Průběžné pořadí Dragon Boat Grand Prix

11. 07. 2011

k 7.7.2011 po GP Purkarec


Ahoj dračice a draci!

Léto se rozpálilo a Dragon Boat Grand Prix 2011 je v plném proudu.
Díky za vaše výkony a v příloze najdete průběžné pořadí vašich soutěží. ( Doufám, že bez chybiček - kdyby přeci, omlouvám se, není to záměr a prosím o zpětnou vazbu, Oldík to hned opraví :-)
Začalo se už škrtat, protože se do celkového žebříčku počítá 10 nejlepších bodových zisků.
Zároveň je jasné, že se mezi 24 nejlepších - kvalifikujících se na národní šampionát do Račic - dostanou týmy, které se budou svou účastí počtu 10 startů co nejvíce blížit.

Celkový žebříček (zatím 199 bodujících týmů) vede loňský vítěz Ptáček Kojetín, ale již jen s mírným náskokem před Dragonteamem Předonín a Škodováky.
Zmíněné týmy dominují i v národních ligách - české (113 posádek) a moravské (95 posádek) , kde je doplňují na medailových pozicích Mondi Štětí s mírným odstupem Draků Mnetěš a Třeboňských kaprů (těm ještě chybí starty) , resp. Dračí Dech Hranice a Dračia Légia Trenčín, v závěsu za nimi Brněnští Draci a Spinning & Fitness Brno.

Firemnímu žebříčku v konkurenci 28 posádek vévodí s jasným náskokem letos velmi kvalitní Mondi Štětí před Manner Dragons a městem Štětí. Tam bude souboj o stupně ještě zajímavý vzhledem k plánované účasti týmu Lafarge Cement v dalších závodech!

Nová soutěž pro čistě ženské sestavy viděla již 18 posádek dračic a vedou ty, které bodují v ČPDL - tedy WILD of Prague Slavia.
Nejblíže z těch GP jsou k medailovým pozicím Tygřice nemocnice Hranice, kterým by účast na pohárovém závodě v ONV v kategorii ženy určitě pomohla a dohnala bodové manko i na posádky ČP!
Jestli se chystají ještě někam, můžou tuto premiérovou soutěž ženských týmů klidně hned jako první vyhrát!
Podobně je tomu u Grand Prix - závod Golden 4 v ONV se svým bonusovým bodovým přídělem může pořadím před závěrečným kláním v Račicích zamávat!
Propozice na dračí mistrovství Moravy budou již brzy - čekáme na návrat organizátorů z dovolené.
Zatím se můžeme těšit na kultovní dračí "Pálavu", kde nás čeká téměř 50 posádek! Propozice již visí na webu, přihlašovat se můžete on-line.

Přeji vám nádherné a pohodové letní období a těším se na další setkání s dračím pádlem v ruce.

Sportu zdar, dragonboatingu zvláště!
Klimbera

 

Ochrana os. údajů   |   Cookies   |   Kontakt   |   Aplikace