Tabulka pořadí Národní pohár - Východ 2019


Způsob bodování

Body započteny po závodu Cerekev (14. 09.2019)

Pořadí Jméno posádky Body
celkem
Odstup na
místo před
Odstup na
1. místo
Počet
startů
1. DB Tragédky Praha
Dragon Team Nymburk
Traburk
1436 0 0 12
 
ONV Brno ČP
MIX - 200m MIX - 500m OPEN - 200m OPEN - 500m WOMEN - 200m WOMEN - 500m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m MIX - 200m WOMEN - 200m WOMEN - 2000m S10-OPEN - 200m S10-WOMEN - 200m
- - - - 135 135 - - 60 56 - 150 150 - -
- - 150 150 - - 75 75 - - - - - - -
150 150 - - - - - - - - - - - - -
2. ONV-BOX
BOX-ONV
1348 -88 -88 14
 
ONV
MIX - 200m MIX - 500m OPEN - 200m OPEN - 500m WOMEN - 200m WOMEN - 500m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m
- - 135 135 140 140 60 70 55 54
140 140 - - - - 67 67 75 70
3. Mondi Štětí
Město Štětí
Mondi Štětí B
1255 -93 -181 16
 
ONV Brno ČP Cerekev
MIX - 200m MIX - 500m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m MIX - 200m MIX - 2000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 2000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 2000m MIX - 200m MIX - dlouhá trať
119 117 57 57 58 59 140 140 70 70 70 70 - -
- - - - - - - - - - - - 49 45
- - - - - - - - - - 67 67 - -
4. Dragonclub Brno 1090 -165 -346 12
 
ONV Brno ČP
MIX - 200m MIX - 500m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m MIX - 200m MIX - 2000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 2000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 2000m
135 120 58 58 59 60 150 150 75 75 75 75
5. Dragon Force Přerov 799 -291 -637 8
 
ONV
MIX - 200m MIX - 500m OPEN - 200m OPEN - 500m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m
120 135 140 140 70 60 67 67
6. RK Dragons Jablonec
RK Force
786 -13 -650 8
 
ONV
MIX - 200m MIX - 500m WOMEN - 200m WOMEN - 500m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m
116 116 - - 54 55 70 75
- - 150 150 - - - -
7. Sokol Předměřice 706 -80 -730 8
 
ONV
MIX - 200m MIX - 500m OPEN - 200m OPEN - 500m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m
118 119 120 120 59 56 56 58
8. Draci z Prýglu 645 -61 -791 8
 
Plumlov Brno Brno GP Olomouc Kroměříž
MIX - 200m MIX - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 200m MIX - 200m MIX - 1000m
100 100 25 25 100 100 100 95
9. Jizerský drak 507 -138 -929 6
 
ONV Brno ČP
MIX - 200m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m MIX - 200m MIX - 2000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 2000m
- 50 53 135 135 67 67
10. Klacci 482 -25 -954 7
 
Plumlov Brno Olomouc Kroměříž
MIX - 200m MIX - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 200m MIX - 1000m
86 87 19 17 93 90 90
11. Průtrž Dračen 461 -21 -975 6
 
ONV
MIX - 200m MIX - 500m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m
117 115 56 59 57 57
12. W&H Fighters 447 -14 -989 7
 
Plumlov Brno Olomouc Kroměříž
MIX - 200m MIX - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 200m MIX - 1000m
74 77 17 24 85 85 85
13. Šternberská střela 435 -12 -1001 5
 
Plumlov Olomouc Kroměříž
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 200m MIX - 1000m
84 85 89 89 88
14. Dračice z Prýglu 416 -19 -1020 7
 
Plumlov Brno Olomouc Kroměříž
MIX - 200m MIX - 1000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m MIX - 200m MIX - 200m MIX - 1000m
62 68 25 25 76 80 80
15. zaki dragon team 400 -16 -1036 7
 
Plumlov Brno Olomouc Kroměříž
MIX - 200m MIX - 1000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m MIX - 200m MIX - 200m MIX - 1000m
59 65 24 24 74 77 77
16. Mubea 393 -7 -1043 5
 
Plumlov Olomouc Kroměříž
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 200m MIX - 1000m
69 73 84 83 84
17. DL Ponorka Pardubice 368 -25 -1068 6
 
Cerekev Plumlov Krucemburk
MIX - 200m MIX - dlouhá trať MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
48 47 90 90 45 48
18. Dračí legie Pardubice 337 -31 -1099 4
 
ONV
MIX - 200m MIX - 500m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m
115 118 52 52
19. DB ostrava
DB Ostravačky
331 -6 -1105 4
 
Kroměříž
MIX - 200m MIX - 1000m
88 87
78 78
20. Démoni Kroměříž 321 -10 -1115 4
 
Plumlov Kroměříž
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
79 79 82 81
21. Marná snaha 297 -24 -1139 8
 
Cerekev ONV NP Krucemburk
MIX - 200m MIX - dlouhá trať MIX - 200m MIX - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
43 42 48 48 18 15 38 45
22. Haná Dragons 281 -16 -1155 3
 
Plumlov Olomouc
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m
93 93 95
23. Edenred Dragons 254 -27 -1182 6
 
ONV Brno ČP Brno
S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 2000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
49 50 60 60 16 19
24. Hestego 246 -8 -1190 3
 
Olomouc Kroměříž
MIX - 200m MIX - 200m MIX - 1000m
80 84 82
25. RELAX 21 242 -4 -1194 6
 
ONV NP ONV
MIX - 200m MIX - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m MIX - 200m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m
47 47 22 19 - 54 53
26. Auto Hlaváček 219 -23 -1217 3
 
Plumlov Olomouc
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m
67 69 83
27. Linaplast 217 -2 -1219 3
 
Plumlov Olomouc
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m
68 70 79
28. Gemo I. 216 -1 -1220 3
 
Plumlov Olomouc
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m
64 71 81
29. Fitko Team 196 -20 -1240 4
 
Cerekev Krucemburk
MIX - 200m MIX - dlouhá trať MIX - 200m MIX - 1000m
46 50 50 50
30. Pobřežní hlídka 193 -3 -1243 5
 
ONV NP ONV
MIX - 200m MIX - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m MIX - 200m S10-OPEN - 200m
49 49 21 21 - 53
31. Kotvy Kvasice 193 0 -1243 2
 
Kroměříž
MIX - 200m MIX - 1000m
93 100
32. Růžová prasátka 190 -3 -1246 2
 
Plumlov
MIX - 200m MIX - 1000m
95 95
33. Brněnští draci 188 -2 -1248 2
 
Kroměříž
MIX - 200m MIX - 1000m
95 93
34. FRMDRK 178 -10 -1258 2
 
Plumlov
MIX - 200m MIX - 1000m
89 89
35. Maníci 176 -2 -1260 2
 
Kroměříž
MIX - 200m MIX - 1000m
87 89
36. Hestego Áčko 176 0 -1260 4
 
Plumlov Brno
MIX - 200m MIX - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
72 75 14 15
37. Máme to na salámu 176 0 -1260 2
 
Plumlov
MIX - 200m MIX - 1000m
88 88
38. Hraďáci 172 -4 -1264 2
 
Kroměříž
MIX - 200m MIX - 1000m
86 86
39. Pohodáři 171 -1 -1265 2
 
Plumlov
MIX - 200m MIX - 1000m
85 86
40. Perun Hluboká 169 -2 -1267 4
 
Cerekev Krucemburk
MIX - 200m MIX - dlouhá trať MIX - 200m MIX - 1000m
47 39 36 47
41. Empíci dragons 166 -3 -1270 2
 
Plumlov Olomouc
MIX - 200m MIX - 200m
78 88
42. Mikroregion Plumlovsko 166 0 -1270 2
 
Plumlov
MIX - 200m MIX - 1000m
83 83
43. Dračí letka 165 -1 -1271 2
 
Plumlov
MIX - 200m MIX - 1000m
81 84
44. Autoshop Paulus 164 -1 -1272 2
 
Kroměříž
MIX - 200m MIX - 1000m
81 83
45. Pepci námořníci 164 0 -1272 2
 
Plumlov
MIX - 200m MIX - 1000m
82 82
46. Combatants 161 -3 -1275 2
 
Plumlov
MIX - 200m MIX - 1000m
80 81
47. Heparinky 158 -3 -1278 2
 
Kroměříž
MIX - 200m MIX - 1000m
79 79
48. Smile Clinic 157 -1 -1279 4
 
ONV NP ONV
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m
25 23 55 54
49. Drakouni z kopca 156 -1 -1280 2
 
Plumlov
MIX - 200m MIX - 1000m
76 80
50. Sexmeralda 155 -1 -1281 2
 
Plumlov
MIX - 200m MIX - 1000m
77 78
51. Vajgarská saň
Vajgarské sirény
152 -3 -1284 4
 
Cerekev
MIX - 200m MIX - dlouhá trať
45 48
30 29
52. Lachman Dragons 149 -3 -1287 2
 
Plumlov
MIX - 200m MIX - 1000m
73 76
53. Gemo II. 147 -2 -1289 2
 
Plumlov Olomouc
MIX - 200m MIX - 200m
65 82
54. Zumba Draci a Dračice 147 0 -1289 4
 
ONV NP
MIX - 200m MIX - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
50 50 23 24
55. Alika dragons 145 -2 -1291 2
 
Plumlov
MIX - 200m MIX - 1000m
71 74
56. Neptun klub Piešťany 144 -1 -1292 4
 
ONV NP ONV
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m
20 22 51 51
57. Tesco SW Offline Dragons 142 -2 -1294 2
 
Plumlov
MIX - 200m MIX - 1000m
70 72
58. Starez team
Starez team II.
Starez team I.
129 -13 -1307 4
 
Brno Brno GP
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m MIX - 200m
- 12 95
12 - -
10 - -
59. Hladoví Hroši
Hladové Hrošice
129 0 -1307 4
 
Cerekev
MIX - 200m MIX - dlouhá trať
40 43
24 22
60. Dalmatines team 128 -1 -1308 2
 
Plumlov
MIX - 200m MIX - 1000m
61 67
61. Turbodraci Siemens 128 0 -1308 3
 
Brno Olomouc
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m MIX - 200m
22 20 86
62. Najády 126 -2 -1310 2
 
Plumlov
MIX - 200m MIX - 1000m
60 66
63. Ostré Jehly 116 -10 -1320 4
 
ONV NP
MIX - 200m MIX - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
45 46 12 13
64. Horalki 116 0 -1320 4
 
Cerekev Krucemburk
MIX - 200m MIX - dlouhá trať MIX - 200m MIX - 1000m
27 28 21 40
65. jACO draci 114 -2 -1322 3
 
Cerekev Krucemburk
MIX - 200m MIX - dlouhá trať MIX - 200m
34 36 44
66. Nautilus 108 -6 -1328 2
 
ONV
S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m
53 55
67. HaRi draci 107 -1 -1329 3
 
Cerekev Krucemburk
MIX - 200m MIX - dlouhá trať MIX - 200m
42 37 28
68. Klub třeboňských kaprů 94 -13 -1342 2
 
Cerekev
MIX - 200m MIX - dlouhá trať
50 44
69. Dračí Lokomotiva Pardubice 90 -4 -1346 2
 
Cerekev
MIX - 200m MIX - dlouhá trať
41 49
70. Benátský gang 90 0 -1346 2
 
Krucemburk
MIX - 200m MIX - 1000m
46 44
71. Slovácké syrečky 90 0 -1346 1
 
Olomouc
MIX - 200m
90
72. Draci v akci 90 0 -1346 2
 
Krucemburk
MIX - 200m MIX - 1000m
41 49
73. Ranečáci 90 0 -1346 2
 
Krucemburk
MIX - 200m MIX - 1000m
47 43
74. Plovoucí kohouti 89 -1 -1347 2
 
Krucemburk
MIX - 200m MIX - 1000m
43 46
75. Kanclík Banda 87 -2 -1349 1
 
Olomouc
MIX - 200m
87
76. Dračí letka Sport 87 0 -1349 1
 
Plumlov
MIX - 200m
87
77. Všem známý kopyta 84 -3 -1352 2
 
Cerekev
MIX - 200m MIX - dlouhá trať
38 46
78. Slepá Střela 84 0 -1352 2
 
Cerekev
MIX - 200m MIX - dlouhá trať
44 40
79. Zlaťák Sakrblé 78 -6 -1358 2
 
Cerekev
MIX - 200m MIX - dlouhá trať
37 41
80. Draci olomoucké radnice 78 0 -1358 1
 
Olomouc
MIX - 200m
78
81. Dračí ponorka Technických služeb 77 -1 -1359 1
 
Olomouc
MIX - 200m
77
82. Hradecká (J)elita 77 0 -1359 2
 
Cerekev
MIX - 200m MIX - dlouhá trať
39 38
83. Ponorka z Pumberka 76 -1 -1360 2
 
Krucemburk
MIX - 200m MIX - 1000m
34 42
84. Moravské drak 75 -1 -1361 1
 
Plumlov
MIX - 200m
75
85. Míchané syrečky 75 0 -1361 1
 
Olomouc
MIX - 200m
75
86. DRAKSTARS 69 -6 -1367 2
 
Cerekev
MIX - 200m MIX - dlouhá trať
35 34
87. Nespoutaní draci 68 -1 -1368 2
 
Cerekev
MIX - 200m MIX - dlouhá trať
36 32
88. Tomiovi draci 66 -2 -1370 1
 
Plumlov
MIX - 200m
66
89. Krása z Krasoňov 65 -1 -1371 2
 
Cerekev
MIX - 200m MIX - dlouhá trať
32 33
90. Ti z kančích hor 64 -1 -1372 2
 
Cerekev
MIX - 200m MIX - dlouhá trať
33 31
91. JEN-TAK-TAK 64 0 -1372 2
 
Krucemburk
MIX - 200m MIX - 1000m
25 39
92. Půlnoční lišky 63 -1 -1373 3
 
Cerekev Krucemburk
MIX - 200m MIX - dlouhá trať MIX - 200m
22 24 17
93. Mortal Bernhardt 63 0 -1373 1
 
Plumlov
MIX - 200m
63
94. Acamáci I.
Acamáci III.
Acamáci II.
62 -1 -1374 6
 
Brno
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
13 14
11 11
7 6
95. Partička z vokolí 60 -2 -1376 2
 
Krucemburk
MIX - 200m MIX - 1000m
22 38
96. Mortal Bernhardt ženy 58 -2 -1378 1
 
Plumlov
MIX - 200m
58
97. CB Dragons NAŽRANÉ DRAČICE 58 0 -1378 2
 
Cerekev
MIX - 200m MIX - dlouhá trať
28 30
98. Olympijské naděje 56 -2 -1380 2
 
Cerekev
MIX - 200m MIX - dlouhá trať
29 27
99. Zumba Dračice 52 -4 -1384 1
 
ONV
S10-WOMEN - 200m
52
100. Dragonboard.cz - ladies 51 -1 -1385 2
 
Cerekev
MIX - 200m MIX - dlouhá trať
26 25
101. BESTie z Doubí 51 0 -1385 2
 
Cerekev
MIX - 200m MIX - dlouhá trať
25 26
102. Dragon Force Přerov Junior 49 -2 -1387 2
 
ONV NP
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
24 25
103. Dafe - plast 49 0 -1387 1
 
Krucemburk
MIX - 200m
49
104. Talpy 48 -1 -1388 1
 
Krucemburk
MIX - 200m
48
105. Buď lepší 47 -1 -1389 2
 
Brno
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
24 23
106. Space cats 46 -1 -1390 2
 
Cerekev
MIX - 200m MIX - dlouhá trať
23 23
107. SteelColor 46 0 -1390 1
 
ONV NP
MIX - 200m
46
108. Brněnské kočičky 45 -1 -1391 2
 
Brno
S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m
22 23
109. Veteráni Brno 44 -1 -1392 2
 
Brno
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
23 21
110. Kabrňáci 43 -1 -1393 2
 
Brno
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
21 22
111. Podpeperská elita 42 -1 -1394 1
 
Krucemburk
MIX - 200m
42
112. Mariborský Dutý sudy 41 -1 -1395 1
 
Krucemburk
MIX - 1000m
41
113. Vinárna live 40 -1 -1396 1
 
Krucemburk
MIX - 200m
40
114. Draci z Chlumětína 39 -1 -1397 1
 
Krucemburk
MIX - 200m
39
115. Koza Dragons 38 -1 -1398 2
 
Brno
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
20 18
116. Dutý sudy 37 -1 -1399 1
 
Krucemburk
MIX - 200m
37
117. Jedovaté Rumělky a Čučoriedky 37 0 -1399 1
 
Krucemburk
MIX - 1000m
37
118. Fitness 4U 37 0 -1399 2
 
ONV NP
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
19 18
119. Hanon Draci 35 -2 -1401 2
 
ONV NP
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
15 20
120. Choboty Navostro 35 0 -1401 1
 
Krucemburk
MIX - 200m
35
121. Resslerovy šrouby 35 0 -1401 1
 
Cerekev
MIX - dlouhá trať
35
122. Mariborská (J) elita 33 -2 -1403 1
 
Krucemburk
MIX - 200m
33
123. KOVO Koukola 32 -1 -1404 1
 
Krucemburk
MIX - 200m
32
124. Lizard Team 31 -1 -1405 2
 
Brno
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
15 16
125. KVAKundy TEAM 31 0 -1405 1
 
Krucemburk
MIX - 200m
31
126. Dragon's Heart Beat 31 0 -1405 2
 
ONV NP
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
17 14
127. Resslovy šrouby 31 0 -1405 1
 
Cerekev
MIX - 200m
31
128. Vodácký klub Kvasice 30 -1 -1406 2
 
ONV NP
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
13 17
129. Colorlak 30 0 -1406 2
 
ONV NP
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
14 16
130. Čech & Mor 30 0 -1406 1
 
Krucemburk
MIX - 200m
30
131. Resselovy Šrouby 29 -1 -1407 1
 
Krucemburk
MIX - 200m
29
132. Dračičáci 28 -1 -1408 2
 
Brno
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
18 10
133. Pivopiči a čučoriedky 27 -1 -1409 1
 
Krucemburk
MIX - 200m
27
134. Veverky z Bitýšky 26 -1 -1410 1
 
Krucemburk
MIX - 200m
26
135. Dynamo Old Talents 24 -2 -1412 1
 
Krucemburk
MIX - 200m
24
136. Jedovaté Rumělky 23 -1 -1413 1
 
Krucemburk
MIX - 200m
23
137. Dračičiny 23 0 -1413 1
 
Brno
S10-WOMEN - 200m
23
138. Drapiny 20 -3 -1416 1
 
Krucemburk
MIX - 200m
20
139. Dragonboard - ladies 19 -1 -1417 1
 
Krucemburk
MIX - 200m
19
140. Černé perly 18 -1 -1418 1
 
Krucemburk
MIX - 200m
18
141. Rebel Dragons 17 -1 -1419 2
 
Brno
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
8 9
142. SDH Krucemburk 16 -1 -1420 1
 
Krucemburk
MIX - 200m
16
143. Žhavé žehličky Steelmet 16 0 -1420 1
 
ONV NP
S10-MIX - 200m
16
144. Hasiči Ždírec 15 -1 -1421 1
 
Krucemburk
MIX - 200m
15
145. Hasiči Sobíňov 14 -1 -1422 1
 
Krucemburk
MIX - 200m
14
146. Hasiči Kohoutov 13 -1 -1423 1
 
Krucemburk
MIX - 200m
13
147. Wandering Dragons 13 0 -1423 1
 
Brno
S10-MIX - 1000m
13
148. Kapříci rádia Petrov 13 0 -1423 2
 
Brno
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
6 7
149. Draiffka 13 0 -1423 2
 
Brno
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
5 8
150. Wandering Dragon 9 -4 -1427 1
 
Brno
S10-MIX - 200m
9
151. CZECHD team 5 -4 -1431 1
 
Brno
S10-MIX - 1000m
5
152. Cheeky Monkey 4 -1 -1432 1
 
Brno
S10-MIX - 200m
4
153. CZECH FUND team 3 -1 -1433 1
 
Brno
S10-MIX - 200m
3
Informace o cookies Tyto stránky používají soubory cookie. Více informací, jak soubory cookies používáme, naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.
Používáním těchto stránek, dáváte svůj souhlas s použitím souborů cookies. Pokud nesouhlasíte s používáním souborů cookies, můžete je zakázat ve svém internetovém prohlížeči. Více informací