Tabulka pořadí Český pohár PREMIER MIX 2021


Způsob bodování

Body započteny po závodu Praha Long (02. 10.2021)

Pořadí Jméno posádky Body
celkem
Odstup na
místo před
Odstup na
1. místo
Počet
startů
1. ONV-BOX 1158 0 0 8
 
Praha Long Račice 20 ONV ČP20 Praha
MIX - dlouhá trať MIX - 200m MIX - 500m MIX - 2000m MIX - 200m MIX - 500m MIX - 2000m MIX - dlouhá trať
150 118 150 150 140 150 150 150
2. Dragonclub Brno 1120 -38 -38 8
 
Praha Long Račice 20 ONV ČP20 Praha
MIX - dlouhá trať MIX - 200m MIX - 500m MIX - 2000m MIX - 200m MIX - 500m MIX - 2000m MIX - dlouhá trať
140 150 120 140 150 140 140 140
3. Krušnodraci 942 -178 -216 8
 
Praha Long Račice 20 ONV ČP20 Praha
MIX - dlouhá trať MIX - 200m MIX - 500m MIX - 2000m MIX - 200m MIX - 500m MIX - 2000m MIX - dlouhá trať
118 113 116 119 119 118 120 119
4. RK Dragons Jablonec 650 -292 -508 5
 
Praha Long Račice 20 Praha
MIX - dlouhá trať MIX - 200m MIX - 500m MIX - 2000m MIX - dlouhá trať
120 120 140 135 135
5. Mondi Štětí 613 -37 -545 5
 
Praha Long Račice 20 Praha
MIX - dlouhá trať MIX - 200m MIX - 500m MIX - 2000m MIX - dlouhá trať
135 119 119 120 120
6. Vajgarská saň 462 -151 -696 4
 
Praha Long Račice 20
MIX - dlouhá trať MIX - 200m MIX - 500m MIX - 2000m
117 117 114 114
7. KVS Draci Praha 461 -1 -697 4
 
Račice 20 Praha
MIX - 200m MIX - 500m MIX - 2000m MIX - dlouhá trať
115 112 116 118
8. Domašine dragons 389 -72 -769 3
 
ONV ČP20
MIX - 200m MIX - 500m MIX - 2000m
135 119 135
9. Průtrž Dračen 370 -19 -788 3
 
Račice 20
MIX - 200m MIX - 500m MIX - 2000m
135 117 118
10. Dračí legie Pardubice 362 -8 -796 3
 
Račice 20
MIX - 200m MIX - 500m MIX - 2000m
112 135 115
11. CB Dragons 343 -19 -815 3
 
Račice 20
MIX - 200m MIX - 500m MIX - 2000m
111 115 117
12. Marná Snaha Horní Cerekev 334 -9 -824 3
 
Račice 20
MIX - 200m MIX - 500m MIX - 2000m
110 111 113
13. Vajgarské kachny 300 -34 -858 2
 
Račice 20
MIX - 200m MIX - 2000m
150 150
14. Cerekvičtí draci 280 -20 -878 2
 
Račice 20
MIX - 200m MIX - 2000m
140 140
15. CB Dragons Hladová Dráčata 270 -10 -888 2
 
Račice 20
MIX - 200m MIX - 2000m
135 135
16. Sokol Předměřice 258 -12 -900 2
 
Račice 20
MIX - 200m MIX - 500m
140 118
17. BOX-ONV 234 -24 -924 2
 
Račice 20 ONV ČP20
MIX - 200m MIX - 200m
114 120
18. Dragon team Předonín 229 -5 -929 2
 
Račice 20
MIX - 200m MIX - 500m
116 113
19. Krušnodraci Kadaň + ONV-BOX 221 -8 -937 2
 
Račice 20
MIX - 200m MIX - 2000m
109 112
20. Moravian Force 135 -86 -1023 1
 
ONV ČP20
MIX - 500m
135
21. BO Růžová 120 -15 -1038 1
 
ONV ČP20
MIX - 500m
120
22. Koza Dragons 119 -1 -1039 1
 
Praha Long
MIX - dlouhá trať
119
23. KVS Oldies + Velký holky 117 -2 -1041 1
 
Praha
MIX - dlouhá trať
117
24. CB Dragons HLADOVÍ HROŠI 116 -1 -1042 1
 
Praha Long
MIX - dlouhá trať
116
Počet posádek: 24
Informace o cookies Tyto stránky používají soubory cookie. Více informací, jak soubory cookies používáme, naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.
Používáním těchto stránek, dáváte svůj souhlas s použitím souborů cookies. Pokud nesouhlasíte s používáním souborů cookies, můžete je zakázat ve svém internetovém prohlížeči. Více informací