BEROUNSKÝ DRAK 2019

31.08.2019
09:00 200 m (20) ROZJÍŽĎKA A1 (#1)  
1 01:01.110 DRACI Z CHYŇAVY B  
2 01:01.430 SEKÁČI B  
3 01:01.520 LUCERN STAV B  
4 01:04.460 TIPSPORŤÁCI B  
cilove foto
09:15 200 m (20) ROZJÍŽĎKA B1 (#2)  
1 00:59.490 POLICEJNÍ DRACI B  
2 01:01.190 CEMBRIT B  
3 01:01.260 BUBOVICE B  
4 01:06.200 AKESO B  
cilove foto
09:30 200 m (20) ROZJÍŽĎKA C1 (#3)  
1 01:01.610 JOHNNY SERVIS A OBČANÉ TETÍNA B  
2 01:02.600 KALVODI B  
3 01:02.700 SRPŠ B  
4 01:06.320 KOSTAL – SLEDI B  
cilove foto
09:45 200 m (20) ROZJÍŽĎKA D1 (#4)  
1 00:59.220 KVS OLDIES WOBENZYM  
2 01:00.150 BANDA MARNÁ SNAHA  
3 01:01.010 VALEÁCI ZE ŽEBRÁKA B  
4 01:09.490 MASARYKOVI BOJOVNÍCI B  
cilove foto
10:00 200 m (20) ROZJÍŽĎKA E1 (#5)  
1 00:59.120 KOSTAL – VYDRY B  
2 00:59.540 ŘÍZENÍ LETOVÉHO PROVOZU  
3 00:59.620 ŽHAVÉ STŘELY B  
4 01:01.070 BEROUNSKÁ ZDRÁVKA B  
cilove foto
10:15 200 m (20) ROZJÍŽĎKA F1 (#6)  
1 00:58.650 KRÁLŮV DVŮR B  
2 01:02.170 DRACI CARRIER 2 B  
3 01:03.760 KAŘEZÁCI B  
4 01:08.150 ROLINE B  
cilove foto
10:30 200 m (20) ROZJÍŽĎKA G1 (#7)  
1 00:57.430 KAMARÁDI BEROUNKY B  
2 01:02.270 ŽEBRÁCI Z VALEA B  
3 01:06.530 NEMESSIS  
4 01:06.750 FITNESS TYRAN – WOBENZYM B  
cilove foto
10:45 200 m (20) ROZJÍŽĎKA H1 (#8)  
1 00:58.080 PALM BITCH  
2 00:59.040 KRUTÝ Z RÁNA  
3 01:01.180 SPORT CENTRUM EDEN B  
4 01:01.870 STRABAG B  
cilove foto
11:00 200 m (20) ROZJÍŽĎKA I1 (#9)  
1 00:55.720 SUTOR GLOBAL  
2 01:02.500 DRACI CARRIER 1 B  
3 01:03.330 BLUE ARROW B  
cilove foto
11:15 200 m (20) ROZJÍŽĎKA A2 (#10)  
1 01:02.310 DRACI Z CHYŇAVY B  
2 01:03.100 SEKÁČI B  
3 01:03.110 LUCERN STAV B  
4 01:04.280 TIPSPORŤÁCI B  
cilove foto
11:30 200 m (20) ROZJÍŽĎKA B2 (#11)  
1 00:59.840 POLICEJNÍ DRACI B  
2 01:00.580 CEMBRIT B  
3 01:01.450 BUBOVICE B  
4 01:10.800 AKESO B  
cilove foto
11:45 200 m (20) ROZJÍŽĎKA C2 (#12)  
1 01:02.380 KALVODI B  
2 01:02.890 JOHNNY SERVIS A OBČANÉ TETÍNA B  
3 01:03.730 SRPŠ B  
4 01:04.240 KOSTAL – SLEDI B  
cilove foto
12:00 200 m (20) ROZJÍŽĎKA D2 (#13)  
1 00:59.380 KVS OLDIES WOBENZYM  
2 00:59.760 BANDA MARNÁ SNAHA  
3 01:03.090 VALEÁCI ZE ŽEBRÁKA B  
4 01:09.260 MASARYKOVI BOJOVNÍCI B  
cilove foto
12:15 200 m (20) ROZJÍŽĎKA E2 (#14)  
1 00:58.700 ŽHAVÉ STŘELY B  
2 00:59.180 KOSTAL – VYDRY B  
3 00:59.340 ŘÍZENÍ LETOVÉHO PROVOZU  
4 00:59.930 BEROUNSKÁ ZDRÁVKA B  
cilove foto
12:30 200 m (20) ROZJÍŽĎKA F2 (#15)  
1 01:01.260 DRACI CARRIER 2 B  
2 01:01.300 KRÁLŮV DVŮR B  
3 01:05.640 KAŘEZÁCI B  
4 01:09.030 ROLINE B  
cilove foto
12:45 200 m (20) ROZJÍŽĎKA G2 (#16)  
1 00:57.200 KAMARÁDI BEROUNKY B  
2 01:00.440 ŽEBRÁCI Z VALEA B  
3 01:06.840 FITNESS TYRAN – WOBENZYM B  
4 01:11.420 NEMESSIS  
cilove foto
13:00 200 m (20) ROZJÍŽĎKA H2 (#17)  
1 00:58.250 PALM BITCH  
2 00:59.340 STRABAG B  
3 01:00.110 SPORT CENTRUM EDEN B  
4 01:00.730 KRUTÝ Z RÁNA  
cilove foto
13:15 200 m (20) ROZJÍŽĎKA I2 (#18)  
1 00:56.570 SUTOR GLOBAL  
2 01:02.970 DRACI CARRIER 1 B  
3 01:05.850 BLUE ARROW B  
cilove foto
13:30 200 m (20) Závod partnerských měst (#19)  
1 00:59.750 MĚSTO BEROUN  
2 01:00.940 MĚSTO KRÁLŮV DVŮR  
3 01:00.960 BEROUNSKO ZS  
4 01:09.510 MĚSTA GOSLAR a BŘEG  
cilove foto
14:15 200 m (20) Semifinále A (#20)  
1 00:58.030 KVS OLDIES WOBENZYM  
2 00:58.140 SUTOR GLOBAL  
3 00:58.280 KOSTAL – VYDRY B  
4 00:58.520 POLICEJNÍ DRACI B  
cilove foto
14:30 200 m (20) Semifinále B (#21)  
1 01:00.430 KAMARÁDI BEROUNKY B  
2 01:00.445 PALM BITCH  
3 01:00.448 ŘÍZENÍ LETOVÉHO PROVOZU  
4 01:00.500 ŽHAVÉ STŘELY B  
cilove foto
14:45 200 m (20) Finále I o 33.-36. místo (#22)  
1 01:07.860 ROLINE B  
2 01:09.170 NEMESSIS  
3 01:09.320 MASARYKOVI BOJOVNÍCI B  
cilove foto
15:00 200 m (20) Finále H o 29.-32. místo (#23)  
1 01:03.940 KAŘEZÁCI B  
2 01:04.230 AKESO B  
3 01:04.540 KOSTAL – SLEDI B  
4 01:08.250 FITNESS TYRAN – WOBENZYM B  
cilove foto
15:15 200 m (20) Finále G o 25.-28. místo (#24)  
1 01:02.750 DRACI CARRIER 1 B  
2 01:03.180 SRPŠ B  
3 01:03.990 TIPSPORŤÁCI B  
4 01:07.810 BLUE ARROW B  
cilove foto
15:30 200 m (20) Finále F o 21.-24. místo (#25)  
1 01:00.680 JOHNNY SERVIS A OBČANÉ TETÍNA B  
2 01:01.250 KALVODI B  
3 01:02.940 LUCERN STAV B  
4 01:04.030 SEKÁČI B  
cilove foto
15:45 200 m (20) Finále E o 17.-20. místo (#26)  
1 01:01.210 DRACI Z CHYŇAVY B  
2 01:01.490 DRACI CARRIER 2 B  
3 01:01.530 BUBOVICE B  
4 01:01.880 VALEÁCI ZE ŽEBRÁKA B  
cilove foto
16:00 200 m (20) Finále D o 13.-16. místo (#27)  
1 01:00.640 CEMBRIT B  
2 01:01.240 STRABAG B  
3 01:01.250 SPORT CENTRUM EDEN B  
4 01:01.450 ŽEBRÁCI Z VALEA B  
cilove foto
16:15 200 m (20) Finále C o 9.-12. místo (#28)  
1 00:59.650 KRÁLŮV DVŮR B  
2 00:59.930 BANDA MARNÁ SNAHA  
3 01:00.520 KRUTÝ Z RÁNA  
4 01:00.780 BEROUNSKÁ ZDRÁVKA B  
cilove foto
16:30 200 m (20) Finále B o 5.-8. místo (#29)  
1 00:58.040 POLICEJNÍ DRACI B  
2 00:58.420 ŘÍZENÍ LETOVÉHO PROVOZU  
3 00:58.700 KOSTAL – VYDRY B  
4 00:59.020 ŽHAVÉ STŘELY B  
cilove foto
16:45 200 m (20) Finále A o 1.-4. místo (#30)  
1 00:56.280 SUTOR GLOBAL  
2 00:56.900 PALM BITCH  
3 00:57.050 KAMARÁDI BEROUNKY B  
4 00:57.150 KVS OLDIES WOBENZYM  
16:45 200 m (20) Konečné pořadí: 200m (#230)  
1 00:56.280 SUTOR GLOBAL  
2 00:56.900 PALM BITCH  
3 00:57.050 KAMARÁDI BEROUNKY B  
4 00:57.150 KVS OLDIES WOBENZYM  
5 00:58.040 POLICEJNÍ DRACI B  
6 00:58.420 ŘÍZENÍ LETOVÉHO PROVOZU  
7 00:58.700 KOSTAL – VYDRY B  
8 00:59.020 ŽHAVÉ STŘELY B  
9 00:59.650 KRÁLŮV DVŮR B  
10 00:59.930 BANDA MARNÁ SNAHA  
11 01:00.520 KRUTÝ Z RÁNA  
12 01:00.780 BEROUNSKÁ ZDRÁVKA B  
13 01:00.640 CEMBRIT B  
14 01:01.240 STRABAG B  
15 01:01.250 SPORT CENTRUM EDEN B  
16 01:01.450 ŽEBRÁCI Z VALEA B  
17 01:01.210 DRACI Z CHYŇAVY B  
18 01:01.490 DRACI CARRIER 2 B  
19 01:01.530 BUBOVICE B  
20 01:01.880 VALEÁCI ZE ŽEBRÁKA B  
21 01:00.680 JOHNNY SERVIS A OBČANÉ TETÍNA B  
22 01:01.250 KALVODI B  
23 01:02.940 LUCERN STAV B  
24 01:04.030 SEKÁČI B  
25 01:02.750 DRACI CARRIER 1 B  
26 01:03.180 SRPŠ B  
27 01:03.990 TIPSPORŤÁCI B  
28 01:07.810 BLUE ARROW B  
29 01:03.940 KAŘEZÁCI B  
30 01:04.230 AKESO B  
31 01:04.540 KOSTAL – SLEDI B  
32 01:08.250 FITNESS TYRAN – WOBENZYM B  
33 01:07.860 ROLINE B  
34 01:09.170 NEMESSIS  
35 01:09.320 MASARYKOVI BOJOVNÍCI B