Průběžné pořadí ČP a GP 2011

07. 06. 2011

po Třeboni


Vážení bojující a bodující posádky Českého poháru dračích lodí a Dragon Boat Grand Prix!

Díky za vaše výkony a nasazení s jakým se soutěže účastníte!

V ČP, kategorii Premier Women, letos jasně dominují W.I.L.D. of Prague Slavia Praha bez ztráty kytičky, ale oba dva další Kojetínské ženské týmy se určitě nevzdávají.
V kategorii OPEN se Pražskému Výběru podařilo stáhnout náskok Nymburka na minimálních 8 bodů, ale Dragonteam Kojetín je za nimi v těsném závěsu o pouhé body 4!
Nejvyrovnanější je však kategorie MIXů, kde po 3. kole vede Znojmo jen o 1 bodík před Pražským Slavia Výběrem.

Z pohledu organizátorů hodnotíme pozitivně také propojení s DBGP - závody mixů na Golden Four jsou atraktivní a napínavé do samého konce!
Posádky GP ukázaly, že pravidelným tréninkem a najetými kilometry se mohou dostat na ty nejvyšší stupně v soutěžích, kterých se účastní šampióni a medailisté evropských a světových šampionátů.
Posádky Ptáček Kojetín - současný suverénní leader a Dragontam Předonín pěkně prohánějí týmy ČP. Klobouk dolů! Našlápnuto ale mají i Škodováci a Dragon Force Přerov spolu s Trenčínem, HAKA Dragons a dalšími.
Detailní žebříček již 110 posádek a dílčí pořadí soutěží České a Moravské národní ligy dračích lodí následují, stejně jako aktuální stav zatím 19 firemních posádek, bojujících ve své vložené kategorii.
Tam dominuje posádka Mondi Štětí.

Nyní vám termínová listina nabízí účast v soutěžích Grand Prix, kde mohou bojovat neomezeně ženské a veteránské posádky a dle letošních nových regulí i mixové týmy ČP v kompozici 10:10.
Ženy pak mohou sbírat body z GP podniků také do nové Národní ligy ženských posádek společně s ženskými posádkami GP.

Využít toho můžete již tento víkend při premiéře závodu dračích lodí na přehradě v Sedlčanech nebo na Vranovské Pláži u Znojma.
Evropskou konkurenci pak můžete potkat další víkend 18.6.2011 na Brněnské přehradě, případně v Pardubicích.
Společná akce s ČP je pak až koncem července v ONV.
Více najdete na webu v propozicích v sekci termínovka.

Těšíme se na setkání!
Sportu zdar a dragonboatingu zvláště!

 

Ochrana os. údajů   |   Cookies   |   Kontakt   |   Aplikace