Tabulka pořadí Národní pohár 2019


Způsob bodování

Body započteny po závodu Brno ČP (20. 07.2019)

Pořadí Jméno posádky Body
celkem
Odstup na
místo před
Odstup na
1. místo
Počet
startů
1. Paper Dragons
CB Dragons MÁŠ HLAD?
CB Dragons NAŽRANÉ DRAČICE
CB Dragons Hladová Dráčata
3010 0 0 39
 
České Budějovice Lipno Vajgar Purkarec Sedlčany Třeboň Popel České Budějovice - školy
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - dlouhá trať S10-OPEN - dlouhá trať S10-WOMEN - dlouhá trať MIX - 200m
46 44 73 82 - - - - - - - - - - - -
50 49 93 100 95 100 100 100 100 100 95 90 113 58 - -
35 45 56 86 84 90 74 86 84 86 70 82 107 - 54 -
- - 57 79 79 83 - - - - 66 73 - - - 46
2. Vajgarská saň
Vajgarské sirény
Vajgarské saně
Vajgarská dráčata
Vajgarský potěr
2072 -938 -938 28
 
Vajgar Purkarec České Budějovice Třeboň Lipno Popel České Budějovice - školy
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - dlouhá trať S10-OPEN - dlouhá trať S10-WOMEN - dlouhá trať MIX - 200m
100 93 90 90 49 50 93 87 86 93 - - - -
83 87 72 84 34 47 71 79 54 - - - - -
- - - - - - - - - - 111 49 51 -
80 82 69 - - - 65 - - - - - - 45
78 - - - - - - - - - - - - -
3. KVS Palm Bitch
KVS Draci Praha II.
W.I.L.D. of Prague KVS
KVS
KVS Draci Praha
KVS Velký holky
KVS Dračice Praha
KVS Velký holky Oldies MIX
KVS Pražský Výběr
1493 -579 -1517 19
 
Sedlčany Praha Dobřichovice Popel
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m OPEN - 200m MIX - 200m MIX - dlouhá trať S10-OPEN - dlouhá trať S10-WOMEN - dlouhá trať
93 90 113 - 49 117 51 -
- - - - - - 57 -
- - - - - - - 57
- - - - - - 56 -
- - 110 - - 114 52 -
85 85 - - 33 - - 52
- - - - - - - 50
- - - - - 109 - -
- - - 120 - - - -
4. Mondi Štětí
Město Štětí
Mondi Štětí B
1360 -133 -1650 18
 
Brno ČP Praha Popel Třeboutice Třeboň Chomutov
MIX - 200m MIX - 2000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 2000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 2000m MIX - 200m MIX - dlouhá trať S10-OPEN - dlouhá trať S10-WOMEN - dlouhá trať S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
150 140 70 70 70 70 115 116 70 58 - - - - - -
- - - - - - - - - - 17 21 83 84 45 47
- - - - 67 67 - - - - - - - - - -
5. Satani z Doubí
BESTie z Doubí
1214 -146 -1796 15
 
Vajgar Purkarec Sedlčany Třeboň Lipno České Budějovice
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
90 95 89 88 95 87 85 93 89 87 - -
82 85 - - - - 72 - - - 36 41
6. Gripeni
MODRÉ RYBIČKY
Dravé Saně
1083 -131 -1927 16
 
Purkarec České Budějovice Lipno České Budějovice - školy Třeboň
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 200m MIX - 1000m
88 89 48 48 85 - - - -
- - - - 82 - 42 64 -
73 85 37 46 55 89 - 69 83
7. ONV-BOX
BOX-ONV
1038 -45 -1972 10
 
Praha Popel
MIX - 200m OPEN - 200m WOMEN - 200m MIX - dlouhá trať S10-OPEN - dlouhá trať S10-WOMEN - dlouhá trať
120 140 150 119 67 55
140 - - 120 60 67
8. Jizerský drak
Pink Dragons
1012 -26 -1998 15
 
Brno ČP Třeboutice Třeboň Praha Popel Jablonec
MIX - 200m MIX - 2000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 2000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - dlouhá trať S10-OPEN - dlouhá trať S10-WOMEN - dlouhá trať MIX - 200m
135 135 67 67 23 22 81 88 112 115 50 53 -
- - - - 15 15 - - - - - - 34
9. Dragonclub Brno 970 -42 -2040 10
 
Brno ČP Praha Popel
MIX - 200m MIX - 2000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 2000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 2000m MIX - 200m MIX - dlouhá trať S10-OPEN - dlouhá trať S10-WOMEN - dlouhá trať
140 150 75 75 75 75 117 140 53 70
10. Dragon Team Nymburk
Traburk
Dragon Team Nymburk II.
DB Tragédky
752 -218 -2258 7
 
Praha Popel
MIX - 200m OPEN - 200m WOMEN - 200m MIX - dlouhá trať S10-OPEN - dlouhá trať S10-WOMEN - dlouhá trať
- 119 - - 59 -
150 - - 150 - -
- - - - 75 -
- - 140 - - 59
11. Dračí Jezdci České Velenice 715 -37 -2295 8
 
Vajgar Purkarec Třeboň Lipno
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
93 - 95 87 90 85 88 84
12. Průtrž Dračen
Spermie Šebáňovice
593 -122 -2417 7
 
Popel Sedlčany Lipno
MIX - dlouhá trať S10-OPEN - dlouhá trať S10-WOMEN - dlouhá trať MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
118 54 60 - - - -
- - - 88 88 95 90
13. Klub třeboňských kaprů 546 -47 -2464 6
 
Purkarec Třeboň Lipno
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
87 93 89 95 87 95
14. RK Dragons Jablonec
RK - Legie
516 -30 -2494 5
 
Praha Popel
MIX - 200m OPEN - 200m MIX - dlouhá trať S10-OPEN - dlouhá trať S10-WOMEN - dlouhá trať
116 - 135 55 75
- 135 - - -
15. Marná snaha 507 -9 -2503 7
 
Vajgar Sedlčany Krucemburk Třeboň
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
88 - 87 84 38 45 88 77
16. Hladoví Hroši
Hladoví Hrošíci
Hladový hrošata
500 -7 -2510 7
 
České Budějovice Lipno Praha
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m
47 43 90 83 109
- - 67 - -
- - 61 - -
17. Draci z Prýglu 445 -55 -2565 6
 
Brno Brno GP Olomouc Kroměříž
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 200m MIX - 200m MIX - 1000m
25 25 100 100 100 95
18. Rychlý pípy 426 -19 -2584 6
 
Vajgar Purkarec České Budějovice Lipno
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
89 89 83 - 45 42 78 -
19. Pilsner Dragons 418 -8 -2592 6
 
Třeboň Lipno Chomutov
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
84 80 81 88 41 44
20. Převážně neškodný DBT 380 -38 -2630 5
 
Vajgar Lipno Dobřichovice
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m
86 88 76 85 45
21. SUTOR Global 344 -36 -2666 7
 
Purkarec Třeboutice Most Ústí Chomutov
MIX - 200m MIX - 1000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m MIX - 200m MIX - 200m MIX - 200m MIX - 1000m
- 95 24 25 50 50 50 50
22. Dračí legie Pardubice
Dynamo Pardubice
314 -30 -2696 3
 
Praha Třeboň
MIX - 200m MIX - 200m MIX - 1000m
114 - -
- 100 100
23. Edenred Dragons 310 -4 -2700 6
 
Brno ČP Brno Popel
S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 2000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m MIX - dlouhá trať S10-OPEN - dlouhá trať
60 60 16 19 110 45
24. Klacci 309 -1 -2701 5
 
Brno Olomouc Kroměříž
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 200m MIX - 1000m
19 17 93 90 90
25. Olympijské naděje 307 -2 -2703 4
 
Vajgar Třeboň
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
81 84 67 75
26. DB Tragédky Praha 300 -7 -2710 2
 
Brno ČP
WOMEN - 200m WOMEN - 2000m
150 150
27. W&H Fighters 296 -4 -2714 5
 
Brno Olomouc Kroměříž
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 200m MIX - 1000m
17 24 85 85 85
28. Dračice z Prýglu 286 -10 -2724 5
 
Brno Olomouc Kroměříž
S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m MIX - 200m MIX - 200m MIX - 1000m
25 25 76 80 80
29. Beast Boat 285 -1 -2725 2
 
Praha
MIX - 200m OPEN - 200m
135 150
30. zaki dragon team 276 -9 -2734 5
 
Brno Olomouc Kroměříž
S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m MIX - 200m MIX - 200m MIX - 1000m
24 24 74 77 77
31. Šternberská střela 266 -10 -2744 3
 
Olomouc Kroměříž
MIX - 200m MIX - 200m MIX - 1000m
89 89 88
32. Draci v akci 257 -9 -2753 4
 
Krucemburk Třeboň
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
41 49 86 81
33. Mubea 251 -6 -2759 3
 
Olomouc Kroměříž
MIX - 200m MIX - 200m MIX - 1000m
84 83 84
34. Hestego 246 -5 -2764 3
 
Olomouc Kroměříž
MIX - 200m MIX - 200m MIX - 1000m
80 84 82
35. NADRAKY 203 -43 -2807 3
 
České Budějovice Lipno
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
42 - 80 81
36. Pražský klub dračích lodí 199 -4 -2811 3
 
Dobřichovice Popel
MIX - 200m MIX - dlouhá trať S10-OPEN - dlouhá trať
44 108 47
37. Kotvy Kvasice 193 -6 -2817 2
 
Kroměříž
MIX - 200m MIX - 1000m
93 100
38. Koza Dragons 191 -2 -2819 5
 
Brno Třeboutice Popel
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m MIX - dlouhá trať
20 18 21 20 112
39. Brněnští draci 188 -3 -2822 2
 
Kroměříž
MIX - 200m MIX - 1000m
95 93
40. Pohodáři 185 -3 -2825 4
 
Most Ústí Chomutov
MIX - 200m MIX - 200m MIX - 200m MIX - 1000m
44 45 48 48
41. STROS 185 0 -2825 2
 
Sedlčany
MIX - 200m MIX - 1000m
90 95
42. Kanoistika Sedlčany 179 -6 -2831 2
 
Sedlčany
MIX - 200m MIX - 1000m
86 93
43. Nepředvídatelní 178 -1 -2832 2
 
Sedlčany
MIX - 200m MIX - 1000m
89 89
44. Dračičáci 177 -1 -2833 4
 
Brno Třeboň
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
18 10 73 76
45. Maníci 176 -1 -2834 2
 
Kroměříž
MIX - 200m MIX - 1000m
87 89
46. Gargamel Dragons 176 0 -2834 2
 
Třeboň
MIX - 200m MIX - 1000m
87 89
47. DB ostrava 175 -1 -2835 2
 
Kroměříž
MIX - 200m MIX - 1000m
88 87
48. Hraďáci 172 -3 -2838 2
 
Kroměříž
MIX - 200m MIX - 1000m
86 86
49. SPS electronic 170 -2 -2840 4
 
Plzeň Chomutov
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
47 44 43 36
50. Green Dragons 169 -1 -2841 3
 
Dolce Jablonec JBC RK
MIX - 200m MIX - 200m MIX - 200m
84 42 43
51. K2 SEBRANKA 168 -1 -2842 2
 
Purkarec
MIX - 200m MIX - 1000m
85 83
52. Mrschina Team Dasný 167 -1 -2843 2
 
Purkarec
MIX - 200m MIX - 1000m
86 81
53. Rybářství Třeboň 166 -1 -2844 2
 
Třeboň
MIX - 200m MIX - 1000m
80 86
54. Žihadla 166 0 -2844 2
 
Sedlčany
MIX - 200m MIX - 1000m
83 83
55. Autoshop Paulus 164 -2 -2846 2
 
Kroměříž
MIX - 200m MIX - 1000m
81 83
56. Démoni Kroměříž 163 -1 -2847 2
 
Kroměříž
MIX - 200m MIX - 1000m
82 81
57. KŽ Dračeny 163 0 -2847 2
 
Sedlčany
MIX - 200m MIX - 1000m
81 82
58. Jolly Roger 162 -1 -2848 2
 
Sedlčany
MIX - 200m MIX - 1000m
82 80
59. Budvar Fox 161 -1 -2849 2
 
Purkarec
MIX - 200m MIX - 1000m
81 80
60. Fish n' Chicks 161 0 -2849 2
 
Sedlčany
MIX - 200m MIX - 1000m
80 81
61. Brückner Team Zahájí 160 -1 -2850 2
 
Purkarec
MIX - 200m MIX - 1000m
78 82
62. Heparinky 158 -2 -2852 2
 
Kroměříž
MIX - 200m MIX - 1000m
79 79
63. SNP Purkarec 158 0 -2852 2
 
Purkarec
MIX - 200m MIX - 1000m
79 79
64. DB Ostravačky 156 -2 -2854 2
 
Kroměříž
MIX - 200m MIX - 1000m
78 78
65. FLOPÍCI 153 -3 -2857 2
 
Třeboň
MIX - 200m MIX - 1000m
79 74
66. Březí draci 153 0 -2857 2
 
Purkarec
MIX - 200m MIX - 1000m
75 78
67. Krastyho smečka 148 -5 -2862 2
 
Lipno
MIX - 200m MIX - 1000m
70 78
68. Purkarecká dráčata 147 -1 -2863 2
 
Purkarec
MIX - 200m MIX - 1000m
70 77
69. Soptíci 141 -6 -2869 3
 
České Budějovice Nymburk Třeboň
MIX - 200m MIX - 200m S10-MIX - 200m MIX - 200m
43 - 24 74
70. Black Jack Ústí 140 -1 -2870 3
 
Most Chomutov
MIX - 200m MIX - 200m MIX - 1000m
49 46 45
71. Horalki 136 -4 -2874 3
 
Dolce Krucemburk
MIX - 200m MIX - 200m MIX - 1000m
75 21 40
72. Velký holky KVS 135 -1 -2875 1
 
Praha
WOMEN - 200m
135
73. Buchty na Vodě 132 -3 -2878 2
 
Lipno
MIX - 200m MIX - 1000m
52 80
74. Starez team
Starez team II.
Starez team I.
129 -3 -2881 4
 
Brno Brno GP
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m MIX - 200m
- 12 95
12 - -
10 - -
75. Turbodraci Siemens 128 -1 -2882 3
 
Brno Olomouc
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m MIX - 200m
22 20 86
76. Rožnovský wydle 120 -8 -2890 2
 
Purkarec České Budějovice
MIX - 200m MIX - 200m
80 40
77. KFRG Rostocker Seebären 119 -1 -2891 1
 
Praha
MIX - 200m
119
78. Sokol Předměřice 118 -1 -2892 1
 
Praha
MIX - 200m
118
79. Černošické Fosílie 118 0 -2892 2
 
Třeboň Lipno
MIX - 200m MIX - 200m
68 50
80. Tužky ze ZŠ Školní 114 -4 -2896 3
 
Most - školy Chomutov
MIX - 200m MIX - 200m MIX - 1000m
43 32 39
81. Bavarian Kongs 111 -3 -2899 1
 
Praha
MIX - 200m
111
82. Vodní draci 110 -1 -2900 4
 
Třeboutice Most Ústí
S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m MIX - 200m MIX - 200m
20 18 42 30
83. Splashing Slaves 108 -2 -2902 1
 
Praha
MIX - 200m
108
84. MEKTEC Dragons 105 -3 -2905 2
 
České Budějovice Lipno
MIX - 200m MIX - 200m
39 66
85. Cvičící drak 104 -1 -2906 3
 
Nymburk
MIX - 200m MIX - 1000m S10-MIX - 1000m
36 45 23
86. Fitko Team 100 -4 -2910 2
 
Krucemburk
MIX - 200m MIX - 1000m
50 50
87. INTOP TÝN 100 0 -2910 1
 
Lipno
MIX - 200m
100
88. Kasper - Swix Team 100 0 -2910 1
 
Dolce
MIX - 200m
100
89. Lišky pouště 98 -2 -2912 2
 
Jablonec JBC RK
MIX - 200m MIX - 200m
49 49
90. Dráčata z Kamenčáku 98 0 -2912 2
 
Chomutov
MIX - 200m MIX - 1000m
49 49
91. Záchranáři 97 -1 -2913 2
 
Plzeň
MIX - 200m MIX - 1000m
48 49
92. Tovární jezdci Daikin 97 0 -2913 2
 
Plzeň
MIX - 200m MIX - 1000m
49 48
93. Internet Hned 96 -1 -2914 2
 
Plzeň
MIX - 200m MIX - 1000m
50 46
94. U 96 95 -1 -2915 1
 
Dolce
MIX - 200m
95
95. Lear Dragons 95 0 -2915 2
 
Plzeň
MIX - 200m MIX - 1000m
45 50
96. Haná Dragons 95 0 -2915 1
 
Olomouc
MIX - 200m
95
97. Máme to na salámu 94 -1 -2916 2
 
Nymburk
MIX - 200m MIX - 1000m
46 48
98. DL Ponorka Pardubice 93 -1 -2917 2
 
Krucemburk
MIX - 200m MIX - 1000m
45 48
99. Rýbrcoul 93 0 -2917 1
 
Dolce
MIX - 200m
93
100. Stavebniny DEK 91 -2 -2919 2
 
Plzeň
MIX - 200m MIX - 1000m
46 45
101. Teta tým 91 0 -2919 2
 
Nymburk
MIX - 200m MIX - 1000m
42 49
102. Sklepníci 90 -1 -2920 2
 
Jablonec JBC RK
MIX - 200m MIX - 200m
48 42
103. Slovácké syrečky 90 0 -2920 1
 
Olomouc
MIX - 200m
90
104. Ranečáci 90 0 -2920 2
 
Krucemburk
MIX - 200m MIX - 1000m
47 43
105. Benátský gang 90 0 -2920 2
 
Krucemburk
MIX - 200m MIX - 1000m
46 44
106. Vikingové 90 0 -2920 1
 
Dolce
MIX - 200m
90
107. Hippo team 89 -1 -2921 1
 
Dolce
MIX - 200m
89
108. Plovoucí kohouti 89 0 -2921 2
 
Krucemburk
MIX - 200m MIX - 1000m
43 46
109. Eaton 89 0 -2921 2
 
Chomutov
MIX - 200m MIX - 1000m
47 42
110. Empíci dragons 88 -1 -2922 1
 
Olomouc
MIX - 200m
88
111. Mustangové 88 0 -2922 1
 
Dolce
MIX - 200m
88
112. KRNAP team 87 -1 -2923 1
 
Dolce
MIX - 200m
87
113. Hradecká (J)elita 87 0 -2923 1
 
Vajgar
MIX - 200m
87
114. Kanclík Banda 87 0 -2923 1
 
Olomouc
MIX - 200m
87
115. Kubovo stíhačky 86 -1 -2924 2
 
České Budějovice Lipno
MIX - 200m MIX - 200m
33 53
116. Vodovodníci 86 0 -2924 2
 
Chomutov
MIX - 200m MIX - 1000m
40 46
117. Megatech Engineering 86 0 -2924 2
 
Plzeň
MIX - 200m MIX - 1000m
39 47
118. Kvak Kvak hlídka 86 0 -2924 1
 
Dolce
MIX - 200m
86
119. Snaživá (J)elita 86 0 -2924 1
 
Vajgar
MIX - 1000m
86
120. Safran 85 -1 -2925 2
 
Plzeň
MIX - 200m MIX - 1000m
43 42
121. Tigers of Parker 85 0 -2925 2
 
Chomutov
MIX - 200m MIX - 1000m
44 41
122. Dračí letka 85 0 -2925 1
 
Dolce
MIX - 200m
85
123. Rychlý špunti 85 0 -2925 2
 
Plzeň
MIX - 200m MIX - 1000m
42 43
124. Sparkasse 85 0 -2925 1
 
Vajgar
MIX - 200m
85
125. Olešník 84 -1 -2926 1
 
Purkarec
MIX - 200m
84
126. Dragonfly 84 0 -2926 2
 
Sedlčany - školy Dobřichovice
MIX - 200m MIX - 200m
41 43
127. ČEVAK Eskymák 84 0 -2926 1
 
Lipno
MIX - 200m
84
128. Perun Hluboká 83 -1 -2927 2
 
Krucemburk
MIX - 200m MIX - 1000m
36 47
129. Orange team 83 0 -2927 1
 
Dolce
MIX - 200m
83
130. HANACE seniors 83 0 -2927 1
 
Lipno
MIX - 200m
83
131. Auto Hlaváček 83 0 -2927 1
 
Olomouc
MIX - 200m
83
132. LOS LOCOS EVO X 82 -1 -2928 1
 
Třeboň
MIX - 200m
82
133. Drž Pec 82 0 -2928 1
 
Dolce
MIX - 200m
82
134. Drakomoři Hluboká u Borovan 82 0 -2928 1
 
Purkarec
MIX - 200m
82
135. Gemo II. 82 0 -2928 1
 
Olomouc
MIX - 200m
82
136. Dlaždiči 81 -1 -2929 2
 
Plzeň
MIX - 200m MIX - 1000m
44 37
137. Gemo I. 81 0 -2929 1
 
Olomouc
MIX - 200m
81
138. Krakonošovi pádelníci 81 0 -2929 1
 
Dolce
MIX - 200m
81
139. Draci z města 80 -1 -2930 1
 
Dolce
MIX - 200m
80
140. Linaplast 79 -1 -2931 1
 
Olomouc
MIX - 200m
79
141. Obojživelníci 79 0 -2931 1
 
Dolce
MIX - 200m
79
142. Čezáros Bombéros Amatéros 79 0 -2931 2
 
Chomutov
MIX - 200m MIX - 1000m
42 37
143. VIS Heroes 79 0 -2931 2
 
Plzeň
MIX - 200m MIX - 1000m
38 41
144. BACHA 79 0 -2931 1
 
Lipno
MIX - 200m
79
145. Dračí GANG 78 -1 -2932 1
 
Třeboň
MIX - 200m
78
146. Dolce team 78 0 -2932 1
 
Dolce
MIX - 200m
78
147. Přátelé Tatranského čaje 78 0 -2932 2
 
Plzeň
MIX - 200m MIX - 1000m
40 38
148. LOS LOCOS SOU TO KONĚ MÝ EVO II 78 0 -2932 1
 
Třeboň
MIX - 1000m
78
149. Draci olomoucké radnice 78 0 -2932 1
 
Olomouc
MIX - 200m
78
150. Lulánci 77 -1 -2933 1
 
Purkarec
MIX - 200m
77
151. Dračí ponorka Technických služeb 77 0 -2933 1
 
Olomouc
MIX - 200m
77
152. SOU TO KONĚ MÝ 77 0 -2933 1
 
Třeboň
MIX - 200m
77
153. Plzeňské Kamikaze 77 0 -2933 2
 
Plzeň
MIX - 200m MIX - 1000m
41 36
154. Chlupáči 77 0 -2933 1
 
Lipno
MIX - 200m
77
155. Akční a flexibilní 77 0 -2933 1
 
Dolce
MIX - 200m
77
156. Amazonky 76 -1 -2934 1
 
Dolce
MIX - 200m
76
157. Lochnessky 76 0 -2934 2
 
Chomutov
MIX - 200m MIX - 1000m
33 43
158. Vlčí smečka 76 0 -2934 1
 
Purkarec
MIX - 200m
76
159. ARO Chomutov 76 0 -2934 2
 
Chomutov
MIX - 200m MIX - 1000m
36 40
160. S námi je žízeň krásná 76 0 -2934 1
 
Třeboň
MIX - 200m
76
161. Ponorka z Pumberka 76 0 -2934 2
 
Krucemburk
MIX - 200m MIX - 1000m
34 42
162. Bazilišci 75 -1 -2935 2
 
Plzeň
MIX - 200m MIX - 1000m
36 39
163. Míchané syrečky 75 0 -2935 1
 
Olomouc
MIX - 200m
75
164. Plecháči – Sinop SMP 75 0 -2935 1
 
Lipno
MIX - 200m
75
165. POGRRÁCI 75 0 -2935 1
 
Třeboň
MIX - 200m
75
166. Pilsner Dragons Juniors 75 0 -2935 2
 
Plzeň
MIX - 200m MIX - 1000m
35 40
167. Namydlený blesk 75 0 -2935 2
 
Nymburk
MIX - 1000m S10-MIX - 200m
50 25
168. Pašandy 74 -1 -2936 1
 
Dolce
MIX - 200m
74
169. Holzschlag 1 Böhmerwalbler 74 0 -2936 1
 
Lipno
MIX - 200m
74
170. TŘINÁCTKA 73 -1 -2937 2
 
Chomutov
MIX - 200m MIX - 1000m
35 38
171. Bo BudKa! 72 -1 -2938 1
 
Lipno
MIX - 200m
72
172. Buchty a hadice 72 0 -2938 2
 
Chomutov
MIX - 200m MIX - 1000m
37 35
173. ENGEL 71 -1 -2939 1
 
Lipno
MIX - 200m
71
174. Purkarecké čertice 71 0 -2939 1
 
Purkarec
MIX - 200m
71
175. Vestavstyl 70 -1 -2940 2
 
Nymburk
MIX - 200m S10-MIX - 1000m
45 25
176. Trumpf 1 69 -1 -2941 1
 
Lipno
MIX - 200m
69
177. Necky pod proudem 68 -1 -2942 1
 
Lipno
MIX - 200m
68
178. Purkarecká čerťata 68 0 -2942 1
 
Purkarec
MIX - 200m
68
179. Rizlly Dragons 67 -1 -2943 2
 
Nymburk
MIX - 1000m S10-MIX - 200m
46 21
180. Fretky 67 0 -2943 2
 
Nymburk
MIX - 1000m S10-MIX - 200m
47 20
181. BezŠance...? 65 -2 -2945 1
 
Lipno
MIX - 200m
65
182. JEN-TAK-TAK 64 -1 -2946 2
 
Krucemburk
MIX - 200m MIX - 1000m
25 39
183. Jihočeští draci 64 0 -2946 1
 
Lipno
MIX - 200m
64
184. Česká olympijská nadace 63 -1 -2947 1
 
Lipno
MIX - 200m
63
185. Acamáci I.
Acamáci III.
Acamáci II.
62 -1 -2948 6
 
Brno
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
13 14
11 11
7 6
186. Trumpf 2 62 0 -2948 1
 
Lipno
MIX - 200m
62
187. Baker's team 61 -1 -2949 2
 
Nymburk
MIX - 200m S10-MIX - 1000m
37 24
188. Partička z vokolí 60 -1 -2950 2
 
Krucemburk
MIX - 200m MIX - 1000m
22 38
189. Nejkulaťoulinkatější popokatepetlové 60 0 -2950 1
 
Lipno
MIX - 200m
60
190. TIBEX a přátelé 59 -1 -2951 1
 
Lipno
MIX - 200m
59
191. COOP Draci 58 -1 -2952 1
 
Lipno
MIX - 200m
58
192. DB Tragédky II. 56 -2 -2954 1
 
Popel
S10-WOMEN - dlouhá trať
56
193. Landal Green Team 51 -5 -2959 1
 
Lipno
MIX - 200m
51
194. RC Praha Staré město 50 -1 -2960 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
50
195. Diplomka 50 0 -2960 1
 
Most - školy
MIX - 200m
50
196. Tonyho poslední torpédo 50 0 -2960 1
 
Dobřichovice
MIX - 200m
50
197. Dým Tým 50 0 -2960 1
 
Nymburk
MIX - 200m
50
198. Magna Team 50 0 -2960 1
 
Jablonec
MIX - 200m
50
199. Sírovy rámečky 50 0 -2960 1
 
Sedlčany - školy
MIX - 200m
50
200. UTOPENCI 2. ZŠ Jindřichův Hradec 50 0 -2960 1
 
České Budějovice - školy
MIX - 200m
50
201. Řízková Crew 49 -1 -2961 1
 
Sedlčany - školy
MIX - 200m
49
202. Goldfighters 49 0 -2961 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
49
203. Couvající drak 49 0 -2961 1
 
Nymburk
MIX - 200m
49
204. Fekete dragons 49 0 -2961 2
 
Třeboutice
S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m
25 24
205. Ryby na suchu 49 0 -2961 1
 
Most - školy
MIX - 200m
49
206. ZŠ Dukelská z ČB 49 0 -2961 1
 
České Budějovice - školy
MIX - 200m
49
207. Tomíni 49 0 -2961 1
 
Ústí
MIX - 200m
49
208. Dafe - plast 49 0 -2961 1
 
Krucemburk
MIX - 200m
49
209. ZŠ Matice školské - PRASOPSI 48 -1 -2962 1
 
České Budějovice - školy
MIX - 200m
48
210. ECOLAB 48 0 -2962 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
48
211. ZOO 48 0 -2962 1
 
Sedlčany - školy
MIX - 200m
48
212. NGC Masters 48 0 -2962 1
 
Dobřichovice
MIX - 200m
48
213. Edenred Dragons II. 48 0 -2962 1
 
Popel
S10-OPEN - dlouhá trať
48
214. Sportovní gymnastika Poděbrady 48 0 -2962 1
 
Nymburk
MIX - 200m
48
215. Gladiátoři 48 0 -2962 1
 
Ústí
MIX - 200m
48
216. FITNESS ZIMÁK 48 0 -2962 1
 
Most
MIX - 200m
48
217. Námořníci z Educhemu 48 0 -2962 1
 
Most - školy
MIX - 200m
48
218. Talpy 48 0 -2962 1
 
Krucemburk
MIX - 200m
48
219. TĚSTOSTERON 47 -1 -2963 1
 
Most
MIX - 200m
47
220. KOLISáci 47 0 -2963 1
 
Ústí
MIX - 200m
47
221. Piráti z Benteleru 47 0 -2963 1
 
Jablonec
MIX - 200m
47
222. Tornádo Futsal Dobřichovice 47 0 -2963 1
 
Dobřichovice
MIX - 200m
47
223. Ledovec 47 0 -2963 1
 
Sedlčany - školy
MIX - 200m
47
224. Schola Humanitas Litvínov 47 0 -2963 1
 
Most - školy
MIX - 200m
47
225. Buď lepší 47 0 -2963 2
 
Brno
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
24 23
226. ŠKODA AUTO team 47 0 -2963 1
 
Nymburk
MIX - 200m
47
227. AVAST 47 0 -2963 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
47
228. ZŠ Kubatova 47 0 -2963 1
 
České Budějovice - školy
MIX - 200m
47
229. Cákalové 46 -1 -2964 1
 
Ústí
MIX - 200m
46
230. Dračí Lokomotiva Pardubice 46 0 -2964 1
 
Popel
S10-OPEN - dlouhá trať
46
231. Feroňáci 46 0 -2964 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
46
232. All Stars Of Gymmost 46 0 -2964 1
 
Most - školy
MIX - 200m
46
233. Vařila Evička Kašičku 46 0 -2964 1
 
Sedlčany - školy
MIX - 200m
46
234. HC RENČ 46 0 -2964 1
 
Most
MIX - 200m
46
235. Hamrští draci 46 0 -2964 1
 
Jablonec
MIX - 200m
46
236. Sokoli z Letů 46 0 -2964 1
 
Dobřichovice
MIX - 200m
46
237. JTI 45 -1 -2965 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
45
238. Brněnské kočičky 45 0 -2965 2
 
Brno
S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m
22 23
239. Zatažené ručky 45 0 -2965 1
 
Jablonec
MIX - 200m
45
240. McŠpek 45 0 -2965 1
 
Sedlčany - školy
MIX - 200m
45
241. BENGABOYS 45 0 -2965 1
 
Most
MIX - 200m
45
242. Hadi rudých stromů 45 0 -2965 1
 
Most - školy
MIX - 200m
45
243. Rychlá lyže 44 -1 -2966 1
 
Ústí
MIX - 200m
44
244. Veteráni Brno 44 0 -2966 2
 
Brno
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
23 21
245. jACO draci 44 0 -2966 1
 
Krucemburk
MIX - 200m
44
246. Slepá Střela 44 0 -2966 1
 
České Budějovice
MIX - 200m
44
247. ZŠ Pohůrecká 44 0 -2966 1
 
České Budějovice - školy
MIX - 200m
44
248. Hello Dragons 44 0 -2966 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
44
249. Hokejky 44 0 -2966 1
 
Most - školy
MIX - 200m
44
250. TITÁNI 44 0 -2966 1
 
Jablonec
MIX - 200m
44
251. Meli - Meli Mrliňáci 44 0 -2966 1
 
Nymburk
MIX - 200m
44
252. Draci Chlum 44 0 -2966 1
 
Sedlčany - školy
MIX - 200m
44
253. ABBnormální posádka 43 -1 -2967 1
 
Jablonec
MIX - 200m
43
254. Kabrňáci 43 0 -2967 2
 
Brno
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
21 22
255. Pohůrečtí draci 43 0 -2967 1
 
České Budějovice - školy
MIX - 200m
43
256. Veslaři 43 0 -2967 1
 
Ústí
MIX - 200m
43
257. Marná snaha (š) 43 0 -2967 1
 
Sedlčany - školy
MIX - 200m
43
258. BCG 43 0 -2967 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
43
259. Krutý z rána 43 0 -2967 2
 
Nymburk
MIX - 200m S10-MIX - 1000m
21 22
260. Mokrý banditi 43 0 -2967 1
 
Most
MIX - 200m
43
261. Černá perla 43 0 -2967 1
 
Nymburk
MIX - 200m
43
262. Rychlá rota DoDo 42 -1 -2968 1
 
Dobřichovice
MIX - 200m
42
263. Piráti 42 0 -2968 1
 
Sedlčany - školy
MIX - 200m
42
264. Penziste 42 0 -2968 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
42
265. Mědíci 42 0 -2968 1
 
Ústí
MIX - 200m
42
266. ZŠ Postoloprty 42 0 -2968 1
 
Most - školy
MIX - 200m
42
267. Podpeperská elita 42 0 -2968 1
 
Krucemburk
MIX - 200m
42
268. Městská část Praha 4 41 -1 -2969 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
41
269. Aichi a DB Schenker 41 0 -2969 1
 
Jablonec
MIX - 200m
41
270. Hokej Solopisky 41 0 -2969 1
 
Dobřichovice
MIX - 200m
41
271. Univerzita J.E.Purkyně 41 0 -2969 1
 
Ústí
MIX - 200m
41
272. Močoviny 41 0 -2969 1
 
České Budějovice
MIX - 200m
41
273. Jamajský Drak 41 0 -2969 1
 
Most - školy
MIX - 200m
41
274. ZŠ Matice školské - DRACI 41 0 -2969 1
 
České Budějovice - školy
MIX - 200m
41
275. Policie NBK 41 0 -2969 1
 
Nymburk
MIX - 200m
41
276. INTERMONT, OPATRNÝ - GROUP 41 0 -2969 1
 
Most
MIX - 200m
41
277. Mariborský Dutý sudy 41 0 -2969 1
 
Krucemburk
MIX - 1000m
41
278. Dragon Fly 41 0 -2969 1
 
Sedlčany - školy
MIX - 200m
41
279. ZŠ Pohůrecká Rafťáci 40 -1 -2970 1
 
České Budějovice - školy
MIX - 200m
40
280. Rozkřik 40 0 -2970 1
 
Nymburk
MIX - 200m
40
281. Mloci 40 0 -2970 1
 
Sedlčany - školy
MIX - 200m
40
282. Kubovo stíhačky z Českých drah 40 0 -2970 1
 
České Budějovice
MIX - 1000m
40
283. Sporťáci 40 0 -2970 1
 
Most
MIX - 200m
40
284. Divoké kočky 40 0 -2970 1
 
Jablonec
MIX - 200m
40
285. Rainbow Dragons 40 0 -2970 1
 
Most - školy
MIX - 200m
40
286. Vinárna live 40 0 -2970 1
 
Krucemburk
MIX - 200m
40
287. Sanacampers 40 0 -2970 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
40
288. Hujerovi 40 0 -2970 1
 
Dobřichovice
MIX - 200m
40
289. Zdrávka Ústí 40 0 -2970 1
 
Ústí
MIX - 200m
40
290. Šviháci Lázeňští 39 -1 -2971 2
 
Třeboutice
S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m
22 17
291. Klobásníci 39 0 -2971 1
 
Most - školy
MIX - 200m
39
292. Banda Marná snaha 39 0 -2971 1
 
Dobřichovice
MIX - 200m
39
293. GYM Aréna 39 0 -2971 2
 
Třeboutice
S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m
16 23
294. Draci z Chlumětína 39 0 -2971 1
 
Krucemburk
MIX - 200m
39
295. VINOLOK 39 0 -2971 1
 
Jablonec
MIX - 200m
39
296. ZŠ E. Destinové - Hrošíci 39 0 -2971 1
 
České Budějovice - školy
MIX - 200m
39
297. Modřanské homole 39 0 -2971 1
 
Sedlčany - školy
MIX - 200m
39
298. Easy dance - Stará garda 39 0 -2971 1
 
Nymburk
MIX - 200m
39
299. Baxtership 39 0 -2971 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
39
300. Lampádla 39 0 -2971 1
 
Ústí
MIX - 200m
39
301. GYMagine Dragons 39 0 -2971 1
 
Chomutov
MIX - 200m
39
302. Brumbambule 39 0 -2971 1
 
Most
MIX - 200m
39
303. Klub týraných mužů 38 -1 -2972 1
 
Dobřichovice
MIX - 200m
38
304. Tenneco 38 0 -2972 1
 
Jablonec
MIX - 200m
38
305. ToMášMarný 38 0 -2972 1
 
Sedlčany - školy
MIX - 200m
38
306. BNP Paribas 38 0 -2972 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
38
307. Lachtani 38 0 -2972 1
 
Most - školy
MIX - 200m
38
308. Mostecká montážní modří 38 0 -2972 1
 
Most
MIX - 200m
38
309. Sakana 38 0 -2972 1
 
Nymburk
MIX - 200m
38
310. České dráhy 38 0 -2972 1
 
České Budějovice
MIX - 200m
38
311. Filtráci 38 0 -2972 1
 
Chomutov
MIX - 200m
38
312. Údolí dutých hlav 38 0 -2972 1
 
Ústí
MIX - 200m
38
313. Baskeťácká sebranka 37 -1 -2973 1
 
Ústí
MIX - 200m
37
314. FAURECIA j_ELITA 37 0 -2973 1
 
Plzeň
MIX - 200m
37
315. Fresh Kruháč 37 0 -2973 1
 
Dobřichovice
MIX - 200m
37
316. Dutý sudy 37 0 -2973 1
 
Krucemburk
MIX - 200m
37
317. Jedovaté Rumělky a Čučoriedky 37 0 -2973 1
 
Krucemburk
MIX - 1000m
37
318. Turbodrak 37 0 -2973 1
 
Sedlčany - školy
MIX - 200m
37
319. HP 37 0 -2973 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
37
320. ZŠ Svážná 37 0 -2973 1
 
Most - školy
MIX - 200m
37
321. ATREÁCI 37 0 -2973 1
 
Jablonec
MIX - 200m
37
322. WAKE & FUN Team 37 0 -2973 2
 
Třeboutice
S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m
18 19
323. Bowling Litvínov 37 0 -2973 1
 
Most
MIX - 200m
37
324. Drakoblesk 36 -1 -2974 1
 
Sedlčany - školy
MIX - 200m
36
325. Monroe Šok 36 0 -2974 1
 
Jablonec
MIX - 200m
36
326. Starcolor 36 0 -2974 1
 
Most
MIX - 200m
36
327. Mazela-Raďulovi draci 36 0 -2974 1
 
Dobřichovice
MIX - 200m
36
328. 4 Ever 36 0 -2974 1
 
Most - školy
MIX - 200m
36
329. IBM Lions 36 0 -2974 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
36
330. ISTAR 36 0 -2974 1
 
Ústí
MIX - 200m
36
331. Vtelno žije 35 -1 -2975 1
 
Most
MIX - 200m
35
332. Zumbateam Cvikov 35 0 -2975 1
 
Jablonec
MIX - 200m
35
333. Krajský Výběr - Házenkáři 35 0 -2975 1
 
Most - školy
MIX - 200m
35
334. Městská část Praha 5 35 0 -2975 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
35
335. Grupol 35 0 -2975 1
 
Nymburk
MIX - 200m
35
336. Dycky Berounka 35 0 -2975 1
 
Dobřichovice
MIX - 200m
35
337. Choboty Navostro 35 0 -2975 1
 
Krucemburk
MIX - 200m
35
338. Žabáci 35 0 -2975 1
 
Sedlčany - školy
MIX - 200m
35
339. Drunken sailors 35 0 -2975 2
 
Třeboutice
S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m
19 16
340. FbV Team 35 0 -2975 1
 
Ústí
MIX - 200m
35
341. Couvalové 34 -1 -2976 1
 
Ústí
MIX - 200m
34
342. Partneři 34 0 -2976 1
 
Chomutov
MIX - 200m
34
343. Dráčata Chlum 34 0 -2976 1
 
Sedlčany - školy
MIX - 200m
34
344. Děti kapitána Pešiho 34 0 -2976 1
 
Most - školy
MIX - 200m
34
345. FUJI Elite 34 0 -2976 1
 
Plzeň
MIX - 200m
34
346. Parta hic 34 0 -2976 1
 
Dobřichovice
MIX - 200m
34
347. PVS 34 0 -2976 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
34
348. Labox 34 0 -2976 1
 
Nymburk
MIX - 200m
34
349. Relaxteam 34 0 -2976 1
 
Most
MIX - 200m
34
350. Scamo Dream Team 33 -1 -2977 1
 
Most
MIX - 200m
33
351. Louda Dragon Team 33 0 -2977 1
 
Nymburk
MIX - 200m
33
352. Klíšský výběr 33 0 -2977 1
 
Ústí
MIX - 200m
33
353. Mariborská (J) elita 33 0 -2977 1
 
Krucemburk
MIX - 200m
33
354. TOP09 33 0 -2977 1
 
Plzeň
MIX - 200m
33
355. IBM Bears 33 0 -2977 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
33
356. Aurora 33 0 -2977 1
 
Most - školy
MIX - 200m
33
357. Antolin team 33 0 -2977 1
 
Jablonec
MIX - 200m
33
358. Comic Coni 32 -1 -2978 1
 
Most
MIX - 200m
32
359. KOVO Koukola 32 0 -2978 1
 
Krucemburk
MIX - 200m
32
360. Rotary Alumni 32 0 -2978 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
32
361. ZŠ Postoloprty II 32 0 -2978 1
 
Most - školy
MIX - 200m
32
362. Wild Cats 32 0 -2978 1
 
Jablonec
MIX - 200m
32
363. Splešťule blátivý 32 0 -2978 1
 
Dobřichovice
MIX - 200m
32
364. Prcani- DC 32 0 -2978 1
 
Ústí
MIX - 200m
32
365. Galibáni 32 0 -2978 1
 
Nymburk
MIX - 200m
32
366. RAFani 31 -1 -2979 1
 
Nymburk
MIX - 200m
31
367. Lizard Team 31 0 -2979 2
 
Brno
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
15 16
368. Horalové 31 0 -2979 1
 
Most - školy
MIX - 200m
31
369. Černošické fosilie 31 0 -2979 1
 
Dobřichovice
MIX - 200m
31
370. AeroNN 31 0 -2979 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
31
371. Bokavara Čepirohy 31 0 -2979 1
 
Most
MIX - 200m
31
372. KVAKundy TEAM 31 0 -2979 1
 
Krucemburk
MIX - 200m
31
373. Tamagoši 31 0 -2979 1
 
Ústí
MIX - 200m
31
374. Holky ze Západu 30 -1 -2980 1
 
Dobřichovice
MIX - 200m
30
375. NNdrAEGONs 30 0 -2980 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
30
376. Promile Team 30 0 -2980 1
 
Most
MIX - 200m
30
377. Chanov United 30 0 -2980 1
 
Most - školy
MIX - 200m
30
378. Čech & Mor 30 0 -2980 1
 
Krucemburk
MIX - 200m
30
379. 30:2 30 0 -2980 1
 
Nymburk
MIX - 200m
30
380. Resselovy Šrouby 29 -1 -2981 1
 
Krucemburk
MIX - 200m
29
381. Hořlavý rybičky 29 0 -2981 1
 
Nymburk
MIX - 200m
29
382. Dračice 29 0 -2981 1
 
Dobřichovice
MIX - 200m
29
383. Senudim - 8.A 29 0 -2981 1
 
Most - školy
MIX - 200m
29
384. Hestego Áčko 29 0 -2981 2
 
Brno
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
14 15
385. ČAK 29 0 -2981 1
 
Ústí
MIX - 200m
29
386. Invalidní draci 29 0 -2981 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
29
387. UHLOMOST 29 0 -2981 1
 
Most
MIX - 200m
29
388. JETBRAINS 28 -1 -2982 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
28
389. Gabroch Ltd. 28 0 -2982 1
 
Most
MIX - 200m
28
390. HaRi draci 28 0 -2982 1
 
Krucemburk
MIX - 200m
28
391. Magna Nymburk 28 0 -2982 1
 
Nymburk
MIX - 200m
28
392. Yellow Queens 28 0 -2982 1
 
Dobřichovice
MIX - 200m
28
393. Zmatený 28 0 -2982 1
 
Most - školy
MIX - 200m
28
394. Cukříčci 28 0 -2982 1
 
Ústí
MIX - 200m
28
395. Ama School Tým 27 -1 -2983 1
 
Most - školy
MIX - 200m
27
396. Fógltým Teplice 27 0 -2983 1
 
Ústí
MIX - 200m
27
397. Tahouni 27 0 -2983 1
 
Most
MIX - 200m
27
398. Rubber Duck 27 0 -2983 1
 
Nymburk
MIX - 200m
27
399. Sestry v akci 27 0 -2983 1
 
Dobřichovice
MIX - 200m
27
400. Pivopiči a čučoriedky 27 0 -2983 1
 
Krucemburk
MIX - 200m
27
401. Život 90 27 0 -2983 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
27
402. Gastrotechno Group-REMAX 26 -1 -2984 1
 
Ústí
MIX - 200m
26
403. Městská galéra 26 0 -2984 1
 
Nymburk
MIX - 200m
26
404. Veverky z Bitýšky 26 0 -2984 1
 
Krucemburk
MIX - 200m
26
405. Rotary Dragons 26 0 -2984 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
26
406. PENAX 26 0 -2984 1
 
Most
MIX - 200m
26
407. Žebráci 26 0 -2984 1
 
Dobřichovice
MIX - 200m
26
408. InterConti Vikings 25 -1 -2985 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
25
409. Draci VZP 25 0 -2985 1
 
Nymburk
MIX - 200m
25
410. Gorily 25 0 -2985 1
 
Ústí
MIX - 200m
25
411. Sympaťáci 25 0 -2985 1
 
Most
MIX - 200m
25
412. Hujírci 25 0 -2985 1
 
Dobřichovice
MIX - 200m
25
413. Dancers 24 -1 -2986 1
 
Nymburk
MIX - 200m
24
414. Carevny českých vod 24 0 -2986 1
 
Ústí
MIX - 200m
24
415. Dynamo Old Talents 24 0 -2986 1
 
Krucemburk
MIX - 200m
24
416. Škola Řevnice 24 0 -2986 1
 
Dobřichovice
MIX - 200m
24
417. Cheminvest 24 0 -2986 1
 
Most
MIX - 200m
24
418. Rekogators 24 0 -2986 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
24
419. Jedovaté Rumělky 23 -1 -2987 1
 
Krucemburk
MIX - 200m
23
420. Letovští sokolíci 23 0 -2987 1
 
Dobřichovice
MIX - 200m
23
421. Thórův sbor 23 0 -2987 1
 
Nymburk
MIX - 200m
23
422. Perly Bilfingeru 23 0 -2987 1
 
Most
MIX - 200m
23
423. Dračičiny 23 0 -2987 1
 
Brno
S10-WOMEN - 200m
23
424. Pařmeni 23 0 -2987 1
 
Ústí
MIX - 200m
23
425. Nymburskej Lokodrak 23 0 -2987 1
 
Nymburk
S10-MIX - 200m
23
426. Nadační pádleři 23 0 -2987 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
23
427. Plastik-Inter Cars 22 -1 -2988 1
 
Ústí
MIX - 200m
22
428. Tchoří dech 22 0 -2988 1
 
Dobřichovice
MIX - 200m
22
429. KANONÝŘI 22 0 -2988 1
 
Most
MIX - 200m
22
430. Voerman 22 0 -2988 1
 
Nymburk
MIX - 200m
22
431. BaL tým 22 0 -2988 1
 
Nymburk
S10-MIX - 200m
22
432. Exchange students 22 0 -2988 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
22
433. Neutonem - ADLER 21 -1 -2989 1
 
Ústí
MIX - 200m
21
434. Splešťulata 21 0 -2989 1
 
Dobřichovice
MIX - 200m
21
435. Aňáci se nevzdávají 21 0 -2989 1
 
Most
MIX - 200m
21
436. Autoškoláci - jedeme rovně 20 -1 -2990 1
 
Most
MIX - 200m
20
437. Kokosy na vodě 20 0 -2990 1
 
Dobřichovice
MIX - 200m
20
438. Dýmovnice 20 0 -2990 1
 
Nymburk
MIX - 200m
20
439. Aperam 20 0 -2990 1
 
Ústí
MIX - 200m
20
440. Drapiny 20 0 -2990 1
 
Krucemburk
MIX - 200m
20
441. Dragonboard - ladies 19 -1 -2991 1
 
Krucemburk
MIX - 200m
19
442. Prodeco Team 19 0 -2991 1
 
Most
MIX - 200m
19
443. Bambíno crew 19 0 -2991 1
 
Nymburk
MIX - 200m
19
444. Trelleborg 19 0 -2991 1
 
Nymburk
S10-MIX - 200m
19
445. AWT 19 0 -2991 1
 
Ústí
MIX - 200m
19
446. Fresenky 18 -1 -2992 1
 
Nymburk
MIX - 200m
18
447. Brüx Hooves 18 0 -2992 1
 
Most
MIX - 200m
18
448. Škoda Auto team - dámy 18 0 -2992 1
 
Nymburk
S10-MIX - 200m
18
449. Vodní víly 18 0 -2992 1
 
Ústí
MIX - 200m
18
450. Černé perly 18 0 -2992 1
 
Krucemburk
MIX - 200m
18
451. Rebel Dragons 17 -1 -2993 2
 
Brno
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
8 9
452. Krásná bubenice 17 0 -2993 1
 
Nymburk
S10-MIX - 200m
17
453. TJ rozvoj polerady z.s. 17 0 -2993 1
 
Most
MIX - 200m
17
454. Půlnoční lišky 17 0 -2993 1
 
Krucemburk
MIX - 200m
17
455. Ouřadové 16 -1 -2994 1
 
Most
MIX - 200m
16
456. SDH Krucemburk 16 0 -2994 1
 
Krucemburk
MIX - 200m
16
457. Hasiči Ždírec 15 -1 -2995 1
 
Krucemburk
MIX - 200m
15
458. ADH Team 15 0 -2995 1
 
Most
MIX - 200m
15
459. Mostecká montážní červení 14 -1 -2996 1
 
Most
MIX - 200m
14
460. Hasiči Sobíňov 14 0 -2996 1
 
Krucemburk
MIX - 200m
14
461. Keramost 13 -1 -2997 1
 
Most
MIX - 200m
13
462. Wandering Dragons 13 0 -2997 1
 
Brno
S10-MIX - 1000m
13
463. Draiffka 13 0 -2997 2
 
Brno
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
5 8
464. Kapříci rádia Petrov 13 0 -2997 2
 
Brno
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
6 7
465. Hasiči Kohoutov 13 0 -2997 1
 
Krucemburk
MIX - 200m
13
466. Rozmarní rozmarýni 12 -1 -2998 1
 
Most
MIX - 200m
12
467. Benedikt Most 11 -1 -2999 1
 
Most
MIX - 200m
11
468. MŠ Hutnická 10 -1 -3000 1
 
Most
MIX - 200m
10
469. Hasiči Želenice 9 -1 -3001 1
 
Most
MIX - 200m
9
470. Wandering Dragon 9 0 -3001 1
 
Brno
S10-MIX - 200m
9
471. Spolek přátel phm, plastů a maziv 8 -1 -3002 1
 
Most
MIX - 200m
8
472. Caťáci 7 -1 -3003 1
 
Most
MIX - 200m
7
473. KRYSY KANCELÁŘSKÉ 6 -1 -3004 1
 
Most
MIX - 200m
6
474. Hi-Lex 5 -1 -3005 1
 
Most
MIX - 200m
5
475. CZECHD team 5 0 -3005 1
 
Brno
S10-MIX - 1000m
5
476. Sígři z Lidické 2 4 -1 -3006 1
 
Most
MIX - 200m
4
477. Cheeky Monkey 4 0 -3006 1
 
Brno
S10-MIX - 200m
4
478. Rychlá pádla 3 -1 -3007 1
 
Most
MIX - 200m
3
479. CZECH FUND team 3 0 -3007 1
 
Brno
S10-MIX - 200m
3
480. Sígři z lidické 2 -1 -3008 1
 
Most
MIX - 200m
2
481. The MOST Sexy Girls 1 -1 -3009 1
 
Most
MIX - 200m
1
482. Neslyšící most 1 0 -3009 1
 
Most
MIX - 200m
1
Informace o cookies Tyto stránky používají soubory cookie. Více informací, jak soubory cookies používáme, naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.
Používáním těchto stránek, dáváte svůj souhlas s použitím souborů cookies. Pokud nesouhlasíte s používáním souborů cookies, můžete je zakázat ve svém internetovém prohlížeči. Více informací