plakat-tdt19-new-fin-a4.jpg

TDT - Mistrovství ČR na dlouhé tratě 2019

10. 09. 2019

Ahoj dračice a draci!

blíží se nám konec sezóny závodů dračích lodí, avšak jeden z nejdelších a nejzajímavějších závodů je stále ještě před námi. Tragicky dlouhé tratě aneb Mistrovství České republiky na dlouhé tratě na nás čeká 28. září s 5 km tratí pro standard boat (20 pádlujících) a s 2,5 km tratí pro small boat (10 pádlujících). Pro firemní posádky a FUN kategorii je připravena kratší trať na 200 m na small boatech.

Tragicky dlouhé tratě jsou "open race" a my čekáme účast i zahraničních posádek. Přijďte poměřit síly v závodu s hromadným startem například s maďarskými týmy :-) a dokažte, že máte na to!

Ráno budou připraveny tragické dobroty a večer zapaříme na koncertu Pirates of the Pubs.

Více info na: https://www.tragedky.cz/tdt19/

Sledujte i náš facebook: https://www.facebook.com/DBtragedky/ a instagram: https://www.instagram.com/dbtragedky/

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dear dragon baot friends!

Season of dragon boat races is slowly heading to the end, but one of the longest and the most interesting races is still waiting. Tragically long distances - Prague Long Distance Challenge - Czech Long Distance Championship will welcome us 28th September with 5 km long distance for standard boat (20 paddlers) and 2,5 km long distance for small boat (10 paddlers). Shorter track 200 m is prepared for category - company and FUN on small boat.

Prague Long Distance Challenge is an open race and we are expecting foreign crews . Come to measure your strength with the bests Czech and for example Hungarian teams :-) and show us that you know how to win.

Some "Tragic" home made sweets  will wait for you in the morning and in the evening we will party with Pirates of the Pubs band.

More info and registration: https://www.tragedky.cz/tdt19/

Follow us on Facebook: https://www.facebook.com/DBtragedky/ and Instagram: https://www.instagram.com/dbtragedky/

 

Ochrana os. údajů   |   Cookies   |   Kontakt   |   Aplikace