Draci mezi mosty České Budějovice 2020

01.08.2020
11:00 200 m (20) Rozjížďka A (#1)  
1 00:50.110 CB Dragons MÁŠ HLAD?  
2 00:52.300 Rychlý pípy  
3 00:53.500 Slepá Střela  
4 01:02.070 Elektrický rejnoci  
cilove foto
11:15 200 m (20) Rozjížďka B (#2)  
1 00:52.860 Vajgarská saň  
2 00:53.310 Pilsner Dragons  
3 00:54.500 Doudlebští Kelti  
4 00:59.130 Pomáháme pohybem  
cilove foto
11:30 200 m (20) Rozjížďka C (#3)  
1 00:52.660 Klub třeboňských kaprů  
2 00:53.840 Marná snaha H. Cerekev  
3 00:54.720 Paper Dragons  
4 01:01.790 CB Dragons HLADOVÁ DRÁČATA  
cilove foto
11:45 200 m (20) Rozjížďka D (#4)  
1 00:52.480 CB Dragons HLADOVÍ HROŠI  
2 00:52.840 GRIPENI  
3 00:54.260 Rožnovské Wydle  
cilove foto
12:00 200 m (20) ŽENY 1. jízda (#5)  
1 00:54.510 Dravé saně WOMEN
2 00:54.830 Vajgarské Sirény WOMEN
3 00:56.350 CB Dragons HLADOVÉ HROŠICE WOMEN
4 00:56.750 CB Dragons NAŽRANÉ DRAČICE WOMEN
cilove foto
12:15 200 m (20) 1/4 finále A (#6)  
1 00:51.670 GRIPENI  
2 00:56.760 Doudlebští Kelti  
3 01:03.980 CB Dragons HLADOVÁ DRÁČATA  
cilove foto
12:30 200 m (20) 1/4 finále B (#7)  
1 00:52.870 Pilsner Dragons  
2 00:53.630 Rožnovské Wydle  
3 00:57.620 Elektrický rejnoci  
cilove foto
12:45 200 m (20) 1/4 finále C (#8)  
1 00:53.530 Marná snaha H. Cerekev  
2 00:53.760 Paper Dragons  
3 00:54.390 Slepá Střela  
4 00:54.940 Pomáháme pohybem  
cilove foto
13:00 200 m (20) ŽENY 2. jízda (#9)  
1 00:54.690 Dravé saně WOMEN
2 00:55.100 CB Dragons NAŽRANÉ DRAČICE WOMEN
3 00:55.330 Vajgarské Sirény WOMEN
4 00:55.380 CB Dragons HLADOVÉ HROŠICE WOMEN
cilove foto
13:15 200 m (20) Semifinále A (#10)  
1 00:51.290 CB Dragons MÁŠ HLAD?  
2 00:51.620 Klub třeboňských kaprů  
3 00:52.340 GRIPENI  
4 00:53.180 Marná snaha H. Cerekev  
cilove foto
13:30 200 m (20) Semifinále B (#11)  
1 00:52.540 CB Dragons HLADOVÍ HROŠI  
2 00:52.590 Rychlý pípy  
3 00:52.850 Vajgarská saň  
4 00:53.740 Pilsner Dragons  
cilove foto
13:45 200 m (20) Finále D o 12.-15. místo (#12)  
1 00:52.330 Slepá Střela  
2 00:57.650 Pomáháme pohybem  
3 00:58.270 CB Dragons HLADOVÁ DRÁČATA  
4 00:58.470 Elektrický rejnoci  
cilove foto
14:00 200 m (20) Finále C o 9.-11. místo (#13)  
1 00:53.820 Paper Dragons  
2 00:54.660 Rožnovské Wydle  
3 00:56.260 Doudlebští Kelti  
cilove foto
14:15 200 m (20) Finále B o 5.-8. místo (#14)  
1 00:51.850 GRIPENI  
2 00:51.920 Vajgarská saň  
3 00:52.520 Marná snaha H. Cerekev  
4 00:53.450 Pilsner Dragons  
cilove foto
14:30 200 m (20) ŽENY 3. jízda (#15)  
1 00:54.550 CB Dragons NAŽRANÉ DRAČICE WOMEN
2 00:55.210 CB Dragons HLADOVÉ HROŠICE WOMEN
3 00:55.410 Dravé saně WOMEN
4 00:55.520 Vajgarské Sirény WOMEN
cilove foto
14:45 200 m (20) Finále A o 1.- 4. místo (#16)  
1 00:51.100 CB Dragons MÁŠ HLAD?  
2 00:51.580 Klub třeboňských kaprů  
3 00:51.680 CB Dragons HLADOVÍ HROŠI  
4 00:53.350 Rychlý pípy  
cilove foto
15:20 1000 m (20) Dlouhá trať 1km - jízda D1 (#17)  
1 04:45.521 Dravé saně WOMEN
2 04:46.926 CB Dragons HLADOVÉ HROŠICE WOMEN
3 04:52.916 CB Dragons NAŽRANÉ DRAČICE WOMEN
4 04:53.083 Vajgarské Sirény WOMEN
15:40 1000 m (20) Dlouhá trať 1km - jízda D2 (#18)  
1 04:54.634 Slepá Střela MIX
2 05:06.815 Paper Dragons MIX
3 05:23.768 CB Dragons HLADOVÁ DRÁČATA MIX
4 05:32.506 Elektrický rejnoci MIX
16:00 1000 m (20) Dlouhá trať 1km - jízda D3 (#19)  
1 04:26.387 Vajgarská saň MIX
2 04:40.945 Pilsner Dragons MIX
3 04:45.738 GRIPENI MIX
4 04:46.266 Marná snaha H. Cerekev MIX
16:20 1000 m (20) Dlouhá trať 1km - jízda D4 (#20)  
1 04:25.390 Klub třeboňských kaprů MIX
2 04:28.540 CB Dragons MÁŠ HLAD? MIX
3 04:35.600 CB Dragons HLADOVÍ HROŠI MIX
4 06:24.222 Rychlý pípy MIX
14:30 200 m (20) Konečné pořadí: ŽENY 200m (#215)  
1 00:10.000 Dravé saně WOMEN
2 00:08.000 CB Dragons NAŽRANÉ DRAČICE WOMEN
3 00:06.000 CB Dragons HLADOVÉ HROŠICE WOMEN
4 00:06.000 Vajgarské Sirény WOMEN
14:45 200 m (20) Konečné pořadí: MIX 200m (#216)  
1 00:51.100 CB Dragons MÁŠ HLAD?  
2 00:51.580 Klub třeboňských kaprů  
3 00:51.680 CB Dragons HLADOVÍ HROŠI  
4 00:53.350 Rychlý pípy  
5 00:51.850 GRIPENI  
6 00:51.920 Vajgarská saň  
7 00:52.520 Marná snaha H. Cerekev  
8 00:53.450 Pilsner Dragons  
9 00:53.820 Paper Dragons  
10 00:54.660 Rožnovské Wydle  
11 00:56.260 Doudlebští Kelti  
12 00:52.330 Slepá Střela  
13 00:57.650 Pomáháme pohybem  
14 00:58.270 CB Dragons HLADOVÁ DRÁČATA  
15 00:58.470 Elektrický rejnoci  
16:20 1000 m (20) Konečné pořadí: MIX 1km (#220)  
1 04:25.390 Klub třeboňských kaprů MIX
2 04:26.387 Vajgarská saň MIX
3 04:28.540 CB Dragons MÁŠ HLAD? MIX
4 04:35.600 CB Dragons HLADOVÍ HROŠI MIX
5 04:40.945 Pilsner Dragons MIX
6 04:45.738 GRIPENI MIX
7 04:46.266 Marná snaha H. Cerekev MIX
8 04:54.634 Slepá Střela MIX
9 05:06.815 Paper Dragons MIX
10 05:23.768 CB Dragons HLADOVÁ DRÁČATA MIX
11 05:32.506 Elektrický rejnoci MIX
12 06:24.222 Rychlý pípy MIX