news-cadl-kongres-2015.jpg

Celostátní dračí kongres

03. 02. 2015

Vážení zástupci posádek dračích lodí, kongresmani!


Díky za vaši aktivní účast na již X. Celostátním kongresu dračích lodí, který se letos konal v sobotu 31.1.2015 v Kojetíně.
Valná hromada plných členů na svém úvodním zasedání přijala několik usnesení a hlavně pravidla a principy dalšího směřování našeho atraktivního sportovního odvětví.
Ve společné části, které se účasnili všichni další zástupci posádek dračích lodí, jsme projednali hlavně termíny a lokality letošní dračí sezóny, změny v pravidlech, plán reprezentace a nominace na mezinárodních akcích, které vyvrcholí světovým šampionátem v Račicích.
Zajímavé byly referáty o činnosti vašich posádek a diskuze v kuloárech, která pak pokračovaly i v části společenské, kterou byl VIII. dračí ples.

V příloze naleznete několik dokumentů:

  1. Zápis a usnesení z X. Celostátního kongresu dračích lodí - jde o shrnutí projednaného a odsouhlaseného.
  2. Termínová listina dračích lodí 2015 - jde o aktuální verzi, která se ale může operativně měnit tak, jak jednotliví organizátoři budou doplňovat informace.
  3. Usnesení valné hromady plných členů ve věci disciplinárního řízení - zde se řešily kroky v kauze krádeže materiálu organizátorů IDBF MS v Ravenně posádkou Dragon Force Přerov.
  4. Odpověď na otevřený dopis pana Petra Štěrby - vedení ČADL touto odpovědí reagovalo obratem, pár hodin po obdržení emailu s "otevřeným dopisem", ale i přes naši výzvu ji P. Štěrba nezveřejnil.


Ač se zdá, že zima nabírá druhý dech, věřím, že Kongres ve vás probudil chuť do letošní sezóny dračích lodí, která začne už začátkem dubna a motivoval vás k ještě intenzivnější zimní přípravě na ní

Ještě jednou díky za účast a těším se na další společné setkání!

Sportu zdar, dragonboatingu zvláště!

 

 

Ochrana os. údajů   |   Cookies   |   Kontakt   |   Aplikace