Tabulka pořadí Grand Prix 2017


Způsob bodování

Body započteny po závodu ONV ČP (12. 08.2017)

Pořadí Jméno posádky Body
celkem
Odstup na
místo před
Odstup na
1. místo
Počet
startů
1. Traburk 1340 0 0 11
 
ONV ČP Vrané 20 Kojetín Praha 20 Štětí Popel
MIX - 200m MIX - 500m MIX - 2000m MIX - 200m MIX - 2000m MIX - dlouhá trať MIX - 200m MIX - 2000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - dlouhá trať
135 140 140 135 150 140 150 150 100 100 100
2. RK Dragons Jablonec 1147 -193 -193 11
 
ONV ČP Vrané 20 Kojetín Praha 20 Štětí Popel
MIX - 200m MIX - 500m MIX - 2000m MIX - 200m MIX - 2000m MIX - dlouhá trať MIX - 200m MIX - 2000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - dlouhá trať
115 116 135 120 120 120 118 120 90 90 93
3. Dragonclub Brno 1126 -21 -214 10
 
ONV ČP Vrané 20 Kojetín Brno Praha 20
MIX - 200m MIX - 500m MIX - 2000m MIX - 200m MIX - 2000m MIX - dlouhá trať MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 2000m
118 119 118 119 119 117 93 93 115 115
4. Mondi Štětí 1121 -5 -219 14
 
ONV ČP Jedovnice Vrané 20 Kojetín Brno Praha 20 Štětí
MIX - 200m MIX - 500m MIX - 2000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 2000m MIX - dlouhá trať MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 2000m MIX - 200m MIX - 1000m
116 114 115 93 89 118 118 116 87 87 117 119 93 95
5. ONV-BOX 1033 -88 -307 8
 
ONV ČP Vrané 20 Kojetín Praha 20
MIX - 200m MIX - 500m MIX - 2000m MIX - 200m MIX - 2000m MIX - dlouhá trať MIX - 200m MIX - 2000m
120 135 119 140 140 119 120 140
6. Dračí Jezdci České Velenice 970 -63 -370 10
 
Vrané 20 Purkarec Sedlčany Třeboň Lipno
MIX - 200m MIX - 2000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
113 112 90 89 100 95 100 89 95 87
7. Žíznivé saně 948 -22 -392 9
 
ONV ČP Jedovnice ONV GP Brno
MIX - 200m MIX - 500m MIX - 2000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
119 117 117 100 100 95 100 100 100
8. Průtrž Dračen 903 -45 -437 8
 
ONV ČP Vrané 20 Štětí Popel
MIX - 200m MIX - 500m MIX - 2000m MIX - 200m MIX - 2000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - dlouhá trať
114 118 114 150 135 89 88 95
9. Pilsner Dragons 893 -10 -447 9
 
Vrané 20 Třeboň Lipno Praha 20 Popel
MIX - 200m MIX - 2000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 2000m MIX - dlouhá trať
111 116 88 90 89 89 111 111 88
10. Satani z Doubí 879 -14 -461 9
 
Vrané 20 Purkarec Třeboň Lipno
MIX - 200m MIX - 2000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
112 115 88 93 86 93 87 93
11. TJ Sokol Předměřice 875 -4 -465 7
 
ONV ČP Kojetín Praha 20 Popel
MIX - 200m MIX - 500m MIX - 2000m MIX - dlouhá trať MIX - 200m MIX - 2000m MIX - dlouhá trať
140 120 120 135 135 135 90
12. Brněnští draci 798 -77 -542 8
 
Jedovnice Brno Praha 20 Pasohlávky
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 2000m MIX - 200m MIX - 1000m
90 90 89 88 140 118 93 90
13. Klub třeboňských kaprů 794 -4 -546 8
 
Vrané 20 Purkarec Třeboň Lipno
MIX - 200m MIX - 2000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
115 111 95 95 95 95 93 95
14. Koza Dragons 777 -17 -563 8
 
Jedovnice Kojetín Brno Praha 20 Popel
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - dlouhá trať MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 2000m MIX - dlouhá trať
87 84 118 88 89 112 112 87
15. Dragonteam Kojetín Oldies 675 -102 -665 7
 
Brno Praha 20 Pasohlávky Popel
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 2000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - dlouhá trať
90 90 116 113 87 93 86
16. Gripeni 584 -91 -756 6
 
Vrané 20 Purkarec Lipno
MIX - 200m MIX - 2000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
114 113 89 90 88 90
17. Dračí legie Pardubice 582 -2 -758 5
 
ONV ČP Vrané 20
MIX - 200m MIX - 500m MIX - 2000m MIX - 200m MIX - 2000m
117 115 116 117 117
18. Palm Bitch 542 -40 -798 5
 
Vrané 20 Praha 20 Popel
MIX - 200m MIX - 2000m MIX - 200m MIX - 2000m MIX - dlouhá trať
116 114 113 114 85
19. AZUMA SAF Dragons 534 -8 -806 6
 
Jedovnice Brno Pasohlávky
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
88 95 86 86 90 89
20. Draci v akci 518 -16 -822 6
 
Jedovnice Brno Pasohlávky
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
89 86 85 85 88 85
21. Máš hlad? 483 -35 -857 5
 
Purkarec Třeboň Lipno
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
100 100 93 100 90 -
22. WHP Fighters 479 -4 -861 6
 
Jedovnice Brno Pasohlávky
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
76 77 78 76 86 86
23. Turbodraci Siemens 474 -5 -866 6
 
Jedovnice Brno Pasohlávky
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
77 75 76 79 83 84
24. Dragon Force Přerov 450 -24 -890 3
 
ONV ČP
MIX - 200m MIX - 500m MIX - 2000m
150 150 150
25. Vrahovická sací jednotka 434 -16 -906 5
 
Jedovnice Kojetín Brno
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - dlouhá trať MIX - 200m MIX - 1000m
81 81 115 79 78
26. Dragon team Předonín 424 -10 -916 4
 
Praha 20 Štětí
MIX - 200m MIX - 2000m MIX - 200m MIX - 1000m
119 117 95 93
27. Pobřežní hlídka 406 -18 -934 4
 
ONV ČP ONV GP
MIX - 200m MIX - 2000m MIX - 200m MIX - 1000m
112 112 89 93
28. Neptun klub Piešťany 390 -16 -950 4
 
ONV ČP Jedovnice
MIX - 200m MIX - 2000m MIX - 200m MIX - 1000m
113 113 82 82
29. ŠK Dráčia Légia Trenčín 2012 385 -5 -955 4
 
ONV GP Pasohlávky
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
100 95 95 95
30. Buď lepší 371 -14 -969 4
 
ONV ČP Jedovnice
MIX - 200m MIX - 2000m MIX - 200m MIX - 1000m
104 108 80 79
31. BESTie z Doubí 368 -3 -972 5
 
Purkarec Třeboň Lipno
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
74 79 70 - 61 84
32. Dragon Force 350 -18 -990 3
 
Kojetín Pasohlávky
MIX - dlouhá trať MIX - 200m MIX - 1000m
150 100 100
33. Vajgarská saň 349 -1 -991 4
 
Purkarec Třeboň
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
85 88 89 87
34. Veteráni Brno 342 -7 -998 4
 
Brno Pasohlávky
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
83 83 89 87
35. Algadrak 337 -5 -1003 4
 
Purkarec Třeboň
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
83 86 83 85
36. Do počtu Znojmo 333 -4 -1007 4
 
Třeboň Pasohlávky
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
82 86 82 83
37. Kabrňáci 332 -1 -1008 4
 
Jedovnice Brno
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
83 85 82 82
38. Argonauti 329 -3 -1011 4
 
Jedovnice Brno
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
86 83 80 80
39. Draci z Prýglu 326 -3 -1014 4
 
Jedovnice Brno
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
85 87 77 77
40. Mondi Štětí B 313 -13 -1027 4
 
Jedovnice Brno
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
75 76 81 81
41. ZUMBA Strážnice 301 -12 -1039 3
 
ONV ČP ONV GP
MIX - 200m MIX - 2000m MIX - 200m
105 110 86
42. Vrahovická sací jednotka - Woman 287 -14 -1053 4
 
Jedovnice Brno
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
73 73 68 73
43. Drakodlaci 279 -8 -1061 3
 
ONV ČP Pasohlávky
MIX - 200m MIX - 200m MIX - 1000m
106 85 88
44. Pražský výběr 266 -13 -1074 3
 
Štětí Popel
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - dlouhá trať
88 89 89
45. Banda Marná snaha 256 -10 -1084 3
 
Sedlčany Třeboň
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
88 88 80 -
46. Hamburg Allstars 230 -26 -1110 2
 
Praha 20
MIX - 200m MIX - 2000m
114 116
47. NOANAUT 222 -8 -1118 2
 
ONV ČP
MIX - 200m MIX - 2000m
111 111
48. Sběrné suroviny 217 -5 -1123 2
 
ONV ČP
MIX - 200m MIX - 2000m
108 109
49. RELAX 21 216 -1 -1124 2
 
ONV ČP
MIX - 200m MIX - 2000m
110 106
50. Buřiči 216 0 -1124 2
 
ONV ČP
MIX - 200m MIX - 2000m
109 107
51. MODRÉ RYBIČKY 212 -4 -1128 3
 
Purkarec Třeboň Lipno
MIX - 200m MIX - 200m MIX - 200m
75 69 68
52. X-Team 197 -15 -1143 2
 
ONV ČP ONV GP
MIX - 200m MIX - 200m
107 90
53. STROS 195 -2 -1145 2
 
Sedlčany
MIX - 200m MIX - 1000m
95 100
54. Draci Znojmo 190 -5 -1150 2
 
Brno
MIX - 200m MIX - 1000m
95 95
55. Serepes 188 -2 -1152 2
 
Jedovnice
MIX - 200m MIX - 1000m
95 93
56. TEAM RELAX 21 183 -5 -1157 2
 
ONV GP
MIX - 200m MIX - 1000m
93 90
57. Nepředvídatelní 183 0 -1157 2
 
Sedlčany
MIX - 200m MIX - 1000m
93 90
58. Spermie Šebáňovice 183 0 -1157 2
 
Sedlčany
MIX - 200m MIX - 1000m
90 93
59. KOLAARUMPUL 176 -7 -1164 2
 
Sedlčany
MIX - 200m MIX - 1000m
87 89
60. Rybářství Třeboň 175 -1 -1165 2
 
Třeboň
MIX - 200m MIX - 1000m
87 88
61. Krůťáci 174 -1 -1166 2
 
Purkarec
MIX - 200m MIX - 1000m
87 87
62. Pažitka Tým 174 0 -1166 2
 
Sedlčany
MIX - 200m MIX - 1000m
89 85
63. Žihadla 173 -1 -1167 2
 
Sedlčany
MIX - 200m MIX - 1000m
86 87
64. Jizerský drak 172 -1 -1168 2
 
Jedovnice
MIX - 200m MIX - 1000m
84 88
65. KŽ Dračeny 171 -1 -1169 2
 
Sedlčany
MIX - 200m MIX - 1000m
85 86
66. Brückner Team Zahájí 169 -2 -1171 2
 
Purkarec
MIX - 200m MIX - 1000m
86 83
67. Fish n' Chicks 168 -1 -1172 2
 
Sedlčany
MIX - 200m MIX - 1000m
84 84
68. Haná Dragons 168 0 -1172 2
 
Brno
MIX - 200m MIX - 1000m
84 84
69. Město Štětí 167 -1 -1173 2
 
Třeboň
MIX - 200m MIX - 1000m
84 83
70. Mrschina Team Dasný 166 -1 -1174 2
 
Purkarec
MIX - 200m MIX - 1000m
82 84
71. Dračičáci 163 -3 -1177 2
 
Třeboň
MIX - 200m MIX - 1000m
79 84
72. SpaceSheepOne 163 0 -1177 2
 
Třeboň
MIX - 200m MIX - 1000m
81 82
73. NADRAKY 163 0 -1177 2
 
Lipno
MIX - 200m MIX - 1000m
77 86
74. Maníci 159 -4 -1181 2
 
Jedovnice
MIX - 200m MIX - 1000m
79 80
75. Olešník 159 0 -1181 2
 
Purkarec
MIX - 200m MIX - 1000m
78 81
76. Dravé Saně 159 0 -1181 2
 
Třeboň Lipno
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
71 - - 88
77. Sou to koně mí 157 -2 -1183 2
 
Třeboň
MIX - 200m MIX - 1000m
76 81
78. Sous. Sdr. Spř. Sek. Chlumec 157 0 -1183 2
 
Purkarec
MIX - 200m MIX - 1000m
79 78
79. MAX DRAK 156 -1 -1184 2
 
Jedovnice
MIX - 200m MIX - 1000m
78 78
80. HANACE Kids 156 0 -1184 2
 
Lipno
MIX - 200m MIX - 1000m
71 85
81. Březí draci 156 0 -1184 2
 
Purkarec
MIX - 200m MIX - 1000m
76 80
82. Soptíci 155 -1 -1185 2
 
Purkarec Lipno
MIX - 200m MIX - 200m
81 74
83. Bukanýři 154 -1 -1186 2
 
Purkarec
MIX - 200m MIX - 1000m
77 77
84. Zdravá Výživa 149 -5 -1191 2
 
Brno
MIX - 200m MIX - 1000m
75 74
85. Siemens Electric eels 148 -1 -1192 2
 
Jedovnice
MIX - 200m MIX - 1000m
74 74
86. Mavenir 146 -2 -1194 2
 
Brno
MIX - 200m MIX - 1000m
74 72
87. Ranní drak 144 -2 -1196 2
 
Brno
MIX - 200m MIX - 1000m
73 71
88. Serefena 144 0 -1196 2
 
Jedovnice
MIX - 200m MIX - 1000m
72 72
89. Landal Green Team 143 -1 -1197 2
 
Lipno
MIX - 200m
86
90. ANO 2011 139 -4 -1201 2
 
Brno
MIX - 200m MIX - 1000m
69 70
91. Brněnské dračice 138 -1 -1202 2
 
Brno
MIX - 200m MIX - 1000m
70 68
92. Expo Bobři 138 0 -1202 2
 
Brno
MIX - 200m MIX - 1000m
71 67
93. Farmár hladá ženu 136 -2 -1204 2
 
Brno
MIX - 200m MIX - 1000m
67 69
94. Speed Dragon China 110 -26 -1230 1
 
Praha 20
MIX - 200m
110
95. Splashing Slaves 109 -1 -1231 1
 
Praha 20
MIX - 200m
109
96. RC Praha Staré město 108 -1 -1232 1
 
Praha 20
MIX - 200m
108
97. Sananim 107 -1 -1233 1
 
Praha 20
MIX - 200m
107
98. Pražští vodaři 106 -1 -1234 1
 
Praha 20
MIX - 200m
106
99. Baxtership 105 -1 -1235 1
 
Praha 20
MIX - 200m
105
100. Penzisté 104 -1 -1236 1
 
Praha 20
MIX - 200m
104
101. Archa Novumova 103 -1 -1237 1
 
Praha 20
MIX - 200m
103
102. NN Dragons 102 -1 -1238 1
 
Praha 20
MIX - 200m
102
103. World Class 101 -1 -1239 1
 
Praha 20
MIX - 200m
101
104. Černá perla 100 -1 -1240 1
 
Praha 20
MIX - 200m
100
105. INTOP TÝN 100 0 -1240 1
 
Lipno
MIX - 200m
100
106. Outdoor Club HANACE 100 0 -1240 1
 
Lipno
MIX - 1000m
100
107. AVAST 99 -1 -1241 1
 
Praha 20
MIX - 200m
99
108. KNIGHTS 98 -1 -1242 1
 
Praha 20
MIX - 200m
98
109. IBM Lions 97 -1 -1243 1
 
Praha 20
MIX - 200m
97
110. MČ Praha 4 96 -1 -1244 1
 
Praha 20
MIX - 200m
96
111. JTI 95 -1 -1245 1
 
Praha 20
MIX - 200m
95
112. Rotary Dragons 94 -1 -1246 1
 
Praha 20
MIX - 200m
94
113. inTOP TÝM Neznašov 93 -1 -1247 1
 
Purkarec
MIX - 200m
93
114. PVS 93 0 -1247 1
 
Praha 20
MIX - 200m
93
115. Capgemini 92 -1 -1248 1
 
Praha 20
MIX - 200m
92
116. Hello Bank! 91 -1 -1249 1
 
Praha 20
MIX - 200m
91
117. Házet nás baví 90 -1 -1250 1
 
Třeboň
MIX - 200m
90
118. Heineken 90 0 -1250 1
 
Praha 20
MIX - 200m
90
119. InterConti Vikings 89 -1 -1251 1
 
Praha 20
MIX - 200m
89
120. SuperHyperMegaTraktorMix 89 0 -1251 1
 
ONV GP
MIX - 1000m
89
121. Kovosteel Recycling 88 -1 -1252 1
 
ONV GP
MIX - 200m
88
122. ARVAL DRAGONS 88 0 -1252 1
 
Praha 20
MIX - 200m
88
123. AVX 87 -1 -1253 1
 
ONV GP
MIX - 200m
87
124. JETBRAINS 87 0 -1253 1
 
Praha 20
MIX - 200m
87
125. Život 90 86 -1 -1254 1
 
Praha 20
MIX - 200m
86
126. Straňany Doudleby 85 -1 -1255 1
 
Purkarec
MIX - 1000m
85
127. Lipenská letka 85 0 -1255 1
 
Lipno
MIX - 200m
85
128. LOS LOCOS EVO VIII 85 0 -1255 1
 
Třeboň
MIX - 200m
85
129. mBoat 85 0 -1255 1
 
Praha 20
MIX - 200m
85
130. Drakomoři Hluboká u Borovan 84 -1 -1256 1
 
Purkarec
MIX - 200m
84
131. Pražský klub dračích lodí 84 0 -1256 1
 
Popel
MIX - dlouhá trať
84
132. IBM Bears 84 0 -1256 1
 
Praha 20
MIX - 200m
84
133. Šnečí roj 84 0 -1256 1
 
Lipno
MIX - 200m
84
134. MČ Praha 5 83 -1 -1257 1
 
Praha 20
MIX - 200m
83
135. KVS Oldies + Velký holky 83 0 -1257 1
 
Popel
MIX - dlouhá trať
83
136. Krastyho smečka na výletě 83 0 -1257 1
 
Lipno
MIX - 1000m
83
137. ČEVAK 83 0 -1257 1
 
Lipno
MIX - 200m
83
138. HANACE senior 82 -1 -1258 1
 
Lipno
MIX - 200m
82
139. SNP Purkarec / Purkarecké čertice 82 0 -1258 1
 
Purkarec
MIX - 1000m
82
140. RELOGATORS 82 0 -1258 1
 
Praha 20
MIX - 200m
82
141. Tokoukáte Top Optik 82 0 -1258 1
 
Pasohlávky
MIX - 1000m
82
142. Převážně neškodný 82 0 -1258 1
 
Popel
MIX - dlouhá trať
82
143. Draci Merkur 81 -1 -1259 1
 
Pasohlávky
MIX - 200m
81
144. Draci z Habau 81 0 -1259 1
 
Lipno
MIX - 200m
81
145. Půjčovna lodí VYDRA 80 -1 -1260 1
 
Lipno
MIX - 200m
80
146. SNP Purkarec 80 0 -1260 1
 
Purkarec
MIX - 200m
80
147. Hladoví Hroši 79 -1 -1261 1
 
Lipno
MIX - 200m
79
148. FLOPÍCI 78 -1 -1262 1
 
Třeboň
MIX - 200m
78
149. Necky pod proudem 78 0 -1262 1
 
Lipno
MIX - 200m
78
150. Dračí GANG 77 -1 -1263 1
 
Třeboň
MIX - 200m
77
151. Rychlý pípy 76 -1 -1264 1
 
Lipno
MIX - 200m
76
152. Plecháči 75 -1 -1265 1
 
Lipno
MIX - 200m
75
153. S námi je žízeň krásná 75 0 -1265 1
 
Třeboň
MIX - 200m
75
154. Hřistě.cz 75 0 -1265 1
 
Brno
MIX - 1000m
75
155. Čínští kapři 74 -1 -1266 1
 
Třeboň
MIX - 200m
74
156. Paper Dragons 73 -1 -1267 1
 
Třeboň
MIX - 200m
73
157. Purkarecké čertice 73 0 -1267 1
 
Purkarec
MIX - 200m
73
158. Hladoví Hrošíci 73 0 -1267 1
 
Lipno
MIX - 200m
73
159. Pográci 72 -1 -1268 1
 
Třeboň
MIX - 200m
72
160. BACHA 72 0 -1268 1
 
Lipno
MIX - 200m
72
161. Dráčata Purkarec 72 0 -1268 1
 
Purkarec
MIX - 200m
72
162. Hřiště.cz 72 0 -1268 1
 
Brno
MIX - 200m
72
163. Česká olympijská nadace 70 -2 -1270 1
 
Lipno
MIX - 200m
70
164. Jihočeští draci 69 -1 -1271 1
 
Lipno
MIX - 200m
69
165. GRASS CZECH 67 -2 -1273 1
 
Lipno
MIX - 200m
67
166. Krastyho smečka 66 -1 -1274 1
 
Lipno
MIX - 200m
66
167. COOP Draci 65 -1 -1275 1
 
Lipno
MIX - 200m
65
168. Výletníci 64 -1 -1276 1
 
Lipno
MIX - 200m
64
169. Hladoví Hrošátka 63 -1 -1277 1
 
Lipno
MIX - 200m
63
170. NEOHROŽENÍ 62 -1 -1278 1
 
Lipno
MIX - 200m
62
171. Kubovo stíhačky 60 -2 -1280 1
 
Lipno
MIX - 200m
60
172. Žabí stehýnka 59 -1 -1281 1
 
Lipno
MIX - 200m
59
173. Buchty na Vodě 58 -1 -1282 1
 
Lipno
MIX - 200m
58
174. DíFKy 56 -2 -1284 1
 
Lipno
MIX - 200m
56
175. Kecky pod proudem 55 -1 -1285 1
 
Lipno
MIX - 200m
55