Tabulka pořadí Národní pohár - Jih 2020


Způsob bodování

Body započteny po závodu Cerekev (05. 09.2020)

Pořadí Jméno posádky Body
celkem
Odstup na
místo před
Odstup na
1. místo
Počet
startů
1. Paper Dragons
CB Dragons MÁŠ HLAD?
CB Dragons NAŽRANÉ DRAČICE
CB Dragons Hladová Dráčata
CB Dragons HLADOVÉ HROŠICE
CB Dragons HLADOVÍ HROŠI
CB Dragons Hladi & Hroši
3347 0 0 39
 
Č.Budějovice Lipno Vajgar Třeboň Cerekev
MIX - 200m MIX - 1000m WOMEN - 200m WOMEN - 1000m MIX - 200m MIX - 200m MIX - 1000m WOMEN - 200m WOMEN - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m WOMEN - 200m WOMEN - 1000m MIX - 200m MIX - dlouhá trať WOMEN - 200m WOMEN - dlouhá trať
85 85 - - - - - - - - - - - - - - -
100 93 - - 100 89 100 - - 100 100 - - - - - -
- - 95 93 78 - - 100 100 - - 90 93 - - 47 47
80 84 - - 72 80 86 - - 75 80 - - - - - -
- - 93 95 76 - - 93 - - - 100 89 - - - -
93 90 - - 93 100 95 - - 85 - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - 44 49 - -
2. Vajgarská saň
Vajgarské sirény
Vajgarská dráčata
Vajgarský potěr
1926 -1421 -1421 24
 
Cerekev Lipno Č.Budějovice Vajgar Třeboň
MIX - 200m MIX - dlouhá trať WOMEN - 200m WOMEN - dlouhá trať MIX - 200m MIX - 200m MIX - 1000m WOMEN - 200m WOMEN - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m WOMEN - 200m WOMEN - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m WOMEN - 200m WOMEN - 1000m
49 39 - - 90 88 95 - - 90 93 - - 89 90 - -
- - 48 48 77 - - 90 90 - - 90 95 - - 93 95
- - - - 71 - - - - 83 87 - - 76 81 - -
- - - - - - - - - 79 - - - - - - -
3. Marná snaha
Půlnoční lišky Horní Cerekev
Cerekvická dráčata
Cerekvičtí draci
941 -985 -2406 12
 
Cerekev Č.Budějovice Vajgar Třeboň
MIX - 200m MIX - dlouhá trať WOMEN - 200m MIX - 200m MIX - 1000m WOMEN - 200m MIX - 200m MIX - 1000m WOMEN - 200m MIX - 200m MIX - 1000m WOMEN - 200m
41 37 - 87 87 - 95 90 - 81 86 -
- - - - - - - - 89 - - -
- - - - - - 82 85 - - - -
- - - - - - 81 - - - - -
4. Satani z Doubí
BESTie z Doubí
602 -339 -2745 8
 
Cerekev Lipno Vajgar Třeboň
MIX - 200m MIX - dlouhá trať WOMEN - 200m MIX - 200m MIX - 200m MIX - 1000m WOMEN - 200m MIX - 200m MIX - 1000m WOMEN - 200m
32 40 - 87 93 89 - 86 87 -
- - - - - - - - - 88
5. Dravé Saně 570 -32 -2777 7
 
Cerekev Lipno Č.Budějovice Třeboň
MIX - 200m WOMEN - 200m WOMEN - dlouhá trať MIX - 200m MIX - 200m WOMEN - 200m WOMEN - 1000m MIX - 200m WOMEN - 200m WOMEN - 1000m
- 50 50 75 - 100 100 - 95 100
6. Klub třeboňských kaprů 473 -97 -2874 6
 
Cerekev Č.Budějovice Třeboň
MIX - 200m MIX - dlouhá trať MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
48 50 95 100 87 93
7. Gripeni 437 -36 -2910 5
 
Lipno Č.Budějovice Třeboň
MIX - 200m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
89 89 88 82 89
8. Pilsner Dragons 434 -3 -2913 6
 
Cerekev Č.Budějovice Třeboň
MIX - 200m MIX - dlouhá trať MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
39 48 86 89 88 84
9. Rychlý pípy 422 -12 -2925 5
 
Lipno Č.Budějovice Vajgar Třeboň
MIX - 200m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
83 90 82 87 - 80 -
10. Olympijské naděje 365 -57 -2982 5
 
Cerekev Vajgar Třeboň
WOMEN - 200m WOMEN - dlouhá trať WOMEN - 200m WOMEN - 1000m WOMEN - 200m WOMEN - 1000m
45 45 95 93 87 -
11. Rožnovský wydle 326 -39 -3021 5
 
Cerekev Lipno Č.Budějovice Třeboň
MIX - 200m MIX - dlouhá trať MIX - 200m MIX - 200m MIX - 200m
37 38 88 84 79
12. Město Štětí 257 -69 -3090 4
 
Cerekev Třeboň
MIX - 200m MIX - dlouhá trať MIX - 200m MIX - 1000m
45 45 84 83
13. Směska z Veslandy 190 -67 -3157 2
 
Třeboň
MIX - 200m MIX - 1000m
95 95
14. Velký holky KVS 179 -11 -3168 2
 
Třeboň
WOMEN - 200m WOMEN - 1000m
89 90
15. Krušnodraci Kadaň 178 -1 -3169 2
 
Třeboň
MIX - 200m MIX - 1000m
93 85
16. Hradecká (J)elita 177 -1 -3170 3
 
Cerekev Vajgar
MIX - 200m MIX - dlouhá trať MIX - 200m
50 42 85
17. Převážně neškodný DBT 176 -1 -3171 2
 
Vajgar
MIX - 200m MIX - 1000m
88 88
18. Slepá Střela 168 -8 -3179 2
 
Č.Budějovice
MIX - 200m MIX - 1000m
82 86
19. Severský Drak 165 -3 -3182 2
 
Třeboň
MIX - 200m MIX - 1000m
83 82
20. Elektrický rejnoci 162 -3 -3185 2
 
Č.Budějovice
MIX - 200m MIX - 1000m
79 83
21. Dragonboard.cz - ladies 98 -64 -3249 2
 
Cerekev
WOMEN - 200m WOMEN - dlouhá trať
49 49
22. INTOP TÝN 95 -3 -3252 1
 
Lipno
MIX - 200m
95
23. Dragon Boat Ostrava 93 -2 -3254 2
 
Cerekev
MIX - 200m MIX - dlouhá trať
46 47
24. Horalki 92 -1 -3255 2
 
Cerekev
WOMEN - 200m WOMEN - dlouhá trať
46 46
25. Dračí Lokomotiva 91 -1 -3256 2
 
Cerekev
MIX - 200m MIX - dlouhá trať
47 44
26. LOS LOCOS EVO XI 90 -1 -3257 1
 
Třeboň
MIX - 200m
90
27. Spermie a průtrž 89 -1 -3258 2
 
Cerekev
MIX - 200m MIX - dlouhá trať
43 46
28. Půlnoční lišky 88 -1 -3259 2
 
Cerekev
WOMEN - 200m WOMEN - dlouhá trať
44 44
29. Relax21 88 0 -3259 1
 
Třeboň
MIX - 1000m
88
30. SPS electronic 86 -2 -3261 1
 
Vajgar
MIX - 200m
86
31. ČEVAK 86 0 -3261 1
 
Lipno
MIX - 200m
86
32. Space cats 86 0 -3261 2
 
Cerekev
WOMEN - 200m WOMEN - dlouhá trať
43 43
33. HANACE seniors 85 -1 -3262 1
 
Lipno
MIX - 200m
85
34. TRIKOLÓRA 84 -1 -3263 1
 
Lipno
MIX - 200m
84
35. SUCHÝ DOVNITŘ-PIRÁTI VEN 84 0 -3263 1
 
Vajgar
MIX - 200m
84
36. Doudlebští Kelti 83 -1 -3264 1
 
Č.Budějovice
MIX - 200m
83
37. Sparkasse 83 0 -3264 2
 
Cerekev
MIX - 200m MIX - dlouhá trať
40 43
38. Dragon United 83 0 -3264 2
 
Cerekev
MIX - 200m MIX - dlouhá trať
42 41
39. Krastyho smečka 82 -1 -3265 1
 
Lipno
MIX - 200m
82
40. HANACE 81 -1 -3266 1
 
Lipno
MIX - 200m
81
41. Pomáháme pohybem 81 0 -3266 1
 
Č.Budějovice
MIX - 200m
81
42. DREAM TEAM 80 -1 -3267 1
 
Lipno
MIX - 200m
80
43. Dračí flákoty 79 -1 -3268 1
 
Lipno
MIX - 200m
79
44. SKLENĚNÝ KOHOUT 78 -1 -3269 1
 
Třeboň
MIX - 200m
78
45. S námi je žízeň krásná 77 -1 -3270 1
 
Třeboň
MIX - 200m
77
46. Černošické Fosílie 74 -3 -3273 1
 
Lipno
MIX - 200m
74
47. Buchty na Vodě 73 -1 -3274 1
 
Lipno
MIX - 200m
73
48. Nespoutaní draci 71 -2 -3276 2
 
Cerekev
MIX - 200m MIX - dlouhá trať
38 33
49. MODRÉ RYBIČKY 70 -1 -3277 1
 
Lipno
MIX - 200m
70
50. Kdo šel kolem 68 -2 -3279 2
 
Cerekev
MIX - 200m MIX - dlouhá trať
34 34
51. ZMŠ Dobronín 66 -2 -3281 2
 
Cerekev
MIX - 200m MIX - dlouhá trať
31 35
52. Predátoři 66 0 -3281 2
 
Cerekev
MIX - 200m MIX - dlouhá trať
36 30
53. Všem známý kopyta 66 0 -3281 2
 
Cerekev
MIX - 200m MIX - dlouhá trať
30 36
54. Radost 64 -2 -3283 2
 
Cerekev
MIX - 200m MIX - dlouhá trať
33 31
55. Slepá střela Doubravice 64 0 -3283 2
 
Cerekev
MIX - 200m MIX - dlouhá trať
35 29
56. Czech Energy Team 61 -3 -3286 2
 
Cerekev
MIX - 200m MIX - dlouhá trať
29 32
57. Krása z Krasoňova a Medličky 56 -5 -3291 2
 
Cerekev
MIX - 200m MIX - dlouhá trať
28 28
58. Ti z kančích hor 54 -2 -3293 2
 
Cerekev
MIX - 200m MIX - dlouhá trať
27 27
Počet posádek: 71
Informace o cookies Tyto stránky používají soubory cookie. Více informací, jak soubory cookies používáme, naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.
Používáním těchto stránek, dáváte svůj souhlas s použitím souborů cookies. Pokud nesouhlasíte s používáním souborů cookies, můžete je zakázat ve svém internetovém prohlížeči. Více informací