roudnice_2012.jpg

20. závod základní části DBGP

28. 08. 2012

To to ale uteklo!
Základní část letošního ročníku Dragon Boat Grand Prix se nám pomalu blíží ke svému závěrečnému 20. závodu a vy máte poslední příležitost získat body do žebříčku a posunout se nahoru.
Tuto sobotu, 1.9.2012 se totiž v Roudnici nad Labem v marině Imramovský koná již 3. ročník Roudnického poháru.
http://www.imramovsky-marine.cz/cs/kontakty/roudnice-nad-labem/

Postupová GP 24ka na MČR se nám formuje a tak můžeme již zhruba tušit, kdo se kvalifikoval na národní šampionát do d´Račic. (detailní pořadí v příloze)
Ten se letos jede na 3 dny, závodí se již v pátek 21.9. 2012 na 2km, sobota pak patří sprintům na 200m a v neděli se bude rozhodovat o mistrech ČR na trati 500m.
Bližší informace rozešlu již brzy, ale již nyní je jasné že povinná porada kapitánů se plánuje v pátek 21.9.2012 na poledne - zde vyřídíme formality, přihlášky, startovné, dodatečné registrace apod. a řekneme si vše důležité k závodu. Pak se již začne závodit v pořadí, na které jste zvyklí ze závodů "zlaté 4ky":
Cca ve 14 hodin je plánován start kategorie ženy, pak open a následují mixy (nejdříve GP a pak ČP).
Po závodech následuje vyhlášení nejen mistrovského závodu na dlouhé tratě, ale i konečného pořadí dílčích soutěží: České a Moravské národní ligy dračích lodí.
Pak již zahajovací koncert famózních Big Papa: http://www.bigpapa.cz/
Sobota je sprinterská na 200m. Vyhlášení pak bude večer v rámci koncertního vystoupení: Baťa & Kalábůf něžný Beat: http://www.kalabufbeat.cz/ a dívčí formace K2ka: http://www.kadve.eu/.
Vyhlašovat se budou jak sprinterské mistrovské posádky, tak i celkové pořadí DBGP 2012 a také Národní liga firemních posádek 2012.
Neděle je ve znamení 500ky, kam se můžete přihlásit i vy, posádky GP a vyhlašuje se pak celkové pořadí Českého poháru dračích lodí 2012.
Koncert už nebude, ale after party určitě

Ale k závodům v Roudnici tuto sobotu:
Klasický jednodenní GP model opět předpokládá poradu kapitánů v 10:00 v prostoru mariny Imramovský, první start na 200m je pak v 11:00.
Ještě dnes se některé posádky přihlašují, ale vypadá to na závod 16 posádek, tudíž od 15 se jedou dlouhé tratě a konec včetně vyhlášení je kolem 17 hodiny.
Připraveno bude bohaté občerstvení a hudební produkce také v rámci after party pro všechny zábavy chtivé, která bude následovat hned po vyhlášení výsledků.
Kdo jste byl na Tour de Labe víte, jak útulná je společenská hala mariny s otevřeným ohništěm. Gulášek a šunka bude
Podrobný rozpis a nasazení jízd zpracuji snad ještě dnes (čekám ještě na přihlášky) a pošlu emailem.

Těšíme se na vás!

za realizační Team DBGP
Klimbera

 

Ochrana os. údajů   |   Cookies   |   Kontakt   |   Aplikace