Tabulka pořadí Národní pohár - Sever 2020


Způsob bodování

Body započteny po závodu Račice 10 (09. 08.2020)

Pořadí Jméno posádky Body
celkem
Odstup na
místo před
Odstup na
1. místo
Počet
startů
1. Velký holky KVS
Velký holky KVS II.
KVS Palm Bitch
KVS Draci Praha II.
KVS Draci Praha
2082 0 0 28
 
Račice 10 Račice 20 Třeboutice
S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m OPEN - 200m OPEN - 500m OPEN - 2000m WOMEN - 200m WOMEN - 500m WOMEN - 2000m MIX - 200m MIX - 500m MIX - 2000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m
- - 56 54 - - - - - 119 117 117 - - - - - - -
- - 50 52 - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - 17 14 - - - - - - 112 110 110 54 55 - -
54 59 - - - - - - - - - - - - - - - - -
52 53 51 50 16 19 118 118 120 - - - 111 113 111 - - - -
2. Mondi Štětí
Město Štětí
Mondi Štětí ženy
Mondi Štětí Junior
Mondi Štětí 2
1570 -512 -512 22
 
Račice 10 Račice 20 Třeboutice
S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m OPEN - 200m OPEN - 500m MIX - 200m MIX - 500m MIX - 2000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m
59 55 - - 22 22 117 119 116 120 118 75 75 - -
- - - - - - - - - - - 52 54 - -
- - 60 67 - - - - - - - - - 75 75
47 - - - - - - - - - - 67 67 - -
- - - - - - - - - - - 58 50 - -
3. DB Tragédky Praha
Traburk
Dragonteam Nymburk
1501 -69 -581 13
 
Račice 10 Račice 20
S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m OPEN - 200m OPEN - 500m OPEN - 2000m WOMEN - 200m WOMEN - 500m WOMEN - 2000m MIX - 200m MIX - 500m MIX - 2000m
- - 57 57 - - - 120 135 140 - - -
- - - - - - - - - - 150 118 140
67 67 - - 150 150 150 - - - - - -
4. ONV-BOX
BOX-ONV
ONV-BOX Junior
1313 -188 -769 15
 
Račice 10 Račice 20
S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m OPEN - 200m OPEN - 500m OPEN - 2000m MIX - 200m MIX - 500m MIX - 2000m
56 75 75 59 24 24 140 135 140 135 135 150
60 56 - - - - - - - - - -
49 - - - - - - - - - - -
5. Severský Drak - Women
Severský Drak
1188 -125 -894 16
 
Třeboutice Račice 10 Račice 20
S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m WOMEN - 200m WOMEN - 500m WOMEN - 2000m MIX - 200m MIX - 500m MIX - 2000m
- - 70 70 - - - - - - - - - - - -
50 60 - - 53 51 54 55 11 16 118 120 118 115 111 116
6. Dragonclub Brno
Dragonclub Brno 40+
1146 -42 -936 14
 
Račice 10 Račice 20
S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m OPEN - 200m OPEN - 500m OPEN - 2000m MIX - 200m MIX - 500m MIX - 2000m
75 57 67 75 23 23 135 117 135 140 140 119
- - - - 20 20 - - - - - -
7. RK Dragons Jablonec 1059 -87 -1023 12
 
Račice 10 Račice 20
S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m WOMEN - 200m WOMEN - 500m WOMEN - 2000m MIX - 200m MIX - 500m MIX - 2000m
51 58 70 70 18 25 140 118 135 120 119 135
8. Sokol Předměřice
Sokol Předměřice Junior
708 -351 -1374 10
 
Račice 10 Račice 20
S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 500m MIX - 2000m
58 54 58 58 25 21 118 150 120
46 - - - - - - - -
9. CB Dragons NAŽRANÉ DRAČICE
CB Dragons Hladová Dráčata
CB Dragons Hladová Dráčata 2
CB Dragons MIX
CB Dragons
663 -45 -1419 10
 
Račice 10 Račice 20
S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m S10-MIX - 200m WOMEN - 200m WOMEN - 500m WOMEN - 2000m
- - 52 53 - 117 119 119
45 - - - - - - -
44 - - - - - - -
- - - - 12 - - -
50 52 - - - - - -
10. Průtrž Dračen 621 -42 -1461 8
 
Račice 10 Račice 20
S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m S10-MIX - 200m MIX - 200m MIX - 500m MIX - 2000m
70 60 59 60 21 117 117 117
11. CB Dragons & Vajgarská saň 583 -38 -1499 5
 
Račice 20
OPEN - 200m OPEN - 500m MIX - 200m MIX - 500m MIX - 2000m
120 120 113 115 115
12. Krušnodraci Kadaň 480 -103 -1602 7
 
Račice 10 Račice 20 Chomutov
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 500m MIX - 2000m MIX - 200m MIX - 1000m
15 18 119 116 114 49 49
13. ONV-Brno 440 -40 -1642 3
 
Račice 20
WOMEN - 200m WOMEN - 500m WOMEN - 2000m
150 140 150
14. Sokol Předměřice - Průtrž dračen 405 -35 -1677 3
 
Račice 20
WOMEN - 200m WOMEN - 500m WOMEN - 2000m
135 150 120
15. Sutor&Jack 368 -37 -1714 6
 
Račice 10 Račice 20
S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 2000m
57 50 19 15 114 113
16. Marná snaha 344 -24 -1738 4
 
Račice 10 Račice 20
S10-MIX - 200m MIX - 200m MIX - 500m MIX - 2000m
13 110 112 109
17. Dračí legie Pardubice 335 -9 -1747 3
 
Račice 20
MIX - 200m MIX - 500m MIX - 2000m
109 114 112
18. Sokol Předměřice - Dračí Legie Pardubice 259 -76 -1823 2
 
Račice 20
OPEN - 200m OPEN - 500m
119 140
19. Vodní draci
Vodní Draci 2
210 -49 -1872 4
 
Třeboutice
S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m
57 49
53 51
20. Pohodáři 140 -70 -1942 2
 
Třeboutice
S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m
70 70
21. Koza Dragons 138 -2 -1944 4
 
Račice 10 Třeboutice
S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m
- - 14 17 51 56
22. Oldies revival Kojetín 125 -13 -1957 2
 
Račice 10
S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m
55 70
23. Black Jack Ústí 119 -6 -1963 2
 
Třeboutice
S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m
60 59
24. DL Ponorka Pardubice 117 -2 -1965 2
 
Třeboutice
S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m
59 58
25. Pilsner Dragons 112 -5 -1970 2
 
Třeboutice
S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m
55 57
26. Vajgarský holky 109 -3 -1973 2
 
Račice 10
S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m
53 56
27. Buráci 109 0 -1973 2
 
Třeboutice
S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m
56 53
28. Dračice z Kadaně 106 -3 -1976 2
 
Račice 10
S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m
55 51
29. Gym Arena 101 -5 -1981 2
 
Třeboutice
S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m
49 52
30. BulldogGym Kovo 100 -1 -1982 2
 
Chomutov
MIX - 200m MIX - 1000m
50 50
31. Pražský klub dračích lodí 96 -4 -1986 2
 
Chomutov
MIX - 200m MIX - 1000m
48 48
32. Převážně neškodný DBT 94 -2 -1988 2
 
Chomutov
MIX - 200m MIX - 1000m
47 47
33. TŘINÁCTKA 92 -2 -1990 2
 
Chomutov
MIX - 200m MIX - 1000m
46 46
34. Dráčata z Kamenčáku 48 -44 -2034 1
 
Račice 10
S10-OPEN - 200m
48
35. Vajgarská saň 10 -38 -2072 1
 
Račice 10
S10-MIX - 200m
10
Počet posádek: 55
Informace o cookies Tyto stránky používají soubory cookie. Více informací, jak soubory cookies používáme, naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.
Používáním těchto stránek, dáváte svůj souhlas s použitím souborů cookies. Pokud nesouhlasíte s používáním souborů cookies, můžete je zakázat ve svém internetovém prohlížeči. Více informací