Prague Dragon Boat Festival 2019

11.05.2019
09:00 200 m (20) Rotary A - 1st Round (#1)  
1 00:52.250 Goldfighters  
2 00:57.910 Feroňáci  
3 00:58.400 Penziste  
4 00:59.000 BCG  
5 01:00.900 Rotary Alumni  
6 01:30.150 Nadační pádleři  
cilove foto
09:12 200 m (20) Rotary B - 1st Round (#2)  
1 00:54.000 RC Stare mesto  
2 01:00.730 IBM Bears  
3 01:01.310 Sanacampers  
4 01:02.970 JetBrains  
5 01:06.660 InterConti Vikings  
cilove foto
09:24 200 m (20) Rotary C - 1st Round (#3)  
1 01:00.190 Hello Dragons  
2 01:00.350 PVS  
3 01:00.690 Městská část Praha 5  
4 01:01.640 HP  
5 01:04.000 NNdrAEGONs  
6 01:12.240 Rekogators  
cilove foto
09:36 200 m (20) Rotary D - 1st Round (#4)  
1 00:56.360 Ecolab  
2 00:57.910 Avast  
3 00:58.640 JTI  
4 01:00.410 Městská část Praha 4  
5 01:02.830 AeroNN  
6 01:06.660 Život 90  
cilove foto
09:48 200 m (20) Rotary E - 1st Round (#5)  
1 01:00.240 Baxtership  
2 01:01.260 IBM Lions  
3 01:01.730 BNP Paribas  
4 01:04.630 Invalidní draci  
5 01:10.330 Rotary Dragons  
6 01:21.100 Exchange students  
cilove foto
10:00 200 m (20) Můzy dětem 1. kolo (#6)  
1 01:08.830 Modrá  
2 01:12.920 Zlatá  
3 01:13.780 Fialová  
4 01:21.400 Černá  
5 01:23.310 Oranžová  
6 01:47.950 Blankytná  
cilove foto
10:12 200 m (20) Rotary A - 2nd Round (#7)  
1 00:52.180 Goldfighters  
2 00:55.420 Feroňáci  
3 00:57.880 BCG  
4 00:59.080 Penziste  
5 01:05.180 Rotary Alumni  
6 01:20.940 Nadační pádleři  
cilove foto
10:24 200 m (20) Rotary B - 2nd Round (#8)  
1 00:53.350 RC Stare mesto  
2 00:59.550 Sanacampers  
3 01:03.790 IBM Bears  
4 01:03.870 InterConti Vikings  
5 01:06.610 JetBrains  
cilove foto
10:36 200 m (20) Rotary C - 2nd Round (#9)  
1 00:59.300 Hello Dragons  
2 00:59.500 HP  
3 01:01.170 NNdrAEGONs  
4 01:01.440 Městská část Praha 5  
5 01:02.100 PVS  
6 01:08.830 Rekogators  
cilove foto
10:48 200 m (20) Rotary D - 2nd Round (#10)  
1 00:55.530 Ecolab  
2 00:55.650 Avast  
3 00:56.520 JTI  
4 00:58.830 Městská část Praha 4  
5 01:02.480 AeroNN  
6 01:03.360 Život 90  
cilove foto
11:00 200 m (20) Rotary E - 2nd Round (#11)  
1 00:57.800 Baxtership  
2 00:59.720 BNP Paribas  
3 01:00.460 IBM Lions  
4 01:01.450 Rotary Dragons  
5 01:05.320 Invalidní draci  
6 01:13.500 Exchange students  
cilove foto
11:12 200 m (20) Můzy dětem 2. kolo (#12)  
1 01:08.660 Fialová  
2 01:10.450 Modrá  
3 01:12.320 Oranžová  
4 01:12.880 Černá  
5 01:13.020 Zlatá  
6 01:27.530 Blankytná  
cilove foto
11:30 200 m (20) Rotary Tail Final E (#13)  
1 00:59.590 Rotary Dragons  
2 01:00.860 InterConti Vikings  
3 01:03.900 Rekogators  
4 01:10.220 Nadační pádleři  
5 01:12.120 Exchange students  
cilove foto
11:42 200 m (20) Rotary Tail Final D (#14)  
1 00:54.630 Rotary Alumni  
2 00:58.310 AeroNN  
3 00:59.360 NNdrAEGONs  
4 01:00.320 Invalidní draci  
5 01:01.400 JetBrains  
6 01:03.240 Život 90  
cilove foto
11:54 200 m (20) Rotary Tail Final C (#15)  
1 00:56.910 BNP Paribas  
2 00:57.390 HP  
3 00:57.830 IBM Lions  
4 00:58.430 Městská část Praha 5  
5 01:00.030 PVS  
6 01:03.170 IBM Bears  
cilove foto
12:06 200 m (20) Rotary Minor Final B (#16)  
1 00:56.880 Hello Dragons  
2 00:57.410 BCG  
3 00:57.920 Penziste  
4 00:58.230 Městská část Praha 4  
5 00:58.300 Sanacampers  
6 00:58.810 Baxtership  
cilove foto
12:18 200 m (20) Rotary Grand Final A (#17)  
1 00:49.490 RC Stare mesto  
2 00:50.490 Goldfighters  
3 00:54.500 Ecolab  
4 00:54.930 Avast  
5 00:56.270 Feroňáci  
6 00:56.740 JTI  
cilove foto
12:30 200 m (20) Můzy dětem 3. kolo (#18)  
1 01:03.630 Fialová  
2 01:05.330 Zlatá  
3 01:09.070 Oranžová  
4 01:10.770 Modrá  
5 01:10.870 Černá  
6 01:21.560 Blankytná  
cilove foto
13:00 200 m (20) MIXED Heat A (#19)  
1 00:47.520 Beast Boat GER MIX
2 00:48.780 Traburk MIX
3 00:49.850 SOKOL PŘEDMĚŘICE MIX
4 00:52.780 Jizerský Drak MIX
5 00:59.710 Splashing Slaves - MIX MIX
DNS Průtrž Dračen MIX
cilove foto
13:12 200 m (20) MIXED Heat B (#20)  
1 00:46.800 ONV-BOX MIX
2 00:47.370 KFRG Rostocker Seebären GER MIX
3 00:47.550 Dragonclub Brno MIX
4 00:47.790 Mondi Štětí MIX
5 00:56.750 Hladoví hroši MIX
DNS KVS Velký holky Oldies MIX MIX
cilove foto
13:24 200 m (20) MIXED Heat C (#21)  
1 00:48.090 RK Dragons Jablonec MIX
2 00:48.100 BOX-ONV MIX
3 00:48.570 Dračí Legie Pardubice MIX
4 00:49.090 KVS Palm Bitch MIX
5 00:52.630 KVS Draci Praha MIX
6 00:54.440 Bavarian Kongs GER MIX
cilove foto
13:36 200 m (20) MIXED 1/4 FINAL A (#22)  
1 00:48.140 Mondi Štětí MIX
2 00:49.280 SOKOL PŘEDMĚŘICE MIX
3 00:49.500 KVS Palm Bitch MIX
4 00:58.050 Splashing Slaves - MIX MIX
cilove foto
13:48 200 m (20) MIXED 1/4 FINAL B (#23)  
1 00:47.800 Dragonclub Brno MIX
2 00:49.640 Dračí Legie Pardubice MIX
3 00:51.010 Jizerský Drak MIX
4 00:52.130 Bavarian Kongs GER MIX
5 00:53.860 KVS Draci Praha MIX
6 00:54.190 Hladoví hroši MIX
cilove foto
14:00 200 m (20) MIXED SEMI A (#24)  
1 00:47.260 Beast Boat GER MIX
2 00:47.680 KFRG Rostocker Seebären GER MIX
3 00:48.350 BOX-ONV MIX
4 00:48.950 Dračí Legie Pardubice MIX
5 00:49.730 Mondi Štětí MIX
6 00:50.510 KVS Palm Bitch MIX
cilove foto
14:12 200 m (20) MIXED SEMI B (#25)  
1 00:47.590 ONV-BOX MIX
2 00:47.690 Traburk MIX
3 00:47.790 SOKOL PŘEDMĚŘICE MIX
4 00:49.010 RK Dragons Jablonec MIX
5 00:49.520 Dragonclub Brno MIX
6 00:54.040 Jizerský Drak MIX
cilove foto
14:24 200 m (20) MIXED TAIL RACE - FINÁLE C (#26)  
1 00:51.420 Bavarian Kongs GER MIX
2 00:51.570 KVS Draci Praha MIX
3 00:54.350 Hladoví hroši MIX
4 00:54.400 Splashing Slaves - MIX MIX
cilove foto
14:36 200 m (20) MIXED MINOR FINAL B (#27)  
1 00:47.130 Dragonclub Brno MIX
2 00:48.260 RK Dragons Jablonec MIX
3 00:48.320 Mondi Štětí MIX
4 00:48.530 Dračí Legie Pardubice MIX
5 00:49.650 KVS Palm Bitch MIX
6 00:51.890 Jizerský Drak MIX
cilove foto
14:48 200 m (20) MIXED GRAND FINAL A (#28)  
1 00:45.270 Traburk MIX
2 00:45.760 BOX-ONV MIX
3 00:45.970 Beast Boat GER MIX
4 00:47.440 KFRG Rostocker Seebären GER MIX
5 00:47.930 ONV-BOX
+1,5' ulitý start
MIX
6 00:48.060 SOKOL PŘEDMĚŘICE MIX
cilove foto
15:30 200 m (20) 20 OPEN/WOMEN - 200m - Heat A (#29)  
1 00:48.610 KVS Pražský Výběr OPEN
2 00:48.850 Dragonteam Nymburk OPEN
3 00:50.580 DB Tragédky - women WOMEN
4 00:59.340 Velký holky KVS - women WOMEN
cilove foto
15:45 200 m (20) 20 OPEN/WOMEN - 200m - Heat B (#30)  
1 00:44.450 Beast Boat OPEN
2 00:45.710 ONV-BOX OPEN
3 00:47.110 RKLegie OPEN
4 00:50.500 ONV-BOX - women WOMEN
cilove foto
16:00 200 m (20) 20 OPEN/WOMEN - 200m - Final B (#31)  
1   - WOMEN
2   - WOMEN
3   DB Tragédky - women WOMEN
4   Velký holky KVS - women WOMEN
5   - WOMEN
6   - WOMEN
16:15 200 m (20) 20 OPEN/WOMEN - 200m - Final A (#32)  
1   ONV-BOX - women WOMEN
2   ONV-BOX OPEN
3   KVS Pražský Výběr OPEN
4   Beast Boat OPEN
5   Dragonteam Nymburk OPEN
6   RKLegie WOMEN
17:00 2000 m (20) 20 MIXED 2 km - Run D1 (#33)  
1   18. posádka ze závodu na 200m MIX
2   17. posádka ze závodu na 200m MIX
3   16. posádka ze závodu na 200m MIX
4   15. posádka ze závodu na 200m MIX
5   14. posádka ze závodu na 200m MIX
6   13. posádka ze závodu na 200m MIX
17:20 2000 m (20) 20 MIXED 2 km - Run D2 (#34)  
1   12. posádka ze závodu na 200m MIX
2   11. posádka ze závodu na 200m MIX
3   10. posádka ze závodu na 200m MIX
4   9. posádka ze závodu na 200m MIX
5   8. posádka ze závodu na 200m MIX
6   7. posádka ze závodu na 200m MIX
17:40 2000 m (20) 21 MIXED 2 km - Run D3 (#35)  
1   6. posádka ze závodu na 200m MIX
2   5. posádka ze závodu na 200m MIX
3   4. posádka ze závodu na 200m MIX
4   3. posádka ze závodu na 200m MIX
5   2. posádka ze závodu na 200m MIX
6   1. posádka ze závodu na 200m MIX
18:00 2000 m (20) 20 OPEN/WOMEN - 2km - Run D4 (#36)  
1   12. posádka ze závodu na 200m WOMEN
2   11. posádka ze závodu na 200m WOMEN
3   10. posádka ze závodu na 200m WOMEN
4   9. posádka ze závodu na 200m WOMEN
5   8. posádka ze závodu na 200m WOMEN
6   7. posádka ze závodu na 200m WOMEN
18:20 2000 m (20) 20 OPEN/WOMEN - 2km - Run D5 (#37)  
1   6. posádka ze závodu na 200m WOMEN
2   5. posádka ze závodu na 200m WOMEN
3   4. posádka ze závodu na 200m WOMEN
4   3. posádka ze závodu na 200m WOMEN
5   2. posádka ze závodu na 200m WOMEN
6   1. posádka ze závodu na 200m WOMEN
01:00 200 m (20) Pořadí po rozjížďkách: Rotary (#211)  
1 01:44.420 Goldfighters  
2 01:47.340 RC Stare mesto  
3 01:51.880 Ecolab  
4 01:53.320 Feroňáci  
5 01:53.540 Avast  
6 01:55.150 JTI  
7 01:56.860 BCG  
8 01:57.470 Penziste  
9 01:58.030 Baxtership  
10 01:59.220 Městská část Praha 4  
11 01:59.470 Hello Dragons  
12 02:00.840 Sanacampers  
13 02:01.120 HP  
14 02:01.440 BNP Paribas  
15 02:01.710 IBM Lions  
16 02:02.120 Městská část Praha 5  
17 02:02.430 PVS  
18 02:04.510 IBM Bears  
19 02:05.150 NNdrAEGONs  
20 02:05.300 AeroNN  
21 02:06.060 Rotary Alumni  
22 02:09.570 JetBrains  
23 02:09.940 Invalidní draci  
24 02:10.010 Život 90  
25 02:10.520 InterConti Vikings  
26 02:11.760 Rotary Dragons  
27 02:21.060 Rekogators  
28 02:34.590 Exchange students  
29 02:51.080 Nadační pádleři  
01:00 200 m (20) Final standings: Rotary (#217)  
1 00:49.490 RC Stare mesto  
2 00:50.490 Goldfighters  
3 00:54.500 Ecolab  
4 00:54.930 Avast  
5 00:56.270 Feroňáci  
6 00:56.740 JTI  
7 00:56.880 Hello Dragons  
8 00:57.410 BCG  
9 00:57.920 Penziste  
10 00:58.230 Městská část Praha 4  
11 00:58.300 Sanacampers  
12 00:58.810 Baxtership  
13 00:56.910 BNP Paribas  
14 00:57.390 HP  
15 00:57.830 IBM Lions  
16 00:58.430 Městská část Praha 5  
17 01:00.030 PVS  
18 01:03.170 IBM Bears  
19 00:54.630 Rotary Alumni  
20 00:58.310 AeroNN  
21 00:59.360 NNdrAEGONs  
22 01:00.320 Invalidní draci  
23 01:01.400 JetBrains  
24 01:03.240 Život 90  
25 00:59.590 Rotary Dragons  
26 01:00.860 InterConti Vikings  
27 01:03.900 Rekogators  
28 01:10.220 Nadační pádleři  
29 01:12.120 Exchange students  
01:00 200 m (20) Konečné pořadí: Můzy dětem (#218)  
1 03:26.050 Fialová  
2 03:30.030 Modrá  
3 03:31.250 Zlatá  
4 03:44.680 Oranžová  
5 03:45.130 Černá  
6 04:37.030 Blankytná  
01:00 200 m (20) Konečné pořadí: MIXED (#228)  
1 00:45.270 Traburk MIX
2 00:45.760 BOX-ONV MIX
3 00:45.970 Beast Boat GER MIX
4 00:46.430 ONV-BOX MIX
5 00:47.440 KFRG Rostocker Seebären GER MIX
6 00:48.060 SOKOL PŘEDMĚŘICE MIX
7 00:47.130 Dragonclub Brno MIX
8 00:48.260 RK Dragons Jablonec MIX
9 00:48.320 Mondi Štětí MIX
10 00:48.530 Dračí Legie Pardubice MIX
11 00:49.650 KVS Palm Bitch MIX
12 00:51.890 Jizerský Drak MIX
13 00:51.420 Bavarian Kongs GER MIX
14 00:51.570 KVS Draci Praha MIX
15 00:54.350 Hladoví hroši MIX
16 00:54.400 Splashing Slaves - MIX MIX