15. mistrovství ČR dračích lodí 2020

09.08.2020
09:00 200 m (10) Premier Women 10 - Rozjížďka A (#1)  
1 01:05.450 ONV-BOX WOMEN
2 01:06.650 DB Tragédky Praha WOMEN
3 01:07.910 Severský Drak WOMEN
4 01:07.930 RK Dragons Jablonec WOMEN
5 01:08.350 Velký holky KVS PRAHA WOMEN
6 01:09.430 Vajgarský holky WOMEN
7 01:09.880 CB Dragons Nažrané dračice WOMEN
cilove foto
09:12 200 m (10) Premier Women 10 - Rozjížďka B (#2)  
1 01:04.670 Dragonclub Brno WOMEN
2 01:05.550 Průtrž Dračen WOMEN
3 01:05.800 Mondi Štětí ženy WOMEN
4 01:07.370 SOKOL PŘEDMĚŘICE WOMEN
5 01:08.330 Dračice z Kadaně WOMEN
6 01:09.660 Velký holky KVS PRAHA II. WOMEN
7 01:10.550 KVS Draci Praha WOMEN
cilove foto
09:24 200 m (10) Premier Open 10 - Rozjížďka A (#3)  
1 01:00.320 Dragonteam Nymburk OPEN
2 01:01.230 ONV-BOX OPEN
3 01:01.410 OLDIES REVIVAL KOJETIN OPEN
4 01:01.480 KVS Draci Praha I. OPEN
5 01:01.920 Sutor&Jack OPEN
6 01:02.150 RK Dragons Jablonec OPEN
7 01:02.630 CB Dragons OPEN
cilove foto
09:36 200 m (10) Premier Open 10 - Rozjížďka B (#4)  
1 01:00.030 SOKOL PŘEDMĚŘICE OPEN
2 01:00.250 Průtrž dračen OPEN
3 01:00.300 Dragonclub Brno OPEN
4 01:00.890 Mondi Štětí OPEN
5 01:01.860 KVS Draci Praha OPEN
6 01:03.050 Severský Drak OPEN
7 01:05.780 BOX-ONV OPEN
cilove foto
09:48 200 m (10) Premier Women 10 - Semifinále A (#5)  
1 01:05.930 Průtrž Dračen WOMEN
2 01:06.550 SOKOL PŘEDMĚŘICE WOMEN
3 01:07.400 Severský Drak WOMEN
4 01:07.870 Velký holky KVS PRAHA WOMEN
5 01:09.700 Velký holky KVS PRAHA II. WOMEN
6 01:11.070 KVS Draci Praha WOMEN
cilove foto
10:00 200 m (10) Premier Women 10 - Semifinále B (#6)  
1 01:04.490 RK Dragons Jablonec WOMEN
2 01:05.180 Mondi Štětí ženy WOMEN
3 01:06.060 DB Tragédky Praha WOMEN
4 01:07.860 Vajgarský holky WOMEN
5 01:08.220 Dračice z Kadaně WOMEN
6 01:08.390 CB Dragons Nažrané dračice WOMEN
cilove foto
10:12 200 m (10) Premier Open 10 - Semifinále A (#7)  
1 00:59.450 BOX-ONV OPEN
2 01:00.830 Průtrž dračen OPEN
3 01:01.100 Sutor&Jack OPEN
4 01:01.280 OLDIES REVIVAL KOJETIN OPEN
5 01:01.520 ONV-BOX OPEN
6 01:02.020 CB Dragons OPEN
cilove foto
10:24 200 m (10) Premier Open 10 - Semifinále B (#8)  
1 01:00.110 Dragonclub Brno OPEN
2 01:00.700 Mondi Štětí OPEN
3 01:01.550 RK Dragons Jablonec OPEN
4 01:01.640 KVS Draci Praha I. OPEN
5 01:01.950 KVS Draci Praha OPEN
6 01:02.190 Severský Drak OPEN
cilove foto
10:36 200 m (10) Premier Women - 10 Finále B (#9)  
1 01:08.680 Velký holky KVS PRAHA WOMEN
2 01:08.790 Dračice z Kadaně WOMEN
3 01:08.970 Severský Drak WOMEN
4 01:09.020 Vajgarský holky WOMEN
5 01:09.170 CB Dragons Nažrané dračice WOMEN
6 01:10.390 KVS Draci Praha WOMEN
7 01:11.350 Velký holky KVS PRAHA II. WOMEN
cilove foto
10:48 200 m (10) Premier Open - 10 Finále B (#10)  
1 01:00.740 ONV-BOX OPEN
2 01:01.980 OLDIES REVIVAL KOJETIN OPEN
3 01:02.050 KVS Draci Praha I. OPEN
4 01:02.120 Severský Drak OPEN
5 01:02.180 KVS Draci Praha OPEN
6 01:02.550 RK Dragons Jablonec OPEN
7 01:03.380 CB Dragons OPEN
cilove foto
11:00 200 m (10) Premier Women 10 - Finále A (#11)  
1 01:04.020 ONV-BOX WOMEN
2 01:04.210 RK Dragons Jablonec WOMEN
3 01:04.680 Dragonclub Brno WOMEN
4 01:05.240 Mondi Štětí ženy WOMEN
5 01:05.510 Průtrž Dračen WOMEN
6 01:05.710 SOKOL PŘEDMĚŘICE WOMEN
7 01:06.280 DB Tragédky Praha WOMEN
cilove foto
11:12 200 m (10) Premier Open 10 - Finále A (#12)  
1 00:59.020 Dragonclub Brno OPEN
2 00:59.280 Průtrž dračen OPEN
3 00:59.450 Dragonteam Nymburk OPEN
4 00:59.890 BOX-ONV OPEN
5 00:59.950 Mondi Štětí OPEN
6 00:59.960 SOKOL PŘEDMĚŘICE OPEN
7 01:00.690 Sutor&Jack OPEN
cilove foto
12:00 200 m (10) Premier MIXED 10 - Rozjížďka A (#13)  
1 01:01.610 Průtrž Dračen MIX
2 01:02.060 Mondi Štětí MIX
3 01:04.290 Koza Dragons MIX
4 01:04.950 CB Dragons MIX MIX
5 01:05.750 Vajgarská saň MIX
cilove foto
12:12 200 m (10) Premier MIXED 10 - Rozjížďka B (#14)  
1 01:01.660 SOKOL PŘEDMĚŘICE MIX
2 01:02.050 Dragonclub Brno 40+ MIX
3 01:03.420 Palm Bitch KVS Praha MIX
4 01:03.840 Krušnodraci Kadaň MIX
5 01:03.980 Severský Drak MIX
6 01:05.620 Marná snaha Horní Cerekev MIX
cilove foto
12:24 200 m (10) Premier MIXED 10 - Rozjížďka C (#15)  
1 01:00.610 Dragonclub Brno MIX
2 01:02.130 Sutor&Jack MIX
3 01:03.200 RK Dragons Jablonec MIX
4 01:04.140 KVS Draci Praha I. MIX
5 01:06.020 ONV-BOX MIX
cilove foto
12:36 200 m (10) Junioři OPEN 10 Jízda 1 (#16)  
1 01:01.160 ONV-BOX JUNIOR
2 01:01.990 Dráčata z Kamenčáku JUNIOR
3 01:02.660 Mondi Štětí JUNIOR
4 01:04.060 SOKOL PŘEDMĚŘICE JUNIOR
5 01:10.560 CB Dragons Hladová dráčata 1 JUNIOR
6 01:24.980 CB Dragons Hladová dráčata 2 JUNIOR
cilove foto
12:48 200 m (10) Premier MIXED 10 - Semifinále A (#17)  
1 00:59.660 ONV-BOX MIX
2 01:02.120 Mondi Štětí MIX
3 01:02.800 RK Dragons Jablonec MIX
4 01:03.720 Marná snaha Horní Cerekev MIX
5 01:03.980 Palm Bitch KVS Praha MIX
6 01:04.190 CB Dragons MIX MIX
7 01:04.850 Severský Drak MIX
cilove foto
13:00 200 m (10) Premier MIXED 10 - Semifinále B (#18)  
1 01:02.950 Dragonclub Brno 40+ MIX
2 01:04.050 Sutor&Jack MIX
3 01:04.490 KVS Draci Praha I. MIX
4 01:04.810 Krušnodraci Kadaň MIX
5 01:04.940 Koza Dragons MIX
6 01:05.960 Vajgarská saň MIX
cilove foto
13:12 200 m (10) Junioři OPEN 10 Jízda 2 (#19)  
1 01:01.730 ONV-BOX JUNIOR
2 01:02.220 Mondi Štětí JUNIOR
3 01:02.230 Dráčata z Kamenčáku JUNIOR
4 01:05.220 SOKOL PŘEDMĚŘICE JUNIOR
5 01:10.270 CB Dragons Hladová dráčata 1 JUNIOR
6 01:31.550 CB Dragons Hladová dráčata 2 JUNIOR
cilove foto
13:24 200 m (10) Premier MIXED 10 - Finále C (#20)  
1 01:06.290 CB Dragons MIX MIX
2 01:06.880 Severský Drak MIX
3 01:06.890 Vajgarská saň MIX
cilove foto
13:36 200 m (10) Junioři OPEN 10 Jízda 3 (#21)  
1 01:01.810 ONV-BOX JUNIOR
2 01:02.370 Dráčata z Kamenčáku JUNIOR
3 01:02.900 Mondi Štětí JUNIOR
4 01:04.320 SOKOL PŘEDMĚŘICE JUNIOR
5 01:12.350 CB Dragons Hladová dráčata 1 JUNIOR
6 01:29.190 CB Dragons Hladová dráčata 2 JUNIOR
cilove foto
13:48 200 m (10) Premier MIXED 10 - Finále B (#22)  
1 01:04.590 RK Dragons Jablonec MIX
2 01:04.870 Palm Bitch KVS Praha MIX
3 01:04.950 KVS Draci Praha I. MIX
4 01:05.040 Krušnodraci Kadaň MIX
5 01:05.200 Koza Dragons MIX
6 01:05.570 Marná snaha Horní Cerekev MIX
cilove foto
14:00 200 m (10) Premier MIXED 10 - Finále A (#23)  
1 01:00.600 SOKOL PŘEDMĚŘICE MIX
2 01:00.860 ONV-BOX MIX
3 01:01.090 Dragonclub Brno MIX
4 01:01.260 Mondi Štětí MIX
5 01:01.410 Průtrž Dračen MIX
6 01:01.500 Dragonclub Brno 40+ MIX
7 01:03.180 Sutor&Jack MIX
cilove foto
14:40 1000 m (10) Premier Women 10 - 1 km - jízda D1 (#24)  
1 06:27.110 Vajgarský holky WOMEN
2 06:27.230 Severský Drak WOMEN
3 06:31.790 Velký holky KVS PRAHA WOMEN
4 06:38.260 CB Dragons Nažrané dračice WOMEN
5 06:42.950 Velký holky KVS PRAHA II. WOMEN
6 06:44.650 Dračice z Kadaně WOMEN
7 07:05.770 KVS Draci Praha WOMEN
15:00 1000 m (10) Premier Open 10 - 1 km - jízda D2 (#25)  
1 05:31.840 ONV-BOX OPEN
2 05:34.280 OLDIES REVIVAL KOJETIN OPEN
3 05:39.240 KVS Draci Praha I. OPEN
4 05:40.710 RK Dragons Jablonec OPEN
5 05:44.590 KVS Draci Praha OPEN
6 05:48.360 CB Dragons OPEN
7 05:49.770 Severský Drak OPEN
15:20 1000 m (10) Premier Women 10 - 1 km - jízda D3 (#26)  
1 06:02.180 Dragonclub Brno WOMEN
2 06:03.630 RK Dragons Jablonec WOMEN
3 06:04.270 Mondi Štětí ženy WOMEN
4 06:10.690 Průtrž Dračen WOMEN
5 06:13.050 ONV-BOX WOMEN
6 06:16.290 SOKOL PŘEDMĚŘICE WOMEN
7 06:21.070 DB Tragédky Praha WOMEN
15:40 1000 m (10) Premier Open 10 - 1 km - jízda D4 (#27)  
1 05:38.200 Dragonteam Nymburk OPEN
2 05:38.790 Průtrž dračen OPEN
3 05:40.950 Dragonclub Brno OPEN
4 05:41.010 BOX-ONV OPEN
5 05:43.360 Mondi Štětí OPEN
6 05:43.370 SOKOL PŘEDMĚŘICE OPEN
7 06:05.650 Sutor&Jack OPEN
16:00 1000 m (10) Junioři OPEN 10 - 1km - Jízda D5 (#28)  
1 05:47.450 Dráčata z Kamenčáku JUNIOR
2 05:47.610 ONV-BOX JUNIOR
3 05:49.950 Mondi Štětí JUNIOR
4 06:00.290 SOKOL PŘEDMĚŘICE JUNIOR
5 06:56.020 CB Dragons Hladová dráčata 1 JUNIOR
6 08:17.170 CB Dragons Hladová dráčata 2 JUNIOR
16:20 1000 m (10) Premier MIXED 10 - 1 km - jízda D6 (#29)  
1 05:46.510 RK Dragons Jablonec MIX
2 06:00.860 KVS Draci Praha I. MIX
3 06:03.090 Krušnodraci Kadaň MIX
4 06:07.450 Koza Dragons MIX
5 06:11.310 Severský Drak MIX
6 06:26.800 Palm Bitch KVS Praha MIX
16:40 1000 m (10) Premier MIXED 10 - 1 km - jízda D7 (#30)  
1 05:50.220 ONV-BOX MIX
2 05:52.060 Dragonclub Brno MIX
3 05:56.320 Mondi Štětí MIX
4 05:56.570 SOKOL PŘEDMĚŘICE MIX
5 05:59.810 Dragonclub Brno 40+ MIX
6 06:20.830 Sutor&Jack MIX
08.08.2020
11:00 200 m (20) Konečné pořadí: Premier MIXED 200m (#209)  
1 00:52.590 Traburk MIX
2 00:53.380 Dragonclub Brno MIX
3 00:54.900 ONV-BOX MIX
4 00:55.010 RK Dragons Jablonec MIX
5 00:55.380 Krušnodraci Kadaň MIX
6 00:55.610 SOKOL PŘEDMĚŘICE MIX
7 00:56.500 Průtrž Dračen MIX
8 00:56.840 Mondi Štětí MIX
9 00:56.880 Severský Drak MIX
10 00:57.080 Sutor&Jack MIX
11 00:57.710 CB Dragons & Vajgarská saň MIX
12 00:58.570 Palm Bitch KVS Praha MIX
13 00:56.560 KVS Draci Praha MIX
14 00:57.430 Marná snaha Horní Cerekev MIX
15 00:57.440 Dračí legie Pardubice MIX
09.08.2020
11:00 200 m (10) Konečné pořadí: Premier Women 10 200m (#211)  
1 01:04.020 ONV-BOX WOMEN
2 01:04.210 RK Dragons Jablonec WOMEN
3 01:04.680 Dragonclub Brno WOMEN
4 01:05.240 Mondi Štětí ženy WOMEN
5 01:05.510 Průtrž Dračen WOMEN
6 01:05.710 SOKOL PŘEDMĚŘICE WOMEN
7 01:06.280 DB Tragédky Praha WOMEN
8 01:08.680 Velký holky KVS PRAHA WOMEN
9 01:08.790 Dračice z Kadaně WOMEN
10 01:08.970 Severský Drak WOMEN
11 01:09.020 Vajgarský holky WOMEN
12 01:09.170 CB Dragons Nažrané dračice WOMEN
13 01:10.390 KVS Draci Praha WOMEN
14 01:11.350 Velký holky KVS PRAHA II. WOMEN
11:12 200 m (10) Konečné pořadí: Premier Open 10 200m (#212)  
1 00:59.020 Dragonclub Brno OPEN
2 00:59.280 Průtrž dračen OPEN
3 00:59.450 Dragonteam Nymburk OPEN
4 00:59.890 BOX-ONV OPEN
5 00:59.950 Mondi Štětí OPEN
6 00:59.960 SOKOL PŘEDMĚŘICE OPEN
7 01:00.690 Sutor&Jack OPEN
8 01:00.740 ONV-BOX OPEN
9 01:01.980 OLDIES REVIVAL KOJETIN OPEN
10 01:02.050 KVS Draci Praha I. OPEN
11 01:02.120 Severský Drak OPEN
12 01:02.180 KVS Draci Praha OPEN
13 01:02.550 RK Dragons Jablonec OPEN
14 01:03.380 CB Dragons OPEN
08.08.2020
14:10 500 m (20) Konečné pořadí: Premier MIXED 500m (#217)  
1 02:18.310 SOKOL PŘEDMĚŘICE MIX
2 02:19.520 Dragonclub Brno MIX
3 02:19.680 ONV-BOX MIX
4 02:19.800 Mondi Štětí MIX
5 02:20.370 RK Dragons Jablonec MIX
6 02:20.390 Traburk MIX
7 02:20.640 Průtrž Dračen MIX
8 02:20.910 Krušnodraci Kadaň MIX
9 02:20.920 CB Dragons & Vajgarská saň MIX
10 02:24.640 Dračí legie Pardubice MIX
11 02:25.690 KVS Draci Praha MIX
12 02:26.130 Marná snaha Horní Cerekev MIX
13 02:26.290 Severský Drak MIX
14 02:26.570 Palm Bitch KVS Praha MIX
09.08.2020
13:36 200 m (10) Konečné pořadí: Junioři OPEN 10 200m (#221)  
1 00:21.000 ONV-BOX JUNIOR
2 00:17.000 Dráčata z Kamenčáku JUNIOR
3 00:16.000 Mondi Štětí JUNIOR
4 00:12.000 SOKOL PŘEDMĚŘICE JUNIOR
5 00:09.000 CB Dragons Hladová dráčata 1 JUNIOR
6 00:06.000 CB Dragons Hladová dráčata 2 JUNIOR
08.08.2020
16:40 2000 m (20) Konečné pořadí: Premier MIXED 2 km (#222)  
1 10:41.901 ONV-BOX MIX
2 10:54.364 Traburk MIX
3 10:54.420 RK Dragons Jablonec MIX
4 10:57.830 SOKOL PŘEDMĚŘICE MIX
5 11:00.194 Dragonclub Brno MIX
6 11:00.892 Mondi Štětí MIX
7 11:04.573 Průtrž Dračen MIX
8 11:27.325 Severský Drak MIX
9 11:30.979 CB Dragons & Vajgarská saň MIX
10 11:31.894 Krušnodraci Kadaň MIX
11 11:33.675 Sutor&Jack MIX
12 11:35.040 Dračí legie Pardubice MIX
13 11:47.608 KVS Draci Praha MIX
14 12:12.755 Palm Bitch KVS Praha MIX
15 12:15.466 Marná snaha Horní Cerekev MIX
09.08.2020
14:00 200 m (10) Konečné pořadí: Premier MIXED 10 200m (#223)  
1 01:00.600 SOKOL PŘEDMĚŘICE MIX
2 01:00.860 ONV-BOX MIX
3 01:01.090 Dragonclub Brno MIX
4 01:01.260 Mondi Štětí MIX
5 01:01.410 Průtrž Dračen MIX
6 01:01.500 Dragonclub Brno 40+ MIX
7 01:03.180 Sutor&Jack MIX
8 01:04.590 RK Dragons Jablonec MIX
9 01:04.870 Palm Bitch KVS Praha MIX
10 01:04.950 KVS Draci Praha I. MIX
11 01:05.040 Krušnodraci Kadaň MIX
12 01:05.200 Koza Dragons MIX
13 01:05.570 Marná snaha Horní Cerekev MIX
14 01:06.290 CB Dragons MIX MIX
15 01:06.880 Severský Drak MIX
16 01:06.890 Vajgarská saň MIX
15:20 1000 m (10) Konečné pořadí: Premier Women 10 - 1 km (#226)  
1 06:02.179 Dragonclub Brno WOMEN
2 06:03.630 RK Dragons Jablonec WOMEN
3 06:04.269 Mondi Štětí ženy WOMEN
4 06:10.689 Průtrž Dračen WOMEN
5 06:13.050 ONV-BOX WOMEN
6 06:16.290 SOKOL PŘEDMĚŘICE WOMEN
7 06:21.066 DB Tragédky Praha WOMEN
8 06:27.110 Vajgarský holky WOMEN
9 06:27.224 Severský Drak WOMEN
10 06:31.787 Velký holky KVS PRAHA WOMEN
11 06:38.251 CB Dragons Nažrané dračice WOMEN
12 06:42.941 Velký holky KVS PRAHA II. WOMEN
13 06:44.641 Dračice z Kadaně WOMEN
14 07:05.770 KVS Draci Praha WOMEN
15:40 1000 m (10) Konečné pořadí: Premier Open 10 - 1 km (#227)  
1 05:31.834 ONV-BOX OPEN
2 05:34.278 OLDIES REVIVAL KOJETIN OPEN
3 05:38.194 Dragonteam Nymburk OPEN
4 05:38.788 Průtrž dračen OPEN
5 05:39.232 KVS Draci Praha I. OPEN
6 05:40.708 RK Dragons Jablonec OPEN
7 05:40.941 Dragonclub Brno OPEN
8 05:41.008 BOX-ONV OPEN
9 05:43.352 Mondi Štětí OPEN
10 05:43.368 SOKOL PŘEDMĚŘICE OPEN
11 05:44.585 KVS Draci Praha OPEN
12 05:48.355 CB Dragons OPEN
13 05:49.768 Severský Drak OPEN
14 06:05.650 Sutor&Jack OPEN
16:40 1000 m (10) Konečné pořadí: Premier MIXED 10 - 1 km (#230)  
1 05:46.510 RK Dragons Jablonec MIX
2 05:50.220 ONV-BOX MIX
3 05:52.060 Dragonclub Brno MIX
4 05:56.320 Mondi Štětí MIX
5 05:56.570 SOKOL PŘEDMĚŘICE MIX
6 05:59.810 Dragonclub Brno 40+ MIX
7 06:00.860 KVS Draci Praha I. MIX
8 06:03.090 Krušnodraci Kadaň MIX
9 06:07.450 Koza Dragons MIX
10 06:11.310 Severský Drak MIX
11 06:20.830 Sutor&Jack MIX
12 06:26.800 Palm Bitch KVS Praha MIX