Kebuleho dračí podzim 2019

21.09.2019
11:00 200 m (20) Rozjížďka A (#1)  
1 01:15.440 SKLEPNÍCI FUN
2 01:18.410 TISEMÁCI FUN
3 01:18.520 DRŽ PEC FUN
4 01:32.840 DRAGON FLIES FUN
5 01:35.190 ČERVENÁ ZOO FUN
cilove foto
11:15 200 m (20) Rozjížďka B (#2)  
1 01:14.910 HRUBÝ SPORT FUN
2 01:17.620 TLUSTÝ PSI FUN
3 01:18.280 PROBLÉMOVÁ SKUPINA FUN
4 01:18.900 JAWA FUN
5 01:26.250 HLINÍCI HUMPOLEC FUN
6 01:37.260 LOGIS GLOBAL FUN
cilove foto
11:30 200 m (20) Rozjížďka C (#3)  
1 01:16.460 PIVNÍ BOUŘE FUN
2 01:18.670 PRES-LI-TÝM FUN
3 01:23.430 KOMÁŘI FUN
4 01:25.750 VĚTRNÍCI FUN
5 01:30.080 BIVOJ FUN
cilove foto
11:45 200 m (20) Rozjížďka D (#4)  
1 01:12.250 SPERMIE ZE ŠEBÁŇOVIC FUN
2 01:15.390 FAURECIA FUN
3 01:17.920 OLD COYOTS FUN
4 01:27.280 KANĎÁCI FUN
cilove foto
12:00 200 m (20) Rozjížďka E (#5)  
1 01:13.840 LENSERS FUN
2 01:18.220 VRTULE NA VODĚ FUN
3 01:23.310 UTOPIA FUN
4 01:26.610 BLUDIŠŤÁCI FUN
cilove foto
12:15 200 m (20) Rozjížďka F (#6)  
1 01:12.240 MÁME TO NA SALÁMU FUN
2 01:12.860 LUŇÁCI FUN
3 01:19.180 WODOLÁCI FUN
4 01:20.170 BANDA MARNÁ SNAHA FUN
5 01:31.830 BEZENSKÝ PÁDLO FUN
cilove foto
12:30 200 m (20) Opravná jízda A (#7)  
1 01:18.080 JAWA FUN
2 01:23.170 BIVOJ FUN
3 01:23.310 DRAGON FLIES FUN
cilove foto
12:45 200 m (20) Opravná jízda B (#8)  
1 01:13.370 BANDA MARNÁ SNAHA FUN
2 01:20.480 HLINÍCI HUMPOLEC FUN
3 01:20.590 BLUDIŠŤÁCI FUN
cilove foto
13:00 200 m (20) Opravná jízda C (#9)  
1 01:16.310 VĚTRNÍCI FUN
2 01:21.100 BEZENSKÝ PÁDLO FUN
3 01:23.760 KANĎÁCI FUN
4 01:27.930 LOGIS GLOBAL FUN
5 01:37.530 ČERVENÁ ZOO FUN
cilove foto
13:15 200 m (20) 1/4 finále A (#10)  
1 01:15.980 LUŇÁCI FUN
2 01:16.670 JAWA FUN
3 01:16.950 TISEMÁCI FUN
4 01:18.570 WODOLÁCI FUN
5 01:23.430 DRŽ PEC FUN
6 01:23.930 BIVOJ FUN
cilove foto
13:30 200 m (20) 1/4 finále B (#11)  
1 01:16.330 BANDA MARNÁ SNAHA FUN
2 01:18.390 TLUSTÝ PSI FUN
3 01:18.830 UTOPIA FUN
4 01:21.460 VRTULE NA VODĚ FUN
5 01:25.350 HLINÍCI HUMPOLEC FUN
6 01:25.960 PROBLÉMOVÁ SKUPINA FUN
cilove foto
13:45 200 m (20) 1/4 finále C (#12)  
1 01:10.130 OLD COYOTS FUN
2 01:13.280 VĚTRNÍCI FUN
3 01:18.400 FAURECIA FUN
4 01:19.380 PRES-LI-TÝM FUN
5 01:25.840 BEZENSKÝ PÁDLO FUN
6 01:31.060 KOMÁŘI FUN
cilove foto
14:00 200 m (20) Jezinka CUP RA (#13)  
1 01:30.240 TURBO DRAČICE WOMEN
2 01:31.970 ČERNOŠICKÉ FOSILIE WOMEN
3 01:32.150 TREJDÍ DRAČICE WOMEN
4 01:40.170 LUŇAČKY WOMEN
cilove foto
14:15 200 m (20) Jezinka CUP RB (#14)  
1 01:29.130 BUCHTY NA VODĚ WOMEN
2 01:30.780 PRIMA HOLKY WOMEN
3 01:34.230 SESTRY ČOCHTANOVY WOMEN
4 01:39.450 HOLKY Z NAŠÍ ŠKOLKY WOMEN
cilove foto
14:30 200 m (20) Semifinále A (#15)  
1 01:13.600 SKLEPNÍCI FUN
2 01:14.290 SPERMIE ZE ŠEBÁŇOVIC FUN
3 01:15.670 MÁME TO NA SALÁMU FUN
4 01:21.460 JAWA FUN
5 01:23.820 LUŇÁCI FUN
6 01:24.530 TLUSTÝ PSI FUN
cilove foto
14:45 200 m (20) Semifinále B (#16)  
1 01:11.210 HRUBÝ SPORT FUN
2 01:12.880 LENSERS FUN
3 01:13.180 OLD COYOTS FUN
4 01:17.310 PIVNÍ BOUŘE FUN
5 01:20.530 VĚTRNÍCI FUN
6 01:20.560 BANDA MARNÁ SNAHA FUN
cilove foto
15:00 200 m (20) Finále E (#18)  
1 01:23.000 KANĎÁCI FUN
2 01:25.510 LOGIS GLOBAL FUN
3 01:26.560 BLUDIŠŤÁCI FUN
4 01:28.760 DRAGON FLIES FUN
5 01:42.700 ČERVENÁ ZOO FUN
cilove foto
15:15 200 m (20) Finále D (#19)  
1 01:21.940 DRŽ PEC FUN
2 01:23.000 BIVOJ FUN
3 01:25.600 KOMÁŘI FUN
4 01:28.000 HLINÍCI HUMPOLEC FUN
5 01:30.890 BEZENSKÝ PÁDLO FUN
6 01:31.890 PROBLÉMOVÁ SKUPINA FUN
cilove foto
15:30 200 m (20) Finále C (#20)  
1 01:19.070 PRES-LI-TÝM FUN
2 01:20.900 VRTULE NA VODĚ FUN
3 01:23.380 FAURECIA FUN
4 01:24.670 WODOLÁCI FUN
5   TISEMÁCI FUN
6   UTOPIA FUN
15:45 200 m (20) Jezinka CUP FB (#21)  
1 01:35.960 HOLKY Z NAŠÍ ŠKOLKY WOMEN
2 01:38.170 LUŇAČKY WOMEN
cilove foto
16:00 200 m (20) Finále B (#22)  
1 01:18.440 TLUSTÝ PSI FUN
2 01:18.580 PIVNÍ BOUŘE FUN
3 01:20.500 JAWA FUN
4 01:21.220 VĚTRNÍCI FUN
5 01:22.310 BANDA MARNÁ SNAHA FUN
6 01:22.370 LUŇÁCI FUN
cilove foto
16:15 200 m (20) Jezinka CUP FA (#23)  
1 01:24.350 ČERNOŠICKÉ FOSILIE WOMEN
2 01:34.120 TURBO DRAČICE WOMEN
3 01:34.730 SESTRY ČOCHTANOVY WOMEN
4 01:34.800 BUCHTY NA VODĚ WOMEN
5 01:36.140 TREJDÍ DRAČICE WOMEN
6 01:39.380 PRIMA HOLKY WOMEN
cilove foto
16:30 200 m (20) Finále A (#24)  
1 01:13.380 SPERMIE ZE ŠEBÁŇOVIC FUN
2 01:13.420 HRUBÝ SPORT FUN
3 01:14.030 SKLEPNÍCI FUN
4 01:15.860 MÁME TO NA SALÁMU FUN
5 01:15.950 LENSERS FUN
6 01:22.780 OLD COYOTS FUN
cilove foto
16:45 200 m (20) VELKÁ CENA OTÍKA RÁKOSNÍKA (#25)  
1 01:41.090 Štefan FUN
2 01:41.820 Drápalík FUN
3 01:46.090 Dr. Skružný FUN
4 01:49.930 Otík FUN
5 01:52.320 Po žních FUN
6 02:10.470 Pávek FUN
cilove foto
16:15 200 m (20) Konečné pořadí: Jezinka CUP (#223)  
1 01:24.350 ČERNOŠICKÉ FOSILIE WOMEN
2 01:34.120 TURBO DRAČICE WOMEN
3 01:34.730 SESTRY ČOCHTANOVY WOMEN
4 01:34.800 BUCHTY NA VODĚ WOMEN
5 01:36.140 TREJDÍ DRAČICE WOMEN
6 01:39.380 PRIMA HOLKY WOMEN
7 01:35.960 HOLKY Z NAŠÍ ŠKOLKY WOMEN
8 01:38.170 LUŇAČKY WOMEN
16:30 200 m (20) Konečné pořadí: 200m (#224)  
1 01:13.380 SPERMIE ZE ŠEBÁŇOVIC FUN
2 01:13.420 HRUBÝ SPORT FUN
3 01:14.030 SKLEPNÍCI FUN
4 01:15.860 MÁME TO NA SALÁMU FUN
5 01:15.950 LENSERS FUN
6 01:22.780 OLD COYOTS FUN
7 01:18.440 TLUSTÝ PSI FUN
8 01:18.580 PIVNÍ BOUŘE FUN
9 01:20.500 JAWA FUN
10 01:21.220 VĚTRNÍCI FUN
11 01:22.310 BANDA MARNÁ SNAHA FUN
12 01:22.370 LUŇÁCI FUN
13 01:19.070 PRES-LI-TÝM FUN
14 01:20.900 VRTULE NA VODĚ FUN
15 01:23.380 FAURECIA FUN
16 01:24.670 WODOLÁCI FUN
17   TISEMÁCI FUN
18   UTOPIA FUN
19 01:21.940 DRŽ PEC FUN
20 01:23.000 BIVOJ FUN
21 01:25.600 KOMÁŘI FUN
22 01:28.000 HLINÍCI HUMPOLEC FUN
23 01:30.890 BEZENSKÝ PÁDLO FUN
24 01:31.890 PROBLÉMOVÁ SKUPINA FUN
25 01:23.000 KANĎÁCI FUN
26 01:25.510 LOGIS GLOBAL FUN
27 01:26.560 BLUDIŠŤÁCI FUN
28 01:28.760 DRAGON FLIES FUN
29 01:42.700 ČERVENÁ ZOO FUN