31.08.2019 |
09:00 |
200 m |
(20) |
ROZJÍŽĎKA A1 (#1)
|
1 |
01:01.110 |
|
DRACI Z CHYŇAVY B
|
2 |
01:01.430 |
|
SEKÁČI B
|
3 |
01:01.520 |
|
LUCERN STAV B
|
4 |
01:04.460 |
|
TIPSPORŤÁCI B
|
|
09:15 |
200 m |
(20) |
ROZJÍŽĎKA B1 (#2)
|
1 |
00:59.490 |
|
POLICEJNÍ DRACI B
|
2 |
01:01.190 |
|
CEMBRIT B
|
3 |
01:01.260 |
|
BUBOVICE B
|
4 |
01:06.200 |
|
AKESO B
|
|
09:30 |
200 m |
(20) |
ROZJÍŽĎKA C1 (#3)
|
1 |
01:01.610 |
|
JOHNNY SERVIS A OBČANÉ TETÍNA B
|
2 |
01:02.600 |
|
KALVODI B
|
3 |
01:02.700 |
|
SRPŠ B
|
4 |
01:06.320 |
|
KOSTAL – SLEDI B
|
|
09:45 |
200 m |
(20) |
ROZJÍŽĎKA D1 (#4)
|
1 |
00:59.220 |
|
KVS OLDIES WOBENZYM
|
2 |
01:00.150 |
|
BANDA MARNÁ SNAHA
|
3 |
01:01.010 |
|
VALEÁCI ZE ŽEBRÁKA B
|
4 |
01:09.490 |
|
MASARYKOVI BOJOVNÍCI B
|
|
10:00 |
200 m |
(20) |
ROZJÍŽĎKA E1 (#5)
|
1 |
00:59.120 |
|
KOSTAL – VYDRY B
|
2 |
00:59.540 |
|
ŘÍZENÍ LETOVÉHO PROVOZU
|
3 |
00:59.620 |
|
ŽHAVÉ STŘELY B
|
4 |
01:01.070 |
|
BEROUNSKÁ ZDRÁVKA B
|
|
10:15 |
200 m |
(20) |
ROZJÍŽĎKA F1 (#6)
|
1 |
00:58.650 |
|
KRÁLŮV DVŮR B
|
2 |
01:02.170 |
|
DRACI CARRIER 2 B
|
3 |
01:03.760 |
|
KAŘEZÁCI B
|
4 |
01:08.150 |
|
ROLINE B
|
|
10:30 |
200 m |
(20) |
ROZJÍŽĎKA G1 (#7)
|
1 |
00:57.430 |
|
KAMARÁDI BEROUNKY B
|
2 |
01:02.270 |
|
ŽEBRÁCI Z VALEA B
|
3 |
01:06.530 |
|
NEMESSIS
|
4 |
01:06.750 |
|
FITNESS TYRAN – WOBENZYM B
|
|
10:45 |
200 m |
(20) |
ROZJÍŽĎKA H1 (#8)
|
1 |
00:58.080 |
|
PALM BITCH
|
2 |
00:59.040 |
|
KRUTÝ Z RÁNA
|
3 |
01:01.180 |
|
SPORT CENTRUM EDEN B
|
4 |
01:01.870 |
|
STRABAG B
|
|
11:00 |
200 m |
(20) |
ROZJÍŽĎKA I1 (#9)
|
1 |
00:55.720 |
|
SUTOR GLOBAL
|
2 |
01:02.500 |
|
DRACI CARRIER 1 B
|
3 |
01:03.330 |
|
BLUE ARROW B
|
|
11:15 |
200 m |
(20) |
ROZJÍŽĎKA A2 (#10)
|
1 |
01:02.310 |
|
DRACI Z CHYŇAVY B
|
2 |
01:03.100 |
|
SEKÁČI B
|
3 |
01:03.110 |
|
LUCERN STAV B
|
4 |
01:04.280 |
|
TIPSPORŤÁCI B
|
|
11:30 |
200 m |
(20) |
ROZJÍŽĎKA B2 (#11)
|
1 |
00:59.840 |
|
POLICEJNÍ DRACI B
|
2 |
01:00.580 |
|
CEMBRIT B
|
3 |
01:01.450 |
|
BUBOVICE B
|
4 |
01:10.800 |
|
AKESO B
|
|
11:45 |
200 m |
(20) |
ROZJÍŽĎKA C2 (#12)
|
1 |
01:02.380 |
|
KALVODI B
|
2 |
01:02.890 |
|
JOHNNY SERVIS A OBČANÉ TETÍNA B
|
3 |
01:03.730 |
|
SRPŠ B
|
4 |
01:04.240 |
|
KOSTAL – SLEDI B
|
|
12:00 |
200 m |
(20) |
ROZJÍŽĎKA D2 (#13)
|
1 |
00:59.380 |
|
KVS OLDIES WOBENZYM
|
2 |
00:59.760 |
|
BANDA MARNÁ SNAHA
|
3 |
01:03.090 |
|
VALEÁCI ZE ŽEBRÁKA B
|
4 |
01:09.260 |
|
MASARYKOVI BOJOVNÍCI B
|
|
12:15 |
200 m |
(20) |
ROZJÍŽĎKA E2 (#14)
|
1 |
00:58.700 |
|
ŽHAVÉ STŘELY B
|
2 |
00:59.180 |
|
KOSTAL – VYDRY B
|
3 |
00:59.340 |
|
ŘÍZENÍ LETOVÉHO PROVOZU
|
4 |
00:59.930 |
|
BEROUNSKÁ ZDRÁVKA B
|
|
12:30 |
200 m |
(20) |
ROZJÍŽĎKA F2 (#15)
|
1 |
01:01.260 |
|
DRACI CARRIER 2 B
|
2 |
01:01.300 |
|
KRÁLŮV DVŮR B
|
3 |
01:05.640 |
|
KAŘEZÁCI B
|
4 |
01:09.030 |
|
ROLINE B
|
|
12:45 |
200 m |
(20) |
ROZJÍŽĎKA G2 (#16)
|
1 |
00:57.200 |
|
KAMARÁDI BEROUNKY B
|
2 |
01:00.440 |
|
ŽEBRÁCI Z VALEA B
|
3 |
01:06.840 |
|
FITNESS TYRAN – WOBENZYM B
|
4 |
01:11.420 |
|
NEMESSIS
|
|
13:00 |
200 m |
(20) |
ROZJÍŽĎKA H2 (#17)
|
1 |
00:58.250 |
|
PALM BITCH
|
2 |
00:59.340 |
|
STRABAG B
|
3 |
01:00.110 |
|
SPORT CENTRUM EDEN B
|
4 |
01:00.730 |
|
KRUTÝ Z RÁNA
|
|
13:15 |
200 m |
(20) |
ROZJÍŽĎKA I2 (#18)
|
1 |
00:56.570 |
|
SUTOR GLOBAL
|
2 |
01:02.970 |
|
DRACI CARRIER 1 B
|
3 |
01:05.850 |
|
BLUE ARROW B
|
|
13:30 |
200 m |
(20) |
Závod partnerských měst (#19)
|
1 |
00:59.750 |
|
MĚSTO BEROUN
|
2 |
01:00.940 |
|
MĚSTO KRÁLŮV DVŮR
|
3 |
01:00.960 |
|
BEROUNSKO ZS
|
4 |
01:09.510 |
|
MĚSTA GOSLAR a BŘEG
|
|
14:15 |
200 m |
(20) |
Semifinále A (#20)
|
1 |
00:58.030 |
|
KVS OLDIES WOBENZYM
|
2 |
00:58.140 |
|
SUTOR GLOBAL
|
3 |
00:58.280 |
|
KOSTAL – VYDRY B
|
4 |
00:58.520 |
|
POLICEJNÍ DRACI B
|
|
14:30 |
200 m |
(20) |
Semifinále B (#21)
|
1 |
01:00.430 |
|
KAMARÁDI BEROUNKY B
|
2 |
01:00.445 |
|
PALM BITCH
|
3 |
01:00.448 |
|
ŘÍZENÍ LETOVÉHO PROVOZU
|
4 |
01:00.500 |
|
ŽHAVÉ STŘELY B
|
|
14:45 |
200 m |
(20) |
Finále I o 33.-36. místo (#22)
|
1 |
01:07.860 |
|
ROLINE B
|
2 |
01:09.170 |
|
NEMESSIS
|
3 |
01:09.320 |
|
MASARYKOVI BOJOVNÍCI B
|
|
15:00 |
200 m |
(20) |
Finále H o 29.-32. místo (#23)
|
1 |
01:03.940 |
|
KAŘEZÁCI B
|
2 |
01:04.230 |
|
AKESO B
|
3 |
01:04.540 |
|
KOSTAL – SLEDI B
|
4 |
01:08.250 |
|
FITNESS TYRAN – WOBENZYM B
|
|
15:15 |
200 m |
(20) |
Finále G o 25.-28. místo (#24)
|
1 |
01:02.750 |
|
DRACI CARRIER 1 B
|
2 |
01:03.180 |
|
SRPŠ B
|
3 |
01:03.990 |
|
TIPSPORŤÁCI B
|
4 |
01:07.810 |
|
BLUE ARROW B
|
|
15:30 |
200 m |
(20) |
Finále F o 21.-24. místo (#25)
|
1 |
01:00.680 |
|
JOHNNY SERVIS A OBČANÉ TETÍNA B
|
2 |
01:01.250 |
|
KALVODI B
|
3 |
01:02.940 |
|
LUCERN STAV B
|
4 |
01:04.030 |
|
SEKÁČI B
|
|
15:45 |
200 m |
(20) |
Finále E o 17.-20. místo (#26)
|
1 |
01:01.210 |
|
DRACI Z CHYŇAVY B
|
2 |
01:01.490 |
|
DRACI CARRIER 2 B
|
3 |
01:01.530 |
|
BUBOVICE B
|
4 |
01:01.880 |
|
VALEÁCI ZE ŽEBRÁKA B
|
|
16:00 |
200 m |
(20) |
Finále D o 13.-16. místo (#27)
|
1 |
01:00.640 |
|
CEMBRIT B
|
2 |
01:01.240 |
|
STRABAG B
|
3 |
01:01.250 |
|
SPORT CENTRUM EDEN B
|
4 |
01:01.450 |
|
ŽEBRÁCI Z VALEA B
|
|
16:15 |
200 m |
(20) |
Finále C o 9.-12. místo (#28)
|
1 |
00:59.650 |
|
KRÁLŮV DVŮR B
|
2 |
00:59.930 |
|
BANDA MARNÁ SNAHA
|
3 |
01:00.520 |
|
KRUTÝ Z RÁNA
|
4 |
01:00.780 |
|
BEROUNSKÁ ZDRÁVKA B
|
|
16:30 |
200 m |
(20) |
Finále B o 5.-8. místo (#29)
|
1 |
00:58.040 |
|
POLICEJNÍ DRACI B
|
2 |
00:58.420 |
|
ŘÍZENÍ LETOVÉHO PROVOZU
|
3 |
00:58.700 |
|
KOSTAL – VYDRY B
|
4 |
00:59.020 |
|
ŽHAVÉ STŘELY B
|
|
16:45 |
200 m |
(20) |
Finále A o 1.-4. místo (#30)
|
1 |
00:56.280 |
|
SUTOR GLOBAL
|
2 |
00:56.900 |
|
PALM BITCH
|
3 |
00:57.050 |
|
KAMARÁDI BEROUNKY B
|
4 |
00:57.150 |
|
KVS OLDIES WOBENZYM
|
|
16:45 |
200 m |
(20) |
Konečné pořadí: 200m (#230)
|
1 |
00:56.280 |
|
SUTOR GLOBAL
|
2 |
00:56.900 |
|
PALM BITCH
|
3 |
00:57.050 |
|
KAMARÁDI BEROUNKY B
|
4 |
00:57.150 |
|
KVS OLDIES WOBENZYM
|
5 |
00:58.040 |
|
POLICEJNÍ DRACI B
|
6 |
00:58.420 |
|
ŘÍZENÍ LETOVÉHO PROVOZU
|
7 |
00:58.700 |
|
KOSTAL – VYDRY B
|
8 |
00:59.020 |
|
ŽHAVÉ STŘELY B
|
9 |
00:59.650 |
|
KRÁLŮV DVŮR B
|
10 |
00:59.930 |
|
BANDA MARNÁ SNAHA
|
11 |
01:00.520 |
|
KRUTÝ Z RÁNA
|
12 |
01:00.780 |
|
BEROUNSKÁ ZDRÁVKA B
|
13 |
01:00.640 |
|
CEMBRIT B
|
14 |
01:01.240 |
|
STRABAG B
|
15 |
01:01.250 |
|
SPORT CENTRUM EDEN B
|
16 |
01:01.450 |
|
ŽEBRÁCI Z VALEA B
|
17 |
01:01.210 |
|
DRACI Z CHYŇAVY B
|
18 |
01:01.490 |
|
DRACI CARRIER 2 B
|
19 |
01:01.530 |
|
BUBOVICE B
|
20 |
01:01.880 |
|
VALEÁCI ZE ŽEBRÁKA B
|
21 |
01:00.680 |
|
JOHNNY SERVIS A OBČANÉ TETÍNA B
|
22 |
01:01.250 |
|
KALVODI B
|
23 |
01:02.940 |
|
LUCERN STAV B
|
24 |
01:04.030 |
|
SEKÁČI B
|
25 |
01:02.750 |
|
DRACI CARRIER 1 B
|
26 |
01:03.180 |
|
SRPŠ B
|
27 |
01:03.990 |
|
TIPSPORŤÁCI B
|
28 |
01:07.810 |
|
BLUE ARROW B
|
29 |
01:03.940 |
|
KAŘEZÁCI B
|
30 |
01:04.230 |
|
AKESO B
|
31 |
01:04.540 |
|
KOSTAL – SLEDI B
|
32 |
01:08.250 |
|
FITNESS TYRAN – WOBENZYM B
|
33 |
01:07.860 |
|
ROLINE B
|
34 |
01:09.170 |
|
NEMESSIS
|
35 |
01:09.320 |
|
MASARYKOVI BOJOVNÍCI B
|
|