Tabulka pořadí Grand Prix 2021


Způsob bodování

Body započteny po závodu Bezdrev (28. 08.2021)

Pořadí Jméno posádky Body
celkem
Odstup na
místo před
Odstup na
1. místo
Počet
startů
1. Combatante 690 0 0 15
 
Plumlov Pístovice Brno GP
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
15 15 60 - 60 - 70 70 70 70 24 23 75 75 70 70 - 20
2. Vajgarské sirény 590 -100 -100 6
 
Bezdrev Vajgar Třeboň
WOMEN - 200m WOMEN - 1000m WOMEN - 200m WOMEN - 1000m WOMEN - 200m WOMEN - 1000m
100 100 95 100 95 100
3. CB Dragons HLADOVÍ HROŠI 572 -18 -118 6
 
Bezdrev Vajgar Třeboň
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
100 100 100 93 89 90
4. Vajgarská saň 566 -6 -124 6
 
Bezdrev Vajgar Třeboň
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
93 95 95 100 90 93
5. CB Dragons HLADOVÉ HROŠICE 558 -8 -132 6
 
Bezdrev Vajgar Třeboň
WOMEN - 200m WOMEN - 1000m WOMEN - 200m WOMEN - 1000m WOMEN - 200m WOMEN - 1000m
95 95 90 90 93 95
6. CB Dragons MÁŠ HLAD? 555 -3 -135 6
 
Bezdrev Vajgar Třeboň
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
90 89 93 95 93 95
7. Marná Snaha Horní Cerekev 470 -85 -220 6
 
Vajgar ONV GP Třeboň
MIX - 200m MIX - 1000m S10-MIX - 200m MIX - 200m MIX - 200m MIX - 1000m
90 89 14 100 88 89
8. Vajgarská dráčata 414 -56 -276 5
 
Bezdrev Vajgar Třeboň
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
81 83 82 - 84 84
9. Klub třeboňských kaprů 388 -26 -302 4
 
Bezdrev Třeboň
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
95 93 100 100
10. Satani z Doubí 360 -28 -330 4
 
Vajgar Třeboň
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
89 90 95 86
11. Pilsner Dragons 353 -7 -337 4
 
Bezdrev Třeboň
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
88 90 87 88
12. Rychlý pípy 344 -9 -346 4
 
Vajgar Třeboň
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
87 87 85 85
13. Dračice z Pryglu 300 -44 -390 4
 
Plumlov Brno GP
S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m
75 75 75 75
14. Draci z Prýglu 285 -15 -405 8
 
Plumlov Pístovice Brno GP
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
21 21 - - 75 75 25 25 - - 22 21
15. CB Dragons Hladová Dráčata 248 -37 -442 3
 
Bezdrev Vajgar
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
82 82 84 -
16. Klacci 223 -25 -467 7
 
Plumlov Olomouc Pístovice Brno GP
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m MIX - 200m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
19 19 100 23 24 20 18
17. CB Dragons NAŽRANÉ DRAČICE 195 -28 -495 2
 
Vajgar
WOMEN - 200m WOMEN - 1000m
100 95
18. Draci v akci 194 -1 -496 4
 
Plumlov
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m
22 22 75 75
19. Dravé Saně 193 -1 -497 2
 
Třeboň
WOMEN - 200m WOMEN - 1000m
100 93
20. Bestiální holky 186 -7 -504 2
 
Bezdrev
WOMEN - 200m WOMEN - 1000m
93 93
21. Dravé bestie 186 0 -504 2
 
Vajgar
WOMEN - 200m WOMEN - 1000m
93 93
22. Serepes 184 -2 -506 4
 
Plumlov Brno GP
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
- - 70 70 - - 21 23
23. Draci z AEV 181 -3 -509 7
 
Plumlov Olomouc Pístovice Brno GP
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m MIX - 200m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
11 11 89 20 19 16 15
24. Mondi Štětí 180 -1 -510 5
 
Brno GP Třeboutice
S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m
- - 18 22 59 57
25. Olympijské naděje 178 -2 -512 2
 
Vajgar
WOMEN - 200m WOMEN - 1000m
89 89
26. Rožnovský wydle 177 -1 -513 2
 
Bezdrev
MIX - 200m MIX - 1000m
89 88
27. Hradecká (J)elita 176 -1 -514 2
 
Vajgar
MIX - 200m MIX - 1000m
88 88
28. Severský Drak 173 -3 -517 2
 
Třeboň
MIX - 200m MIX - 1000m
86 87
29. Paper Dragons 173 0 -517 2
 
Bezdrev
MIX - 200m MIX - 1000m
87 86
30. Gympláci 172 -1 -518 2
 
Vajgar
MIX - 200m MIX - 1000m
86 86
31. Mrschina Team Dasný 172 0 -518 2
 
Bezdrev
MIX - 200m MIX - 1000m
85 87
32. Strakonické buchty 169 -3 -521 2
 
Bezdrev
MIX - 200m MIX - 1000m
84 85
33. Vrahovická sací jednotka 169 0 -521 4
 
Plumlov
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m
17 18 67 67
34. Kanálové 167 -2 -523 2
 
Bezdrev
MIX - 200m MIX - 1000m
83 84
35. Tesco SW Offline Dragons 160 -7 -530 5
 
Plumlov Olomouc Pístovice
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m MIX - 200m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
12 13 93 21 21
36. Dračice z Prýglu 150 -10 -540 2
 
Pístovice
S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m
75 75
37. Dračice z Kadaně 150 0 -540 2
 
Třeboutice
S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m
75 75
38. Modří draci 149 -1 -541 5
 
Plumlov Olomouc Pístovice
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m MIX - 200m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
10 10 90 19 20
39. Bulldog - KOVO PB 142 -7 -548 2
 
Třeboutice
S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m
67 75
40. Sutor&Jack 142 0 -548 2
 
Třeboutice
S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m
75 67
41. Polabské dračice 140 -2 -550 2
 
Třeboutice
S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m
70 70
42. REBELKY 140 0 -550 2
 
Plumlov
S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m
70 70
43. Pohodáři Kadaň 140 0 -550 2
 
Třeboutice
S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m
70 70
44. Zaki DragonTeam 134 -6 -556 2
 
Pístovice
S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m
67 67
45. Turbo Veteránky Střela 134 0 -556 2
 
Plumlov
S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m
67 67
46. AVX 122 -12 -568 3
 
ONV GP
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m MIX - 200m
15 14 93
47. Lišky pouště 120 -2 -570 2
 
Třeboutice
S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m
60 60
48. Najády 119 -1 -571 2
 
Plumlov
S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m
59 60
49. Vodní draci 116 -3 -574 2
 
Třeboutice
S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m
58 58
50. Město Štětí 116 0 -574 2
 
Třeboutice
S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m
57 59
51. W&H Fighters 105 -11 -585 6
 
Plumlov Pístovice Brno GP
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
14 14 22 22 17 16
52. Dragonclub Brno 100 -5 -590 4
 
Plumlov Brno GP
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
25 25 25 25
53. Heparinky 100 0 -590 1
 
Olomouc
WOMEN - 200m
100
54. Kotvy Kvasice 98 -2 -592 4
 
Plumlov ONV GP
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
24 24 25 25
55. Tomiovi draci 96 -2 -594 2
 
Plumlov Olomouc
S10-MIX - 200m MIX - 200m
9 87
56. zaki dragon team 95 -1 -595 1
 
Olomouc
WOMEN - 200m
95
57. RELAX 21 95 0 -595 1
 
ONV GP
MIX - 200m
95
58. Auto - Moto Hlaváček 95 0 -595 1
 
Olomouc
MIX - 200m
95
59. Půlnoční lišky 88 -7 -602 1
 
Vajgar
WOMEN - 200m
88
60. Růžová prasátka 88 0 -602 4
 
Plumlov ONV GP
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
23 23 19 23
61. Dračí ponorka Technických služeb 88 0 -602 1
 
Olomouc
MIX - 200m
88
62. Zálužická boule 86 -2 -604 1
 
Bezdrev
MIX - 200m
86
63. Vajgarské kachny 85 -1 -605 1
 
Vajgar
MIX - 200m
85
64. Cerekvičtí draci 83 -2 -607 1
 
Vajgar
MIX - 200m
83
65. Štiky Hradec Králové 56 -27 -634 1
 
Třeboutice
S10-OPEN - 200m
56
66. Dráčia Légia Trenčín 47 -9 -643 2
 
Brno GP
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
23 24
67. Fitness 4U 46 -1 -644 2
 
ONV GP
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
22 24
68. ÁČKO 45 -1 -645 4
 
Plumlov Pístovice
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
6 8 15 16
69. Dragon Boat Ostrava 45 0 -645 2
 
ONV GP
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
23 22
70. Domašine dragons 44 -1 -646 2
 
ONV GP
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
24 20
71. Odpadlíci 44 0 -646 4
 
Plumlov ONV GP
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
7 9 13 15
72. KVS Draci Praha 50+ 41 -3 -649 2
 
ONV GP
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
20 21
73. Turbo - Veteráni 40 -1 -650 2
 
Plumlov
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
20 20
74. Zumba Draci 40 0 -650 2
 
ONV GP
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
21 19
75. Dračí Lokomotiva 38 -2 -652 2
 
Brno GP
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
19 19
76. Pístovice 36 -2 -654 2
 
Pístovice
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
18 18
77. Šternberská střela 35 -1 -655 2
 
Plumlov
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
18 17
78. Krušnodraci Junior 35 0 -655 2
 
ONV GP
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
17 18
79. Relax21 34 -1 -656 2
 
ONV GP
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
18 16
80. BOBR 34 0 -656 2
 
Pístovice
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
17 17
81. Pobřežní hlídka 33 -1 -657 2
 
ONV GP
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
16 17
82. Dračí letka 32 -1 -658 2
 
Plumlov
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
16 16
83. Raffáci 31 -1 -659 2
 
Pístovice
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
16 15
84. Lachman Dragons 25 -6 -665 2
 
Plumlov
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
13 12
85. Draci z Raye 23 -2 -667 2
 
ONV GP
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
10 13
86. Mondi Štětí 2 17 -6 -673 1
 
Brno GP
S10-MIX - 1000m
17
87. Drakouni z kopca 15 -2 -675 2
 
Plumlov
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
8 7
88. Draci SZÚ 14 -1 -676 1
 
Brno GP
S10-MIX - 1000m
14
89. Poletuchy 12 -2 -678 1
 
ONV GP
S10-MIX - 200m
12
90. Vrbenské lišky 11 -1 -679 2
 
Plumlov
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
5 6
91. Kovosteel 11 0 -679 1
 
ONV GP
S10-MIX - 200m
11
92. Modří sokoli a bílé holubice 4 -7 -686 1
 
Plumlov
S10-MIX - 200m
4
Počet posádek: 92
Informace o cookies Tyto stránky používají soubory cookie. Více informací, jak soubory cookies používáme, naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.
Používáním těchto stránek, dáváte svůj souhlas s použitím souborů cookies. Pokud nesouhlasíte s používáním souborů cookies, můžete je zakázat ve svém internetovém prohlížeči. Více informací