Tabulka pořadí Národní pohár - Střed 2019


Způsob bodování

Body započteny po závodu Sedlčany (22. 06.2019)

Pořadí Jméno posádky Body
celkem
Odstup na
místo před
Odstup na
1. místo
Počet
startů
1. KVS Palm Bitch
KVS Draci Praha II.
W.I.L.D. of Prague KVS
KVS
KVS Draci Praha
KVS Velký holky
KVS Dračice Praha
KVS Velký holky Oldies MIX
KVS Pražský Výběr
1493 0 0 19
 
Sedlčany Praha Dobřichovice Popel
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m OPEN - 200m MIX - 200m MIX - dlouhá trať S10-OPEN - dlouhá trať S10-WOMEN - dlouhá trať
93 90 113 - 49 117 51 -
- - - - - - 57 -
- - - - - - - 57
- - - - - - 56 -
- - 110 - - 114 52 -
85 85 - - 33 - - 52
- - - - - - - 50
- - - - - 109 - -
- - - 120 - - - -
2. ONV-BOX
BOX-ONV
1038 -455 -455 10
 
Praha Popel
MIX - 200m OPEN - 200m WOMEN - 200m MIX - dlouhá trať S10-OPEN - dlouhá trať S10-WOMEN - dlouhá trať
120 140 150 119 67 55
140 - - 120 60 67
3. CB Dragons MÁŠ HLAD?
CB Dragons NAŽRANÉ DRAČICE
702 -336 -791 8
 
Sedlčany Popel
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - dlouhá trať S10-OPEN - dlouhá trať S10-WOMEN - dlouhá trať
100 100 113 58 -
84 86 107 - 54
4. Dragon Team Nymburk
Traburk
Dragon Team Nymburk II.
DB Tragédky
612 -90 -881 6
 
Praha Popel
MIX - 200m OPEN - 200m MIX - dlouhá trať S10-OPEN - dlouhá trať S10-WOMEN - dlouhá trať
- 119 - 59 -
150 - 150 - -
- - - 75 -
- - - - 59
5. RK Dragons Jablonec
RK - Legie
516 -96 -977 5
 
Praha Popel
MIX - 200m OPEN - 200m MIX - dlouhá trať S10-OPEN - dlouhá trať S10-WOMEN - dlouhá trať
116 - 135 55 75
- 135 - - -
6. Průtrž Dračen
Spermie Šebáňovice
408 -108 -1085 5
 
Popel Sedlčany
MIX - dlouhá trať S10-OPEN - dlouhá trať S10-WOMEN - dlouhá trať MIX - 200m MIX - 1000m
118 54 60 - -
- - - 88 88
7. Dragonclub Brno 380 -28 -1113 4
 
Praha Popel
MIX - 200m MIX - dlouhá trať S10-OPEN - dlouhá trať S10-WOMEN - dlouhá trať
117 140 53 70
8. Mondi Štětí 359 -21 -1134 4
 
Praha Popel
MIX - 200m MIX - dlouhá trať S10-OPEN - dlouhá trať S10-WOMEN - dlouhá trať
115 116 70 58
9. Jizerský drak 330 -29 -1163 4
 
Praha Popel
MIX - 200m MIX - dlouhá trať S10-OPEN - dlouhá trať S10-WOMEN - dlouhá trať
112 115 50 53
10. Beast Boat 285 -45 -1208 2
 
Praha
MIX - 200m OPEN - 200m
135 150
11. Vajgarské saně 211 -74 -1282 3
 
Popel
MIX - dlouhá trať S10-OPEN - dlouhá trať S10-WOMEN - dlouhá trať
111 49 51
12. Pražský klub dračích lodí 199 -12 -1294 3
 
Dobřichovice Popel
MIX - 200m MIX - dlouhá trať S10-OPEN - dlouhá trať
44 108 47
13. STROS 185 -14 -1308 2
 
Sedlčany
MIX - 200m MIX - 1000m
90 95
14. Satani z Doubí 182 -3 -1311 2
 
Sedlčany
MIX - 200m MIX - 1000m
95 87
15. Kanoistika Sedlčany 179 -3 -1314 2
 
Sedlčany
MIX - 200m MIX - 1000m
86 93
16. Nepředvídatelní 178 -1 -1315 2
 
Sedlčany
MIX - 200m MIX - 1000m
89 89
17. Marná snaha 171 -7 -1322 2
 
Sedlčany
MIX - 200m MIX - 1000m
87 84
18. Žihadla 166 -5 -1327 2
 
Sedlčany
MIX - 200m MIX - 1000m
83 83
19. KŽ Dračeny 163 -3 -1330 2
 
Sedlčany
MIX - 200m MIX - 1000m
81 82
20. Jolly Roger 162 -1 -1331 2
 
Sedlčany
MIX - 200m MIX - 1000m
82 80
21. Fish n' Chicks 161 -1 -1332 2
 
Sedlčany
MIX - 200m MIX - 1000m
80 81
22. Edenred Dragons 155 -6 -1338 2
 
Popel
MIX - dlouhá trať S10-OPEN - dlouhá trať
110 45
23. DB Tragédky Praha 140 -15 -1353 1
 
Praha
WOMEN - 200m
140
24. Velký holky KVS 135 -5 -1358 1
 
Praha
WOMEN - 200m
135
25. KFRG Rostocker Seebären 119 -16 -1374 1
 
Praha
MIX - 200m
119
26. Sokol Předměřice 118 -1 -1375 1
 
Praha
MIX - 200m
118
27. Dračí legie Pardubice 114 -4 -1379 1
 
Praha
MIX - 200m
114
28. Koza Dragons 112 -2 -1381 1
 
Popel
MIX - dlouhá trať
112
29. Bavarian Kongs 111 -1 -1382 1
 
Praha
MIX - 200m
111
30. Hladoví Hroši 109 -2 -1384 1
 
Praha
MIX - 200m
109
31. Splashing Slaves 108 -1 -1385 1
 
Praha
MIX - 200m
108
32. Cvičící drak 104 -4 -1389 3
 
Nymburk
MIX - 200m MIX - 1000m S10-MIX - 1000m
36 45 23
33. Máme to na salámu 94 -10 -1399 2
 
Nymburk
MIX - 200m MIX - 1000m
46 48
34. Teta tým 91 -3 -1402 2
 
Nymburk
MIX - 200m MIX - 1000m
42 49
35. Dragonfly 84 -7 -1409 2
 
Sedlčany - školy Dobřichovice
MIX - 200m MIX - 200m
41 43
36. Namydlený blesk 75 -9 -1418 2
 
Nymburk
MIX - 1000m S10-MIX - 200m
50 25
37. Vestavstyl 70 -5 -1423 2
 
Nymburk
MIX - 200m S10-MIX - 1000m
45 25
38. Rizlly Dragons 67 -3 -1426 2
 
Nymburk
MIX - 1000m S10-MIX - 200m
46 21
39. Fretky 67 0 -1426 2
 
Nymburk
MIX - 1000m S10-MIX - 200m
47 20
40. Baker's team 61 -6 -1432 2
 
Nymburk
MIX - 200m S10-MIX - 1000m
37 24
41. DB Tragédky II. 56 -5 -1437 1
 
Popel
S10-WOMEN - dlouhá trať
56
42. Sírovy rámečky 50 -6 -1443 1
 
Sedlčany - školy
MIX - 200m
50
43. RC Praha Staré město 50 0 -1443 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
50
44. Dým Tým 50 0 -1443 1
 
Nymburk
MIX - 200m
50
45. Tonyho poslední torpédo 50 0 -1443 1
 
Dobřichovice
MIX - 200m
50
46. Řízková Crew 49 -1 -1444 1
 
Sedlčany - školy
MIX - 200m
49
47. Goldfighters 49 0 -1444 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
49
48. Couvající drak 49 0 -1444 1
 
Nymburk
MIX - 200m
49
49. Sportovní gymnastika Poděbrady 48 -1 -1445 1
 
Nymburk
MIX - 200m
48
50. NGC Masters 48 0 -1445 1
 
Dobřichovice
MIX - 200m
48
51. ZOO 48 0 -1445 1
 
Sedlčany - školy
MIX - 200m
48
52. ECOLAB 48 0 -1445 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
48
53. Edenred Dragons II. 48 0 -1445 1
 
Popel
S10-OPEN - dlouhá trať
48
54. ŠKODA AUTO team 47 -1 -1446 1
 
Nymburk
MIX - 200m
47
55. Tornádo Futsal Dobřichovice 47 0 -1446 1
 
Dobřichovice
MIX - 200m
47
56. AVAST 47 0 -1446 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
47
57. Ledovec 47 0 -1446 1
 
Sedlčany - školy
MIX - 200m
47
58. Feroňáci 46 -1 -1447 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
46
59. Sokoli z Letů 46 0 -1447 1
 
Dobřichovice
MIX - 200m
46
60. Dračí Lokomotiva Pardubice 46 0 -1447 1
 
Popel
S10-OPEN - dlouhá trať
46
61. Vařila Evička Kašičku 46 0 -1447 1
 
Sedlčany - školy
MIX - 200m
46
62. Převážně neškodný DBT 45 -1 -1448 1
 
Dobřichovice
MIX - 200m
45
63. JTI 45 0 -1448 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
45
64. McŠpek 45 0 -1448 1
 
Sedlčany - školy
MIX - 200m
45
65. Hello Dragons 44 -1 -1449 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
44
66. Draci Chlum 44 0 -1449 1
 
Sedlčany - školy
MIX - 200m
44
67. Meli - Meli Mrliňáci 44 0 -1449 1
 
Nymburk
MIX - 200m
44
68. Marná snaha (š) 43 -1 -1450 1
 
Sedlčany - školy
MIX - 200m
43
69. Krutý z rána 43 0 -1450 2
 
Nymburk
MIX - 200m S10-MIX - 1000m
21 22
70. Černá perla 43 0 -1450 1
 
Nymburk
MIX - 200m
43
71. BCG 43 0 -1450 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
43
72. Piráti 42 -1 -1451 1
 
Sedlčany - školy
MIX - 200m
42
73. Penziste 42 0 -1451 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
42
74. Rychlá rota DoDo 42 0 -1451 1
 
Dobřichovice
MIX - 200m
42
75. Policie NBK 41 -1 -1452 1
 
Nymburk
MIX - 200m
41
76. Hokej Solopisky 41 0 -1452 1
 
Dobřichovice
MIX - 200m
41
77. Městská část Praha 4 41 0 -1452 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
41
78. Dragon Fly 41 0 -1452 1
 
Sedlčany - školy
MIX - 200m
41
79. Mloci 40 -1 -1453 1
 
Sedlčany - školy
MIX - 200m
40
80. Sanacampers 40 0 -1453 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
40
81. Hujerovi 40 0 -1453 1
 
Dobřichovice
MIX - 200m
40
82. Rozkřik 40 0 -1453 1
 
Nymburk
MIX - 200m
40
83. Baxtership 39 -1 -1454 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
39
84. Modřanské homole 39 0 -1454 1
 
Sedlčany - školy
MIX - 200m
39
85. Easy dance - Stará garda 39 0 -1454 1
 
Nymburk
MIX - 200m
39
86. Banda Marná snaha 39 0 -1454 1
 
Dobřichovice
MIX - 200m
39
87. BNP Paribas 38 -1 -1455 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
38
88. Klub týraných mužů 38 0 -1455 1
 
Dobřichovice
MIX - 200m
38
89. Sakana 38 0 -1455 1
 
Nymburk
MIX - 200m
38
90. ToMášMarný 38 0 -1455 1
 
Sedlčany - školy
MIX - 200m
38
91. HP 37 -1 -1456 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
37
92. Fresh Kruháč 37 0 -1456 1
 
Dobřichovice
MIX - 200m
37
93. Turbodrak 37 0 -1456 1
 
Sedlčany - školy
MIX - 200m
37
94. Mazela-Raďulovi draci 36 -1 -1457 1
 
Dobřichovice
MIX - 200m
36
95. IBM Lions 36 0 -1457 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
36
96. Drakoblesk 36 0 -1457 1
 
Sedlčany - školy
MIX - 200m
36
97. Žabáci 35 -1 -1458 1
 
Sedlčany - školy
MIX - 200m
35
98. Městská část Praha 5 35 0 -1458 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
35
99. Dycky Berounka 35 0 -1458 1
 
Dobřichovice
MIX - 200m
35
100. Grupol 35 0 -1458 1
 
Nymburk
MIX - 200m
35
101. Dráčata Chlum 34 -1 -1459 1
 
Sedlčany - školy
MIX - 200m
34
102. Labox 34 0 -1459 1
 
Nymburk
MIX - 200m
34
103. Parta hic 34 0 -1459 1
 
Dobřichovice
MIX - 200m
34
104. PVS 34 0 -1459 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
34
105. IBM Bears 33 -1 -1460 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
33
106. Louda Dragon Team 33 0 -1460 1
 
Nymburk
MIX - 200m
33
107. Galibáni 32 -1 -1461 1
 
Nymburk
MIX - 200m
32
108. Splešťule blátivý 32 0 -1461 1
 
Dobřichovice
MIX - 200m
32
109. Rotary Alumni 32 0 -1461 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
32
110. RAFani 31 -1 -1462 1
 
Nymburk
MIX - 200m
31
111. AeroNN 31 0 -1462 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
31
112. Černošické fosilie 31 0 -1462 1
 
Dobřichovice
MIX - 200m
31
113. Holky ze Západu 30 -1 -1463 1
 
Dobřichovice
MIX - 200m
30
114. NNdrAEGONs 30 0 -1463 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
30
115. 30:2 30 0 -1463 1
 
Nymburk
MIX - 200m
30
116. Hořlavý rybičky 29 -1 -1464 1
 
Nymburk
MIX - 200m
29
117. Dračice 29 0 -1464 1
 
Dobřichovice
MIX - 200m
29
118. Invalidní draci 29 0 -1464 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
29
119. Magna Nymburk 28 -1 -1465 1
 
Nymburk
MIX - 200m
28
120. Yellow Queens 28 0 -1465 1
 
Dobřichovice
MIX - 200m
28
121. JETBRAINS 28 0 -1465 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
28
122. Sestry v akci 27 -1 -1466 1
 
Dobřichovice
MIX - 200m
27
123. Rubber Duck 27 0 -1466 1
 
Nymburk
MIX - 200m
27
124. Život 90 27 0 -1466 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
27
125. Žebráci 26 -1 -1467 1
 
Dobřichovice
MIX - 200m
26
126. Městská galéra 26 0 -1467 1
 
Nymburk
MIX - 200m
26
127. Rotary Dragons 26 0 -1467 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
26
128. Draci VZP 25 -1 -1468 1
 
Nymburk
MIX - 200m
25
129. Hujírci 25 0 -1468 1
 
Dobřichovice
MIX - 200m
25
130. InterConti Vikings 25 0 -1468 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
25
131. Soptíci 24 -1 -1469 1
 
Nymburk
S10-MIX - 200m
24
132. Rekogators 24 0 -1469 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
24
133. Dancers 24 0 -1469 1
 
Nymburk
MIX - 200m
24
134. Škola Řevnice 24 0 -1469 1
 
Dobřichovice
MIX - 200m
24
135. Letovští sokolíci 23 -1 -1470 1
 
Dobřichovice
MIX - 200m
23
136. Nadační pádleři 23 0 -1470 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
23
137. Thórův sbor 23 0 -1470 1
 
Nymburk
MIX - 200m
23
138. Nymburskej Lokodrak 23 0 -1470 1
 
Nymburk
S10-MIX - 200m
23
139. Voerman 22 -1 -1471 1
 
Nymburk
MIX - 200m
22
140. BaL tým 22 0 -1471 1
 
Nymburk
S10-MIX - 200m
22
141. Exchange students 22 0 -1471 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
22
142. Tchoří dech 22 0 -1471 1
 
Dobřichovice
MIX - 200m
22
143. Splešťulata 21 -1 -1472 1
 
Dobřichovice
MIX - 200m
21
144. Dýmovnice 20 -1 -1473 1
 
Nymburk
MIX - 200m
20
145. Kokosy na vodě 20 0 -1473 1
 
Dobřichovice
MIX - 200m
20
146. Bambíno crew 19 -1 -1474 1
 
Nymburk
MIX - 200m
19
147. Trelleborg 19 0 -1474 1
 
Nymburk
S10-MIX - 200m
19
148. Škoda Auto team - dámy 18 -1 -1475 1
 
Nymburk
S10-MIX - 200m
18
149. Fresenky 18 0 -1475 1
 
Nymburk
MIX - 200m
18
150. Krásná bubenice 17 -1 -1476 1
 
Nymburk
S10-MIX - 200m
17
Informace o cookies Tyto stránky používají soubory cookie. Více informací, jak soubory cookies používáme, naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.
Používáním těchto stránek, dáváte svůj souhlas s použitím souborů cookies. Pokud nesouhlasíte s používáním souborů cookies, můžete je zakázat ve svém internetovém prohlížeči. Více informací