Tabulka pořadí Národní pohár - Východ 2021


Způsob bodování

Body započteny po závodu ONV ČP10 (10. 07.2021)

Pořadí Jméno posádky Body
celkem
Odstup na
místo před
Odstup na
1. místo
Počet
startů
1. ONV-BOX
BOX-ONV
1775 0 0 19
 
ONV ČP10 ONV ČP20
S10-WOMEN - 500m S10-OPEN - 500m S10-WOMEN - 200m S10-OPEN - 200m S10-WOMEN - 1000m S10-OPEN - 1000m MIX - 200m MIX - 500m MIX - 2000m WOMEN - 200m WOMEN - 2000m OPEN - 500m
70 75 70 70 70 70 140 150 150 150 150 140
57 58 58 59 59 59 120 - - - - -
2. Dragonclub Brno 857 -918 -918 9
 
ONV ČP10 ONV ČP20
S10-WOMEN - 500m S10-OPEN - 500m S10-WOMEN - 200m S10-OPEN - 200m S10-WOMEN - 1000m S10-OPEN - 1000m MIX - 200m MIX - 500m MIX - 2000m
75 67 75 75 75 60 150 140 140
3. Moravian Force
Moravian Force 1
Moravian Force A
624 -233 -1151 7
 
ONV ČP10 ONV ČP20
S10-WOMEN - 500m S10-OPEN - 500m S10-WOMEN - 200m S10-OPEN - 1000m MIX - 500m OPEN - 500m
67 - 67 75 135 150
- 70 - - - -
- 60 - - - -
4. Krušnodraci Kadaň 623 -1 -1152 9
 
ONV GP ONV ČP10 ONV ČP20
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m MIX - 200m S10-WOMEN - 500m S10-OPEN - 500m S10-WOMEN - 200m S10-OPEN - 200m MIX - 200m MIX - 500m MIX - 2000m
17 18 - 59 57 57 58 119 118 120
5. Dračiče z Kadaně 465 -158 -1310 5
 
ONV ČP10 ONV ČP20
S10-WOMEN - 500m S10-OPEN - 200m S10-WOMEN - 1000m WOMEN - 200m WOMEN - 2000m
58 60 67 140 140
6. Domašine dragons 433 -32 -1342 5
 
ONV GP ONV ČP20
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 200m MIX - 500m MIX - 2000m
24 20 - 135 119 135
7. KVS Draci Praha
KVS Draci Praha 50+
264 -169 -1511 6
 
ONV ČP10 ONV GP
S10-WOMEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
54 56 - -
56 57 20 21
8. DB Tragédky Praha 187 -77 -1588 3
 
ONV ČP10
S10-WOMEN - 500m S10-OPEN - 200m S10-WOMEN - 1000m
60 67 60
9. Dragonteam Nymburk 186 -1 -1589 3
 
ONV ČP10
S10-OPEN - 500m S10-WOMEN - 200m S10-OPEN - 1000m
59 60 67
10. AVX 122 -64 -1653 3
 
ONV GP
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m MIX - 200m
15 14 93
11. BO Růžová 120 -2 -1655 1
 
ONV ČP20
MIX - 500m
120
12. Zdravá Výživa 117 -3 -1658 2
 
ONV ČP10
S10-WOMEN - 200m S10-OPEN - 1000m
59 58
13. Marná Snaha Horní Cerekev 114 -3 -1661 2
 
ONV GP
S10-MIX - 200m MIX - 200m
14 100
14. RELAX 21 95 -19 -1680 1
 
ONV GP
MIX - 200m
95
15. Pobřežní hlídka 86 -9 -1689 3
 
ONV GP ONV ČP10
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m S10-WOMEN - 200m
16 17 53
16. Výběr ONV 55 -31 -1720 1
 
ONV ČP10
S10-WOMEN - 200m
55
17. Kotvy Kvasice 50 -5 -1725 2
 
ONV GP
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
25 25
18. Fitness 4U 46 -4 -1729 2
 
ONV GP
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
22 24
19. Dragon Boat Ostrava 45 -1 -1730 2
 
ONV GP
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
23 22
20. Růžová prasátka 42 -3 -1733 2
 
ONV GP
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
19 23
21. Zumba Draci 40 -2 -1735 2
 
ONV GP
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
21 19
22. Relax21 34 -6 -1741 2
 
ONV GP
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
18 16
23. Odpadlíci 28 -6 -1747 2
 
ONV GP
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
13 15
24. Draci z Raye 23 -5 -1752 2
 
ONV GP
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
10 13
25. Poletuchy 12 -11 -1763 1
 
ONV GP
S10-MIX - 200m
12
26. Kovosteel 11 -1 -1764 1
 
ONV GP
S10-MIX - 200m
11
Počet posádek: 30
Informace o cookies Tyto stránky používají soubory cookie. Více informací, jak soubory cookies používáme, naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.
Používáním těchto stránek, dáváte svůj souhlas s použitím souborů cookies. Pokud nesouhlasíte s používáním souborů cookies, můžete je zakázat ve svém internetovém prohlížeči. Více informací