Berounský drak 2018

01.09.2018
09:00 200 m (20) ROZJÍŽĎKA A1 (#1)  
1 00:56.960 KOSTAL PÁKY – VYDRY  
2 01:00.950 CEMBRIT  
3 01:03.760 DRACI CARIER 1  
4 01:10.240 REHABILITAČNÍ NEMOCNICE BEROUN 1  
09:15 200 m (20) ROZJÍŽĎKA B1 (#2)  
1 01:02.300 NEMOCNICE HOŘOVICE 1  
2 01:02.310 KOSTAL PÁKY – STRAKY  
3 01:05.640 STRABAG  
4 01:08.670 PARTNERS  
cilove foto
09:30 200 m (20) ROZJÍŽĎKA C1 (#3)  
1 01:03.640 MULTISCAN  
2 01:03.720 REHABILITAČNÍ NEMOCNICE BEROUN 2  
3 01:03.820 BEROUNSKÁ ZDRÁVKA  
4 01:03.830 BLUE ARROW  
cilove foto
09:45 200 m (20) ROZJÍŽĎKA D1 (#4)  
1 00:59.440 KRÁLŮV DVŮR  
2 01:01.180 MODŘÍ PTÁCI  
3 01:03.250 ŘÍZENÍ LETOVÉHO PROVOZU  
4 01:03.470 DRACI CARIER 2  
cilove foto
10:00 200 m (20) ROZJÍŽĎKA E1 (#5)  
1 01:00.790 DŘEVO  
2 01:00.870 DRACI Z CHYŇAVY  
3 01:01.070 SBERBANK  
4 01:01.110 LUCERN STAV  
cilove foto
10:15 200 m (20) ROZJÍŽĎKA F1 (#6)  
1 00:56.380 KVS OLDIES WOBENZYM  
2 01:03.380 NEMOCNICE HOŘOVICE 2  
3 01:04.530 DB SCHENKER LTR NUČICE  
4 01:05.200 ROLINE  
cilove foto
10:30 200 m (20) ROZJÍŽĎKA G1 (#7)  
1 01:00.560 POLICEJNÍ DRACI  
2 01:00.580 MMA MONSTER  
3 01:01.060 FIGHTER TIGER  
4 01:06.470 SPORT CENTRUM EDEN  
cilove foto
10:45 200 m (20) ROZJÍŽĎKA H1 (#8)  
1 00:57.250 KAMARÁDI BEROUNKY  
2 01:01.280 MOTORKÁŘI  
3 01:02.750 SRPŠ  
4 01:12.620 WOBENZYM FITNESS TYRAN  
11:00 200 m (20) ROZJÍŽĎKA I1 (#9)  
1 00:58.960 JOHNNY SERVIS A OBČANÉ TETÍNA  
2 01:01.090 ŽHAVÉ STŘELY  
3 01:01.480 ŽEBRÁCI Z VALEA  
4 01:07.470 MASARYKOVI BOJOVNÍCI  
cilove foto
11:15 200 m (20) ROZJÍŽĎKA J1 (#10)  
1 00:55.020 SUTOR GLOBAL  
2 00:56.620 PALM BITCH  
3 00:57.950 ÚSTECKÁ BANDA  
4 00:59.280 MARNÁ SNAHA  
cilove foto
11:45 200 m (20) ROZJÍŽĎKA A2 (#11)  
1 00:59.230 KOSTAL PÁKY – VYDRY  
2 00:59.730 CEMBRIT  
3 01:04.070 DRACI CARIER 1  
4 01:05.690 REHABILITAČNÍ NEMOCNICE BEROUN 1  
cilove foto
12:00 200 m (20) ROZJÍŽĎKA B2 (#12)  
1 01:02.610 KOSTAL PÁKY – STRAKY  
2 01:03.180 NEMOCNICE HOŘOVICE 1  
3 01:03.670 STRABAG  
4 01:06.900 PARTNERS  
cilove foto
12:15 200 m (20) ROZJÍŽĎKA C2 (#13)  
1 01:03.860 MULTISCAN  
2 01:04.240 BEROUNSKÁ ZDRÁVKA  
3 01:04.370 BLUE ARROW  
4 01:04.660 REHABILITAČNÍ NEMOCNICE BEROUN 2  
cilove foto
12:30 200 m (20) ROZJÍŽĎKA D2 (#14)  
1 00:58.360 KRÁLŮV DVŮR  
2 01:00.130 ŘÍZENÍ LETOVÉHO PROVOZU  
3 01:03.700 DRACI CARIER 2  
4 01:04.100 MODŘÍ PTÁCI  
cilove foto
12:45 200 m (20) ROZJÍŽĎKA E2 (#15)  
1 00:58.310 DŘEVO  
2 00:58.820 LUCERN STAV  
3 00:59.520 DRACI Z CHYŇAVY  
4 01:04.340 SBERBANK  
cilove foto
13:00 200 m (20) ROZJÍŽĎKA F2 (#16)  
1 00:56.920 KVS OLDIES WOBENZYM  
2 01:00.870 DB SCHENKER LTR NUČICE  
3 01:04.040 NEMOCNICE HOŘOVICE 2  
4 01:05.750 ROLINE  
cilove foto
13:15 200 m (20) ROZJÍŽĎKA G2 (#17)  
1 00:58.960 POLICEJNÍ DRACI  
2 00:59.730 MMA MONSTER  
3 01:00.840 FIGHTER TIGER  
4 01:04.610 SPORT CENTRUM EDEN  
cilove foto
13:30 200 m (20) ROZJÍŽĎKA H2 (#18)  
1 00:55.600 KAMARÁDI BEROUNKY  
2 00:59.770 SRPŠ  
3 01:01.950 MOTORKÁŘI  
4 01:08.150 WOBENZYM FITNESS TYRAN  
13:45 200 m (20) ROZJÍŽĎKA I2 (#19)  
1 00:58.030 JOHNNY SERVIS A OBČANÉ TETÍNA  
2 01:03.700 ŽHAVÉ STŘELY  
3 01:05.230 ŽEBRÁCI Z VALEA  
4 01:06.980 MASARYKOVI BOJOVNÍCI  
14:00 200 m (20) ROZJÍŽĎKA J2 (#20)  
1 00:54.840 SUTOR GLOBAL  
2 00:59.370 PALM BITCH  
3 01:00.840 ÚSTECKÁ BANDA  
4 01:03.140 MARNÁ SNAHA  
cilove foto
14:30 200 m (20) Semifinále A (#21)  
1 00:56.460 SUTOR GLOBAL  
2 00:56.680 PALM BITCH  
3 00:56.700 ÚSTECKÁ BANDA  
4 00:57.980 JOHNNY SERVIS A OBČANÉ TETÍNA  
cilove foto
14:45 200 m (20) Semifinále B (#22)  
1 00:58.040 KRÁLŮV DVŮR  
2 00:58.300 KAMARÁDI BEROUNKY  
3 00:58.310 KVS OLDIES WOBENZYM  
4 00:59.230 KOSTAL PÁKY – VYDRY  
cilove foto
15:00 200 m (20) Závod partnerských měst (#23)  
1 00:57.020 Králův dvůr  
2 00:58.590 Beroun  
3 01:05.240 Goslar  
4 01:07.230 Brzeg  
15:30 200 m (20) -zrušeno- Finále J o 37.-40. místo (#24)  
1   40. součtem časů po obou jízdách  
2   37. součtem časů po obou jízdách  
3   38. součtem časů po obou jízdách  
4   39. součtem časů po obou jízdách  
15:45 200 m (20) -zrušeno- Finále I o 33.-36. místo (#25)  
1   36. součtem časů po obou jízdách  
2   33. součtem časů po obou jízdách  
3   34. součtem časů po obou jízdách  
4   35. součtem časů po obou jízdách  
15:30 200 m (20) Finále H o 29.-32. místo (#26)  
1 01:02.770 SPORT CENTRUM EDEN  
2 01:09.220 WOBENZYM FITNESS TYRAN  
3 01:09.350 ROLINE  
4 01:11.210 PARTNERS  
15:45 200 m (20) Finále G o 25.-28. místo (#27)  
1 01:02.810 STRABAG  
2 01:02.820 BLUE ARROW  
3 01:03.620 DRACI CARIER 1  
DNS BEROUNSKÁ ZDRÁVKA  
cilove foto
16:00 200 m (20) Finále F o 21.-24. místo (#28)  
1 01:01.000 MODŘÍ PTÁCI  
2 01:01.130 DRACI CARIER 2  
3 01:01.140 DB SCHENKER LTR NUČICE  
4 01:02.000 ŽEBRÁCI Z VALEA  
cilove foto
16:15 200 m (20) Finále E o 17.-20. místo (#29)  
1 01:00.240 ŽHAVÉ STŘELY  
2 01:00.310 KOSTAL PÁKY – STRAKY  
3 01:01.030 ŘÍZENÍ LETOVÉHO PROVOZU  
4 01:03.170 MOTORKÁŘI  
cilove foto
16:30 200 m (20) Finále D o 13.-16. místo (#30)  
1 01:02.160 CEMBRIT  
2 01:02.270 SRPŠ  
3 01:02.470 MARNÁ SNAHA  
4 01:02.950 FIGHTER TIGER  
cilove foto
16:45 200 m (20) Finále C o 9.-12. místo (#31)  
1 00:59.130 POLICEJNÍ DRACI  
2 00:59.380 DRACI Z CHYŇAVY  
3 00:59.470 DŘEVO  
4 01:00.200 LUCERN STAV  
cilove foto
17:00 200 m (20) Finále B o 5.-8. místo (#32)  
1 00:56.960 KOSTAL PÁKY – VYDRY  
2 00:57.020 KVS OLDIES WOBENZYM  
3 00:59.430 JOHNNY SERVIS A OBČANÉ TETÍNA  
DNS ÚSTECKÁ BANDA  
cilove foto
17:15 200 m (20) Finále A o 1.-4. místo (#33)  
1 00:56.970 SUTOR GLOBAL  
2 00:56.980 PALM BITCH  
3 00:57.210 KAMARÁDI BEROUNKY  
4 00:57.490 KRÁLŮV DVŮR  
cilove foto
01:00 200 m (20) Průběžné pořadí (#210)  
1 00:55.020 SUTOR GLOBAL  
2 00:56.380 KVS OLDIES WOBENZYM  
3 00:56.620 PALM BITCH  
4 00:56.960 KOSTAL PÁKY – VYDRY  
5 00:57.250 KAMARÁDI BEROUNKY  
6 00:57.950 ÚSTECKÁ BANDA  
7 00:58.960 JOHNNY SERVIS A OBČANÉ TETÍNA  
8 00:59.280 MARNÁ SNAHA  
9 00:59.440 KRÁLŮV DVŮR  
10 01:00.560 POLICEJNÍ DRACI  
11 01:00.580 MMA MONSTER  
12 01:00.790 DŘEVO  
13 01:00.870 DRACI Z CHYŇAVY  
14 01:00.950 CEMBRIT  
15 01:01.060 FIGHTER TIGER  
16 01:01.070 SBERBANK  
17 01:01.090 ŽHAVÉ STŘELY  
18 01:01.110 LUCERN STAV  
19 01:01.180 MODŘÍ PTÁCI  
20 01:01.280 MOTORKÁŘI  
21 01:01.480 ŽEBRÁCI Z VALEA  
22 01:02.300 NEMOCNICE HOŘOVICE 1  
23 01:02.310 KOSTAL PÁKY – STRAKY  
24 01:02.750 SRPŠ  
25 01:03.250 ŘÍZENÍ LETOVÉHO PROVOZU  
26 01:03.380 NEMOCNICE HOŘOVICE 2  
27 01:03.470 DRACI CARIER 2  
28 01:03.640 MULTISCAN  
29 01:03.720 REHABILITAČNÍ NEMOCNICE BEROUN 2  
30 01:03.760 DRACI CARIER 1  
31 01:03.820 BEROUNSKÁ ZDRÁVKA  
32 01:03.830 BLUE ARROW  
33 01:04.530 DB SCHENKER LTR NUČICE  
34 01:05.200 ROLINE  
35 01:05.640 STRABAG  
36 01:06.470 SPORT CENTRUM EDEN  
37 01:07.470 MASARYKOVI BOJOVNÍCI  
38 01:08.670 PARTNERS  
39 01:10.240 REHABILITAČNÍ NEMOCNICE BEROUN 1  
40 01:12.620 WOBENZYM FITNESS TYRAN  
01:00 200 m (20) Pořadí po 2 jízdách (#220)  
1 01:49.860 SUTOR GLOBAL  
2 01:52.850 KAMARÁDI BEROUNKY  
3 01:53.300 KVS OLDIES WOBENZYM  
4 01:55.990 PALM BITCH  
5 01:56.190 KOSTAL PÁKY – VYDRY  
6 01:56.990 JOHNNY SERVIS A OBČANÉ TETÍNA  
7 01:57.800 KRÁLŮV DVŮR  
8 01:58.790 ÚSTECKÁ BANDA  
9 01:59.100 DŘEVO  
10 01:59.520 POLICEJNÍ DRACI  
11 01:59.930 LUCERN STAV  
12 02:00.310 MMA MONSTER  
13 02:00.390 DRACI Z CHYŇAVY  
14 02:00.680 CEMBRIT  
15 02:01.900 FIGHTER TIGER  
16 02:02.420 MARNÁ SNAHA  
17 02:02.520 SRPŠ  
18 02:03.230 MOTORKÁŘI  
19 02:03.380 ŘÍZENÍ LETOVÉHO PROVOZU  
20 02:04.790 ŽHAVÉ STŘELY  
21 02:04.920 KOSTAL PÁKY – STRAKY  
22 02:05.280 MODŘÍ PTÁCI  
23 02:05.400 DB SCHENKER LTR NUČICE  
24 02:05.410 SBERBANK  
25 02:05.480 NEMOCNICE HOŘOVICE 1  
26 02:06.710 ŽEBRÁCI Z VALEA  
27 02:07.170 DRACI CARIER 2  
28 02:07.420 NEMOCNICE HOŘOVICE 2  
29 02:07.500 MULTISCAN  
30 02:07.830 DRACI CARIER 1  
31 02:08.060 BEROUNSKÁ ZDRÁVKA  
32 02:08.200 BLUE ARROW  
33 02:08.380 REHABILITAČNÍ NEMOCNICE BEROUN 2  
34 02:09.310 STRABAG  
35 02:10.950 ROLINE  
36 02:11.080 SPORT CENTRUM EDEN  
37 02:14.450 MASARYKOVI BOJOVNÍCI  
38 02:15.570 PARTNERS  
39 02:15.930 REHABILITAČNÍ NEMOCNICE BEROUN 1  
40 02:20.770 WOBENZYM FITNESS TYRAN  
01:00 200 m (20) Konečné pořadí: Berounský drak 2018 (#233)  
1 00:56.970 SUTOR GLOBAL  
2 00:56.980 PALM BITCH  
3 00:57.210 KAMARÁDI BEROUNKY  
4 00:57.490 KRÁLŮV DVŮR  
5 00:56.960 KOSTAL PÁKY – VYDRY  
6 00:57.020 KVS OLDIES WOBENZYM  
7 00:59.430 JOHNNY SERVIS A OBČANÉ TETÍNA  
8 00:59.130 POLICEJNÍ DRACI  
9 00:59.380 DRACI Z CHYŇAVY  
10 00:59.470 DŘEVO  
11 01:00.200 LUCERN STAV  
12 01:02.160 CEMBRIT  
13 01:02.270 SRPŠ  
14 01:02.470 MARNÁ SNAHA  
15 01:02.950 FIGHTER TIGER  
16 01:00.240 ŽHAVÉ STŘELY  
17 01:00.310 KOSTAL PÁKY – STRAKY  
18 01:01.030 ŘÍZENÍ LETOVÉHO PROVOZU  
19 01:03.170 MOTORKÁŘI  
20 01:01.000 MODŘÍ PTÁCI  
21 01:01.130 DRACI CARIER 2  
22 01:01.140 DB SCHENKER LTR NUČICE  
23 01:02.000 ŽEBRÁCI Z VALEA  
24 01:02.810 STRABAG  
25 01:02.820 BLUE ARROW  
26 01:03.620 DRACI CARIER 1  
27 01:02.770 SPORT CENTRUM EDEN  
28 01:09.220 WOBENZYM FITNESS TYRAN  
29 01:09.350 ROLINE  
30 01:11.210 PARTNERS  
31 01:58.790 ÚSTECKÁ BANDA  
32 02:00.310 MMA MONSTER  
33 02:05.410 SBERBANK  
34 02:05.480 NEMOCNICE HOŘOVICE 1  
35 02:07.420 NEMOCNICE HOŘOVICE 2  
36 02:07.500 MULTISCAN  
37 02:08.060 BEROUNSKÁ ZDRÁVKA  
38 02:08.380 REHABILITAČNÍ NEMOCNICE BEROUN 2  
39 02:14.450 MASARYKOVI BOJOVNÍCI  
40 02:15.930 REHABILITAČNÍ NEMOCNICE BEROUN 1