Lipno Dragon Boat Race 2019

18.05.2019
10:00 200 m (20) Rozjížďka A (#1)  
1 01:03.260 Hladoví Hroši MIX
2 01:03.380 Čevak Eskymák FIRMA
3 01:06.370 Chlupáči MIX
4 01:08.130 Necky pod proudem FIRMA
5 01:17.600 Česká olympijská nadace MIX
cilove foto
10:15 200 m (20) Rozjížďka B (#2)  
1 01:05.240 Satani z Doubí MIX
2 01:07.980 NADRAKY MIX
3 01:12.060 Mektec Dragons FIRMA
4 01:14.330 Jihočeští Draci MIX
5 01:14.920 Krastyho smečka MIX
cilove foto
10:30 200 m (20) Rozjížďka C (#3)  
1 01:03.750 Dračí Jezdci České Velenice MIX
2 01:10.460 Bacha MIX
3 01:11.970 Rychlý pípy MIX
4 01:16.610 Nejkulaťoulinkatější popokatepetlové MIX
5 01:21.010 COOP Draci FIRMA
cilove foto
10:45 200 m (20) Rozjížďka D (#4)  
1 01:03.830 GRIPENI MIX
2 01:07.720 Paper Dragons MIX
3 01:09.160 Plecháči – Sinop SMP FIRMA
4 01:17.350 Tibex a přátelé MIX
5 01:23.800 CB Dragons HLADOVÁ DRÁČATA MIX
cilove foto
11:00 200 m (20) Rozjížďka E (#5)  
1 01:02.900 Klub třeboňských kaprů MIX
2 01:08.440 Pilsner dragons MIX
3 01:09.140 Modré Rybičky junior MIX
4 01:11.550 ENGEL FIRMA
5 01:14.350 Trumpf 1 FIRMA
cilove foto
11:15 200 m (20) Rozjížďka F (#6)  
1 01:03.320 Spermie ze Šebánovic MIX
2 01:07.710 Vajgarská saň MIX
3 01:10.190 Hanace Seniors MIX
4 01:19.890 Trumpf 2 FIRMA
DNS Kocouři  
cilove foto
11:30 200 m (20) Rozjížďka G (#7)  
1 01:02.580 CB Dragons MÁŠ HLAD? MIX
2 01:14.300 Převážně neškodný DBT MIX
3 01:17.400 BezŠance...? MIX
4 01:17.510 Hladoví Hrošíci MIX
5 01:19.310 Hladový Hrošata MIX
cilove foto
11:45 200 m (20) Rozjížďka H (#8)  
1 01:00.620 INTOP TÝN MIX
2 01:10.340 Holzschlag 1 Böhmerwalbler MIX
3 01:12.140 Bo BudKa! MIX
4 01:29.460 Havajský opalovací team MIX
DNS Výletníci MIX
cilove foto
12:00 200 m (20) 1. JÍZDA ŽENY (#9)  
1 01:12.120 CB Dragons NAŽRANÉ DRAČICE WOMEN
2 01:12.400 Dravé saně WOMEN
3 01:12.970 Vajgarské sirény WOMEN
4 01:17.000 Buchty na Vodě WOMEN
5 01:19.600 Kubovo stíhačky WOMEN
6 01:19.640 Landal GreenTeam WOMEN
7 01:20.630 Černošické Fosílie WOMEN
cilove foto
12:15 200 m (20) Opravná jízda A (#10)  
1 01:17.290 Trumpf 1 FIRMA
2 01:17.820 Necky pod proudem FIRMA
3 01:30.800 Havajský opalovací team MIX
4 01:33.710 CB Dragons HLADOVÁ DRÁČATA MIX
cilove foto
12:30 200 m (20) Opravná jízda B (#11)  
1 01:19.440 Hladoví Hrošíci MIX
2 01:23.530 Jihočeští Draci MIX
3 01:24.030 COOP Draci FIRMA
cilove foto
12:45 200 m (20) Opravná jízda C (#12)  
1 01:16.890 Krastyho smečka MIX
2 01:17.560 Hladový Hrošata MIX
3 01:17.760 Trumpf 2 FIRMA
4 01:21.070 Nejkulaťoulinkatější popokatepetlové MIX
cilove foto
13:00 200 m (20) Opravná jízda D (#13)  
1 01:11.610 ENGEL FIRMA
2 01:16.620 Česká olympijská nadace MIX
3 01:18.020 Tibex a přátelé MIX
cilove foto
13:15 200 m (20) 1/4 finále A (#14)  
1 01:06.830 Čevak Eskymák FIRMA
2 01:07.550 Modré Rybičky junior MIX
3 01:08.510 Holzschlag 1 Böhmerwalbler MIX
4 01:09.490 Plecháči – Sinop SMP FIRMA
5 01:14.470 Trumpf 1 FIRMA
6 01:15.950 Česká olympijská nadace MIX
cilove foto
13:30 200 m (20) 1/4 finále B (#15)  
1 01:05.880 Hanace Seniors MIX
2 01:06.140 NADRAKY MIX
3 01:08.090 Převážně neškodný DBT MIX
4 01:08.250 Rychlý pípy MIX
5 01:09.930 Hladoví Hrošíci MIX
6 01:18.130 Hladový Hrošata MIX
cilove foto
13:45 200 m (20) 1/4 finále C (#16)  
1 01:01.420 Vajgarská saň MIX
2 01:05.830 Bacha MIX
3 01:09.060 Krastyho smečka MIX
4 01:10.520 Mektec Dragons FIRMA
5 01:10.770 BezŠance...? MIX
6 01:14.060 Jihočeští Draci MIX
cilove foto
14:00 200 m (20) 1/4 finále D (#17)  
1 01:03.820 Pilsner dragons MIX
2 01:07.970 Chlupáči MIX
3 01:08.400 Paper Dragons MIX
4 01:08.630 ENGEL FIRMA
5 01:09.400 Bo BudKa! MIX
6 01:13.070 Necky pod proudem FIRMA
cilove foto
14:15 200 m (20) 2. JÍZDA ŽENY (#18)  
1 01:07.480 CB Dragons NAŽRANÉ DRAČICE WOMEN
2 01:08.120 Dravé saně WOMEN
3 01:11.440 Vajgarské sirény WOMEN
4 01:13.800 Kubovo stíhačky WOMEN
5 01:15.420 Buchty na Vodě WOMEN
6 01:19.380 Landal GreenTeam WOMEN
7 01:22.510 Černošické Fosílie WOMEN
cilove foto
14:30 200 m (20) SEMIFINÁLE A (#19)  
1 01:01.810 Spermie ze Šebánovic MIX
2 01:02.440 Hladoví Hroši MIX
3 01:03.030 Čevak Eskymák FIRMA
4 01:06.020 Hanace Seniors MIX
5 01:06.640 Bacha MIX
6 01:07.600 NADRAKY MIX
cilove foto
14:45 200 m (20) SEMIFINÁLE B (#20)  
1 01:00.150 CB Dragons MÁŠ HLAD? MIX
2 01:04.080 Satani z Doubí MIX
3 01:04.110 Klub třeboňských kaprů MIX
4 01:05.080 Vajgarská saň MIX
5 01:05.900 Chlupáči MIX
6 01:08.780 Rychlý pípy MIX
cilove foto
15:00 200 m (20) SEMIFINÁLE C (#21)  
1 00:56.310 INTOP TÝN MIX
2 00:58.540 Dračí Jezdci České Velenice MIX
3 01:01.880 GRIPENI MIX
4 01:06.260 Modré Rybičky junior MIX
5 01:06.430 Pilsner dragons MIX
6 01:06.520 Převážně neškodný DBT MIX
cilove foto
15:15 200 m (20) FINÁLE H o 43. - 48. místo (#22)  
1   -  
2   -  
3   -  
4   -  
5   -  
6   -  
15:30 200 m (20) FINÁLE G o 37. - 42. místo (#23)  
1   -  
2   -  
3   - MIX
4   -  
5   -  
6   -  
15:15 200 m (20) FINÁLE F o 31. - 36. místo (#24)  
1 01:12.270 Česká olympijská nadace MIX
2 01:13.040 Trumpf 2 FIRMA
3 01:13.420 Hladový Hrošata MIX
4 01:14.840 Nejkulaťoulinkatější popokatepetlové MIX
5 01:15.930 Tibex a přátelé MIX
6 01:16.580 COOP Draci FIRMA
7 01:21.480 CB Dragons HLADOVÁ DRÁČATA MIX
cilove foto
15:30 200 m (20) FINÁLE E o 25. - 30. místo (#25)  
1 01:11.210 Trumpf 1 FIRMA
2 01:11.980 Necky pod proudem FIRMA
3 01:12.390 Hladoví Hrošíci MIX
4 01:13.120 Mektec Dragons FIRMA
5 01:13.540 BezŠance...? MIX
6 01:16.200 Jihočeští Draci MIX
cilove foto
15:45 200 m (20) FINÁLE D o 19. - 24. místo (#26)  
1 01:06.580 Plecháči – Sinop SMP FIRMA
2 01:07.890 Holzschlag 1 Böhmerwalbler MIX
3 01:08.010 Paper Dragons MIX
4 01:08.490 Bo BudKa! MIX
5 01:08.930 ENGEL FIRMA
6 01:11.740 Krastyho smečka MIX
cilove foto
16:00 200 m (20) FINÁLE C o 13. - 18. místo (#27)  
1 01:03.540 Pilsner dragons MIX
2 01:06.160 NADRAKY MIX
3 01:08.070 Bacha MIX
4 01:08.620 Rychlý pípy MIX
5 01:09.140 Chlupáči MIX
6 01:09.220 Převážně neškodný DBT MIX
cilove foto
16:15 200 m (20) FINÁLE B o 7. - 12. místo (#28)  
1 01:01.500 Klub třeboňských kaprů MIX
2 01:03.110 Vajgarská saň MIX
3 01:03.280 GRIPENI MIX
4 01:04.700 Čevak Eskymák FIRMA
5 01:07.220 Hanace Seniors MIX
6 01:10.100 Modré Rybičky junior MIX
cilove foto
16:30 200 m (20) 3. JÍZDA ŽENY (#29)  
1 01:11.110 Vajgarské sirény WOMEN
2 01:11.250 CB Dragons NAŽRANÉ DRAČICE WOMEN
3 01:11.630 Dravé saně WOMEN
4 01:15.370 Kubovo stíhačky WOMEN
5 01:19.300 Buchty na Vodě WOMEN
6 01:20.790 Landal GreenTeam WOMEN
7 01:22.580 Černošické Fosílie WOMEN
cilove foto
16:45 200 m (20) FINÁLE A o 1. - 6. místo (#30)  
1 00:58.660 INTOP TÝN MIX
2 00:59.310 Spermie ze Šebánovic MIX
3 01:00.550 CB Dragons MÁŠ HLAD? MIX
4 01:03.520 Hladoví Hroši MIX
5 01:03.720 Satani z Doubí MIX
6 01:04.520 Dračí Jezdci České Velenice MIX
cilove foto
17.05.2019
01:00 200 m (20) Konečné pořadí: ŽENY (#229)  
1 03:30.830 CB Dragons NAŽRANÉ DRAČICE WOMEN
2 03:32.130 Dravé saně WOMEN
3 03:35.500 Vajgarské sirény WOMEN
4 03:48.750 Kubovo stíhačky WOMEN
5 03:51.710 Buchty na Vodě WOMEN
6 03:59.780 Landal GreenTeam WOMEN
7 04:05.700 Černošické Fosílie WOMEN
01:00 200 m (20) Konečné pořadí (#230)  
1 00:58.660 INTOP TÝN MIX
1 01:04.700 Čevak Eskymák FIRMA
2 00:59.310 Spermie ze Šebánovic MIX
2 01:06.580 Plecháči – Sinop SMP FIRMA
3 01:00.550 CB Dragons MÁŠ HLAD? MIX
3 01:08.930 ENGEL FIRMA
4 01:03.520 Hladoví Hroši MIX
4 01:11.210 Trumpf 1 FIRMA
5 01:03.720 Satani z Doubí MIX
5 01:11.980 Necky pod proudem FIRMA
6 01:04.520 Dračí Jezdci České Velenice MIX
6 01:13.120 Mektec Dragons FIRMA
7 01:01.500 Klub třeboňských kaprů MIX
7 01:13.040 Trumpf 2 FIRMA
8 01:03.110 Vajgarská saň MIX
8 01:16.580 COOP Draci FIRMA
9 01:03.280 GRIPENI MIX
10 01:07.220 Hanace Seniors MIX
11 01:10.100 Modré Rybičky junior MIX
12 01:03.540 Pilsner dragons MIX
13 01:06.160 NADRAKY MIX
14 01:08.070 Bacha MIX
15 01:08.620 Rychlý pípy MIX
16 01:09.140 Chlupáči MIX
17 01:09.220 Převážně neškodný DBT MIX
18 01:07.890 Holzschlag 1 Böhmerwalbler MIX
19 01:08.010 Paper Dragons MIX
20 01:08.490 Bo BudKa! MIX
21 01:11.740 Krastyho smečka MIX
22 01:12.390 Hladoví Hrošíci MIX
23 01:13.540 BezŠance...? MIX
24 01:16.200 Jihočeští Draci MIX
25 01:12.270 Česká olympijská nadace MIX
26 01:13.420 Hladový Hrošata MIX
27 01:14.840 Nejkulaťoulinkatější popokatepetlové MIX
28 01:15.930 Tibex a přátelé MIX
29 01:21.480 CB Dragons HLADOVÁ DRÁČATA MIX