pfdl-2018-plakat.jpg

Praha už volá!

20. 04. 2018

Ahoj kapitáni posádek dračích lodí!

Děkuji vám jménem KVS organizátorů za účast vašich posádek na úvodním závodě nové sezóny dračích lodí v Praze na POP-elu!
Kompletní výsledky a bohatá fotogalerie je na webu, stejně jako zahajující pořadí celostátních žebříčků soutěží ČADL: http://www.dragonboat.cz/novinky/

Nyní je víkendová pauza, kterou můžete věnovat přípravě a pak už se rozjede letošní kolotoč závodů, kdy vás každý víkend až do podzimu čeká nějaká akce s dračím pádlem v ruce!
Kompletní termínovku, kde jsou spuštěny i online přihlášky najdete na webu: http://www.dragonboat.cz/terminy-zavodu/
Pro amatérské a začínající posádky jsou to závody v 28.4. Ústí, 5.5. Dobřichovicích a  Kroměříži a na státní svátek úterý 8.5. v Chmutově a pak už také další závod i pro sportovní posádky!

Víkend 12. - 13.5. to bude již 21. ročník nejstaršího závodu v ČR, mezinárodní Pražský festival dračích lodí na Žlutých lázních v Praze!
Propozice a online přihlášky jsou zde: http://www.dragonboat.cz/zavod/245-21st-prague-dragon-boat-festival-prazsky-festival-dracich-lodi-2018/
Připomínám, že na základě vysokého zájmu zejména zahraničních posádek jsou do sobotního programu přidány i kategorie OPEN/WOMEN na velkých Standard Boats na 200m a 2km!
Prosím o vaši přihlášku na závod co nejdříve, abychom mohli také co nejdříve upřesnit program!
Sledujte aktualizace na našem fejsbůku a na webu a těšíme se na další setkání s pádlem v ruce!
Pro inspiraci odkaz na video z loňska: https://www.youtube.com/watch?time_continue=8&v=kPvstYEUen8

Sportu zdar, dragonboatingu zvláště!
K.

 

Ochrana os. údajů   |   Cookies   |   Kontakt   |   Aplikace