Dračí Svět Třeboň 2020 - NOVÝ TERMÍN !

11.07.2020
11:00 200 m (20) MIX ROZJÍŽĎKA A (#1)  
1 00:51.190 CB Dragons MÁŠ HLAD? MIX
2 00:52.560 Krušnodraci Kadaň MIX
3 00:53.690 Rožnovský Wydle MIX
cilove foto
11:12 200 m (20) MIX ROZJÍŽĎKA B (#2)  
1 00:51.340 Vajgarská saň MIX
2 00:51.720 Gripeni MIX
3 00:56.390 Rychlý pípy MIX
cilove foto
11:24 200 m (20) MIX ROZJÍŽĎKA C (#3)  
1 00:52.930 Klub třeboňských kaprů MIX
2 00:53.130 Město Štětí MIX
3 00:53.540 CB Dragons HLADOVÍ HROŠI MIX
4 00:53.680 SKLENĚNÝ KOHOUTI MIX
cilove foto
11:36 200 m (20) MIX ROZJÍŽĎKA D (#4)  
1 00:52.880 LOS LOCOS EVO XI MIX
2 00:52.920 Směska z Veslandy MIX
3 00:53.480 Marná snaha MIX
4 00:54.020 S námi je žízeň krásná MIX
cilove foto
11:48 200 m (20) MIX ROZJÍŽĎKA E (#5)  
1 00:51.470 Pilsner Dragons MIX
2 00:52.230 Satani z Doubí MIX
3 00:54.840 Severský Drak MIX
cilove foto
12:00 200 m (20) JUNIOŘI 1. JÍZDA (#6)  
1 01:00.870 Vajgarská dráčata  
2 01:04.700 CB Dragons HLADOVÁ DRÁČATA  
cilove foto
12:12 200 m (20) ŽENY ROZJÍŽĎKA A (#7)  
1 00:54.890 CB Dragons NAŽRANÉ DRAČICE WOMEN
2 00:56.400 Velký holky KVS WOMEN
3 00:58.300 Olympijské naděje WOMEN
cilove foto
12:24 200 m (20) ŽENY ROZJÍŽĎKA B (#8)  
1 00:54.570 CB Dragons HLADOVÉ HROŠICE WOMEN
2 00:55.070 Vajgarské sirény WOMEN
3 00:55.510 Dravé saně WOMEN
4 00:56.830 BESTie z Doubí WOMEN
cilove foto
12:36 200 m (20) JUNIOŘI 2. JÍZDA (#10)  
1 01:00.580 Vajgarská dráčata  
2 01:04.480 CB Dragons HLADOVÁ DRÁČATA  
cilove foto
12:48 200 m (20) MIX 1/4FINÁLE A (#11)  
1 00:52.650 Krušnodraci Kadaň MIX
2 00:52.830 Severský Drak MIX
3 00:52.840 Marná snaha MIX
4 00:55.040 SKLENĚNÝ KOHOUTI MIX
cilove foto
13:00 200 m (20) MIX 1/4FINÁLE B (#12)  
1 00:53.240 Satani z Doubí MIX
2 00:53.310 CB Dragons HLADOVÍ HROŠI MIX
3 00:53.360 Gripeni MIX
4 00:54.480 S námi je žízeň krásná MIX
cilove foto
13:12 200 m (20) MIX 1/4FINÁLE C (#13)  
1 00:50.630 Směska z Veslandy MIX
2 00:52.090 Město Štětí MIX
3 00:52.710 Rychlý pípy MIX
4 00:55.480 Rožnovský Wydle MIX
cilove foto
13:24 200 m (20) ŽENY SEMI A (#14)  
1 00:53.560 Dravé saně WOMEN
2 00:56.380 CB Dragons HLADOVÉ HROŠICE WOMEN
3 00:56.630 BESTie z Doubí WOMEN
cilove foto
13:36 200 m (20) ŽENY SEMI B (#15)  
1 00:55.100 Vajgarské sirény WOMEN
2 00:55.690 CB Dragons NAŽRANÉ DRAČICE WOMEN
3 00:56.130 Velký holky KVS WOMEN
4 00:58.120 Olympijské naděje WOMEN
cilove foto
13:48 200 m (20) JUNIOŘI 3. JÍZDA (#16)  
1 01:00.690 Vajgarská dráčata  
2 01:01.860 CB Dragons HLADOVÁ DRÁČATA  
cilove foto
14:00 200 m (20) MIX SEMIFINÁLE A (#17)  
1 00:49.460 CB Dragons MÁŠ HLAD? MIX
2 00:49.840 Krušnodraci Kadaň MIX
3 00:50.100 Klub třeboňských kaprů MIX
4 00:50.990 Pilsner Dragons MIX
cilove foto
14:12 200 m (20) MIX SEMIFINÁLE B (#18)  
1 00:49.480 Směska z Veslandy MIX
2 00:50.360 LOS LOCOS EVO XI MIX
3 00:51.820 Vajgarská saň MIX
4 00:53.790 Satani z Doubí MIX
cilove foto
14:24 200 m (20) ŽENY FINÁLE B o 5.-8. místo (#19)  
1 00:57.100 Velký holky KVS WOMEN
2 00:57.760 BESTie z Doubí WOMEN
3 00:58.260 Olympijské naděje WOMEN
cilove foto
14:36 200 m (20) ŽENY FINÁLE A o 1.-4. místo (#20)  
1 00:55.890 CB Dragons HLADOVÉ HROŠICE WOMEN
2 00:55.910 Dravé saně WOMEN
3 00:56.050 Vajgarské sirény WOMEN
4 00:56.560 CB Dragons NAŽRANÉ DRAČICE WOMEN
cilove foto
14:48 200 m (20) MIX Finále E o 15.-17. místo (#21)  
1 00:53.920 Rožnovský Wydle MIX
2 00:55.650 SKLENĚNÝ KOHOUTI MIX
3 00:59.850 S námi je žízeň krásná MIX
cilove foto
15:00 200 m (20) MIX Finále D o 12.-14. místo (#22)  
1 00:52.800 Gripeni MIX
2 00:54.340 Marná snaha MIX
3 00:54.450 Rychlý pípy MIX
cilove foto
15:12 200 m (20) MIX Finále C o 9.-11. místo (#23)  
1 00:52.220 CB Dragons HLADOVÍ HROŠI MIX
2 00:52.490 Město Štětí MIX
3 00:54.530 Severský Drak MIX
cilove foto
15:24 200 m (20) MIX Finále B o 5.-8. místo (#24)  
1 00:50.350 Vajgarská saň MIX
2 00:50.540 Pilsner Dragons MIX
3 00:51.980 Klub třeboňských kaprů MIX
4 00:52.530 Satani z Doubí MIX
cilove foto
15:36 200 m (20) MIX Finále A o 1.-4. místo (#25)  
1 00:49.880 CB Dragons MÁŠ HLAD? MIX
2 00:50.530 Směska z Veslandy MIX
3 00:50.720 Krušnodraci Kadaň MIX
4 00:51.700 LOS LOCOS EVO XI MIX
cilove foto
16:08 1000 m (20) 1. DL jízda (#26)  
1 04:58.933 Relax21 MIX
2 05:23.682 Velký holky KVS WOMEN
3 05:59.609 Vajgarská dráčata JUNIOŘI
4 06:14.059 CB Dragons HLADOVÁ DRÁČATA JUNIOŘI
16:28 1000 m (20) 2. DL jízda (#27)  
1 05:02.593 Dravé saně WOMEN
2 05:20.954 Vajgarské sirény WOMEN
3 05:21.898 CB Dragons NAŽRANÉ DRAČICE WOMEN
4 05:33.042 CB Dragons HLADOVÉ HROŠICE WOMEN
16:48 1000 m (20) 3. DL jízda (#28)  
1 04:58.359 Gripeni MIX
2 05:02.625 Marná snaha MIX
3 05:06.099 Krušnodraci Kadaň MIX
4 05:16.003 Severský Drak MIX
17:28 1000 m (20) 5. DL jízda (#30)  
1 04:49.362 Klub třeboňských kaprů MIX
2 05:02.015 Satani z Doubí
+1'' podjetí bóje
MIX
3 05:07.009 Pilsner Dragons MIX
4 05:09.915 Město Štětí MIX
17:48 1000 m (20) 6. DL jízda (#31)  
1 04:37.504 CB Dragons MÁŠ HLAD? MIX
2 04:46.636 Směska z Veslandy MIX
3 04:53.457 Vajgarská saň MIX
DNS LOS LOCOS EVO XI MIX
13:48 200 m (20) Konečné pořadí: JUNIOŘI (#216)  
1 03:02.110 Vajgarská dráčata  
2 03:11.020 CB Dragons HLADOVÁ DRÁČATA  
14:36 200 m (20) Konečné pořadí: ŽENY (#220)  
1 00:55.890 CB Dragons HLADOVÉ HROŠICE WOMEN
2 00:55.910 Dravé saně WOMEN
3 00:56.050 Vajgarské sirény WOMEN
4 00:56.560 CB Dragons NAŽRANÉ DRAČICE WOMEN
5 00:57.100 Velký holky KVS WOMEN
6 00:57.760 BESTie z Doubí WOMEN
7 00:58.260 Olympijské naděje WOMEN
15:36 200 m (20) Konečné pořadí: MIX (#225)  
1 00:49.880 CB Dragons MÁŠ HLAD? MIX
2 00:50.530 Směska z Veslandy MIX
3 00:50.720 Krušnodraci Kadaň MIX
4 00:51.700 LOS LOCOS EVO XI MIX
5 00:50.350 Vajgarská saň MIX
6 00:50.540 Pilsner Dragons MIX
7 00:51.980 Klub třeboňských kaprů MIX
8 00:52.530 Satani z Doubí MIX
9 00:52.220 CB Dragons HLADOVÍ HROŠI MIX
10 00:52.490 Město Štětí MIX
11 00:54.530 Severský Drak MIX
12 00:52.800 Gripeni MIX
13 00:54.340 Marná snaha MIX
14 00:54.450 Rychlý pípy MIX
15 00:53.920 Rožnovský Wydle MIX
16 00:55.650 SKLENĚNÝ KOHOUTI MIX
17 00:59.850 S námi je žízeň krásná MIX
16:08 1000 m (20) Konečné pořadí: JUNIOŘI 1000m (#226)  
1 05:59.609 Vajgarská dráčata JUNIOŘI
2 06:14.059 CB Dragons HLADOVÁ DRÁČATA JUNIOŘI
16:28 1000 m (20) Konečné pořadí: WOMEN 1000m (#227)  
1 05:02.593 Dravé saně WOMEN
2 05:20.954 Vajgarské sirény WOMEN
3 05:21.898 CB Dragons NAŽRANÉ DRAČICE WOMEN
4 05:23.682 Velký holky KVS WOMEN
5 05:33.042 CB Dragons HLADOVÉ HROŠICE WOMEN
17:48 1000 m (20) Konečné pořadí: MIX 1000m (#231)  
1 04:37.504 CB Dragons MÁŠ HLAD? MIX
2 04:46.636 Směska z Veslandy MIX
3 04:49.362 Klub třeboňských kaprů MIX
4 04:53.457 Vajgarská saň MIX
5 04:58.359 Gripeni MIX
6 04:58.933 Relax21 MIX
7 05:02.015 Satani z Doubí MIX
8 05:02.625 Marná snaha MIX
9 05:06.099 Krušnodraci Kadaň MIX
10 05:07.009 Pilsner Dragons MIX
11 05:09.915 Město Štětí MIX
12 05:16.003 Severský Drak MIX