Dračí lodě Most 2018

09.06.2018
10:00 200 m (20) ROZJÍŽĎKA A (#1)  
1 01:03.760 VTELNO ŽIJE  
2 01:04.420 COMIC-CONI  
3 01:06.990 OUŘADOVÉ  
4 01:12.120 SRTG Most  
5 01:16.890 Lorenc logistic s.r.o.  
6 01:20.580 KRYSY KANCELÁŘSKÉ  
10:15 200 m (20) ROZJÍŽĎKA B (#2)  
1 00:56.110 Barvy DOLEŽAL  
2 00:59.090 POHODÁŘI  
3 01:02.890 GLADIÁTOŘI  
4 01:06.960 KERATEAM  
5 01:07.190 AUTOŠKOLÁCI - jedeme rovně  
6 01:07.800 NEDLOUBEJ SE V NOSE  
10:30 200 m (20) ROZJÍŽĎKA C (#3)  
1 00:58.380 FITNESS ZIMÁK  
2 01:04.270 KANONÝŘI  
3 01:04.680 PŘÁTELÉ BOKAVARA  
4 01:04.820 PRODECO - ZELENÍ  
5 01:09.040 DRACI ZE SPORTOVKY  
6 01:10.300 SDH Želenice  
10:45 200 m (20) ROZJÍŽĎKA D (#4)  
1 01:01.750 bRUMbambule  
2 01:01.940 HC RENČ  
3 01:02.340 SIMONÁCI  
4 01:04.110 STARCOLOR  
5 01:06.620 CATáci ( čti KAťÁCI) čti KAťÁCI
6 01:08.390 AMA SCHOOL TEAM  
cilove foto
11:00 200 m (20) ROZJÍŽĎKA E (#5)  
1 01:01.030 TĚSTOSTERON  
2 01:02.720 DRAGONAUTI  
3 01:02.810 Aňáci to nevzdávaj  
4 01:03.350 BARBAŘI  
5 01:07.980 BRUX HOOVES (brych hůvs) brych hůvs
6 01:08.060 BVM Power Boat  
cilove foto
11:15 200 m (20) ROZJÍŽĎKA F (#6)  
1 01:00.480 EUROMONT-KRAVATÁCI  
2 01:00.650 MOKRÝ BANDITI  
3 01:03.900 PRODECO - MODŘÍ  
4 01:04.770 ROZMARNÍ ROZMARÝNI  
5 01:07.900 ROZVOJ POLERADY  
6 01:14.890 The MOST Sexy Girls  
11:30 200 m (20) ROZJÍŽĎKA G (#7)  
1 01:01.960 PENAX  
2 01:02.050 TAHOUNI  
3 01:03.400 MŠ HUTNICKÁ  
4 01:06.300 AISAN FOREVER  
5 01:06.940 UHLOMOST  
6 01:13.670 SYGŘI Z LIDICKÉ  
11:45 200 m (20) ROZJÍŽĎKA H (#8)  
1 00:58.460 SCAMO DREAM TEAM  
2 01:03.110 Sporťáci  
3 01:05.350 PROMILE TEAM  
4 01:05.820 UNIPETROL I  
5 01:09.040 BELA MOST  
6 01:11.320 NESLYŠÍCÍCH MOST  
12:00 200 m (20) ROZJÍŽĎKA I (#9)  
1 00:56.590 SUTOR Global  
2 00:56.820 BENGABOYS  
3 01:05.310 INTERMONT, OPATRNÝ - GROUP  
4 01:05.670 ADH team  
5 01:06.680 UNIPETROL II  
6 01:07.520 EUROMONT-SemBUBÁCI  
cilove foto
12:15 200 m (20) 1/4 FINÁLE A (#10)  
1 01:00.920 SIMONÁCI  
2 01:02.290 COMIC-CONI  
3 01:03.890 PRODECO - ZELENÍ  
4 01:06.150 AUTOŠKOLÁCI - jedeme rovně  
5 01:10.490 KRYSY KANCELÁŘSKÉ  
cilove foto
12:30 200 m (20) 1/4 FINÁLE B (#11)  
1 00:58.750 POHODÁŘI  
2 01:02.170 PŘÁTELÉ BOKAVARA  
3 01:04.140 STARCOLOR  
4 01:06.710 NEDLOUBEJ SE V NOSE  
5 01:11.020 Lorenc logistic s.r.o.  
12:45 200 m (20) 1/4 FINÁLE C (#12)  
1 01:02.170 GLADIÁTOŘI  
2 01:03.210 KANONÝŘI  
3 01:07.620 CATáci čti KAťÁCI
4 01:08.610 SRTG Most  
5 01:10.220 SDH Želenice  
cilove foto
13:00 200 m (20) 1/4 FINÁLE D (#13)  
1 01:02.010 HC RENČ  
2 01:04.920 KERATEAM  
3 01:06.330 OUŘADOVÉ  
4 01:07.680 AMA SCHOOL TEAM  
5 01:09.450 DRACI ZE SPORTOVKY  
cilove foto
13:15 200 m (20) 1/4 FINÁLE E (#14)  
1 01:02.880 DRAGONAUTI  
2 01:02.890 INTERMONT, OPATRNÝ - GROUP  
3 01:07.550 BELA MOST  
4 01:07.640 ROZMARNÍ ROZMARÝNI  
5 01:10.540 SYGŘI Z LIDICKÉ  
cilove foto
13:30 200 m (20) 1/4 FINÁLE F (#15)  
1 01:03.910 MOKRÝ BANDITI  
2 01:06.840 Aňáci to nevzdávaj  
3 01:07.050 UHLOMOST  
4 01:08.740 ADH team  
5 01:20.650 NESLYŠÍCÍCH MOST  
13:45 200 m (20) 1/4 FINÁLE G (#16)  
1 01:01.940 TAHOUNI  
2 01:02.730 PRODECO - MODŘÍ  
3 01:05.520 UNIPETROL - MOSTEN  
4 01:06.390 BRUX HOOVES  
5 01:14.310 The MOST Sexy Girls  
14:00 200 m (20) 1/4 FINÁLE H (#17)  
1 01:02.790 BARBAŘI  
2 01:03.190 MŠ HUTNICKÁ  
3 01:03.310 Sporťáci  
4 01:06.210 EUROMONT-SemBUBÁCI  
5 01:10.510 ROZVOJ POLERADY  
cilove foto
14:15 200 m (20) 1/4 FINÁLE I (#18)  
1 00:58.620 BENGABOYS  
2 01:03.300 PROMILE TEAM  
3 01:03.880 AISAN FOREVER  
4 01:06.900 UNIPETROL - LITEN  
5 01:07.180 BVM Power Boat  
cilove foto
14:30 200 m (20) SEMIFINÁLE A (#19)  
1 00:57.780 TAHOUNI  
2 00:58.320 PENAX  
3 00:58.480 EUROMONT-KRAVATÁCI  
4 00:59.660 HC RENČ  
5 01:00.800 VTELNO ŽIJE  
6 01:03.530 SIMOŇÁCI  
cilove foto
14:45 200 m (20) SEMIFINÁLE B (#20)  
1 00:56.090 Barvy DOLEŽAL  
2 00:58.450 POHODÁŘI  
3 00:58.630 SCAMO DREAM TEAM  
4 00:59.340 BARBAŘI  
5 01:00.400 TĚSTOSTERON  
6 01:02.340 DRAGONAUTI  
cilove foto
15:00 200 m (20) SEMIFINÁLE C (#21)  
1 00:50.440 BENGABOYS  
2 00:51.140 SUTOR Global  
3 00:52.910 FITNESS ZIMÁK  
4 00:53.830 bRUMbambule  
5 00:56.100 GLADIÁTOŘI  
6 00:56.520 MOKRÝ BANDITI  
cilove foto
15:15 200 m (20) FINÁLE I o 49. - 54. místo (#22)  
1 01:08.710 ROZVOJ POLERADY  
2 01:09.710 KRYSY KANCELÁŘSKÉ  
3 01:10.390 Lorenc logistic s.r.o.  
4 01:10.580 SYGŘI Z LIDICKÉ  
5 01:11.350 NESLYŠÍCÍCH MOST  
6 01:14.770 The MOST Sexy Girls  
cilove foto
15:30 200 m (20) FINÁLE H o 43. - 48. místo (#23)  
1 01:05.270 ADH team  
2 01:07.080 SRTG Most  
3 01:07.230 AMA SCHOOL TEAM  
4 01:08.090 DRACI ZE SPORTOVKY  
5 01:08.460 ROZMARNÍ ROZMARÝNI  
6 01:09.430 SDH Želenice  
cilove foto
15:45 200 m (20) FINÁLE G o 37. - 42. místo (#24)  
1 01:02.700 CATáci  
2 01:04.510 UHLOMOST  
3 01:05.320 BVM Power Boat  
4 01:05.780 Aňáci to nevzdávaj  
5 01:06.780 UNIPETROL - LITEN  
6 01:07.180 BELA MOST  
cilove foto
16:00 200 m (20) FINÁLE F o 31. - 36. místo (#25)  
1 01:03.520 AUTOŠKOLÁCI - jedeme rovně  
2 01:04.310 OUŘADOVÉ  
3 01:04.740 UNIPETROL - MOSTEN  
4 01:06.440 NEDLOUBEJ SE V NOSE  
5 01:06.790 BRUX HOOVES  
6 01:09.790 EUROMONT-SemBUBÁCI  
cilove foto
16:15 200 m (20) FINÁLE E o 25. - 30. místo (#26)  
1 01:02.660 STARCOLOR  
2 01:03.340 Sporťáci  
3 01:03.390 KERATEAM  
4 01:03.670 AISAN FOREVER  
5 01:03.790 PROMILE TEAM  
6 01:04.150 PRODECO - ZELENÍ  
cilove foto
16:30 200 m (20) FINÁLE D o 19. - 24. místo (#27)  
1 01:01.990 KANONÝŘI  
2 01:02.440 INTERMONT, OPATRNÝ - GROUP  
3 01:02.490 PŘÁTELÉ BOKAVARA  
4 01:02.610 COMIC-CONI  
5 01:03.670 PRODECO - MODŘÍ  
6 01:03.910 MŠ HUTNICKÁ  
cilove foto
16:45 200 m (20) FINÁLE C o 13. - 18. místo (#28)  
1 01:02.890 GLADIÁTOŘI  
2 01:03.090 DRAGONAUTI  
3 01:04.430 VTELNO ŽIJE  
4 01:04.520 TĚSTOSTERON  
5 01:04.530 MOKRÝ BANDITI  
6 01:06.960 SIMOŇÁCI  
cilove foto
17:00 200 m (20) FINÁLE B o 7. - 12. místo (#29)  
1 00:59.600 FITNESS ZIMÁK  
2 00:59.820 SCAMO DREAM TEAM  
3 01:00.360 bRUMbambule  
4 01:01.210 EUROMONT-KRAVAŤÁCI  
5 01:01.320 HC RENČ  
6 01:01.580 BARBAŘI  
cilove foto
17:15 200 m (20) FINÁLE A o 1. - 6. místo (#30)  
1 00:55.880 SUTOR Global  
2 00:56.040 Barvy DOLEŽAL  
3 00:56.400 POHODÁŘI  
4 00:57.770 BENGABOYS  
5 00:59.710 TAHOUNI  
6 01:01.480 PENAX  
cilove foto
01:00 200 m (20) Konečné pořadí: FINÁLE (#230)  
1 00:55.880 SUTOR Global  
2 00:56.040 Barvy DOLEŽAL  
3 00:56.400 POHODÁŘI  
4 00:57.770 BENGABOYS  
5 00:59.710 TAHOUNI  
6 01:01.480 PENAX  
7 00:59.600 FITNESS ZIMÁK  
8 00:59.820 SCAMO DREAM TEAM  
9 01:00.360 bRUMbambule  
10 01:01.210 EUROMONT-KRAVAŤÁCI  
11 01:01.320 HC RENČ  
12 01:01.580 BARBAŘI  
13 01:02.890 GLADIÁTOŘI  
14 01:03.090 DRAGONAUTI  
15 01:04.430 VTELNO ŽIJE  
16 01:04.520 TĚSTOSTERON  
17 01:04.530 MOKRÝ BANDITI  
18 01:06.960 SIMOŇÁCI  
19 01:01.990 KANONÝŘI  
20 01:02.440 INTERMONT, OPATRNÝ - GROUP  
21 01:02.490 PŘÁTELÉ BOKAVARA  
22 01:02.610 COMIC-CONI  
23 01:03.670 PRODECO - MODŘÍ  
24 01:03.910 MŠ HUTNICKÁ  
25 01:02.660 STARCOLOR  
26 01:03.340 Sporťáci  
27 01:03.390 KERATEAM  
28 01:03.670 AISAN FOREVER  
29 01:03.790 PROMILE TEAM  
30 01:04.150 PRODECO - ZELENÍ  
31 01:03.520 AUTOŠKOLÁCI - jedeme rovně  
32 01:04.310 OUŘADOVÉ  
33 01:04.740 UNIPETROL - MOSTEN  
34 01:06.440 NEDLOUBEJ SE V NOSE  
35 01:06.790 BRUX HOOVES  
36 01:09.790 EUROMONT-SemBUBÁCI  
37 01:02.700 CATáci  
38 01:04.510 UHLOMOST  
39 01:05.320 BVM Power Boat  
40 01:05.780 Aňáci to nevzdávaj  
41 01:06.780 UNIPETROL - LITEN  
42 01:07.180 BELA MOST  
43 01:05.270 ADH team  
44 01:07.080 SRTG Most  
45 01:07.230 AMA SCHOOL TEAM  
46 01:08.090 DRACI ZE SPORTOVKY  
47 01:08.460 ROZMARNÍ ROZMARÝNI  
48 01:09.430 SDH Želenice  
49 01:08.710 ROZVOJ POLERADY  
50 01:09.710 KRYSY KANCELÁŘSKÉ  
51 01:10.390 Lorenc logistic s.r.o.  
52 01:10.580 SYGŘI Z LIDICKÉ  
53 01:11.350 NESLYŠÍCÍCH MOST  
54 01:14.770 The MOST Sexy Girls