web-foto-02.jpg

Mistrovství ČR dračích lodí 2016 je tady!

30. 08. 2016

Prázdniny jsou u konce, ale ne tak letošní sezóna dračích lodí.
Ta sportovně vyvrcholí 3denním programem 11. mistrovství ČR od pátku 9.9. do neděle 11.9. 2016 na kanále národního olympijského centra v Labe Aréně v Račicích.

Na programu jsou závody na malých i velkých lodích pro 10 a 20 pádlujících v kategoriích Premier OPEN / WOMEN / MIXED, včetně veteránských a juniorských kategorií.

Je to závod mistrovský, který se jede podle standardních mezinárodních regulí, tj. kompozice mixových posádek je 12-8, resp. 6-4.

Pořadatel zajišťuje lodní park. Personální složení, včetně kormidelníků s licencí, je na vás, kapitánech.
Ubytování, zázemí pro závodníky, kempování v areálu si řešíte individuálně.

Podrobnější informace včetně hrubého programu najdete na webu, stejně jako online přihlášky na: http://www.dragonboat.cz/zavod/134-mistrovstvi-cr-dracich-lodi-2016/
Na základě nich pak dokážeme připravit podrobnější rozpis a proto se, prosím, přihlašujte co nejdříve, nejlépe obratem.
Koncem týdne budeme přihlášky zpracovávat tak, abychom mohli publikovat podrobnější program, včetně systému závodů jednotlivých kategorií a rozlosování.

Součástí šampionátu je také vyhlášení výsledků celorepublikových soutěží a předání trofejí za kategorie malých i velkých lodí v rámci galavečerů, které se budou konat v grand restaurantu Ráče u Čápa s bohatým kulturně-společenským programem v rámci kterého vystoupí Ivan Hlas a další bigbeatové formace.

Takže pro shrnutí:
1. Přihlášky online a to co nejdříve, nejpozději do neděle 4.9.2016!
2. Zkontrolovat a případně dát do pořádku formální záležitosti - registrace, poplatky! (Řešte s Efíkem, vystavíme vám faktury!)
3. Trénovat a v příštím týdnu už ladit formu na šampionát!


Těšíme se na setkání s pádlem v ruce! Sportu zdar, dragonboatingu zvláště!
K.

 

Ochrana os. údajů   |   Cookies   |   Kontakt   |   Aplikace