steti_2012.jpg

Štětí OPEN 2012

11. 04. 2012

Tak je to tady!
Po úvodním vytrvaleckém začátku letošní dračí sezóny, kdy ti nejpilnější z vás mají za sebou již přes 30 závodních kilometrů (ano např. RK Dragons Jablonec :-) je tady první díl již 5. ročníku Dragon Boat Grand Prix 2012!
Čeká na vás 10 závodů v Čechách v rámci České národní ligy dračích lodí a 10 závodů na Moravě v rámci Moravské národní ligy dračích lodí.
Termíny, lokality a online přihlášky najdete na webu:
http://www.dragonboat.cz/terminove_listiny/

Zahajujeme v sobotu 21.4.2012 tradičně na severu v rámci oblíbeného Štětí OPEN!
Novinkou letošního ročníku je plnohodnotný závod na 200m, který jsme nanečisto pro zájemce ozkoušeli již loni a víme, že se to na Labi před loděnicí VK Štětí v pohodě dá!
Samozřejmě pak budeme pokračovat závodem na 1km s obrátkou, kde rozhoduje čas.
Obě disciplíny již budou bodovány do žebříčku.
Na startu nebudou chybět domácí - partner akce a známý dračí tým Město Štětí, dále Mondi Štětí a i ti z druhého břehu favorité Dragon team Předonín, Draci Mnetěš, ženská sestava N.A.S.T., od Mělníka pak Yellow Submarine, od Litoměřic Votroci a další (např. Cement Lafarge?)
Přihlášku zaslala také DL Ponorka Pardubice, uvidíme co Jablonec a vzhledem k tomu, že tou dobou budou na račickém soustředění W.I.L.D. of Prague, bude mít zastoupení snad i Slavia Praha a možná i HAKA Dragons?
Předpokládáme startovní klíč na 4 lodě, tzn. 16 posádek, úroveň závodů Klasik, tedy bez pevných bloků na startu.
Na základě vašich přihlášek připravujeme detailní program, zatím více v propozicích. (emailem kapitánům nebo ke stažení na webu)

Jistotou je další novinka letošního ročníku: LIVE koncert pod širým nebem! Jsme totiž optimisté a věříme v dobré počasí :-)
V 17:17 tedy po závodech rozezvučí svoje instrumenty přímo na "Ostrově" legendární BAŤA & KALÁBŮF NĚŽNÝ BEAT v rámci slavnostního vyhlášení výsledků a kulturního programu, který k závodům dračích lodí neodmyslitelně patří!

Takže, trénujte pilně - Čáp už svoji skupinu posádek nemilosrdně kaučuje :-)
My se na vás těšíme v sobotu 21.4.2012 od 10:10, kdy začíná porada kapitánů v klubovně VK Štětí.

Sportu zdar, dragonboatingu zvláště!

 

Ochrana os. údajů   |   Cookies   |   Kontakt   |   Aplikace