popel_2013.png

1. závody dračí sezóny 2013

18. 03. 2013

Poslední záchvěvy zimy teď o sobě sice dávají znatelně vědět, ale jaro se už blíží!
Za chvíli vezmeme do ruky opět pádla a v rytmu bubnů budeme ukrajovat první letošní kilometry na vodě.
Začněte domácí dračí sezónu hned zostra kultovním závodem "Ash of the Dragon" v rámci slavného memoriálu Dr. Karla Popela na loděnici KVS v Praze - Podolí!
Za necelý měsíc, přesně v sobotu 13.4.2013, zveme všechny aktivní dračice a draky a jejich fanoušky do nejstarší kanoistické loděnice v Čechách, abychom společně otevřeli letošní dračí sezónu.

Na programu je opět kanoistické dopoledne s ohlášeným vrcholem v podobě závodu deblkánoí tedy C2 a odpoledne dračí závod na dlouhou trať (legendární "kvasácký dvoukilák"), který se jede okolo pilíře Barrandovského Mostu - více v propozicích + VIDEO UPOUTÁVKA zde.
Závod je zároveň úvodním podnikem seriálu na dlouhé tratě Czech Dragon Boat Tour 2013.

Posádky čeká nejen typické aprílové počasí (takže si zabalte nejen trenky a tričko, ale raději i kulicha a péřovku), ale hlavně společné setkání vodáků a dragonů při slavnostním rituálu "Probouzení českého draka".
To vše s bohatým doprovodným programem v produkci Pražského Výběru, který pro tuto příležitost chystá speciální vystoupení!
Po skončení bohatého sportovního programu (kanoe, kajak, DB, SUP, nohejbal), který bude výrazně určovat počasí - hlavně teplota, skupenství a intenzita případných srážek, následuje neméně oblíbená společenská část bohatá na typické vodácké občerstvení (HOT&COLD) a "kultůra" (např. živé vystoupení mladé a progresivní formace Fast Fall Down doplněné o famózní výkony DJ Peťuse).

Zkrátka jestli se na letošní dračí sezónu těšíte také jako my, budeme rádi, když do svého kalendáře zakomponujete účast u nás v Podolí nejlépe jako závodící posádka, anebo jako individuální aktivní účastník.
Více najdete v propozicích, kde jsou informace o přihlášce, startovném apod. a průběžně pak i na fejsbůku ČADL.
Těšíme se na společné setkání
Propozice

P.S.
Každý závod je ten nejlepší trénink a MČR na dlouhé tratě, které je hned koncem dubna v Nymburce se blíží!!!


za pořádající Pražský Výběr
Klimbera

Sportu zdar, dragonboatingu zvláště!

 

Ochrana os. údajů   |   Cookies   |   Kontakt   |   Aplikace