novestranky2.jpg

Máme nové webové stránky

16. 03. 2015

Po 6 letech jsme spustili novou podobu našich webových stránek!

Stránky dostaly modernější podobu a budou se vám lépe zobrazovat i na mobilních telefonech a tabletech.

Největší změnu doznala stránka s termínovou listinou závodů, která byla od základu předělána.

Ručně vyplňovat posádkové listy je velká otrava především pro FUN posádky a proto u každého námi pořádaného závodu, májí všichni možnost vyplnit posádkový list online a uložit si jej jako PDF soubor, který následně vytisknete. K dispozici je ke stažení i prázdný posádkový list.

 

Tím to vše nekončí!

Na vše bylo málo času a tak jsme do startu nestihli zrealizovat vše co zamýšlíme. O nic ale nebudete ochuzeni a nové funkce budou co nejrychleji přibývat.

Těšit se můžete například na nástroje pro kompletní správu Vašeho oddílu - vkládání událostí (tréninky, závody, brigády) a nahlašování se na tyto události, bude nová mobilní aplikace, ...

Díky propojení cílové kamery, časomíry a internetových stránek, budou výsledné časy včetně cílových fotografií dostupné online ihned po dojetí každé jízdy.

Změny dozná i náš eshop, který se stane skutečným eshopem a bude obsahovat mnohem větší nabídku předmětů a suvenýrů s tématikou dračích lodí.

Abychom ukončili spekulace a dohady jak Česká asociace dračích lodí funguje a vyvrátili fámy, které se v poslední době začali šířit, připravujeme pro Vás sekci s veškerými dokumenty týkající se činnosti asociace.

a mnoho dalšího ...

 

Pokud máte nějaké náměty, podělte se o ně s námi.

 

 

 

Ochrana os. údajů   |   Cookies   |   Kontakt   |   Aplikace