Tabulka pořadí Grand Prix 2016


Způsob bodování

Závody ČP: 1. místo - 150 bodů, 2. místo - 145 bodů, další umístění -1 bod. + bonusové body.
Závody ČP10: 1. místo - 75 bodů, 2. místo - 73 bodů, další umístění -1 bod. + bonusové body.
Závody GP: 1. místo - 100 bodů, 2. místo - 95 bodů, další umístění -1 bod. Tým ve složení min. 8 žen získává navíc bonusové body.
Bonusové body = počet bodů za umístění * koeficient (počet posádek v závodě / 100)
Česká a Moravská národní liga: Pro týmy startující v sezóně v seriálu GP ve složení 4 - 7 pádlujících žen.
Národní pohár: Sčítají se dosažené body ze všech závodů a kategorií, kterých se klub (oddíl) účastnil.
Do jednotlivých soutěží se sčítají všechny získané body, žádné výsledky se neškrtají.


Body započteny po závodu Plumlov (03. 09.2016)

Pořadí Jméno posádky Body
celkem
Odstup na
místo před
Odstup na
1. místo
Počet
startů
1. Mondi Štětí 2292 0 0 17
 
Plumlov ONV ČP Třeboutice Pálava Slapy Brno Praha Štětí
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 500m MIX - 2000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 2000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 2000m MIX - 200m MIX - 1000m
132 122 166 154 160 101 95 145 135 162 157 118 115 165 159 106 100
2. Jizerský drak 2140 -152 -152 17
 
Plumlov ONV ČP Třeboutice Pálava Slapy Sedlčany Praha Štětí
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 500m MIX - 2000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 2000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 2000m MIX - 200m MIX - 1000m
119 97 160 152 159 84 89 133 120 154 154 102 104 159 155 100 99
3. Draci MZV 1724 -416 -568 14
 
ONV ČP Třeboutice Pálava Slapy Třeboň Štětí Popel
MIX - 200m MIX - 500m MIX - 2000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 2000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - dlouhá trať
161 153 162 84 98 141 134 158 156 114 53 102 106 102
4. Průtrž Dračen 1627 -97 -665 12
 
ONV ČP Slapy Sedlčany Lipno Praha Popel
MIX - 200m MIX - 500m MIX - 2000m MIX - 200m MIX - 2000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 2000m MIX - dlouhá trať
141 137 137 165 168 93 95 136 112 167 166 110
5. Pilsner Dragons 1597 -30 -695 13
 
Plzeň Slapy Třeboň Lipno Praha Štětí Popel
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 2000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 2000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - dlouhá trať
111 111 159 162 94 93 133 110 162 163 101 101 97
6. Traburk 1592 -5 -700 10
 
ONV ČP Slapy Praha Štětí Kojetín
MIX - 200m MIX - 500m MIX - 2000m MIX - 200m MIX - 2000m MIX - 200m MIX - 2000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - dlouhá trať
180 166 179 168 174 171 170 107 112 165
7. Dragonclub Brno 1527 -65 -765 10
 
ONV ČP Slapy Brno Praha Kojetín
MIX - 200m MIX - 500m MIX - 2000m MIX - 200m MIX - 2000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 2000m MIX - dlouhá trať
164 160 165 164 164 115 116 166 160 153
8. RK Dragons Jablonec 1417 -110 -875 9
 
ONV ČP Slapy Praha Kojetín Popel
MIX - 200m MIX - 500m MIX - 2000m MIX - 200m MIX - 2000m MIX - 200m MIX - 2000m MIX - dlouhá trať MIX - dlouhá trať
165 162 167 157 169 168 167 157 105
9. ŠK Dráčia Légia Trenčín 2012 1362 -55 -930 11
 
ONV ČP Pálava ONV Brno Pasohlávky Kojetín
MIX - 200m MIX - 2000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - dlouhá trať
172 171 100 100 109 109 117 117 106 105 156
10. Stratos team Předměřice 1353 -9 -939 8
 
ONV ČP Slapy Praha Kojetín
MIX - 200m MIX - 500m MIX - 2000m MIX - 200m MIX - 2000m MIX - 200m MIX - 2000m MIX - dlouhá trať
174 172 172 166 165 172 172 160
11. ONV-BOX 1347 -6 -945 8
 
ONV ČP Slapy Praha Kojetín
MIX - 200m MIX - 500m MIX - 2000m MIX - 200m MIX - 2000m MIX - 200m MIX - 2000m MIX - dlouhá trať
173 164 169 174 166 174 168 159
12. Pražský výběr 1307 -40 -985 8
 
ONV ČP Slapy Praha Kojetín
MIX - 200m MIX - 500m MIX - 2000m MIX - 200m MIX - 2000m MIX - 200m MIX - 2000m MIX - dlouhá trať
168 156 161 163 159 173 169 158
13. Žíznivé saně 1217 -90 -1075 11
 
Kojetín GP ONV ČP Jedovnice Pálava ONV
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 500m MIX - 2000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
150 145 131 138 130 91 95 67 88 91 91
14. Palm Bitch 1201 -16 -1091 11
 
Třeboutice Plzeň Slapy Praha Štětí Popel
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 2000m MIX - 200m MIX - 2000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - dlouhá trať
48 50 93 92 152 152 160 156 105 102 91
15. Dračí legie Pardubice 1156 -45 -1136 7
 
ONV ČP Slapy Praha
MIX - 200m MIX - 500m MIX - 2000m MIX - 200m MIX - 2000m MIX - 200m MIX - 2000m
162 161 166 169 163 170 165
16. Dragonteam Kojetín Oldies 923 -233 -1369 6
 
ONV ČP Praha Popel
MIX - 200m MIX - 500m MIX - 2000m MIX - 200m MIX - 2000m MIX - dlouhá trať
167 159 168 164 162 103
17. Drakodlaci 888 -35 -1404 10
 
Plumlov Jedovnice Pálava Brno Pasohlávky
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
89 91 89 94 89 83 83 89 90 91
18. Pobřežní hlídka 885 -3 -1407 8
 
Kojetín GP ONV ČP Pálava ONV
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 2000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
142 143 130 131 76 76 93 94
19. Azuma Dragons 855 -30 -1437 8
 
Jedovnice Pálava Brno Pasohlávky
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
100 92 134 140 90 91 104 104
20. Vrahovická sací jednotka 846 -9 -1446 9
 
Plumlov Pálava Brno Pasohlávky Kojetín
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - dlouhá trať
91 93 81 84 86 83 88 89 151
21. Kabrňáci 839 -7 -1453 8
 
Jedovnice Pálava Brno Pasohlávky
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
106 101 110 111 109 106 99 97
22. Klub třeboňských kaprů 823 -16 -1469 10
 
Třeboutice Pálava Purkarec Třeboň Lipno
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
45 40 78 93 91 94 100 100 91 91
23. Dračí Jezdci České Velenice 734 -89 -1558 8
 
Pálava Purkarec Třeboň Lipno
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
92 77 100 93 95 94 94 89
24. Spinning & Fitness Brno 701 -33 -1591 8
 
Jedovnice Pálava Brno Pasohlávky
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
94 90 75 85 88 87 92 90
25. Brněnští draci 675 -26 -1617 7
 
Plumlov Pálava Brno Pasohlávky
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
100 - 95 95 95 95 100 95
26. HAKA dragons 620 -55 -1672 5
 
Praha Štětí Popel
MIX - 200m MIX - 2000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - dlouhá trať
161 161 99 105 94
27. Satani z Doubí 617 -3 -1675 7
 
Pálava Purkarec Třeboň Lipno
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
72 - 93 92 93 95 84 88
28. Veteráni Brno 555 -62 -1737 6
 
Jedovnice Brno Pasohlávky
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
93 100 89 90 91 92
29. Argonauti 543 -12 -1749 6
 
Jedovnice Pálava Brno
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
95 91 93 87 91 86
30. Dragon Team Plzeň 540 -3 -1752 6
 
Plzeň Lipno Štětí
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
106 104 74 86 85 85
31. Dragon team Předonín 536 -4 -1756 4
 
Slapy Štětí
MIX - 200m MIX - 2000m MIX - 200m MIX - 1000m
156 161 112 107
32. Draci v akci 527 -9 -1765 6
 
Plumlov Jedovnice Pálava
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
94 95 86 93 80 79
33. Moravia Canoe Team 509 -18 -1783 3
 
ONV ČP
MIX - 200m MIX - 500m MIX - 2000m
171 165 173
34. Zdravá Výživa 499 -10 -1793 6
 
Plumlov Jedovnice Pálava Brno
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
84 - 87 85 79 - 84 80
35. Vrahovická sací jednotka - Woman 481 -18 -1811 6
 
Plumlov Pálava Brno
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
85 95 62 88 75 76
36. Brněnská kobra 478 -3 -1814 6
 
Plumlov Pálava Brno
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
88 80 71 74 81 84
37. Pražský klub dračích lodí 478 0 -1814 5
 
Plzeň Lipno Popel
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - dlouhá trať
103 106 89 90 90
38. Dragonteam Kojetín Oldies 50+ 467 -11 -1825 3
 
Slapy Kojetín
MIX - 200m MIX - 2000m MIX - dlouhá trať
155 158 154
39. Neptun klub Piešťany 450 -17 -1842 4
 
ONV ČP Pálava
MIX - 200m MIX - 2000m MIX - 200m MIX - 1000m
132 132 94 92
40. Mokrý bandyti 442 -8 -1850 4
 
Plumlov Kojetín GP
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
83 84 134 141
41. AVX TEAM 440 -2 -1852 4
 
ONV ČP ONV
MIX - 200m MIX - 2000m MIX - 200m MIX - 1000m
128 129 90 93
42. Do počtu Znojmo 433 -7 -1859 5
 
Pálava Třeboň Praha
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m
70 66 78 88 131
43. Thermacut 432 -1 -1860 4
 
ONV ČP ONV
MIX - 200m MIX - 2000m MIX - 200m MIX - 1000m
127 128 89 88
44. Zelení baroni 423 -9 -1869 4
 
Pálava Praha
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 2000m
84 80 130 129
45. Město Štětí 408 -15 -1884 6
 
Třeboutice Třeboň Štětí
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
41 39 102 53 87 86
46. Serefena 386 -22 -1906 4
 
Plumlov Jedovnice
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
86 110 95 95
47. Odraci 378 -8 -1914 4
 
Kojetín GP Pálava
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
137 134 51 56
48. Gripeni 372 -6 -1920 4
 
Purkarec Lipno
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
92 95 92 93
49. Banda Marná snaha 370 -2 -1922 4
 
Třeboň Sedlčany
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
89 81 101 99
50. HANACE 362 -8 -1930 4
 
Purkarec Lipno
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
94 100 68 100
51. Serepes 358 -4 -1934 4
 
Plumlov Jedovnice
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
87 92 90 89
52. Thunder Dragons 357 -1 -1935 2
 
Praha
MIX - 200m MIX - 2000m
180 177
53. Draci z Pryglu 323 -34 -1969 4
 
Pálava Brno
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
85 72 85 81
54. Kanoistika Kojetín 316 -7 -1976 2
 
Slapy
MIX - 200m MIX - 2000m
161 155
55. X-Team 311 -5 -1981 3
 
ONV ČP ONV
MIX - 200m MIX - 200m MIX - 1000m
129 92 90
56. Heparinky 310 -1 -1982 2
 
Kojetín GP
MIX - 200m MIX - 1000m
154 156
57. Hraďačky 305 -5 -1987 2
 
Kojetín GP
MIX - 200m MIX - 1000m
153 152
58. Dračí letka 297 -8 -1995 4
 
Plumlov Pálava
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
85 82 60 70
59. Slovácké syrečky 295 -2 -1997 4
 
Plumlov Pálava
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
82 86 59 68
60. Oldies revival 295 0 -1997 2
 
Kojetín GP
MIX - 200m MIX - 1000m
145 150
61. Draci z Lobodic 287 -8 -2005 2
 
Kojetín GP
MIX - 200m MIX - 1000m
143 144
62. Imagine dragons 284 -3 -2008 4
 
Pálava Pasohlávky
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
58 51 87 88
63. Paper Dragons 277 -7 -2015 3
 
Purkarec Třeboň
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
82 - 100 95
64. ČSSD 276 -1 -2016 2
 
Kojetín GP
MIX - 200m MIX - 1000m
139 137
65. Dračice z radnice 275 -1 -2017 2
 
Kojetín GP
MIX - 200m MIX - 1000m
135 140
66. Hybrid dragons 275 0 -2017 2
 
Kojetín GP
MIX - 200m MIX - 1000m
136 139
67. Maníci 275 0 -2017 2
 
Kojetín GP
MIX - 200m MIX - 1000m
133 142
68. Energo IPT 274 -1 -2018 2
 
Kojetín GP
MIX - 200m MIX - 1000m
141 133
69. Dračí zdech Vitčice 274 0 -2018 2
 
Kojetín GP
MIX - 200m MIX - 1000m
138 136
70. Turbodraci Siemens 274 0 -2018 4
 
Pálava Brno
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
61 67 73 73
71. Sokol Kojetín 269 -5 -2023 2
 
Kojetín GP
MIX - 200m MIX - 1000m
131 138
72. VSJ GEMINI Junior 268 -1 -2024 4
 
Plumlov Pálava
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
70 77 57 64
73. Zlehka 264 -4 -2028 4
 
Pálava Pasohlávky
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
42 50 86 86
74. POLICE DRAGONS 262 -2 -2030 2
 
Praha
MIX - 200m MIX - 2000m
129 133
75. M-Power 258 -4 -2034 2
 
Praha
MIX - 200m MIX - 2000m
128 130
76. Rychlý pípy 255 -3 -2037 3
 
Purkarec Lipno
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
80 89 86 -
77. Lochness Team Kleneč 247 -8 -2045 4
 
Třeboutice Štětí
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
38 36 86 87
78. Draví GRIPENI 226 -21 -2066 2
 
Třeboň
MIX - 200m MIX - 1000m
119 107
79. Převážně neškodný 225 -1 -2067 3
 
Pálava Popel
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - dlouhá trať
63 73 89
80. FRMDRK 224 -1 -2068 2
 
Pálava
MIX - 200m MIX - 1000m
118 106
81. Dravé Saně 220 -4 -2072 3
 
Purkarec Lipno
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
78 - 58 84
82. Gymnázium Sedlčany 209 -11 -2083 2
 
Sedlčany
MIX - 200m MIX - 1000m
104 105
83. MODRÉ RYBIČKY 207 -2 -2085 3
 
Purkarec Třeboň Lipno
MIX - 200m MIX - 200m MIX - 200m
74 69 64
84. Moravia Dragon Team 200 -7 -2092 2
 
Brno
MIX - 200m MIX - 1000m
100 100
85. Danovi otroci 200 0 -2092 2
 
Sedlčany
MIX - 200m MIX - 1000m
100 100
86. Jizerský drak - New Stars 198 -2 -2094 2
 
Pálava
MIX - 200m MIX - 1000m
112 86
87. Hanácké rechločlon 196 -2 -2096 2
 
Třeboň
MIX - 200m MIX - 1000m
95 101
88. Hermelíni 195 -1 -2097 2
 
Sedlčany
MIX - 200m MIX - 1000m
98 97
89. KŽ Dračeny 195 0 -2097 2
 
Sedlčany
MIX - 200m MIX - 1000m
97 98
90. ŠK Dráčia Légia Trenčín 2012 ženy 195 0 -2097 2
 
Pálava
MIX - 200m MIX - 1000m
67 128
91. Moravia Canoe Dragon Junior Team A 194 -1 -2098 2
 
Pasohlávky
MIX - 200m MIX - 1000m
94 100
92. KISS TEAM 194 0 -2098 2
 
Třeboň
MIX - 200m MIX - 1000m
97 97
93. Haná Dragons 193 -1 -2099 2
 
Plumlov
MIX - 200m MIX - 1000m
93 100
94. INTOP TÝN 192 -1 -2100 2
 
Lipno
MIX - 200m MIX - 1000m
100 92
95. TEAM RELAX 21 190 -2 -2102 2
 
ONV
MIX - 200m MIX - 1000m
95 95
96. Pozdní sběr 188 -2 -2104 2
 
Plzeň
MIX - 200m MIX - 1000m
94 94
97. Bulding elements bee 186 -2 -2106 2
 
ONV
MIX - 200m MIX - 1000m
94 92
98. Spermie Šebáňovice 186 0 -2106 2
 
Sedlčany
MIX - 200m MIX - 1000m
95 91
99. STROS Sedlčany 186 0 -2106 2
 
Sedlčany
MIX - 200m MIX - 1000m
94 92
100. KVS Štětí 184 -2 -2108 2
 
Štětí
MIX - 200m MIX - 1000m
92 92
101. No a Né Nautilus 181 -3 -2111 2
 
Plumlov
MIX - 200m MIX - 1000m
92 89
102. Zelení Šmoulové 180 -1 -2112 2
 
Plumlov
MIX - 200m MIX - 1000m
90 90
103. Zodiac 180 0 -2112 2
 
Plzeň
MIX - 200m MIX - 1000m
90 90
104. Modrý ptáci 180 0 -2112 2
 
Plzeň
MIX - 200m MIX - 1000m
89 91
105. InternetHned.cz 179 -1 -2113 2
 
Plzeň
MIX - 200m MIX - 1000m
91 88
106. Českomoravské dračice 179 0 -2113 2
 
Pálava
MIX - 200m MIX - 1000m
63 116
107. Najády dračice 179 0 -2113 2
 
Plumlov
MIX - 200m MIX - 1000m
83 96
108. Vajgarská saň 179 0 -2113 2
 
Třeboň
MIX - 200m MIX - 1000m
87 92
109. Dobří padlí 178 -1 -2114 2
 
Sedlčany
MIX - 200m MIX - 1000m
88 90
110. Brückner Team Zahájí 178 0 -2114 2
 
Purkarec
MIX - 200m MIX - 1000m
90 88
111. Sousedské Sdružení Spřátelených Sekáčů Chlumec 178 0 -2114 2
 
Purkarec
MIX - 200m MIX - 1000m
87 91
112. Soptíci 178 0 -2114 2
 
Purkarec Třeboň
MIX - 200m MIX - 200m
85 93
113. Stará nepříjemná parta Purkarec 178 0 -2114 2
 
Purkarec
MIX - 200m MIX - 1000m
88 90
114. Pumpaři 177 -1 -2115 2
 
Třeboň
MIX - 200m MIX - 1000m
90 87
115. Noemova archa 177 0 -2115 2
 
Pálava
MIX - 200m MIX - 1000m
88 89
116. Mrschina Team Dasný 176 -1 -2116 2
 
Purkarec
MIX - 200m MIX - 1000m
89 87
117. Hastrmani Jedovnice 176 0 -2116 2
 
Jedovnice
MIX - 200m MIX - 1000m
88 88
118. Záchranáři 176 0 -2116 2
 
Plzeň
MIX - 200m MIX - 1000m
87 89
119. Jolly Roger 175 -1 -2117 2
 
Sedlčany
MIX - 200m MIX - 1000m
89 86
120. Agónie 175 0 -2117 2
 
Lipno
MIX - 200m MIX - 1000m
88 87
121. TOP09 174 -1 -2118 2
 
Plzeň
MIX - 200m MIX - 1000m
88 86
122. Bazilišci 173 -1 -2119 2
 
Plzeň
MIX - 200m MIX - 1000m
86 87
123. Krutipádla 173 0 -2119 2
 
Pálava
MIX - 200m MIX - 1000m
91 82
124. Rybářství Třeboň 172 -1 -2120 2
 
Třeboň
MIX - 200m MIX - 1000m
81 91
125. Azuriti RA Dance 170 -2 -2122 2
 
Plumlov
MIX - 200m MIX - 1000m
82 88
126. Gentleman Boat 170 0 -2122 2
 
Jedovnice
MIX - 200m MIX - 1000m
84 86
127. FEI Dragons 170 0 -2122 2
 
Brno
MIX - 200m MIX - 1000m
82 88
128. Březí draci 169 -1 -2123 2
 
Purkarec
MIX - 200m MIX - 1000m
83 86
129. Sou to koně mí 169 0 -2123 2
 
Třeboň
MIX - 200m MIX - 1000m
85 84
130. Šelmík 168 -1 -2124 2
 
Jedovnice
MIX - 200m MIX - 1000m
85 83
131. Algadrak 168 0 -2124 2
 
Třeboň
MIX - 200m MIX - 1000m
82 86
132. Milenium Dragons 167 -1 -2125 2
 
Jedovnice
MIX - 200m MIX - 1000m
83 84
133. Bukanýři 166 -1 -2126 2
 
Purkarec
MIX - 200m MIX - 1000m
81 85
134. Draci z Mostkovic 166 0 -2126 2
 
Plumlov
MIX - 200m MIX - 1000m
79 87
135. Draci z Habau 165 -1 -2127 2
 
Lipno
MIX - 200m MIX - 1000m
80 85
136. TS Free Dance 162 -3 -2130 2
 
Plumlov
MIX - 200m MIX - 1000m
81 81
137. WHP Fighters 161 -1 -2131 2
 
Plumlov
MIX - 200m MIX - 1000m
73 88
138. Draci Bystrc 161 0 -2131 2
 
Brno
MIX - 200m MIX - 1000m
79 82
139. SpaceSheepOne 159 -2 -2133 2
 
Třeboň
MIX - 200m MIX - 1000m
76 83
140. JSDH Plumlov 159 0 -2133 2
 
Plumlov
MIX - 200m MIX - 1000m
80 79
141. Y Soft 159 0 -2133 2
 
Brno
MIX - 200m MIX - 1000m
80 79
142. Ranní drak 156 -3 -2136 2
 
Brno
MIX - 200m MIX - 1000m
78 78
143. Tomiovi draci 155 -1 -2137 2
 
Plumlov
MIX - 200m MIX - 1000m
77 78
144. Hladoví Hrošíci 155 0 -2137 2
 
Lipno
MIX - 200m MIX - 1000m
73 82
145. Hřiště 153 -2 -2139 2
 
Brno
MIX - 200m MIX - 1000m
76 77
146. Tesco SW Offline Dragons 152 -1 -2140 2
 
Plumlov
MIX - 200m MIX - 1000m
69 83
147. Dragonteam Kojetín Oldies 60+ 152 0 -2140 1
 
Kojetín
MIX - dlouhá trať
152
148. Farmár hladá ženu 152 0 -2140 2
 
Brno
MIX - 200m MIX - 1000m
77 75
149. Škodováci 149 -3 -2143 2
 
Pálava
MIX - 200m MIX - 1000m
86 63
150. Arcimigoti 147 -2 -2145 2
 
Lipno
MIX - 200m MIX - 1000m
67 80
151. ANO 2011 146 -1 -2146 2
 
Brno
MIX - 200m MIX - 1000m
72 74
152. IP Fitnes 144 -2 -2148 1
 
Kojetín GP
MIX - 200m
144
153. Spartans Crew 144 0 -2148 2
 
Plumlov
MIX - 200m MIX - 1000m
75 69
154. Pallachinky od blondýnky 144 0 -2148 2
 
Plumlov
MIX - 200m MIX - 1000m
72 72
155. Mubea 143 -1 -2149 2
 
Plumlov
MIX - 200m MIX - 1000m
67 76
156. NEOHROŽENÍ 141 -2 -2151 2
 
Purkarec Lipno
MIX - 200m MIX - 200m
79 62
157. Hraďáci 140 -1 -2152 1
 
Kojetín GP
MIX - 200m
140
158. Ka-Pry 140 0 -2152 2
 
Pálava
MIX - 200m MIX - 1000m
60 80
159. Hladoví Hroši 137 -3 -2155 2
 
Pálava Lipno
MIX - 200m MIX - 200m
56 81
160. Melzner-QI 136 -1 -2156 2
 
Plumlov
MIX - 200m MIX - 1000m
65 71
161. Jizerské Dračice 135 -1 -2157 2
 
Pálava
MIX - 200m MIX - 1000m
58 77
162. ULMA SK 132 -3 -2160 1
 
Kojetín GP
MIX - 200m
132
163. Kondiční tréninky Alfa 131 -1 -2161 2
 
Pálava
MIX - 200m MIX - 1000m
62 69
164. ULMA CZ 130 -1 -2162 1
 
Kojetín GP
MIX - 200m
130
165. ASW 127 -3 -2165 1
 
Praha
MIX - 200m
127
166. Nautilus 124 -3 -2168 1
 
Pálava
MIX - 200m
124
167. Pepci námořníci 121 -3 -2171 2
 
Pálava
MIX - 200m MIX - 1000m
64 57
168. Křetínská saň 115 -6 -2177 2
 
Pálava
MIX - 200m MIX - 1000m
55 60
169. Vinaři z Paulusu 114 -1 -2178 2
 
Pálava
MIX - 200m MIX - 1000m
49 65
170. Tampáci 114 0 -2178 2
 
Pálava
MIX - 200m MIX - 1000m
53 61
171. NA POHODU 109 -5 -2183 2
 
Pálava
MIX - 200m MIX - 1000m
54 55
172. Dragon Age 106 -3 -2186 2
 
Pálava
MIX - 200m MIX - 1000m
44 62
173. Kondiční tréninky Beta 101 -5 -2191 2
 
Pálava
MIX - 200m MIX - 1000m
48 53
174. KVS Oldies + Velký holky 96 -5 -2196 1
 
Popel
MIX - dlouhá trať
96
175. Fish n' Chicks 96 0 -2196 1
 
Sedlčany
MIX - 200m
96
176. Flosmaňata 96 0 -2196 1
 
Třeboň
MIX - 200m
96
177. Krůťáci 95 -1 -2197 1
 
Purkarec
MIX - 200m
95
178. Kuli team 94 -1 -2198 2
 
Pálava
MIX - 200m MIX - 1000m
45 49
179. LOS LOCOS EVO VII 91 -3 -2201 1
 
Třeboň
MIX - 200m
91
180. Máš hlad? 90 -1 -2202 1
 
Lipno
MIX - 200m
90
181. Lapači vzduchu 89 -1 -2203 1
 
ONV
MIX - 1000m
89
182. Sedmá velmoc 88 -1 -2204 1
 
ONV
MIX - 200m
88
183. Půjčovna lodí VYDRA 87 -1 -2205 1
 
Lipno
MIX - 200m
87
184. Santal 86 -1 -2206 1
 
Třeboň
MIX - 200m
86
185. Olešník 86 0 -2206 1
 
Purkarec
MIX - 200m
86
186. Brýle Pro Sport.cz 85 -1 -2207 1
 
Lipno
MIX - 200m
85
187. Neznášci 84 -1 -2208 1
 
Purkarec
MIX - 200m
84
188. Házetnásbaví 84 0 -2208 1
 
Třeboň
MIX - 200m
84
189. Lipenská letka 83 -1 -2209 1
 
Lipno
MIX - 200m
83
190. Dračičáci 83 0 -2209 1
 
Třeboň
MIX - 200m
83
191. Krastyho smečka na výletě 83 0 -2209 1
 
Lipno
MIX - 1000m
83
192. Wake & FUN 82 -1 -2210 2
 
Třeboutice
MIX - 200m MIX - 1000m
44 38
193. Necky pod proudem 82 0 -2210 1
 
Lipno
MIX - 200m
82
194. HANACE Kids 81 -1 -2211 1
 
Lipno
MIX - 1000m
81
195. Město Třeboň 80 -1 -2212 1
 
Třeboň
MIX - 200m
80
196. NADRAKY 79 -1 -2213 1
 
Lipno
MIX - 200m
79
197. Sobotkův gang 78 -1 -2214 1
 
Plumlov
MIX - 200m
78
198. Sinop - Plecháči 78 0 -2214 1
 
Lipno
MIX - 200m
78
199. Purkarecké čertice 77 -1 -2215 1
 
Purkarec
MIX - 200m
77
200. Korado - Kobylnice 77 0 -2215 1
 
Lipno
MIX - 200m
77
201. Draci po draku 76 -1 -2216 1
 
Plumlov
MIX - 200m
76
202. Andílci 76 0 -2216 1
 
Purkarec
MIX - 200m
76
203. ČEVAK 76 0 -2216 1
 
Lipno
MIX - 200m
76
204. Delnet.cz 75 -1 -2217 1
 
Lipno
MIX - 200m
75
205. 1. dámská jízda Vitíňačky 75 0 -2217 1
 
Purkarec
MIX - 200m
75
206. Lanik Dragons Riders 74 -1 -2218 1
 
Plumlov
MIX - 200m
74
207. Buď lepší 74 0 -2218 1
 
Pálava
MIX - 200m
74
208. Starez 74 0 -2218 1
 
Brno
MIX - 200m
74
209. Dráčata Purkarec 73 -1 -2219 1
 
Purkarec
MIX - 200m
73
210. HANACE senior 72 -1 -2220 1
 
Lipno
MIX - 200m
72
211. Malí hasiči Purkarec 72 0 -2220 1
 
Purkarec
MIX - 200m
72
212. Přátelé Tatranského čaje 71 -1 -2221 1
 
Lipno
MIX - 200m
71
213. S námi je žízeň krásná 71 0 -2221 1
 
Třeboň
MIX - 200m
71
214. VK Alika 71 0 -2221 1
 
Plumlov
MIX - 200m
71
215. FLOPÍCI 70 -1 -2222 1
 
Třeboň
MIX - 200m
70
216. Jářku nebylo to zlé 70 0 -2222 1
 
Plumlov
MIX - 1000m
70
217. BACHA 70 0 -2222 1
 
Lipno
MIX - 200m
70
218. Výletníci 69 -1 -2223 1
 
Lipno
MIX - 200m
69
219. Draci z České spořitelny 68 -1 -2224 1
 
Plumlov
MIX - 200m
68
220. Dračí satani 68 0 -2224 1
 
Třeboň
MIX - 200m
68
221. Sprintel 66 -2 -2226 1
 
Plumlov
MIX - 200m
66
222. ENGEL 66 0 -2226 1
 
Lipno
MIX - 200m
66
223. Prostějováci 66 0 -2226 1
 
Pálava
MIX - 200m
66
224. Draci z Leonarda 65 -1 -2227 1
 
Pálava
MIX - 200m
65
225. Jihočeští draci 65 0 -2227 1
 
Lipno
MIX - 200m
65
226. Klub Přátel KCP 64 -1 -2228 1
 
Plumlov
MIX - 200m
64
227. Bernhardt 63 -1 -2229 1
 
Plumlov
MIX - 200m
63
228. Plovoucí tygři 63 0 -2229 1
 
Lipno
MIX - 200m
63
229. GRASS CZECH 62 -1 -2230 1
 
Lipno
MIX - 200m
62
230. Krastyho smečka 60 -2 -2232 1
 
Lipno
MIX - 200m
60
231. Česká olympijská nadace 59 -1 -2233 1
 
Lipno
MIX - 200m
59
232. Landal Green Team 57 -2 -2235 1
 
Lipno
MIX - 200m
57
233. Kubovo stíhačky 56 -1 -2236 1
 
Lipno
MIX - 200m
56
234. Žabí stehýnka 55 -1 -2237 1
 
Lipno
MIX - 200m
55
235. DíFKy 54 -1 -2238 1
 
Lipno
MIX - 200m
54
236. Dračí GANG 52 -2 -2240 1
 
Pálava
MIX - 200m
52
237. Coloseum nemovitostí 50 -2 -2242 1
 
Pálava
MIX - 200m
50
238. Mastodonti 47 -3 -2245 1
 
Pálava
MIX - 200m
47
239. Heřmanické potápky 46 -1 -2246 1
 
Pálava
MIX - 200m
46
240. Delidraci 43 -3 -2249 1
 
Pálava
MIX - 200m
43
241. Mordparta 40 -3 -2252 1
 
Pálava
MIX - 200m
40