OPEN
3 08:47.600 ONV-BOX OPEN
4 08:54.610 BOX-ONV OPEN
5 08:59.680 Průtrž Dračen OPEN
6 09:04.700 Dragonclub Brno OPEN
16.07.2017
09:30 200 m (20) MIX ROZJÍŽĎKA A (#28)  
1 00:50.900 ONV-BOX MIX
2 00:51.610 Mondi Štětí MIX
3 00:52.010 Průtrž Dračen MIX
cilove foto
09:45 200 m (20) MIX ROZJÍŽĎKA B (#29)  
1 00:51.590 Traburk MIX
2 00:53.220 Dračí legie Pardubice MIX
3 00:53.990 Palm Bitch MIX
cilove foto
10:00 200 m (20) MIX ROZJÍŽĎKA C (#30)  
1 00:52.560 Dragonclub Brno MIX
2 00:54.020 Gripeni MIX
3 00:55.050 Satani z Doubí MIX
4 00:55.330 Pilsner Dragons MIX
cilove foto
10:15 200 m (20) MIX ROZJÍŽĎKA D (#31)  
1 00:52.870 RK Dragons Jablonec MIX
2 00:53.840 Dračí Jezdci České Velenice MIX
3 00:53.910 Klub třeboňských kaprů MIX
cilove foto
10:30 200 m (20) MIX 1/4 FINÁLE A (#32)  
1 00:52.340 Mondi Štětí MIX
2 00:53.060 Palm Bitch MIX
3 00:53.750 Satani z Doubí MIX
cilove foto
10:45 200 m (20) MIX 1/4 FINÁLE B (#33)  
1 00:52.660 Dračí legie Pardubice MIX
2 00:53.710 Klub třeboňských kaprů MIX
3 00:55.150 Pilsner Dragons MIX
cilove foto
11:00 200 m (20) MIX 1/4 FINÁLE C (#34)  
1 00:52.770 Průtrž Dračen MIX
2 00:54.110 Gripeni MIX
3 00:54.870 Dračí Jezdci České Velenice MIX
cilove foto
11:15 200 m (20) MIX SEMIFINÁLE A (#35)  
1 00:51.600 ONV-BOX MIX
2 00:52.170 RK Dragons Jablonec MIX
3 00:52.570 Mondi Štětí MIX
cilove foto
11:30 200 m (20) MIX SEMIFINÁLE B (#36)  
1 00:52.210 Průtrž Dračen MIX
2 00:52.250 Traburk MIX
3 00:52.670 Dragonclub Brno MIX
4 00:54.080 Dračí legie Pardubice MIX
cilove foto
11:45 200 m (20) MIX FINÁLE D (#37)  
1 00:54.780 Dračí Jezdci České Velenice MIX
2 00:55.060 Satani z Doubí MIX
3 00:55.140 Pilsner Dragons MIX
cilove foto
12:00 200 m (20) MIX FINÁLE C (#38)  
1 00:53.830 Palm Bitch MIX
2 00:54.190 Klub třeboňských kaprů MIX
3 00:54.380 Gripeni MIX
cilove foto
12:15 200 m (20) MIX FINÁLE B (#39)  
1 00:54.020 Dragonclub Brno MIX
2 00:54.460 Mondi Štětí MIX
3 00:54.560 Dračí legie Pardubice MIX
cilove foto
12:30 200 m (20) MIX FINÁLE A (#40)  
1 00:50.580 Průtrž Dračen MIX
2 00:51.070 ONV-BOX MIX
3 00:51.330 Traburk MIX
4 00:51.880 RK Dragons Jablonec MIX
cilove foto
12:45 200 m (20) 20 ŽENY - 200m (#41)  
1 00:57.470 DB Tragédky WOMEN
2 01:00.970 Velký holky KVS WOMEN
3 01:02.000 BESTie z Doubí WOMEN
cilove foto
13:00 200 m (20) 20 OPEN - 200m (#42)  
1 00:48.540 Dragonteam Nymburk OPEN
2 00:49.660 ONV-BOX OPEN
3 00:50.360 RK Dragons Jablonec OPEN
4 00:51.500 Čápova letka OPEN
cilove foto
13:20 2000 m (20) MIX 2 km - jízda D1 (#43)  
1 08:57.790 Pilsner Dragons MIX
2 09:01.110 Satani z Doubí MIX
3 09:26.970 Dračí Jezdci České Velenice MIX
13:40 2000 m (20) MIX 2 km - jízda D2 (#44)  
1 09:05.280 Palm Bitch MIX
2 09:08.180 Gripeni MIX
3 17:49.020 Klub třeboňských kaprů MIX
14:00 2000 m (20) MIX 2 km - jízda D3 (#45)  
1 08:23.680 Dragonclub Brno MIX
2 08:34.350 Mondi Štětí MIX
3 08:44.280 Dračí legie Pardubice MIX
14:20 2000 m (20) MIX 2 km - jízda D4 (#46)  
1 08:00.070 Traburk MIX
2 08:03.490 ONV-BOX MIX
3 08:03.640 Průtrž Dračen MIX
4 08:07.810 RK Dragons Jablonec MIX
14:40 2000 m (20) 20 ŽENY - 2km (#47)  
1 09:15.080 DB Tragédky WOMEN
2 09:49.500 Velký holky KVS WOMEN
3 10:37.530 BESTie z Doubí WOMEN
15:00 2000 m (20) 20 OPEN - 2km (#48)  
1 07:50.190 Dragonteam Nymburk OPEN
2 08:11.420 ONV-BOX OPEN
3 08:21.970 RK Dragons Jablonec OPEN
4 08:32.320 Čápova letka OPEN
15.07.2017
01:00 200 m (10) Konečné pořadí: 10 WOMEN (#212)  
1 01:05.150 ONV-BOX WOMEN
2 01:05.480 Průtrž Dračen WOMEN
3 01:05.710 Dragonclub Brno WOMEN
4 01:06.040 RK Dragons Jablonec WOMEN
5 01:07.400 DB Tragédky WOMEN
6 01:08.660 Mondi Štětí WOMEN
7 01:07.500 WILD of Prague KVS WOMEN
8 01:08.340 Velký holky KVS WOMEN
9 01:09.250 Velký holky KVS II. WOMEN
10 01:10.110 BESTie z Doubí WOMEN
01:00 200 m (20) Konečné pořadí: 10 OPEN (#213)  
1 00:57.120 Dragonteam Nymburk II. OPEN
2 00:58.160 ONV-BOX OPEN
3 00:58.310 PRAŽSKÝ VÝBĚR KVS OPEN
4 00:58.330 BOX-ONV OPEN
5 00:58.410 Průtrž Dračen OPEN
6 01:00.200 Dragonclub Brno OPEN
7 00:58.100 Dragonteam Nymburk OPEN
8 00:59.720 Mondi Štětí OPEN
9 01:02.720 Palm Bitch OPEN
10 01:02.840 Satani z Doubí OPEN
11 01:02.910 RK Dragons Jablonec OPEN
13 01:05.000 Klub třeboňských kaprů OPEN
01:00 200 m (20) Konečné pořadí: 10 FUN (#223)  
1 01:02.670 POHODÁŘI FUN
2 01:05.850 LUŇÁCI FUN
3 01:06.580 MARNÁ SNAHA A FUN
4 01:08.580 MARNÁ SNAHA B FUN
5 01:09.610 MG - POZEN FUN
6 01:09.800 NÁŠ REGION FUN
7 01:08.260 TJ SOKOL VRANÉ NAD VLTAVOU I.A FUN
8 01:10.020 BAJAJA FUN
9 01:10.270 TVŮJ TLUSTEJ TÁTA FUN
10 01:10.650 PIVNÍ MASAKR FUN
11 01:11.410 BUCIFÁLEK FUN
12 01:13.300 OSADNÍCI FUN
13 01:08.970 ČERNÝ KACHNY FUN
14 01:09.740 HUGOUNI FUN
15 01:11.770 STRNADY - STŘELY FUN
16 01:11.910 JOLLY ROGER FUN
17 01:12.950 STRNADY - LAMPÁDLA FUN
18 01:13.630 RTO KLUB FUN
01:00 200 m (20) Konečné pořadí: 10 WOMEN - 2km (#225)  
1 09:51.540 ONV-BOX WOMEN
2 09:53.670 Dragonclub Brno WOMEN
3 09:55.890 RK Dragons Jablonec WOMEN
4 10:07.800 Průtrž Dračen WOMEN
5 10:09.760 DB Tragédky WOMEN
6 10:21.620 Mondi Štětí WOMEN
7 10:24.810 WILD of Prague KVS WOMEN
8 10:58.630 Velký holky KVS WOMEN
9 11:24.440 BESTie z Doubí WOMEN
01:00 200 m (20) Konečné pořadí: 10 OPEN - 2km (#227)  
1 08:39.680 Dragonteam Nymburk II. OPEN
2 08:45.640 PRAŽSKÝ VÝBĚR KVS OPEN
3 08:47.600 ONV-BOX OPEN
4 08:53.590 Dragonteam Nymburk OPEN
5 08:54.610 BOX-ONV OPEN
6 08:59.680 Průtrž Dračen OPEN
7 09:04.700 Dragonclub Brno OPEN
8 09:08.660 RK Dragons Jablonec OPEN
9 09:16.260 Mondi Štětí OPEN
10 09:26.410 Satani z Doubí OPEN
11 09:31.250 Klub třeboňských kaprů OPEN
12 09:39.250 Palm Bitch OPEN
13 10:28.590 Město Štětí OPEN
01:00 200 m (20) Konečné pořadí: MIX 2 km (#246)  
1 08:00.070 Traburk MIX
2 08:03.490 ONV-BOX MIX
3 08:03.640 Průtrž Dračen MIX
4 08:07.810 RK Dragons Jablonec MIX
5 08:23.680 Dragonclub Brno MIX
6 08:34.350 Mondi Štětí MIX
7 08:44.280 Dračí legie Pardubice MIX
8 08:57.790 Pilsner Dragons MIX
9 09:01.110 Satani z Doubí MIX
10 09:05.280 Palm Bitch MIX
11 09:08.180 Gripeni MIX
12 09:26.970 Dračí Jezdci České Velenice MIX
13 17:49.020 Klub třeboňských kaprů MIX