Tabulka pořadí Národní pohár - Východ 2019


Způsob bodování

Body započteny po závodu ONV (10. 08.2019)

Pořadí Jméno posádky Body
celkem
Odstup na
místo před
Odstup na
1. místo
Počet
startů
1. ONV-BOX
BOX-ONV
1348 0 0 14
 
ONV
MIX - 200m MIX - 500m OPEN - 200m OPEN - 500m WOMEN - 200m WOMEN - 500m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m
- - 135 135 140 140 60 70 55 54
140 140 - - - - 67 67 75 70
2. Mondi Štětí
Mondi Štětí B
1171 -177 -177 14
 
ONV Brno ČP
MIX - 200m MIX - 500m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m MIX - 200m MIX - 2000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 2000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 2000m
119 117 57 57 58 59 150 140 70 70 70 70
- - - - - - - - - - 67 67
3. Dragonclub Brno 1080 -91 -268 12
 
ONV Brno ČP
MIX - 200m MIX - 500m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m MIX - 200m MIX - 2000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 2000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 2000m
135 120 58 58 59 60 140 150 75 75 75 75
4. Dragon Force Přerov 799 -281 -549 8
 
ONV
MIX - 200m MIX - 500m OPEN - 200m OPEN - 500m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m
120 135 140 140 70 60 67 67
5. RK Dragons Jablonec
RK Force
786 -13 -562 8
 
ONV
MIX - 200m MIX - 500m WOMEN - 200m WOMEN - 500m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m
116 116 - - 54 55 70 75
- - 150 150 - - - -
6. Dragon Team Nymburk
Traburk
750 -36 -598 6
 
ONV
MIX - 200m MIX - 500m OPEN - 200m OPEN - 500m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m
- - 150 150 75 75
150 150 - - - -
7. Sokol Předměřice 706 -44 -642 8
 
ONV
MIX - 200m MIX - 500m OPEN - 200m OPEN - 500m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m
118 119 120 120 59 56 56 58
8. DB Tragédky Praha 686 -20 -662 6
 
ONV Brno ČP
WOMEN - 200m WOMEN - 500m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m WOMEN - 200m WOMEN - 2000m S10-WOMEN - 200m
135 135 60 56 150 150 -
9. Jizerský drak 507 -179 -841 6
 
ONV Brno ČP
MIX - 200m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m MIX - 200m MIX - 2000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 2000m
- 50 53 135 135 67 67
10. Průtrž Dračen 461 -46 -887 6
 
ONV
MIX - 200m MIX - 500m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m
117 115 56 59 57 57
11. Draci z Prýglu 445 -16 -903 6
 
Brno Brno GP Olomouc Kroměříž
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 200m MIX - 200m MIX - 1000m
25 25 100 100 100 95
12. Dračí legie Pardubice 337 -108 -1011 4
 
ONV
MIX - 200m MIX - 500m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m
115 118 52 52
13. Klacci 309 -28 -1039 5
 
Brno Olomouc Kroměříž
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 200m MIX - 1000m
19 17 93 90 90
14. W&H Fighters 296 -13 -1052 5
 
Brno Olomouc Kroměříž
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 200m MIX - 1000m
17 24 85 85 85
15. Dračice z Prýglu 286 -10 -1062 5
 
Brno Olomouc Kroměříž
S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m MIX - 200m MIX - 200m MIX - 1000m
25 25 76 80 80
16. zaki dragon team 276 -10 -1072 5
 
Brno Olomouc Kroměříž
S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m MIX - 200m MIX - 200m MIX - 1000m
24 24 74 77 77
17. Šternberská střela 266 -10 -1082 3
 
Olomouc Kroměříž
MIX - 200m MIX - 200m MIX - 1000m
89 89 88
18. Edenred Dragons 254 -12 -1094 6
 
ONV Brno ČP Brno
S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 2000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
49 50 60 60 16 19
19. Mubea 251 -3 -1097 3
 
Olomouc Kroměříž
MIX - 200m MIX - 200m MIX - 1000m
84 83 84
20. Hestego 246 -5 -1102 3
 
Olomouc Kroměříž
MIX - 200m MIX - 200m MIX - 1000m
80 84 82
21. RELAX 21 242 -4 -1106 6
 
ONV NP ONV
MIX - 200m MIX - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m MIX - 200m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m
47 47 22 19 - 54 53
22. Marná snaha 212 -30 -1136 6
 
ONV NP Krucemburk
MIX - 200m MIX - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
48 48 18 15 38 45
23. Kotvy Kvasice 193 -19 -1155 2
 
Kroměříž
MIX - 200m MIX - 1000m
93 100
24. Pobřežní hlídka 193 0 -1155 5
 
ONV NP ONV
MIX - 200m MIX - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m MIX - 200m S10-OPEN - 200m
49 49 21 21 - 53
25. Brněnští draci 188 -5 -1160 2
 
Kroměříž
MIX - 200m MIX - 1000m
95 93
26. Maníci 176 -12 -1172 2
 
Kroměříž
MIX - 200m MIX - 1000m
87 89
27. DB ostrava 175 -1 -1173 2
 
Kroměříž
MIX - 200m MIX - 1000m
88 87
28. Hraďáci 172 -3 -1176 2
 
Kroměříž
MIX - 200m MIX - 1000m
86 86
29. Autoshop Paulus 164 -8 -1184 2
 
Kroměříž
MIX - 200m MIX - 1000m
81 83
30. Démoni Kroměříž 163 -1 -1185 2
 
Kroměříž
MIX - 200m MIX - 1000m
82 81
31. Heparinky 158 -5 -1190 2
 
Kroměříž
MIX - 200m MIX - 1000m
79 79
32. Smile Clinic 157 -1 -1191 4
 
ONV NP ONV
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m
25 23 55 54
33. DB Ostravačky 156 -1 -1192 2
 
Kroměříž
MIX - 200m MIX - 1000m
78 78
34. Zumba Draci a Dračice 147 -9 -1201 4
 
ONV NP
MIX - 200m MIX - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
50 50 23 24
35. Neptun klub Piešťany 144 -3 -1204 4
 
ONV NP ONV
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m
20 22 51 51
36. Starez team
Starez team II.
Starez team I.
129 -15 -1219 4
 
Brno Brno GP
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m MIX - 200m
- 12 95
12 - -
10 - -
37. Turbodraci Siemens 128 -1 -1220 3
 
Brno Olomouc
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m MIX - 200m
22 20 86
38. Ostré Jehly 116 -12 -1232 4
 
ONV NP
MIX - 200m MIX - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
45 46 12 13
39. Nautilus 108 -8 -1240 2
 
ONV
S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m
53 55
40. Fitko Team 100 -8 -1248 2
 
Krucemburk
MIX - 200m MIX - 1000m
50 50
41. Haná Dragons 95 -5 -1253 1
 
Olomouc
MIX - 200m
95
42. DL Ponorka Pardubice 93 -2 -1255 2
 
Krucemburk
MIX - 200m MIX - 1000m
45 48
43. Benátský gang 90 -3 -1258 2
 
Krucemburk
MIX - 200m MIX - 1000m
46 44
44. Slovácké syrečky 90 0 -1258 1
 
Olomouc
MIX - 200m
90
45. Draci v akci 90 0 -1258 2
 
Krucemburk
MIX - 200m MIX - 1000m
41 49
46. Ranečáci 90 0 -1258 2
 
Krucemburk
MIX - 200m MIX - 1000m
47 43
47. Plovoucí kohouti 89 -1 -1259 2
 
Krucemburk
MIX - 200m MIX - 1000m
43 46
48. Empíci dragons 88 -1 -1260 1
 
Olomouc
MIX - 200m
88
49. Kanclík Banda 87 -1 -1261 1
 
Olomouc
MIX - 200m
87
50. Auto Hlaváček 83 -4 -1265 1
 
Olomouc
MIX - 200m
83
51. Perun Hluboká 83 0 -1265 2
 
Krucemburk
MIX - 200m MIX - 1000m
36 47
52. Gemo II. 82 -1 -1266 1
 
Olomouc
MIX - 200m
82
53. Gemo I. 81 -1 -1267 1
 
Olomouc
MIX - 200m
81
54. Linaplast 79 -2 -1269 1
 
Olomouc
MIX - 200m
79
55. Draci olomoucké radnice 78 -1 -1270 1
 
Olomouc
MIX - 200m
78
56. Dračí ponorka Technických služeb 77 -1 -1271 1
 
Olomouc
MIX - 200m
77
57. Ponorka z Pumberka 76 -1 -1272 2
 
Krucemburk
MIX - 200m MIX - 1000m
34 42
58. Míchané syrečky 75 -1 -1273 1
 
Olomouc
MIX - 200m
75
59. JEN-TAK-TAK 64 -11 -1284 2
 
Krucemburk
MIX - 200m MIX - 1000m
25 39
60. Acamáci I.
Acamáci III.
Acamáci II.
62 -2 -1286 6
 
Brno
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
13 14
11 11
7 6
61. Horalki 61 -1 -1287 2
 
Krucemburk
MIX - 200m MIX - 1000m
21 40
62. Partička z vokolí 60 -1 -1288 2
 
Krucemburk
MIX - 200m MIX - 1000m
22 38
63. Zumba Dračice 52 -8 -1296 1
 
ONV
S10-WOMEN - 200m
52
64. Dragon Force Přerov Junior 49 -3 -1299 2
 
ONV NP
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
24 25
65. Dafe - plast 49 0 -1299 1
 
Krucemburk
MIX - 200m
49
66. Talpy 48 -1 -1300 1
 
Krucemburk
MIX - 200m
48
67. Buď lepší 47 -1 -1301 2
 
Brno
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
24 23
68. SteelColor 46 -1 -1302 1
 
ONV NP
MIX - 200m
46
69. Brněnské kočičky 45 -1 -1303 2
 
Brno
S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m
22 23
70. jACO draci 44 -1 -1304 1
 
Krucemburk
MIX - 200m
44
71. Veteráni Brno 44 0 -1304 2
 
Brno
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
23 21
72. Kabrňáci 43 -1 -1305 2
 
Brno
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
21 22
73. Podpeperská elita 42 -1 -1306 1
 
Krucemburk
MIX - 200m
42
74. Mariborský Dutý sudy 41 -1 -1307 1
 
Krucemburk
MIX - 1000m
41
75. Vinárna live 40 -1 -1308 1
 
Krucemburk
MIX - 200m
40
76. Draci z Chlumětína 39 -1 -1309 1
 
Krucemburk
MIX - 200m
39
77. Koza Dragons 38 -1 -1310 2
 
Brno
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
20 18
78. Dutý sudy 37 -1 -1311 1
 
Krucemburk
MIX - 200m
37
79. Fitness 4U 37 0 -1311 2
 
ONV NP
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
19 18
80. Jedovaté Rumělky a Čučoriedky 37 0 -1311 1
 
Krucemburk
MIX - 1000m
37
81. Hanon Draci 35 -2 -1313 2
 
ONV NP
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
15 20
82. Choboty Navostro 35 0 -1313 1
 
Krucemburk
MIX - 200m
35
83. Mariborská (J) elita 33 -2 -1315 1
 
Krucemburk
MIX - 200m
33
84. KOVO Koukola 32 -1 -1316 1
 
Krucemburk
MIX - 200m
32
85. Dragon's Heart Beat 31 -1 -1317 2
 
ONV NP
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
17 14
86. KVAKundy TEAM 31 0 -1317 1
 
Krucemburk
MIX - 200m
31
87. Lizard Team 31 0 -1317 2
 
Brno
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
15 16
88. Colorlak 30 -1 -1318 2
 
ONV NP
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
14 16
89. Vodácký klub Kvasice 30 0 -1318 2
 
ONV NP
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
13 17
90. Čech & Mor 30 0 -1318 1
 
Krucemburk
MIX - 200m
30
91. Hestego Áčko 29 -1 -1319 2
 
Brno
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
14 15
92. Resselovy Šrouby 29 0 -1319 1
 
Krucemburk
MIX - 200m
29
93. HaRi draci 28 -1 -1320 1
 
Krucemburk
MIX - 200m
28
94. Dračičáci 28 0 -1320 2
 
Brno
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
18 10
95. Pivopiči a čučoriedky 27 -1 -1321 1
 
Krucemburk
MIX - 200m
27
96. Veverky z Bitýšky 26 -1 -1322 1
 
Krucemburk
MIX - 200m
26
97. Dynamo Old Talents 24 -2 -1324 1
 
Krucemburk
MIX - 200m
24
98. Jedovaté Rumělky 23 -1 -1325 1
 
Krucemburk
MIX - 200m
23
99. Dračičiny 23 0 -1325 1
 
Brno
S10-WOMEN - 200m
23
100. Drapiny 20 -3 -1328 1
 
Krucemburk
MIX - 200m
20
101. Dragonboard - ladies 19 -1 -1329 1
 
Krucemburk
MIX - 200m
19
102. Černé perly 18 -1 -1330 1
 
Krucemburk
MIX - 200m
18
103. Půlnoční lišky 17 -1 -1331 1
 
Krucemburk
MIX - 200m
17
104. Rebel Dragons 17 0 -1331 2
 
Brno
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
8 9
105. SDH Krucemburk 16 -1 -1332 1
 
Krucemburk
MIX - 200m
16
106. Žhavé žehličky Steelmet 16 0 -1332 1
 
ONV NP
S10-MIX - 200m
16
107. Hasiči Ždírec 15 -1 -1333 1
 
Krucemburk
MIX - 200m
15
108. Hasiči Sobíňov 14 -1 -1334 1
 
Krucemburk
MIX - 200m
14
109. Hasiči Kohoutov 13 -1 -1335 1
 
Krucemburk
MIX - 200m
13
110. Wandering Dragons 13 0 -1335 1
 
Brno
S10-MIX - 1000m
13
111. Draiffka 13 0 -1335 2
 
Brno
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
5 8
112. Kapříci rádia Petrov 13 0 -1335 2
 
Brno
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
6 7
113. Wandering Dragon 9 -4 -1339 1
 
Brno
S10-MIX - 200m
9
114. CZECHD team 5 -4 -1343 1
 
Brno
S10-MIX - 1000m
5
115. Cheeky Monkey 4 -1 -1344 1
 
Brno
S10-MIX - 200m
4
116. CZECH FUND team 3 -1 -1345 1
 
Brno
S10-MIX - 200m
3
Informace o cookies Tyto stránky používají soubory cookie. Více informací, jak soubory cookies používáme, naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.
Používáním těchto stránek, dáváte svůj souhlas s použitím souborů cookies. Pokud nesouhlasíte s používáním souborů cookies, můžete je zakázat ve svém internetovém prohlížeči. Více informací