fb-2021-012.jpg

Pozdrav a informace k sezóně dračích lodí 2022

03. 01. 2022

Ahoj kapitáni a zástupci dračích lodí!

s novým rokem 2022 bych vás rád pozdravil a popřál vám i všem členům vašich posádek hlavně pevné zdraví, silný záběr a úspěch v nadcházející sezóně dračích lodí i osobním životě!

Loňská sezóna byla významně poznamenána restrikcemi v souvislosti s COVIDem a jak proběhne ta letošní zatím nelze s určitostí potvrdit.
Připravujeme ale vše tak, aby letošní slavnostní sezóna "Čtvrt století dragonboatingu v České Republice", kdy se bude konat jubilejní 25. ročník nejstaršího závodu u nás, Pražského festivalu dračích lodí a spousta dalších akcí v Čechách i na Moravě, proběhla velkolepě!

Termínová listina všech letošních plánovaných akcí ČADL je již na webu a bude se průběžně doplňovat o další závody, aktuálně řešíme rozšíření a spolupráci s pořadateli na Moravě.

Více zde: https://www.dragonboat.cz/terminy-zavodu/

Koncem loňského roku proběhl také online kongres mezinárodní federace IDBF, který potvrdil i mezinárodní kalendář s letošním vrcholem, kterým by mělo být MS klubových posádek v USA.
Pokud to epidemické podmínky a možnosti cestování dovolí, ČR bude moci v Sarasotě na Floridě v každé kategorii reprezentovat až 5 posádek Standard Boat, resp. 2 posádky Small Boat.
Úvodní informační bulletin MS byl publikován koncem roku a termín předběžných přihlášek, které posílá národní federace, tedy ČADL,  je 20.2.2022.
Nominace posádek za ČR vychází z pořadí ČP případně MČR proběhlé sezóny 2021.
Díky tedy nominovaným za potvrzení zájmu vašich posádek startovat na MS a informace potřebné pro zaslání přihlášek a nastavení vašeho přístupu do online systému IDBF:
jméno posádky - jméno a kontaktní info na zástupce - kategorie a disciplíny
Při neobsazení kategorií se bude následně řešit případný zájem nenominovaných - díky tedy i za vaše projevení zájmu.

Bulletin a více informací k MS najdete na webu: https://www.dragonboat.cz/zavod/424-13th-idbf-club-crew-world-championships-2022/

To je na úvod roku prozatím vše, více informací bude následovat.

Věřím, že překonáme všechny těžkosti, komplikace a omezení a budeme se zase bez omezení společně potkávat s pádlem v ruce u sportu, který máme tak rádi!

Sportu zdar, dragonboatingu zvláště!

K.

Petr Klíma
-- 
CZECH DRAGON BOAT ASSOCIATION
email: klimbera@dragonboat.cz
web: https://www.dragonboat.cz/
GSM: +420 775 220 011

 

 

Ochrana os. údajů   |   Cookies   |   Kontakt   |   Aplikace