Kebuleho dračí podzim 2018

15.09.2018
11:00 200 m (20) Rozjížďka A (#1)  
1 01:15.460 BLUDIŠŤÁCI  
2 01:16.420 OLD COYOTS  
3 01:16.600 TLUSTÝ PSI  
4 01:22.810 BANDA MARNÁ SNAHA  
cilove foto
11:15 200 m (20) Rozjížďka B (#2)  
1 01:16.880 SDH VĚTRNÍCI  
2 01:17.520 LENSERS  
3 01:18.640 SMILOVICKÁ SEŠLOST  
4 01:25.770 HLINÍCI HUMPOLEC  
5 01:27.240 BEZENSKÝ PÁDLO  
cilove foto
11:30 200 m (20) Rozjížďka C (#3)  
1 01:08.950 POHODÁŘI  
2 01:14.910 SKLEPNÍCI  
3 01:17.070 JAWA  
4 01:18.930 KOLAARUMPUL  
5 01:21.980 ŽIHADLA  
6 01:23.660 WODOLÁCI  
cilove foto
11:45 200 m (20) Rozjížďka D (#4)  
1 01:21.730 PROBLÉMOVÁ SKUPINA  
2 01:21.780 LUŇÁCI  
3 01:31.290 KANĎÁCI  
4 01:31.970 PRES-LI-TÝM  
5 01:36.950 DIGRES  
cilove foto
12:00 200 m (20) Rozjížďka E (#5)  
1 01:09.760 SPERMIE  
2 01:10.290 STROS  
3 01:24.220 ŠEVCI NOVÝ KNÍN  
4 01:24.410 UTOPIA  
5 01:24.970 DRAGON FLIES  
cilove foto
12:15 200 m (20) Rozjížďka F (#6)  
1 01:14.320 PIVNÍ BOUŘE  
2 01:15.240 OSADA ŽLÍBEK  
3 01:19.820 TISEMÁCI  
4 01:19.900 KOMÁŘI  
5 01:33.590 BAD & BASSY  
cilove foto
12:30 200 m (20) Opravná jízda A (#7)  
1 01:18.260 BANDA MARNÁ SNAHA  
2 01:18.430 DRAGON FLIES  
3 01:23.370 HLINÍCI HUMPOLEC  
4 01:24.410 ŽIHADLA  
cilove foto
12:45 200 m (20) Opravná jízda B (#8)  
1 01:18.020 WODOLÁCI  
2 01:19.320 KOMÁŘI  
3 01:22.060 UTOPIA  
4 01:25.050 DIGRES  
5 01:29.330 BEZENSKÝ PÁDLO  
cilove foto
13:00 200 m (20) Opravná jízda C (#9)  
1 01:19.700 KOLAARUMPUL  
2 01:26.900 PRES-LI-TÝM  
3 01:29.580 BAD & BASSY  
cilove foto
13:15 200 m (20) 1/4 finále A (#10)  
1 01:14.310 TISEMÁCI  
2 01:15.040 BANDA MARNÁ SNAHA  
3 01:15.280 OLD COYOTS  
4 01:23.870 OSADA ŽLÍBEK  
5 01:24.190 TLUSTÝ PSI  
6 01:30.430 DRAGON FLIES  
cilove foto
13:30 200 m (20) 1/4 finále B (#11)  
1 01:16.120 LENSERS  
2 01:16.480 STROS  
3 01:19.240 WODOLÁCI  
4 01:21.860 ŠEVCI NOVÝ KNÍN  
5 01:26.460 KOMÁŘI  
6 01:27.180 SMILOVICKÁ SEŠLOST  
cilove foto
13:45 200 m (20) 1/4 finále C (#12)  
1 01:11.490 KOLAARUMPUL  
2 01:11.900 SKLEPNÍCI  
3 01:14.840 LUŇÁCI  
4 01:18.630 JAWA  
5 01:24.640 KANĎÁCI  
6 01:26.220 PRES-LI-TÝM  
cilove foto
14:00 200 m (20) Jezinka CUP 1. jízda A (#13)  
1 01:23.650 TURBO DRAČICE  
2 01:24.360 PRIMA HOLKY  
3 01:30.370 ČERNOŠICKÉ FOSILIE  
4 01:31.190 DRAČICE Z KABANOSU  
5 01:37.720 SESTRY ČOCHTANOVY  
cilove foto
14:15 200 m (20) Jezinka CUP 1. jízda B (#14)  
1 01:16.340 KŽ DRAČENY  
2 01:26.510 HOLKY Z NAŠÍ ŠKOLKY  
3 01:27.960 DECATHLONKY  
4 01:28.290 BUCHTY NA VODĚ  
5 01:29.100 KOKETY Z PRAHY  
6 01:34.390 PIRÁTKY Z TISMÍ  
cilove foto
14:30 200 m (20) Semifinále A (#15)  
1 01:12.470 PIVNÍ BOUŘE  
2 01:14.180 BANDA MARNÁ SNAHA  
3 01:14.700 BLUDIŠŤÁCI  
4 01:16.400 STROS  
5 01:19.870 TISEMÁCI  
6 01:22.680 PROBLÉMOVÁ SKUPINA  
cilove foto
14:45 200 m (20) Semifinále B (#16)  
1 01:07.310 SPERMIE  
2 01:07.560 KOLAARUMPUL  
3 01:07.800 POHODÁŘI  
4 01:13.580 SDH VĚTRNÍCI  
5 01:13.980 SKLEPNÍCI  
6 01:14.860 LENSERS  
cilove foto
15:15 200 m (20) Finále E (#17)  
1 01:16.560 HLINÍCI HUMPOLEC  
2 01:17.270 ŽIHADLA  
3 01:24.760 UTOPIA  
4 01:34.840 DIGRES  
DNS BEZENSKÝ PÁDLO  
DNS BAD & BASSY  
cilove foto
15:30 200 m (20) Finále D (#18)  
1 01:17.160 TLUSTÝ PSI  
2 01:18.730 PRES-LI-TÝM  
3 01:20.230 DRAGON FLIES  
4 01:21.200 KOMÁŘI  
5 01:24.520 SMILOVICKÁ SEŠLOST  
6 01:28.220 KANĎÁCI  
cilove foto
15:45 200 m (20) Finále C (#19)  
1 01:13.670 JAWA  
2 01:14.980 OLD COYOTS  
3 01:18.540 LUŇÁCI  
4 01:20.760 OSADA ŽLÍBEK  
5 01:23.670 WODOLÁCI  
6 01:27.230 ŠEVCI NOVÝ KNÍN  
cilove foto
16:00 200 m (20) Jezinka CUP 2. jízda B (#20)  
1 01:25.930 SESTRY ČOCHTANOVY  
2 01:27.630 ČERNOŠICKÉ FOSILIE  
3 01:30.630 DRAČICE Z KABANOSU  
4 01:33.100 KOKETY Z PRAHY  
5 01:34.050 PIRÁTKY Z TISMÍ  
cilove foto
16:15 200 m (20) Finále B (#21)  
1 01:10.810 STROS  
2 01:11.600 SKLEPNÍCI  
3 01:12.260 PROBLÉMOVÁ SKUPINA  
4 01:17.930 TISEMÁCI  
5 01:18.330 LENSERS  
6 01:18.600 SDH VĚTRNÍCI  
cilove foto
16:30 200 m (20) Jezinka CUP 2. jízda A (#22)  
1 01:21.340 KŽ DRAČENY  
2 01:23.920 DECATHLONKY  
3 01:24.020 PRIMA HOLKY  
4 01:25.330 TURBO DRAČICE  
5 01:27.000 BUCHTY NA VODĚ  
6 01:33.670 HOLKY Z NAŠÍ ŠKOLKY  
cilove foto
16:45 200 m (20) Finále A (#23)  
1 01:08.980 SPERMIE  
2 01:11.460 POHODÁŘI  
3 01:12.150 PIVNÍ BOUŘE  
4 01:12.560 KOLAARUMPUL  
5 01:12.860 BLUDIŠŤÁCI  
6 01:19.120 BANDA MARNÁ SNAHA  
cilove foto
17:00 200 m (20) VELKÁ CENA OTÍKA RÁKOSNÍKA (#24)  
1 01:33.610 Po žních  
2 01:38.200 Dr. Skružný  
3 01:42.630 Drápalík  
4 01:43.760 Štefan  
5 01:48.200 Otík  
6 01:54.430 Pávek  
cilove foto
01:00 200 m (20) Konečné pořadí: Jezinka CUP (#222)  
1 02:37.680 KŽ DRAČENY  
2 02:48.380 PRIMA HOLKY  
3 02:48.980 TURBO DRAČICE  
4 02:51.880 DECATHLONKY  
5 02:55.290 BUCHTY NA VODĚ  
6 02:58.000 ČERNOŠICKÉ FOSILIE  
7 03:00.180 HOLKY Z NAŠÍ ŠKOLKY  
8 03:01.820 DRAČICE Z KABANOSU  
9 03:02.200 KOKETY Z PRAHY  
10 03:03.650 SESTRY ČOCHTANOVY  
11 03:08.440 PIRÁTKY Z TISMÍ  
01:00 200 m (20) Konečné pořadí: KEBULEHO DRAČÍ PODZIM 2018 (#223)  
1 01:08.980 SPERMIE  
2 01:11.460 POHODÁŘI  
3 01:12.150 PIVNÍ BOUŘE  
4 01:12.560 KOLAARUMPUL  
5 01:12.860 BLUDIŠŤÁCI  
6 01:19.120 BANDA MARNÁ SNAHA  
7 01:10.810 STROS  
8 01:11.600 SKLEPNÍCI  
9 01:12.260 PROBLÉMOVÁ SKUPINA  
10 01:17.930 TISEMÁCI  
11 01:18.330 LENSERS  
12 01:18.600 SDH VĚTRNÍCI  
13 01:13.670 JAWA  
14 01:14.980 OLD COYOTS  
15 01:18.540 LUŇÁCI  
16 01:20.760 OSADA ŽLÍBEK  
17 01:23.670 WODOLÁCI  
18 01:27.230 ŠEVCI NOVÝ KNÍN  
19 01:17.160 TLUSTÝ PSI  
20 01:18.730 PRES-LI-TÝM  
21 01:20.230 DRAGON FLIES  
22 01:21.200 KOMÁŘI  
23 01:24.520 SMILOVICKÁ SEŠLOST  
24 01:28.220 KANĎÁCI  
25 01:16.560 HLINÍCI HUMPOLEC  
26 01:17.270 ŽIHADLA  
27 01:24.760 UTOPIA  
28 01:34.840 DIGRES  
DNS BAD & BASSY  
DNS BEZENSKÝ PÁDLO