04.09.2020 |
10:00 |
200 m |
(20) |
ROZJÍŽĎKA A1 (#1)
|
1 |
01:00.750 |
|
VAK BEROUN B
|
2 |
01:04.780 |
|
BEROUNSKÁ ZDRÁVKA B
|
3 |
01:05.660 |
|
DB PANOPTIKUM B
|
|
DNS |
|
CEMBRIT B
|
|
10:15 |
200 m |
(20) |
ROZJÍŽĎKA B1 (#2)
|
1 |
01:02.720 |
|
MĚSTO KRÁLŮV DVŮR B
|
2 |
01:03.080 |
|
SPORT CENTRUM EDEN B
|
3 |
01:03.690 |
|
KRUTÝ Z RÁNA
|
4 |
01:04.230 |
|
BADMINTON JÍLOVÉ
|
|
10:30 |
200 m |
(20) |
ROZJÍŽĎKA C1 (#3)
|
1 |
01:01.550 |
|
ŽHAVÉ STŘELY B
|
2 |
01:02.910 |
|
ŽEBRÁCI Z VALEA B
|
3 |
01:03.480 |
|
BEROUNŠTÍ ZÁVOĎÁCI B
|
4 |
01:03.900 |
|
ČERNOŠICKÉ FOSILIE
|
|
10:45 |
200 m |
(20) |
ROZJÍŽĎKA D1 (#4)
|
1 |
01:03.800 |
|
VELKÝ HOLKY
|
2 |
01:03.990 |
|
ŘÍZENÍ LIHOVÉHO PROVOZU
|
3 |
01:04.350 |
|
DRACI Z CHYŇAVY B
|
4 |
01:04.660 |
|
AGRO DRACI B
|
|
11:00 |
200 m |
(20) |
ROZJÍŽĎKA E1 (#5)
|
1 |
01:00.810 |
|
POLICEJNÍ DRACI B
|
2 |
01:01.630 |
|
JOHNNY SERVIS A OBČANÉ TETÍNA B
|
3 |
01:08.530 |
|
IT ODDĚLENÍ B
|
|
DNS |
|
MASARYKOVI BOJOVNÍCI B
|
|
11:15 |
200 m |
(20) |
ROZJÍŽĎKA F1 (#6)
|
1 |
01:01.020 |
|
KVS OLDIES WOBENZYM
|
2 |
01:01.300 |
|
APOLLO SPACE 007 B
|
3 |
01:01.460 |
|
PALM BITCH
|
|
DNS |
|
BLUE ARROW B
|
|
11:30 |
200 m |
(20) |
ROZJÍŽĎKA G1 (#7)
|
1 |
00:57.970 |
|
BULLDOG GYM KOVO PB
|
2 |
00:58.370 |
|
KAMARÁDI BEROUNKY B
|
3 |
01:06.480 |
|
NIŽBORCI B
|
4 |
01:06.520 |
|
KAŘEZÁCI B
|
|
11:45 |
200 m |
(20) |
ROZJÍŽĎKA H1 (#8)
|
1 |
00:56.590 |
|
SUTOR GLOBAL
|
2 |
01:06.390 |
|
ROLINE DRAGONS B
|
3 |
01:06.790 |
|
FITNESS TYRAN B
|
4 |
01:08.230 |
|
AKESO B
|
|
12:00 |
200 m |
(20) |
ROZJÍŽĎKA A2 (#9)
|
1 |
01:03.590 |
|
VAK BEROUN B
|
2 |
01:04.670 |
|
DB PANOPTIKUM B
|
3 |
01:08.840 |
|
BEROUNSKÁ ZDRÁVKA B
|
|
DNS |
|
CEMBRIT B
|
|
12:15 |
200 m |
(20) |
ROZJÍŽĎKA B2 (#10)
|
1 |
01:02.120 |
|
SPORT CENTRUM EDEN B
|
2 |
01:02.210 |
|
MĚSTO KRÁLŮV DVŮR B
|
3 |
01:04.980 |
|
KRUTÝ Z RÁNA
|
4 |
01:05.300 |
|
BADMINTON JÍLOVÉ
|
|
12:30 |
200 m |
(20) |
ROZJÍŽĎKA C2 (#11)
|
1 |
01:02.060 |
|
ŽHAVÉ STŘELY B
|
2 |
01:03.090 |
|
BEROUNŠTÍ ZÁVOĎÁCI B
|
3 |
01:03.310 |
|
ŽEBRÁCI Z VALEA B
|
4 |
01:06.340 |
|
ČERNOŠICKÉ FOSILIE
|
|
12:45 |
200 m |
(20) |
ROZJÍŽĎKA D2 (#12)
|
1 |
01:03.180 |
|
ŘÍZENÍ LIHOVÉHO PROVOZU
|
2 |
01:03.980 |
|
AGRO DRACI B
|
3 |
01:04.151 |
|
VELKÝ HOLKY
|
4 |
01:04.154 |
|
DRACI Z CHYŇAVY B
|
|
13:00 |
200 m |
(20) |
ROZJÍŽĎKA E2 (#13)
|
1 |
01:00.590 |
|
JOHNNY SERVIS A OBČANÉ TETÍNA B
|
2 |
01:00.780 |
|
POLICEJNÍ DRACI B
|
3 |
01:04.030 |
|
IT ODDĚLENÍ B
|
|
DNS |
|
MASARYKOVI BOJOVNÍCI B
|
|
13:15 |
200 m |
(20) |
ROZJÍŽĎKA F2 (#14)
|
1 |
00:59.300 |
|
PALM BITCH
|
2 |
00:59.480 |
|
KVS OLDIES WOBENZYM
|
3 |
00:59.800 |
|
APOLLO SPACE 007 B
|
|
DNS |
|
BLUE ARROW B
|
|
13:30 |
200 m |
(20) |
ROZJÍŽĎKA G2 (#15)
|
1 |
00:57.370 |
|
BULLDOG GYM KOVO PB
|
2 |
00:57.400 |
|
KAMARÁDI BEROUNKY B
|
3 |
01:02.340 |
|
KAŘEZÁCI B
|
4 |
01:02.380 |
|
NIŽBORCI B
|
|
13:45 |
200 m |
(20) |
ROZJÍŽĎKA H2 (#16)
|
1 |
00:55.320 |
|
SUTOR GLOBAL
|
2 |
01:01.580 |
|
FITNESS TYRAN B
|
3 |
01:03.430 |
|
AKESO B
|
4 |
01:04.820 |
|
ROLINE DRAGONS B
|
|
14:00 |
200 m |
(20) |
Závod partnerských měst (#17)
|
1 |
00:58.210 |
|
MĚSTO BEROUN
|
2 |
00:59.130 |
|
SPOLEK BEROUNSKO
|
3 |
00:59.930 |
|
OBEC TETÍN
|
4 |
01:09.940 |
|
MĚSTO GOSLAR
|
|
14:30 |
200 m |
(20) |
Semifinále A (#18)
|
1 |
00:57.480 |
|
SUTOR GLOBAL
|
2 |
00:58.250 |
|
KVS OLDIES WOBENZYM
|
3 |
00:59.960 |
|
APOLLO SPACE 007 B
|
4 |
01:01.430 |
|
JOHNNY SERVIS A OBČANÉ TETÍNA B
|
|
14:45 |
200 m |
(20) |
Semifinále B (#19)
|
1 |
00:58.530 |
|
PALM BITCH
|
2 |
00:58.580 |
|
KAMARÁDI BEROUNKY B
|
3 |
00:58.750 |
|
BULLDOG GYM KOVO PB
|
4 |
00:59.170 |
|
POLICEJNÍ DRACI B
|
|
15:00 |
200 m |
(20) |
Finále H o 27.-29. místo (#20)
|
1 |
01:03.720 |
|
IT ODDĚLENÍ B
|
2 |
01:03.770 |
|
AKESO B
|
3 |
01:03.880 |
|
BEROUNSKÁ ZDRÁVKA B
|
|
15:15 |
200 m |
(20) |
Finále G o 24.-26. místo (#21)
|
1 |
01:00.300 |
|
ROLINE DRAGONS B
|
2 |
01:01.440 |
|
DB PANOPTIKUM B
|
3 |
01:01.480 |
|
ČERNOŠICKÉ FOSILIE
|
|
15:30 |
200 m |
(20) |
Finále F o 21.-23. místo (#22)
|
1 |
01:01.890 |
|
BADMINTON JÍLOVÉ
|
2 |
01:01.950 |
|
KAŘEZÁCI B
|
3 |
01:02.360 |
|
NIŽBORCI B
|
|
15:45 |
200 m |
(20) |
Finále E o 17.-20. místo (#23)
|
1 |
00:59.840 |
|
FITNESS TYRAN B
|
2 |
01:00.070 |
|
KRUTÝ Z RÁNA
|
3 |
01:00.180 |
|
DRACI Z CHYŇAVY B
|
4 |
01:00.920 |
|
AGRO DRACI B
|
|
16:00 |
200 m |
(20) |
Finále D o 13.-16. místo (#24)
|
1 |
01:01.510 |
|
VELKÝ HOLKY
|
2 |
01:01.800 |
|
BEROUNŠTÍ ZÁVOĎÁCI B
|
3 |
01:02.040 |
|
ŽEBRÁCI Z VALEA B
|
4 |
01:02.060 |
|
ŘÍZENÍ LIHOVÉHO PROVOZU
|
|
16:15 |
200 m |
(20) |
Finále C o 9.-12. místo (#25)
|
1 |
01:00.870 |
|
MĚSTO KRÁLŮV DVŮR B
|
2 |
01:01.020 |
|
SPORT CENTRUM EDEN B
|
3 |
01:01.140 |
|
ŽHAVÉ STŘELY B
|
4 |
01:01.190 |
|
VAK BEROUN B
|
|
16:30 |
200 m |
(20) |
Finále B o 5.-8. místo (#26)
|
1 |
00:58.870 |
|
BULLDOG GYM KOVO PB
|
2 |
00:59.350 |
|
JOHNNY SERVIS A OBČANÉ TETÍNA B
|
3 |
00:59.540 |
|
POLICEJNÍ DRACI B
|
4 |
00:59.560 |
|
APOLLO SPACE 007 B
|
|
16:45 |
200 m |
(20) |
Finále A o 1.-4. místo (#27)
|
1 |
00:54.970 |
|
SUTOR GLOBAL
|
2 |
00:55.020 |
|
KAMARÁDI BEROUNKY B
|
3 |
00:55.110 |
|
PALM BITCH
|
4 |
00:55.670 |
|
KVS OLDIES WOBENZYM
|
|
16:45 |
200 m |
(20) |
Konečné pořadí (#227)
|
1 |
00:54.970 |
|
SUTOR GLOBAL
|
2 |
00:55.020 |
|
KAMARÁDI BEROUNKY B
|
3 |
00:55.110 |
|
PALM BITCH
|
4 |
00:55.670 |
|
KVS OLDIES WOBENZYM
|
5 |
00:58.870 |
|
BULLDOG GYM KOVO PB
|
6 |
00:59.350 |
|
JOHNNY SERVIS A OBČANÉ TETÍNA B
|
7 |
00:59.540 |
|
POLICEJNÍ DRACI B
|
8 |
00:59.560 |
|
APOLLO SPACE 007 B
|
9 |
01:00.870 |
|
MĚSTO KRÁLŮV DVŮR B
|
10 |
01:01.020 |
|
SPORT CENTRUM EDEN B
|
11 |
01:01.140 |
|
ŽHAVÉ STŘELY B
|
12 |
01:01.190 |
|
VAK BEROUN B
|
13 |
01:01.510 |
|
VELKÝ HOLKY
|
14 |
01:01.800 |
|
BEROUNŠTÍ ZÁVOĎÁCI B
|
15 |
01:02.040 |
|
ŽEBRÁCI Z VALEA B
|
16 |
01:02.060 |
|
ŘÍZENÍ LIHOVÉHO PROVOZU
|
17 |
00:59.840 |
|
FITNESS TYRAN B
|
18 |
01:00.070 |
|
KRUTÝ Z RÁNA
|
19 |
01:00.180 |
|
DRACI Z CHYŇAVY B
|
20 |
01:00.920 |
|
AGRO DRACI B
|
21 |
01:01.890 |
|
BADMINTON JÍLOVÉ
|
22 |
01:01.950 |
|
KAŘEZÁCI B
|
23 |
01:02.360 |
|
NIŽBORCI B
|
24 |
01:00.300 |
|
ROLINE DRAGONS B
|
25 |
01:01.440 |
|
DB PANOPTIKUM B
|
26 |
01:01.480 |
|
ČERNOŠICKÉ FOSILIE
|
27 |
01:03.720 |
|
IT ODDĚLENÍ B
|
28 |
01:03.770 |
|
AKESO B
|
29 |
01:03.880 |
|
BEROUNSKÁ ZDRÁVKA B
|
|