konec_sezony_2012.jpg

Výsledky ČP a GP 2012

26. 09. 2012

Ahoj draci!

Díky vám i vašim posádkám za účast a výkony nejen na VII. MČR dračích lodí, které proběhlo o víkendu v d´Račicích, ale také za celý letošní ročník!
Výsledky najdete ke stažení zde, cílové fotky i na našem fejsu: http://www.facebook.com/www.dragonboat.cz

Gratuluji medailistům jak v celkovém hodnocení, jak ČP, tak i v GP a jeho v dílčích soutěžích (česká, moravská, firemní národní liga).
Titul v GP patří letos Dragon Force Přerov, kteří udrželi náskok ze základní části před Dragonteamem Předonín a Mondi Štětí (na ně zase dotahoval nováček soutěže: Průtrž dračen).

V ČPDL své zlaté pozice obhájili v ženách W.I.L.D. of Prague Slavia Praha, v OPEN Dragonteam Nymburk a v MIXech Draci Znojmo.
Nymburku i Znojmu se také dařilo na klubovém MS v Hong- Kongu, zároveň přispěli i k medailím a titulům reprezentačního týmu na ME v Nottinghamu a MS v Miláně.
I proto byl dračím trenérem roku vyhlášen znojemský Petr Štěrba, který svůj tým dovedl od začátků s pádlem v ruce, přes tituly v GP a ČP až ke zlatu na MS! Ještě jednou gratuluji!

Díky a gratulace však patří vám všem - kapitánům, zástupcům a manažérům klubových posádek.
Vy dáváte dohromady týmy, sestavy, organizujete tréninky, účast na závodech, věnujete drakům svůj čas.
Proto jsem letos vyhlašovali také titul dračí manažér roku.
Ocenění získal Pavel Čermák z MONDI, za své nasazení a úspěchy s týmem (vítěz české a firemní národní ligy DL a bronz v celkovém hodnocení GP 2012)!
Věřím, že ani vás ostatní nadšení neopustí a budeme se potkávat i sezónu příští.

Brzy již vyhlásím termín a místo konání letošního celostátního dračího kongresu, kde se můžeme zmyslet nad dalším vylepšením soutěže a dohodnout její formu pro rok 2013.
Těším se na setkání a do posledních závodů letošní sezóny i do podzimního tréninku vám přeji jen pozitivní zážitky!

Sportu zdar, dragonboatingu zvláště!
Klimbera

 

Ochrana os. údajů   |   Cookies   |   Kontakt   |   Aplikace