Tabulka pořadí Národní pohár 2018


Způsob bodování

Body započteny po závodu TDT (22. 09.2018)

Pořadí Jméno posádky Body
celkem
Odstup na
místo před
Odstup na
1. místo
Počet
startů
1. ONV-BOX
Pobřežní hlídka
Žíznivé saně
ONV-BOX 40+
Zumba Dračice
Zumba Draci
7460 0 0 100
 
TDT Račice 20 Račice 10 ONV ČP Brno ČP Brno NP Praha 10 Praha 20 Popel Plumlov NP ONV NP Jedovnice NP Jedovnice GP Křetínka Flotila Brno
OPEN - dlouhá trať MIX - dlouhá trať S10-OPEN - dlouhá trať S10-WOMEN - dlouhá trať MIX - 200m MIX - 500m MIX - 2000m OPEN - 200m OPEN - 500m OPEN - 2000m WOMEN - 200m WOMEN - 500m WOMEN - 2000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 2000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 2000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 2000m MIX - 200m MIX - 500m OPEN - 200m OPEN - 500m WOMEN - 200m WOMEN - 500m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 500m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 500m MIX - 200m MIX - 2000m WOMEN - 200m WOMEN - 2000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m MIX - 200m MIX - 2000m OPEN - 200m OPEN - 2000m WOMEN - 200m WOMEN - 2000m S10-WOMEN - dlouhá trať S10-OPEN - dlouhá trať MIX - dlouhá trať S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 500m S10-MIX - 200m S10-MIX - 500m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - dlouhá trať
140 150 - 58 135 115 119 135 119 135 140 140 140 - - 60 57 23 23 140 135 120 135 140 140 60 58 70 58 135 150 - - 59 70 60 70 - - 23 23 57 59 70 59 119 140 135 135 - - 57 - 140 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 119 119 49 50 51 54 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 21 24 - - 20 23 49 49 15 18 20 23 - - 20 20 89 95 - - -
- - - - 115 117 117 - - - - - - - - 57 58 21 22 114 115 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 21 22 25 25 23 25 24 25 100 100 100 100 93
- - 55 - - - - - - - - - - 60 75 - - - - - - - - - - 67 60 - - - - - - 75 75 - - - - - - 54 70 - - - - - - - - - 70 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 53 55 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 19 19 - - - - - - - - - - -
2. DB Tragédky Praha
Dragon Team Nymburk
Traburk
DB Tragédky Praha II.
Dragon Team Nymburk II.
4704 -2756 -2756 44
 
TDT Račice 20 Račice 10 ONV ČP Praha 10 Praha 20 Popel
OPEN - dlouhá trať WOMEN - dlouhá trať MIX - dlouhá trať S10-OPEN - dlouhá trať S10-WOMEN - dlouhá trať MIX - 200m MIX - 500m MIX - 2000m OPEN - 200m OPEN - 500m OPEN - 2000m WOMEN - 200m WOMEN - 500m WOMEN - 2000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 2000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 2000m MIX - 200m MIX - 500m OPEN - 200m OPEN - 500m WOMEN - 200m WOMEN - 500m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 500m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 500m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m MIX - 200m MIX - 2000m OPEN - 200m OPEN - 2000m WOMEN - 200m WOMEN - 2000m S10-WOMEN - dlouhá trať S10-OPEN - dlouhá trať MIX - dlouhá trať
- 150 - - 59 - - - - - - 135 150 135 - - 58 59 - - - - 135 120 - - 58 59 - - 58 56 - - - - 150 140 67 - -
150 - - 70 - - - - 150 140 150 - - - 70 59 - - - - 150 140 - - 59 59 - - 70 75 - - - - 140 140 - - - 59 -
- - 135 - - 150 120 135 - - - - - - - - - - 119 140 - - - - - - - - - - - - 150 135 - - - - - - 150
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 75 58 - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 67 -
3. Dragonclub Brno
Dragonclub Brno II.
3549 -1155 -3911 49
 
TDT Račice 20 Račice 10 Plumlov NP ONV ČP Jedovnice NP Brno ČP Brno NP Flotila Brno Praha 10 Praha 20 Popel
MIX - dlouhá trať S10-OPEN - dlouhá trať S10-WOMEN - dlouhá trať MIX - 200m MIX - 500m MIX - 2000m OPEN - 200m OPEN - 500m OPEN - 2000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 2000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 2000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 2000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 500m OPEN - 200m OPEN - 500m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 500m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 500m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 2000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m MIX - 200m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m MIX - dlouhá trať S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m MIX - 200m MIX - 2000m OPEN - 200m OPEN - 2000m S10-WOMEN - dlouhá trať S10-OPEN - dlouhá trať MIX - dlouhá trať
119 58 67 119 116 118 120 118 119 58 67 75 67 24 20 25 25 - - 25 25 118 117 118 119 54 55 59 60 24 24 - - - - 118 140 70 67 67 67 - 25 24 95 53 56 67 67 115 118 - - 75 58 119
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 17 18 - - - - - - - - - - - -
4. RK Dragons Jablonec
RK - Legie
RK Dragons - Husova škola LBC
RK Dragons - Husova škola LBC II.
3380 -169 -4080 42
 
TDT Račice 20 Račice 10 ONV ČP Brno ČP Brno NP Praha 10 Praha 20 Popel Račice Junior
MIX - dlouhá trať S10-OPEN - dlouhá trať S10-WOMEN - dlouhá trať MIX - 200m MIX - 500m MIX - 2000m OPEN - 200m OPEN - 500m OPEN - 2000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 2000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 2000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 2000m MIX - 200m MIX - 500m OPEN - 200m OPEN - 500m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 500m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 500m MIX - 200m MIX - 2000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m MIX - 200m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m MIX - 200m MIX - 2000m OPEN - 200m OPEN - 2000m S10-WOMEN - dlouhá trať S10-OPEN - dlouhá trať MIX - dlouhá trať S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m
140 75 75 117 118 120 - - - 55 55 70 75 - 25 117 120 - - 53 54 67 70 120 135 56 58 75 75 - 22 25 52 60 59 75 135 150 - - 59 - 135 - -
- - - - - - - 120 - - - - - - - - - 119 118 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 120 120 - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 23 23
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 21 19
5. Palm Bitch
W.I.L.D. of Prague
Velký holky KVS
Pražský výběr KVS
KVS Oldies
Velký holky KVS II.
KVS Prague Wild Bitch
3245 -135 -4215 40
 
Račice 20 Račice 10 Beroun Sedlčany Praha 20 Praha 10 Popel TDT Brno ČP
MIX - 200m MIX - 500m MIX - 2000m WOMEN - 200m WOMEN - 500m WOMEN - 2000m S10-OPEN - 200m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 2000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 2000m MIX - 200m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 2000m WOMEN - 200m WOMEN - 2000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m S10-WOMEN - dlouhá trať S10-OPEN - dlouhá trať MIX - dlouhá trať OPEN - dlouhá trať WOMEN - dlouhá trať MIX - dlouhá trať S10-OPEN - dlouhá trať S10-WOMEN - dlouhá trať MIX - 200m MIX - 2000m WOMEN - 200m WOMEN - 2000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m
110 111 110 - - - - - - 18 14 49 100 88 116 115 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 53 - 58 - - - - - - - - - - - - - - -
- - - 119 118 119 - 54 56 - - - - - - - 120 120 - - 57 60 55 - - - 140 - - 56 - - 135 135 - - 59 59
- - - - - - - - - - - - - - - - - - 59 58 - - - 53 - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - 45 - - - - - - - - - - - 49 110 135 - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 54 54 54 - - - - - - - - - - - - - 54 -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 116 - - - - - - - - - - - - -
6. Mondi Štětí
Město Štětí
3136 -109 -4324 41
 
TDT Račice 20 Račice 10 ONV ČP Brno ČP Praha 10 Praha 20 Popel Třeboň Vrané Chomutov
MIX - dlouhá trať S10-OPEN - dlouhá trať S10-WOMEN - dlouhá trať MIX - 200m MIX - 500m MIX - 2000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 2000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 2000m S10-MIX - 200m MIX - 200m MIX - 500m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 500m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 500m MIX - 200m MIX - 2000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m MIX - 200m MIX - 2000m S10-WOMEN - dlouhá trať S10-OPEN - dlouhá trať MIX - dlouhá trať MIX - 200m MIX - 1000m S10-MIX - 200m MIX - 200m MIX - 1000m
118 59 57 120 119 114 67 56 56 54 20 113 116 48 53 55 56 119 120 67 60 57 57 56 54 55 55 120 117 56 57 117 - - - - -
- - - 109 110 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 45 48 - - - - - - - 93 86 20 87 90
7. Paper Dragons
HANACE Kids
HANACE dragons MÁŠ HLAD?
HANACE seniors
HANACE dragons Hladová dráčata
HANACE dragons Nažrané dračice
Hanace Dragons Hladová Dráčata II.
2918 -218 -4542 39
 
Č.Budějovice Třeboň Lipno Račice 20 Račice 10 Purkarec Sedlčany Popel Račice Junior
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 500m MIX - 2000m WOMEN - 200m WOMEN - 500m WOMEN - 2000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 2000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 2000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m S10-OPEN - dlouhá trať MIX - dlouhá trať S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m
43 47 69 78 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
35 - - - 61 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
50 50 100 95 95 100 114 112 113 - - - 54 54 - - 100 100 95 95 55 115 - -
- - - - 78 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
33 - - - 59 - - - - - - - - - - - - - - - - - 17 -
38 42 65 - - - - - - 116 116 116 - - 51 51 135 135 - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 18 18
8. Průtrž Dračen 2347 -571 -5113 31
 
TDT Račice 20 Račice 10 Račice Junior ONV ČP Lipno Praha 10 Praha 20 Popel
MIX - dlouhá trať S10-OPEN - dlouhá trať S10-WOMEN - dlouhá trať MIX - 200m MIX - 500m MIX - 2000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 2000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 2000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 2000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m MIX - 200m MIX - 500m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 500m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 500m MIX - 200m MIX - 1000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m MIX - 200m MIX - 2000m S10-WOMEN - dlouhá trať S10-OPEN - dlouhá trať MIX - dlouhá trať
120 57 70 113 135 115 59 60 67 60 25 21 24 24 116 113 57 57 60 67 93 93 58 53 60 70 118 119 70 75 118
9. Dragonteam Kojetín Oldies
Dragonteam Kojetín Junior
2040 -307 -5420 28
 
Račice 20 Račice 10 Brno ČP Praha 10 Praha 20 Popel
MIX - 200m MIX - 500m MIX - 2000m OPEN - 200m OPEN - 500m OPEN - 2000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 2000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 2000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 2000m MIX - 200m MIX - 2000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m MIX - 200m MIX - 2000m OPEN - 200m OPEN - 2000m S10-WOMEN - dlouhá trať S10-OPEN - dlouhá trať MIX - dlouhá trať
118 113 112 119 117 118 57 58 53 52 17 17 - - 55 57 - - 50 52 52 53 114 113 119 119 53 54 111
- - - - - - - - - - 16 15 - - - - - - - - - - - - - - - 56 -
10. VSJ
VSJ - Women
VSJ - DRÁČATA
2033 -7 -5427 28
 
Plumlov GP Plumlov NP Jedovnice GP Brno ČP Brno NP Flotila Brno Račice 20 Račice 10 Křetínka Jedovnice NP
MIX - 200m MIX - 1000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m WOMEN - 200m WOMEN - 2000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m MIX - dlouhá trať MIX - 200m WOMEN - 200m WOMEN - 500m WOMEN - 2000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 2000m S10-MIX - 200m MIX - 200m MIX - 1000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
95 100 - - 21 22 88 88 113 - - - - - 44 - - 88 - - - - - - - - - - - - -
84 86 21 23 - - - - - 140 140 - - - - - - - - 118 119 118 52 53 - 48 57 24 22 - -
85 88 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 43 53 - - - -
11. Dragon Force Přerov 1680 -353 -5780 14
 
Račice 20 ONV ČP ONV NP
MIX - 200m MIX - 500m MIX - 2000m OPEN - 200m OPEN - 500m OPEN - 2000m WOMEN - 200m WOMEN - 500m MIX - 200m MIX - 500m OPEN - 200m OPEN - 500m WOMEN - 200m WOMEN - 500m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 500m MIX - 200m MIX - 500m S10-MIX - 200m S10-MIX - 500m
- 150 150 - 150 140 - - 150 150 140 150 150 150 75 75 - - 25 25
12. Sokol Předměřice 1500 -180 -5960 17
 
ONV ČP Praha 10 Praha 20 Popel
MIX - 200m MIX - 500m WOMEN - 200m WOMEN - 500m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 500m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 500m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m MIX - 200m MIX - 2000m WOMEN - 200m S10-WOMEN - dlouhá trať S10-OPEN - dlouhá trať MIX - dlouhá trať
135 119 120 135 70 67 57 57 60 67 56 57 140 120 - 60 60 120
13. Azuma Dragons 1411 -89 -6049 29
 
Plumlov GP Plumlov NP Křetínka ONV ČP Jedovnice NP Jedovnice GP Brno ČP Brno NP Flotila Brno
MIX - 200m MIX - 1000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 500m S10-WOMEN - 200m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m MIX - dlouhá trať
100 95 24 23 22 22 17 18 93 95 - 51 51 - 19 21 21 21 14 18 90 93 115 53 53 56 56 - 47 16 17 90
14. Satani z Doubí
BESTie z Doubí
1375 -36 -6085 16
 
Račice 20 Purkarec Sedlčany Třeboň Lipno Č.Budějovice
MIX - 200m MIX - 500m MIX - 2000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
111 109 109 89 95 90 93 81 93 87 90 - -
- - - - - - - 67 82 57 82 40 -
15. Serepes
Sereštěně
Serefena
1136 -239 -6324 24
 
Plumlov GP Plumlov NP Křetínka ONV ČP ONV NP Jedovnice NP Jedovnice GP Brno ČP Brno NP
MIX - 200m MIX - 1000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 500m S10-WOMEN - 200m MIX - 200m S10-MIX - 200m S10-MIX - 500m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
93 93 - - - - 15 16 89 90 - 45 49 - - 14 15 21 20 - - 17 - 95 89 114 - - - - - 45 15 16
- - - - - - - - 38 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - 23 21 - - 47 56 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
16. Průtrž Předměřic 1085 -51 -6375 8
 
Račice 20 ONV ČP
OPEN - 200m OPEN - 500m OPEN - 2000m WOMEN - 200m WOMEN - 500m WOMEN - 2000m OPEN - 200m OPEN - 500m WOMEN - 200m WOMEN - 500m
140 135 120 150 135 150 135 120 - -
17. Dračí legie Pardubice 912 -173 -6548 9
 
Račice 20 ONV ČP Praha 20
MIX - 200m MIX - 500m MIX - 2000m MIX - 200m MIX - 500m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 500m MIX - 200m MIX - 2000m
116 114 116 115 114 52 52 117 116
18. Dravé Saně 908 -4 -6552 9
 
Račice 20 Purkarec Č.Budějovice Třeboň Lipno
MIX - 200m WOMEN - 200m WOMEN - 500m WOMEN - 2000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
- 120 120 120 150 150 39 - 68 - 58 83
19. Pilsner Dragons 857 -51 -6603 9
 
Račice 20 Purkarec Třeboň Popel
MIX - 200m MIX - 500m MIX - 2000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m S10-OPEN - dlouhá trať MIX - dlouhá trať
112 108 111 93 89 89 89 52 114
20. ŠK Dráčia Légia Trenčín 2012
ŠK Dráčia Légia Trenčín 2012 II.
807 -50 -6653 16
 
ONV ČP ONV NP Brno ČP Brno NP Flotila Brno
MIX - 200m S10-OPEN - 200m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 500m MIX - 200m S10-MIX - 200m S10-MIX - 500m MIX - 200m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m MIX - dlouhá trať
- 56 56 53 - 22 21 117 60 59 70 60 - 48 24 22 100
- - - - - - - - - - - - - - 20 19 -
21. TJ Sokol Předměřice 783 -24 -6677 11
 
Račice 20 Račice 10 Račice Junior
MIX - 200m MIX - 500m MIX - 2000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 2000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 2000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 2000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m
140 140 140 75 70 59 70 22 24 22 21
22. Vajgarská saň
Vajgarské sirény
781 -2 -6679 9
 
Purkarec Č.Budějovice Třeboň
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
86 88 48 49 79 85
140 140 - - 66 -
23. Banda Marná snaha 773 -8 -6687 8
 
Kebule Račice 20 Sedlčany
MIX - 200m MIX - 200m MIX - 500m MIX - 2000m OPEN - 200m OPEN - 500m MIX - 200m MIX - 1000m
45 108 107 108 118 116 86 85
24. Draci v akci 632 -141 -6828 12
 
Plumlov NP Křetínka Jedovnice NP Jedovnice GP Brno ČP Brno NP
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 200m MIX - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
22 19 90 89 23 22 93 90 112 - 43 14 15
25. Klub třeboňských kaprů 590 -42 -6870 8
 
Jedovnice NP Purkarec Třeboň Lipno
S10-OPEN - 200m S10-MIX - 200m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
22 15 90 93 95 90 90 95
26. Klacci 515 -75 -6945 11
 
Křetínka Jedovnice NP Jedovnice GP Brno ČP Brno NP
MIX - 200m MIX - 1000m S10-WOMEN - 200m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m S10-WOMEN - 200m MIX - 200m MIX - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
86 86 - 9 12 82 84 - 53 45 39 9 10
27. Leviathan dragons 510 -5 -6950 14
 
Račice 10 Jedovnice NP Brno ČP Brno NP Praha 10
S10-OPEN - 200m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 2000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 2000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m
- 55 55 19 16 - - 25 24 25 24 58 55 - - 21 21 55 57 - -
28. SUTOR Global 502 -8 -6958 7
 
Beroun Purkarec Most Chomutov Ústí nad Labem
MIX - 200m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m
50 88 90 50 90 93 41
29. Draci z Prýglu 468 -34 -6992 14
 
Plumlov NP Křetínka Jedovnice NP Brno ČP Brno NP
S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m MIX - 200m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
24 25 18 20 88 93 20 20 10 13 - 55 55 - - 13 14
30. Oldies revival Kojetín 396 -72 -7064 7
 
TDT Račice 10 Brno ČP Praha 10
S10-OPEN - dlouhá trať S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 2000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m
67 56 57 54 56 51 55
31. Moravian Dragons 395 -1 -7065 6
 
ONV ČP ONV NP
MIX - 200m MIX - 500m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 500m MIX - 200m MIX - 500m S10-MIX - 200m S10-MIX - 500m
120 118 55 56 - - 23 23
32. Jizerský drak 389 -6 -7071 8
 
Račice 10 Jedovnice NP Praha 10 Praha 20
S10-OPEN - 200m S10-MIX - 200m S10-MIX - 2000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m MIX - 200m MIX - 2000m
- 14 18 - - 16 19 46 50 112 114
33. Dračí Jezdci České Velenice 371 -18 -7089 5
 
Třeboň Vrané Lipno
MIX - 200m MIX - 1000m S10-MIX - 200m MIX - 200m MIX - 1000m
84 87 24 88 88
34. Gripeni 355 -16 -7105 5
 
Č.Budějovice Třeboň Lipno
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
49 43 85 - 89 89
34. Brněnští draci 355 0 -7105 8
 
Jedovnice NP Brno ČP Brno NP
S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m MIX - 200m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
- - 22 21 116 57 54 - 46 19 20
35. PERUN - Výběr Vysočiny 351 -4 -7109 3
 
Račice 20
WOMEN - 200m WOMEN - 500m WOMEN - 2000m
117 117 117
36. MIMONI 335 -16 -7125 4
 
Slezská Harta Křetínka
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
100 95 73 67
37. Koza Dragons 325 -10 -7135 7
 
TDT Račice 10 Vrané Praha 10
MIX - dlouhá trať S10-OPEN - dlouhá trať S10-OPEN - 200m S10-MIX - 200m S10-MIX - 2000m S10-MIX - 200m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m
116 56 - 15 19 22 48 49
38. Pohodáři 312 -13 -7148 5
 
Kebule Most Vrané Chomutov
MIX - 200m MIX - 200m S10-MIX - 200m MIX - 200m MIX - 1000m
49 48 25 95 95
39. ONV/BRNO 300 -12 -7160 2
 
Brno ČP
WOMEN - 200m WOMEN - 2000m
150 150
39. Thunder Dragons 300 0 -7160 2
 
Praha 20
OPEN - 200m OPEN - 2000m
150 150
40. Turbodraci Siemens 295 -5 -7165 8
 
Jedovnice NP Jedovnice GP Brno NP
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
8 11 86 86 50 42 5 7
41. ONV / Brno 290 -5 -7170 2
 
Praha 20
WOMEN - 200m WOMEN - 2000m
140 150
42. Boys R us 280 -10 -7180 3
 
Praha 10 Praha 20
S10-OPEN - 200m OPEN - 200m OPEN - 2000m
44 118 118
43. Sedlčany / Předměřice 270 -10 -7190 2
 
Praha 20
WOMEN - 200m WOMEN - 2000m
135 135
44. Neptun klub Piešťany 245 -25 -7215 6
 
Jedovnice NP Jedovnice GP
S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
23 22 11 15 87 87
45. Přátelé Tatranského čaje 233 -12 -7227 4
 
Plzeň Lipno
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
33 40 74 86
46. Vienna Dragons 229 -4 -7231 3
 
TDT
MIX - dlouhá trať S10-OPEN - dlouhá trať S10-WOMEN - dlouhá trať
115 54 60
47. FRMDRK 226 -3 -7234 5
 
Plumlov GP Plumlov NP Jedovnice NP
MIX - 200m MIX - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
90 90 19 14 13 -
47. STROS 226 0 -7234 3
 
Kebule Sedlčany
MIX - 200m MIX - 200m MIX - 1000m
44 93 89
48. Soptíci 224 -2 -7236 3
 
Purkarec Třeboň Lipno
MIX - 200m MIX - 200m MIX - 200m
77 70 77
49. Draci z Mostkovic 220 -4 -7240 4
 
Plumlov GP Plumlov NP
MIX - 200m MIX - 1000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m
88 89 22 21
50. Draci EFG 218 -2 -7242 3
 
Brno ČP Brno NP
MIX - 200m MIX - 200m MIX - 1000m S10-MIX - 200m
150 - 50 18
50. KOLAARUMPUL 218 0 -7242 3
 
Kebule Sedlčany
MIX - 200m MIX - 200m MIX - 1000m
47 85 86
51. Převážně neškodný DBT 215 -3 -7245 3
 
TDT Popel
MIX - dlouhá trať S10-OPEN - dlouhá trať S10-OPEN - dlouhá trať MIX - dlouhá trať
- 53 50 112
52. Draci z Kamenčáku 200 -15 -7260 2
 
Chomutov
MIX - 200m MIX - 1000m
100 100
53. Zdravá výživa - Spáči 195 -5 -7265 2
 
Slezská Harta
MIX - 200m MIX - 1000m
95 100
54. Žihadla 193 -2 -7267 3
 
Kebule Sedlčany
MIX - 200m MIX - 200m MIX - 1000m
25 84 84
55. Dračia légia 189 -4 -7271 2
 
Brno ČP Brno NP
MIX - 200m MIX - 200m MIX - 1000m
140 - 49
56. Kanoistika Sedlčany 188 -1 -7272 2
 
Sedlčany
MIX - 200m MIX - 1000m
88 100
56. Gargamel Dragons 188 0 -7272 2
 
Třeboň
MIX - 200m MIX - 1000m
88 100
57. Piráti 186 -2 -7274 3
 
Slezská Harta Křetínka
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
56 81 49 -
58. RELAX 21 185 -1 -7275 5
 
ONV ČP ONV NP
MIX - 200m MIX - 500m S10-WOMEN - 200m MIX - 200m MIX - 500m S10-MIX - 200m S10-MIX - 500m
- - 52 50 50 17 16
59. Škoda Auto 183 -2 -7277 2
 
Křetínka
MIX - 200m MIX - 1000m
95 88
60. Eaton 180 -3 -7280 2
 
Chomutov
MIX - 200m MIX - 1000m
93 87
61. Spermie Šebáňovice 179 -1 -7281 2
 
Sedlčany
MIX - 200m MIX - 1000m
89 90
61. VYKOTLANÍ DUBY 179 0 -7281 2
 
Slezská Harta
MIX - 200m MIX - 1000m
90 89
62. Rybářství Třeboň 178 -1 -7282 2
 
Třeboň
MIX - 200m MIX - 1000m
90 88
62. Čezáros Bombéros Amatéros 178 0 -7282 2
 
Chomutov
MIX - 200m MIX - 1000m
89 89
63. Dragon Aqua SE 177 -1 -7283 2
 
TDT
MIX - dlouhá trať S10-OPEN - dlouhá trať
117 60
63. KVĚTINKY 177 0 -7283 2
 
Slezská Harta
MIX - 200m MIX - 1000m
93 84
64. Marná snaha
Marné ženy
176 -1 -7284 5
 
Beroun Třeboň Vrané Dobřichovice
MIX - 200m MIX - 200m S10-MIX - 200m MIX - 200m
37 80 18 39
- - 2 -
64. Dragon Force Přerov Junior 176 0 -7284 4
 
ONV ČP ONV NP
S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 500m S10-MIX - 200m S10-MIX - 500m
58 70 24 24
65. Dobrá práce 175 -1 -7285 2
 
Slezská Harta
MIX - 200m MIX - 1000m
85 90
66. Mikroregion Plumlovsko 174 -1 -7286 2
 
Plumlov GP
MIX - 200m MIX - 1000m
87 87
66. Rychlý pípy 174 0 -7286 3
 
Č.Budějovice Lipno
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
46 46 82 -
66. Nepředvídatelní 174 0 -7286 2
 
Sedlčany
MIX - 200m MIX - 1000m
87 87
66. Svižné trubky 174 0 -7286 2
 
Chomutov
MIX - 200m MIX - 1000m
88 86
66. Pražský klub dračích lodí 174 0 -7286 2
 
Chomutov
MIX - 200m MIX - 1000m
86 88
66. Veteráni 174 0 -7286 2
 
Křetínka
MIX - 200m MIX - 1000m
87 87
67. Světlohorské Tsunami 173 -1 -7287 2
 
Slezská Harta
MIX - 200m MIX - 1000m
87 86
67. Hanon 173 0 -7287 5
 
ONV ČP ONV NP
S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 500m S10-WOMEN - 200m S10-MIX - 200m S10-MIX - 500m
46 48 50 16 13
68. Hladoví Hroši 172 -1 -7288 2
 
Lipno
MIX - 200m MIX - 1000m
85 87
68. Admiral 172 0 -7288 2
 
Slezská Harta
MIX - 200m MIX - 1000m
89 83
69. Vodní vichr 171 -1 -7289 2
 
Slezská Harta
MIX - 200m MIX - 1000m
83 88
70. Brückner Team Zahájí 170 -1 -7290 2
 
Purkarec
MIX - 200m MIX - 1000m
84 86
70. Siemens Drásov 170 0 -7290 2
 
Jedovnice GP
MIX - 200m MIX - 1000m
85 85
70. Do počtu Znojmo 170 0 -7290 2
 
Třeboň
MIX - 200m MIX - 1000m
87 83
71. Siemens Drakov 169 -1 -7291 2
 
Křetínka
MIX - 200m MIX - 1000m
84 85
71. Lochnessky 169 0 -7291 2
 
Chomutov
MIX - 200m MIX - 1000m
84 85
71. Buchty a hadice 169 0 -7291 2
 
Chomutov
MIX - 200m MIX - 1000m
85 84
71. Relax team 169 0 -7291 2
 
Slezská Harta
MIX - 200m MIX - 1000m
84 85
72. Drakkar Bru(n)tal 168 -1 -7292 2
 
Slezská Harta
MIX - 200m MIX - 1000m
81 87
72. Najády 168 0 -7292 2
 
Plumlov GP
MIX - 200m MIX - 1000m
83 85
73. Jolly Roger 167 -1 -7293 3
 
Sedlčany Vrané
MIX - 200m MIX - 1000m S10-MIX - 200m
81 82 4
73. Mrschina Team Dasný 167 0 -7293 2
 
Purkarec
MIX - 200m MIX - 1000m
80 87
74. Lanik DRAGON RIDERS 166 -1 -7294 2
 
Křetínka
MIX - 200m MIX - 1000m
82 84
74. SNP Purkarec 166 0 -7294 2
 
Purkarec
MIX - 200m MIX - 1000m
81 85
74. Maníci 166 0 -7294 2
 
Jedovnice GP
MIX - 200m MIX - 1000m
83 83
75. LAZINOVŠTÍ DRACI 165 -1 -7295 2
 
Křetínka
MIX - 200m MIX - 1000m
83 82
75. Brněnské prdelky 165 0 -7295 2
 
Jedovnice GP
MIX - 200m MIX - 1000m
84 81
75. KŽ Dračeny 165 0 -7295 2
 
Sedlčany
MIX - 200m MIX - 1000m
82 83
75. Lulánci 165 0 -7295 2
 
Purkarec Lipno
MIX - 200m MIX - 200m
85 80
76. Křetínská saň 164 -1 -7296 2
 
Křetínka
MIX - 200m MIX - 1000m
85 79
76. Fish n' Chicks 164 0 -7296 2
 
Sedlčany
MIX - 200m MIX - 1000m
83 81
76. Algadrak 164 0 -7296 2
 
Třeboň
MIX - 200m MIX - 1000m
83 81
76. Crazy Dragons 164 0 -7296 4
 
Křetínka Brno NP
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
70 77 - - 8 9
76. Pražská koza 164 0 -7296 2
 
Popel
S10-OPEN - dlouhá trať MIX - dlouhá trať
51 113
76. SSSS Chlumec 164 0 -7296 2
 
Purkarec
MIX - 200m MIX - 1000m
82 82
77. Erdrich Umformtechnik 163 -1 -7297 2
 
Slezská Harta
MIX - 200m MIX - 1000m
86 77
77. Hřiště.cz 163 0 -7297 2
 
Jedovnice GP
MIX - 200m MIX - 1000m
81 82
78. Zdravá Výživa 162 -1 -7298 6
 
Plumlov NP Jedovnice NP Brno NP
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
23 24 12 14 49 40 - -
79. Staré město 161 -1 -7299 2
 
Slezská Harta
MIX - 200m MIX - 1000m
79 82
79. Bukanýři 161 0 -7299 2
 
Purkarec
MIX - 200m MIX - 1000m
78 83
79. Rebelky Prostějov 161 0 -7299 4
 
Jedovnice NP Brno ČP
S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m
22 23 58 58
80. Březí draci 160 -1 -7300 2
 
Purkarec
MIX - 200m MIX - 1000m
76 84
80. Vorvani 160 0 -7300 2
 
Křetínka
MIX - 200m MIX - 1000m
77 83
81. Suchý Trenky 159 -1 -7301 2
 
Křetínka
MIX - 200m MIX - 1000m
78 81
82. Divoké karty 156 -3 -7304 2
 
Slezská Harta
MIX - 200m MIX - 1000m
80 76
83. Perun Hluboká 155 -1 -7305 2
 
Třeboň
MIX - 200m MIX - 1000m
75 80
83. Bělovští draci 155 0 -7305 2
 
Křetínka
MIX - 200m MIX - 1000m
75 80
84. Nemocnice Boskovice 153 -2 -7307 3
 
Křetínka
MIX - 200m MIX - 1000m
53 55
84. Buchty na Vodě 153 0 -7307 3
 
Kebule Lipno
MIX - 200m MIX - 200m MIX - 1000m
17 55 81
84. Dračičáci 153 0 -7307 2
 
Třeboň
MIX - 200m MIX - 1000m
76 77
85. Hanacké šíp 152 -1 -7308 2
 
Slezská Harta
MIX - 200m MIX - 1000m
78 74
86. Czechbeast gym Opava 151 -1 -7309 2
 
Slezská Harta
MIX - 200m MIX - 1000m
58 93
86. FLOPÍCI 151 0 -7309 2
 
Třeboň
MIX - 200m MIX - 1000m
72 79
87. Moravian Force 150 -1 -7310 2
 
ONV ČP
S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 500m
75 75
88. KRÁLOVŠTÍ DRACI 149 -1 -7311 2
 
Křetínka
MIX - 200m MIX - 1000m
74 75
88. Žňová hlídka 149 0 -7311 2
 
Křetínka
MIX - 200m MIX - 1000m
71 78
89. Výletníci 148 -1 -7312 2
 
Lipno
MIX - 200m MIX - 1000m
64 84
90. Pařmeni 147 -1 -7313 3
 
Slezská Harta Ústí nad Labem
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m
54 66 27
90. Krastyho smečka Seznam.cz 147 0 -7313 2
 
Lipno
MIX - 200m MIX - 1000m
62 85
91. Průkopníci časem 146 -1 -7314 2
 
Slezská Harta
MIX - 200m MIX - 1000m
77 69
92. Ctibor Drnovice 145 -1 -7315 2
 
Křetínka
MIX - 200m MIX - 1000m
69 76
92. Almiro 145 0 -7315 2
 
Slezská Harta
MIX - 200m MIX - 1000m
75 70
93. Takijako Nakashi 144 -1 -7316 2
 
Křetínka
MIX - 200m MIX - 1000m
72 72
94. Vrbenské lišky 143 -1 -7317 2
 
Slezská Harta
MIX - 200m MIX - 1000m
72 71
95. Dvorečtí bohové 142 -1 -7318 2
 
Slezská Harta
MIX - 200m MIX - 1000m
62 80
95. Šternberská střela 142 0 -7318 2
 
Slezská Harta
MIX - 200m MIX - 1000m
69 73
96. Smile Clinic 141 -1 -7319 4
 
ONV ČP ONV NP
S10-OPEN - 200m S10-WOMEN - 200m S10-MIX - 200m S10-MIX - 500m
47 54 20 20
96. Přátelé z Rýžoviště 141 0 -7319 2
 
Slezská Harta
MIX - 200m MIX - 1000m
76 65
97. Nadšenci 140 -1 -7320 2
 
Slezská Harta
MIX - 200m MIX - 1000m
73 67
97. Darmožrouti 140 0 -7320 2
 
Slezská Harta
MIX - 200m MIX - 1000m
61 79
98. LETOPLAST 136 -4 -7324 2
 
Křetínka
MIX - 200m MIX - 1000m
63 73
99. Fofr Mašina 135 -1 -7325 2
 
Křetínka
MIX - 200m MIX - 1000m
64 71
99. Zátoráci 135 0 -7325 2
 
Slezská Harta
MIX - 200m MIX - 1000m
57 78
100. KRAKATICE MLADKOV 134 -1 -7326 2
 
Křetínka
MIX - 200m MIX - 1000m
66 68
101. Baywatch Ostrava 133 -1 -7327 2
 
Slezská Harta
MIX - 200m MIX - 1000m
65 68
102. Pivní Baroni 132 -1 -7328 2
 
Křetínka
MIX - 200m MIX - 1000m
67 65
103. TKP - tisíc krásných prdelí 131 -1 -7329 2
 
Křetínka
MIX - 200m MIX - 1000m
57 74
104. Úřední šiml 129 -2 -7331 2
 
Křetínka
MIX - 200m MIX - 1000m
59 70
104. Meziriver 129 0 -7331 2
 
Křetínka
MIX - 200m MIX - 1000m
68 61
105. Mafiáni 126 -3 -7334 2
 
Slezská Harta
MIX - 200m MIX - 1000m
63 63
106. Dračí dech 125 -1 -7335 2
 
Křetínka
MIX - 200m MIX - 1000m
61 64
107. Veteráni Brno 124 -1 -7336 3
 
Jedovnice NP Flotila Brno
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m MIX - dlouhá trať
18 17 89
108. MSK 123 -1 -7337 2
 
Slezská Harta
MIX - 200m MIX - 1000m
59 64
108. Čvaňháci 123 0 -7337 2
 
Křetínka
MIX - 200m MIX - 1000m
60 63
109. TGM Dragons - Masaryk. SŠ Letovice 121 -2 -7339 2
 
Křetínka
MIX - 200m MIX - 1000m
62 59
110. Křupky na vodě 120 -1 -7340 2
 
Slezská Harta
MIX - 200m MIX - 1000m
48 72
110. STOLMATI a STOLMATKY 120 0 -7340 2
 
Křetínka
MIX - 200m MIX - 1000m
51 69
111. Ostré Jehly 119 -1 -7341 4
 
ONV NP
MIX - 200m MIX - 500m S10-MIX - 200m S10-MIX - 500m
47 48 12 12
112. LYSBOS 118 -1 -7342 2
 
Křetínka
MIX - 200m MIX - 1000m
52 66
112. Březovští draci 118 0 -7342 2
 
Křetínka
MIX - 200m MIX - 1000m
56 62
113. Speed Dragon China 113 -5 -7347 1
 
Praha 20
MIX - 200m
113
114. Hrdinové 112 -1 -7348 2
 
Slezská Harta
MIX - 200m MIX - 1000m
51 61
114. Občas na dně 112 0 -7348 2
 
Křetínka
MIX - 200m MIX - 1000m
54 58
115. Solitea team 110 -2 -7350 2
 
Křetínka
MIX - 200m MIX - 1000m
50 60
116. Crossfight 106 -4 -7354 2
 
Slezská Harta
MIX - 200m MIX - 1000m
46 60
117. MODRÉ RYBIČKY 104 -2 -7356 2
 
Č.Budějovice Lipno
MIX - 200m MIX - 200m
36 68
118. Stráňští Bejci 103 -1 -7357 2
 
Slezská Harta
MIX - 200m MIX - 1000m
44 59
119. Leskovec nad Moravicí 102 -1 -7358 2
 
Slezská Harta
MIX - 200m MIX - 1000m
45 57
120. Pohodáři Kadaň 100 -2 -7360 2
 
Plzeň
MIX - 200m MIX - 1000m
50 50
120. INTOP TÝN 100 0 -7360 1
 
Lipno
MIX - 200m
100
121. Rázová Team 99 -1 -7361 2
 
Slezská Harta
MIX - 200m MIX - 1000m
41 58
122. Princezny z Olky 98 -1 -7362 2
 
Křetínka
MIX - 200m MIX - 1000m
44 54
122. Mezinské proudy 98 0 -7362 2
 
Slezská Harta
MIX - 200m MIX - 1000m
42 56
122. Pozdní sběr 98 0 -7362 2
 
Plzeň
MIX - 200m MIX - 1000m
49 49
122. Námořníci z Milotic 98 0 -7362 2
 
Slezská Harta
MIX - 200m MIX - 1000m
36 62
122. Obec Roudno 98 0 -7362 2
 
Slezská Harta
MIX - 200m MIX - 1000m
43 55
122. Dragonteam Kojetín 98 0 -7362 2
 
Praha 10
S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m
47 51
123. Krůťáci 95 -3 -7365 1
 
Purkarec
MIX - 200m
95
124. Dvacetihlavá saň 94 -1 -7366 2
 
ONV NP
MIX - 200m MIX - 500m
48 46
124. Brunálští žabáci 94 0 -7366 2
 
Slezská Harta
MIX - 200m MIX - 1000m
40 54
124. Draco Cor 94 0 -7366 3
 
ONV ČP Jedovnice NP
S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 200m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
50 - 21 23
124. Internet Hned 94 0 -7366 2
 
Plzeň
MIX - 200m MIX - 1000m
47 47
125. Trauberk 93 -1 -7367 2
 
ONV NP
MIX - 200m MIX - 500m
46 47
125. Bami Kunštát 93 0 -7367 2
 
Křetínka
MIX - 200m MIX - 1000m
41 52
125. Dráčata z Křetínky 93 0 -7367 2
 
Křetínka
MIX - 200m MIX - 1000m
42 51
126. Sportovní Gymnastika PDY 92 -1 -7368 2
 
Nymburk
MIX - 200m
43
127. Gastro Production 91 -1 -7369 2
 
Č.Budějovice
MIX - 200m MIX - 1000m
47 44
128. R. O. HABEŠ 90 -1 -7370 2
 
Slezská Harta
MIX - 200m MIX - 1000m
38 52
128. TIBEX a přátelé 90 0 -7370 2
 
Č.Budějovice
MIX - 200m MIX - 1000m
45 45
128. Turbináři 90 0 -7370 2
 
Plzeň
MIX - 200m MIX - 1000m
44 46
128. Rychlý šrouby 90 0 -7370 2
 
Plzeň
MIX - 200m MIX - 1000m
42 48
128. Staroheřmínští draci 90 0 -7370 2
 
Slezská Harta
MIX - 200m MIX - 1000m
37 53
129. Benga v záloze 89 -1 -7371 1
 
Plumlov GP
MIX - 200m
89
129. Pepci námořníci 89 0 -7371 2
 
Brno NP
MIX - 200m MIX - 1000m
48 41
129. Tahouni 89 0 -7371 2
 
Most Ústí nad Labem
MIX - 200m MIX - 200m
46 43
129. Záchranáři 89 0 -7371 2
 
Plzeň
MIX - 200m MIX - 1000m
46 43
129. Tovární jezdci Daikin 89 0 -7371 2
 
Plzeň
MIX - 200m MIX - 1000m
48 41
130. Domašine dragons 88 -1 -7372 1
 
Slezská Harta
MIX - 200m
88
131. K2SEBRANKA 87 -1 -7373 1
 
Purkarec
MIX - 200m
87
131. Zodiac Drakes 87 0 -7373 2
 
Plzeň
MIX - 200m MIX - 1000m
45 42
131. Gladiátoři 87 0 -7373 2
 
Most Ústí nad Labem
MIX - 200m MIX - 200m
38 49
132. ČEVAK Eskymák 86 -1 -7374 1
 
Lipno
MIX - 200m
86
132. Kendrion Dragons 86 0 -7374 1
 
Plumlov GP
MIX - 200m
86
132. Házet nás baví 86 0 -7374 1
 
Třeboň
MIX - 200m
86
133. Mavenir 85 -1 -7375 2
 
Brno NP
MIX - 200m MIX - 1000m
47 38
133. Jak pijeme, tak jedeme 85 0 -7375 2
 
Č.Budějovice
MIX - 200m MIX - 1000m
44 41
134. Lipenská letka 84 -1 -7376 1
 
Lipno
MIX - 200m
84
134. JTEKT 84 0 -7376 2
 
Plzeň
MIX - 200m MIX - 1000m
40 44
134. LOS LOCOS EVO IX - SOU TO KONĚ MÝ 84 0 -7376 1
 
Třeboň
MIX - 1000m
84
135. NADRAKY 83 -1 -7377 1
 
Lipno
MIX - 200m
83
135. Lear Corporation 83 0 -7377 2
 
Plzeň
MIX - 200m MIX - 1000m
38 45
135. Drakomoři Hluboká u Borovan 83 0 -7377 1
 
Purkarec
MIX - 200m
83
135. ÁČKO 83 0 -7377 2
 
Brno NP
MIX - 200m MIX - 1000m
46 37
136. Lenochodi z Loma Systems 82 -1 -7378 2
 
Plzeň
MIX - 200m MIX - 1000m
43 39
136. Dračí GANG 82 0 -7378 1
 
Třeboň
MIX - 200m
82
136. Krnováci 82 0 -7378 1
 
Slezská Harta
MIX - 200m
82
137. Plecháči - Sinop SMP 81 -1 -7379 1
 
Lipno
MIX - 200m
81
137. ŠORANI 81 0 -7379 1
 
Křetínka
MIX - 200m
81
138. Kotvy Kvasice 80 -1 -7380 4
 
Plumlov NP Jedovnice NP
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
24 21 19 16
138. Zatracené ještěřice 80 0 -7380 1
 
Křetínka
MIX - 200m
80
138. Šponéři 80 0 -7380 2
 
Brno NP
MIX - 200m MIX - 1000m
44 36
139. ENGEL 79 -1 -7381 1
 
Lipno
MIX - 200m
79
139. Růžoví panteři 79 0 -7381 1
 
Křetínka
MIX - 200m
79
139. Olešník 79 0 -7381 1
 
Purkarec
MIX - 200m
79
140. Sparkasse 78 -1 -7382 1
 
Třeboň
MIX - 200m
78
141. LOS LOCOS EVO IX 77 -1 -7383 1
 
Třeboň
MIX - 200m
77
142. Spolek Otylých Vepřů 76 -1 -7384 1
 
Křetínka
MIX - 200m
76
142. Plzeňský kamikaze 76 0 -7384 2
 
Plzeň
MIX - 200m MIX - 1000m
39 37
142. Hladoví Hrošíci 76 0 -7384 1
 
Lipno
MIX - 200m
76
143. SENESI - Prague+Budweis Rockets 75 -1 -7385 1
 
Purkarec
MIX - 200m
75
143. JESENICKÉ ŠLAP-KY 75 0 -7385 1
 
Slezská Harta
MIX - 1000m
75
143. Thunder Dragons West 75 0 -7385 1
 
Praha 10
S10-OPEN - 200m
75
143. Holzschlag 1 Böhmerwalbler 75 0 -7385 1
 
Lipno
MIX - 200m
75
144. Fajni chlopi z Opavy 74 -1 -7386 1
 
Slezská Harta
MIX - 200m
74
144. S námi je žízeň krásná 74 0 -7386 1
 
Třeboň
MIX - 200m
74
144. SENESI - Budweis Demons 74 0 -7386 1
 
Purkarec
MIX - 200m
74
145. Dragonauti 73 -1 -7387 2
 
Most Ústí nad Labem
MIX - 200m MIX - 200m
37 36
145. FUJI Elite 73 0 -7387 2
 
Plzeň
MIX - 200m MIX - 1000m
37 36
145. Dlaždiči 73 0 -7387 2
 
Plzeň
MIX - 200m MIX - 1000m
35 38
145. POGRRÁCI 73 0 -7387 1
 
Třeboň
MIX - 200m
73
145. Necky pod proudem 73 0 -7387 1
 
Lipno
MIX - 200m
73
146. Jihočeští draci 72 -1 -7388 1
 
Lipno
MIX - 200m
72
147. SOPTÍCI 2 71 -1 -7389 1
 
Lipno
MIX - 200m
71
147. Sestřičky a Machři 71 0 -7389 1
 
Slezská Harta
MIX - 200m
71
147. Sou to koně mí 71 0 -7389 1
 
Třeboň
MIX - 200m
71
148. Purkarecké čertice 70 -1 -7390 1
 
Purkarec
MIX - 200m
70
148. HO-WA-DA 70 0 -7390 1
 
Slezská Harta
MIX - 200m
70
148. BACHA 70 0 -7390 1
 
Lipno
MIX - 200m
70
148. Rozkřik 70 0 -7390 2
 
Nymburk
MIX - 200m
32
149. Soptíci mini 69 -1 -7391 1
 
Purkarec
MIX - 200m
69
149. Tibex 69 0 -7391 1
 
Lipno
MIX - 200m
69
150. Vestavstyl 68 -1 -7392 2
 
Nymburk
MIX - 200m
31
150. Apači pro Jardu Helise 68 0 -7392 1
 
Slezská Harta
MIX - 200m
68
150. Fresh Dragons 68 0 -7392 4
 
Plumlov NP Brno NP
S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
23 22 - - 11 12
150. Dráčata Purkarec 68 0 -7392 1
 
Purkarec
MIX - 200m
68
151. Thunder Dragons East 67 -1 -7393 1
 
Praha 10
S10-OPEN - 200m
67
151. FOSFOŘI 67 0 -7393 1
 
Slezská Harta
MIX - 200m
67
151. Draci z Habau 67 0 -7393 1
 
Lipno
MIX - 200m
67
152. Meli - Meli - Mrliňáci 66 -1 -7394 2
 
Nymburk
MIX - 200m
30
152. Kobry a užovky 66 0 -7394 1
 
Slezská Harta
MIX - 200m
66
152. Kocouři 66 0 -7394 1
 
Lipno
MIX - 200m
66
153. Costa Concordia 65 -1 -7395 1
 
Křetínka
MIX - 200m
65
153. Hladový hrošata 65 0 -7395 1
 
Lipno
MIX - 200m
65
154. Draci VZP 64 -1 -7396 2
 
Nymburk Dobřichovice
MIX - 200m MIX - 200m
20 44
154. KELTŠTÍ PEKAŘI 64 0 -7396 1
 
Slezská Harta
MIX - 200m
64
155. Česká olympijská nadace 63 -1 -7397 1
 
Lipno
MIX - 200m
63
156. COOP Draci 60 -3 -7400 1
 
Lipno
MIX - 200m
60
156. Panteři 60 0 -7400 1
 
Slezská Harta
MIX - 200m
60
157. Luňáci 59 -1 -7401 2
 
Kebule Vrané
MIX - 200m S10-MIX - 200m
36 23
158. TYTANIC 58 -1 -7402 1
 
Křetínka
MIX - 200m
58
159. Landal Green Team 56 -2 -7404 1
 
Lipno
MIX - 200m
56
160. von DRAK 55 -1 -7405 1
 
Slezská Harta
MIX - 200m
55
160. Novibráci 55 0 -7405 1
 
Křetínka
MIX - 200m
55
161. Černošické Fosílie 54 -1 -7406 1
 
Lipno
MIX - 200m
54
162. Kubovo stíhačky 53 -1 -7407 1
 
Lipno
MIX - 200m
53
162. MOJŠAŘ 53 0 -7407 1
 
Slezská Harta
MIX - 200m
53
163. Republika závislosti 52 -1 -7408 1
 
Slezská Harta
MIX - 200m
52
163. NEOHROŽENY 52 0 -7408 1
 
Lipno
MIX - 200m
52
164. Žabí stehýnka 51 -1 -7409 1
 
Lipno
MIX - 200m
51
165. Fresh Kruháč 50 -1 -7410 1
 
Dobřichovice
MIX - 200m
50
165. Dým Tým 50 0 -7410 1
 
Nymburk
MIX - 200m
50
165. Spermie 50 0 -7410 1
 
Kebule
MIX - 200m
50
165. RC Praha - Staré Město 50 0 -7410 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
50
165. Odvážní srdcaři 50 0 -7410 1
 
Slezská Harta
MIX - 200m
50
165. Dráčata z Kamenčáku 50 0 -7410 2
 
Račice Junior
S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m
25 25
165. Draci Bystrc 50 0 -7410 4
 
Plumlov NP Brno NP
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
14 15 10 11
165. Cákalové 50 0 -7410 1
 
Ústí nad Labem
MIX - 200m
50
166. Boys R us II.  49 -1 -7411 1
 
Praha 10
S10-OPEN - 200m
49
166. Barvy DOLEŽAL 49 0 -7411 1
 
Most
MIX - 200m
49
166. Hokej Solopisky 49 0 -7411 1
 
Dobřichovice
MIX - 200m
49
166. Trolové 49 0 -7411 1
 
Slezská Harta
MIX - 200m
49
166. REBELKY 49 0 -7411 2
 
Plumlov NP
S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m
25 24
166. MMA 49 0 -7411 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
49
167. ECOLAB 48 -1 -7412 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
48
167. Policie NBK 48 0 -7412 1
 
Nymburk
MIX - 200m
48
167. KOLISáci 48 0 -7412 1
 
Ústí nad Labem
MIX - 200m
48
167. Rychlá rota DoDo 48 0 -7412 1
 
Dobřichovice
MIX - 200m
48
167. Kamarádi Berounky 48 0 -7412 1
 
Beroun
MIX - 200m
48
167. Dravé bestie 48 0 -7412 1
 
Č.Budějovice
MIX - 1000m
48
167. Pivní bouře 48 0 -7412 1
 
Kebule
MIX - 200m
48
168. Couvající drak 47 -1 -7413 1
 
Nymburk
MIX - 200m
47
168. Králův Dvůr 47 0 -7413 1
 
Beroun
MIX - 200m
47
168. Klub týraných mužů 47 0 -7413 1
 
Dobřichovice
MIX - 200m
47
168. Veslaři 47 0 -7413 1
 
Ústí nad Labem
MIX - 200m
47
168. BENGABOYS 47 0 -7413 1
 
Most
MIX - 200m
47
168. Baxtership 47 0 -7413 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
47
168. Máme rádi Chomýž 47 0 -7413 1
 
Slezská Harta
MIX - 200m
47
169. Archa Novumova 46 -1 -7414 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
46
169. Oáza ponorný mixér 46 0 -7414 1
 
Nymburk
MIX - 200m
46
169. Dragonfly 46 0 -7414 1
 
Dobřichovice
MIX - 200m
46
169. Bludišťáci 46 0 -7414 1
 
Kebule
MIX - 200m
46
169. Rychlá lyže 46 0 -7414 1
 
Ústí nad Labem
MIX - 200m
46
169. Kostal páky - Vydry 46 0 -7414 1
 
Beroun
MIX - 200m
46
169. Dračice z LAZZIWOODU 46 0 -7414 1
 
Křetínka
MIX - 200m
46
170. Makrela 45 -1 -7415 1
 
Dobřichovice
MIX - 200m
45
170. Mědíci 45 0 -7415 1
 
Ústí nad Labem
MIX - 200m
45
170. Penzisté 45 0 -7415 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
45
170. PENAX 45 0 -7415 1
 
Most
MIX - 200m
45
170. Nevšímal 45 0 -7415 1
 
Nymburk
MIX - 200m
45
171. MČ Praha 4 44 -1 -7416 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
44
171. Teta tým 44 0 -7416 1
 
Nymburk
MIX - 200m
44
171. Johnny Servis a občané Tetína 44 0 -7416 1
 
Beroun
MIX - 200m
44
171. Tomíni 44 0 -7416 1
 
Ústí nad Labem
MIX - 200m
44
171. FITNESS ZIMÁK 44 0 -7416 1
 
Most
MIX - 200m
44
172. Policejní draci 43 -1 -7417 1
 
Beroun
MIX - 200m
43
172. Scamo Dream Team 43 0 -7417 1
 
Most
MIX - 200m
43
172. Sananim 43 0 -7417 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
43
172. Sokoli z Letů 43 0 -7417 1
 
Dobřichovice
MIX - 200m
43
172. Sklepníci 43 0 -7417 1
 
Kebule
MIX - 200m
43
173. Brumbambule 42 -1 -7418 1
 
Most
MIX - 200m
42
173. Klíšský výběr 42 0 -7418 1
 
Ústí nad Labem
MIX - 200m
42
173. Problémová skupina 42 0 -7418 1
 
Kebule
MIX - 200m
42
173. Parta hic 42 0 -7418 2
 
Vrané Dobřichovice
S10-MIX - 200m MIX - 200m
5 37
173. Draci z Chyňavy 42 0 -7418 1
 
Beroun
MIX - 200m
42
173. Hujerovi 42 0 -7418 1
 
Dobřichovice
MIX - 200m
42
173. Cvičící drak 42 0 -7418 1
 
Nymburk
MIX - 200m
42
173. MEKTEC Dragons 42 0 -7418 1
 
Č.Budějovice
MIX - 200m
42
173. BCG 42 0 -7418 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
42
174. ŠKODA AUTO team 41 -1 -7419 1
 
Nymburk
MIX - 200m
41
174. České dráhy 41 0 -7419 1
 
Č.Budějovice
MIX - 200m
41
174. Element Plzeň 41 0 -7419 1
 
Plzeň
MIX - 200m
41
174. Dřevo 41 0 -7419 1
 
Beroun
MIX - 200m
41
174. EUROMONT-KRAVAŤÁCI 41 0 -7419 1
 
Most
MIX - 200m
41
174. Průtrž dračen II. 41 0 -7419 2
 
Račice Junior
S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m
19 22
174. JTI Team 41 0 -7419 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
41
174. NGC Masters 41 0 -7419 1
 
Dobřichovice
MIX - 200m
41
174. Tisemáci 41 0 -7419 1
 
Kebule
MIX - 200m
41
175. Černá perla 40 -1 -7420 1
 
Nymburk
MIX - 200m
40
175. Lucern Stav 40 0 -7420 1
 
Beroun
MIX - 200m
40
175. SK Alzheimers 40 0 -7420 1
 
Ústí nad Labem
MIX - 200m
40
175. Lensers 40 0 -7420 1
 
Kebule
MIX - 200m
40
175. Capgemini 40 0 -7420 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
40
175. Bami Letovice 40 0 -7420 1
 
Křetínka
MIX - 200m
40
175. Tornádo Futsal Dobřichovice 40 0 -7420 1
 
Dobřichovice
MIX - 200m
40
175. Dráčata z Kamenčáku II. 40 0 -7420 2
 
Račice Junior
S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m
20 20
175. HC RENČ 40 0 -7420 1
 
Most
MIX - 200m
40
176. Barbaři 39 -1 -7421 1
 
Most
MIX - 200m
39
176. Specialisté z Nové Pláně 39 0 -7421 1
 
Slezská Harta
MIX - 200m
39
176. CEMBRIT 39 0 -7421 1
 
Beroun
MIX - 200m
39
176. Rakeťáci 39 0 -7421 1
 
Křetínka
MIX - 200m
39
176. SDH Větrníci 39 0 -7421 1
 
Kebule
MIX - 200m
39
176. Sakana 39 0 -7421 1
 
Nymburk
MIX - 200m
39
176. Zdrávka Ústí 39 0 -7421 1
 
Ústí nad Labem
MIX - 200m
39
176. HP 39 0 -7421 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
39
177. Jawa 38 -1 -7422 1
 
Kebule
MIX - 200m
38
177. Mazela 38 0 -7422 1
 
Dobřichovice
MIX - 200m
38
177. NN Dragons 38 0 -7422 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
38
177. Tamagoši 38 0 -7422 1
 
Ústí nad Labem
MIX - 200m
38
177. SRPŠ 38 0 -7422 1
 
Beroun
MIX - 200m
38
178. Old Coyots 37 -1 -7423 1
 
Kebule
MIX - 200m
37
178. PVS 37 0 -7423 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
37
178. ISTAR 37 0 -7423 1
 
Ústí nad Labem
MIX - 200m
37
178. Dračice od Sedmikrásky 37 0 -7423 1
 
Č.Budějovice
MIX - 200m
37
179. Dračice 36 -1 -7424 1
 
Dobřichovice
MIX - 200m
36
179. Plzeň pro sport 36 0 -7424 1
 
Plzeň
MIX - 200m
36
179. Fighter Tiger 36 0 -7424 1
 
Beroun
MIX - 200m
36
179. Hello Bank! 36 0 -7424 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
36
179. Vtelno žije 36 0 -7424 1
 
Most
MIX - 200m
36
180. Frajerky a frajeři z Bílčic 35 -1 -7425 1
 
Slezská Harta
MIX - 200m
35
180. TĚSTOSTERON 35 0 -7425 1
 
Most
MIX - 200m
35
180. Galibáni 35 0 -7425 1
 
Nymburk
MIX - 200m
35
180. Žhavé střely 35 0 -7425 1
 
Beroun
MIX - 200m
35
180. Osada Žlíbek 35 0 -7425 1
 
Kebule
MIX - 200m
35
180. Černošický fosílie 35 0 -7425 1
 
Dobřichovice
MIX - 200m
35
180. Univerzita JE Purkyně 35 0 -7425 1
 
Ústí nad Labem
MIX - 200m
35
180. Buď lepší 35 0 -7425 2
 
ONV NP
S10-MIX - 200m S10-MIX - 500m
18 17
180. BNP Paribas 35 0 -7425 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
35
181. Sněženky a machr 34 -1 -7426 1
 
Dobřichovice
MIX - 200m
34
181. TOP09 34 0 -7426 1
 
Plzeň
MIX - 200m
34
181. ZŠ Dukelská 34 0 -7426 1
 
Č.Budějovice
MIX - 200m
34
181. Wodoláci 34 0 -7426 1
 
Kebule
MIX - 200m
34
181. Couvalové 34 0 -7426 1
 
Ústí nad Labem
MIX - 200m
34
181. Mokrý banditi 34 0 -7426 1
 
Most
MIX - 200m
34
181. Kostal páky – Straky 34 0 -7426 1
 
Beroun
MIX - 200m
34
181. Stará gaarda Easy Dance 34 0 -7426 1
 
Nymburk
MIX - 200m
34
181. Orange Pearl 34 0 -7426 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
34
182. Mladí a neklidní 33 -1 -7427 1
 
Nymburk
MIX - 200m
33
182. Dračí zdech Vitčice 33 0 -7427 2
 
Plumlov NP
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
16 17
182. Yellow Queens 33 0 -7427 1
 
Dobřichovice
MIX - 200m
33
182. Řízení letového provozu 33 0 -7427 1
 
Beroun
MIX - 200m
33
182. Baskeťácká sebranka 33 0 -7427 1
 
Ústí nad Labem
MIX - 200m
33
182. SIMOŇÁCI 33 0 -7427 1
 
Most
MIX - 200m
33
182. FeeliN Nauti 33 0 -7427 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
33
182. Ševci Nový Knín 33 0 -7427 1
 
Kebule
MIX - 200m
33
183. Motorkáři 32 -1 -7428 1
 
Beroun
MIX - 200m
32
183. Vajgarská dráčata 32 0 -7428 1
 
Č.Budějovice
MIX - 200m
32
183. Nurses 32 0 -7428 1
 
Dobřichovice
MIX - 200m
32
183. Rotary Dragons 32 0 -7428 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
32
183. Lampádla 32 0 -7428 1
 
Ústí nad Labem
MIX - 200m
32
183. Tlustý psi 32 0 -7428 1
 
Kebule
MIX - 200m
32
183. KANONÝŘI 32 0 -7428 1
 
Most
MIX - 200m
32
184. Inter Conti Vikings 31 -1 -7429 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
31
184. Modří ptáci 31 0 -7429 1
 
Beroun
MIX - 200m
31
184. INTERMONT, OPATRNÝ - GROUP 31 0 -7429 1
 
Most
MIX - 200m
31
184. Simáci 31 0 -7429 1
 
Ústí nad Labem
MIX - 200m
31
184. Splešťule blátivý 31 0 -7429 1
 
Dobřichovice
MIX - 200m
31
184. Pres-li-tým 31 0 -7429 1
 
Kebule
MIX - 200m
31
185. Přátelé Bokavara 30 -1 -7430 1
 
Most
MIX - 200m
30
185. Dragon Flies 30 0 -7430 1
 
Kebule
MIX - 200m
30
185. Nevěsty a vdovy 30 0 -7430 1
 
Dobřichovice
MIX - 200m
30
185. Draci Carier 2 30 0 -7430 1
 
Beroun
MIX - 200m
30
185. Fógltým Teplice 30 0 -7430 1
 
Ústí nad Labem
MIX - 200m
30
185. Praha 5 30 0 -7430 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
30
186. DB Schenker ltr Nučice 29 -1 -7431 1
 
Beroun
MIX - 200m
29
186. 30:2 29 0 -7431 1
 
Nymburk
MIX - 200m
29
186. Škola Řevnice 29 0 -7431 1
 
Dobřichovice
MIX - 200m
29
186. Comic-Coni 29 0 -7431 1
 
Most
MIX - 200m
29
186. m Boat 29 0 -7431 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
29
186. Team Fitness BY Věra 29 0 -7431 1
 
Ústí nad Labem
MIX - 200m
29
186. Komáři 29 0 -7431 1
 
Kebule
MIX - 200m
29
187. PRODECO - MODŘÍ 28 -1 -7432 1
 
Most
MIX - 200m
28
187. Lekvi 28 0 -7432 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
28
187. Smilovická sešlost 28 0 -7432 1
 
Kebule
MIX - 200m
28
187. Chlíváci 28 0 -7432 1
 
Nymburk
MIX - 200m
28
187. ČAK 28 0 -7432 1
 
Ústí nad Labem
MIX - 200m
28
187. Tchoří dech 28 0 -7432 1
 
Dobřichovice
MIX - 200m
28
187. Žebráci z Valea 28 0 -7432 1
 
Beroun
MIX - 200m
28
188. STRABAG 27 -1 -7433 1
 
Beroun
MIX - 200m
27
188. ECG Tým 27 0 -7433 1
 
Nymburk
MIX - 200m
27
188. ODS Praha 5 27 0 -7433 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
27
188. Lizard Mix 27 0 -7433 2
 
ONV NP
S10-MIX - 200m S10-MIX - 500m
13 14
188. MŠ Hutnická 27 0 -7433 1
 
Most
MIX - 200m
27
188. Kanďáci 27 0 -7433 1
 
Kebule
MIX - 200m
27
188. Hujírci 27 0 -7433 1
 
Dobřichovice
MIX - 200m
27
189. Hliníci Humpolec 26 -1 -7434 1
 
Kebule
MIX - 200m
26
189. Atletika Nymburk 26 0 -7434 1
 
Nymburk
MIX - 200m
26
189. Interoute 26 0 -7434 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
26
189. Gastrotechno Group-REMAX 26 0 -7434 1
 
Ústí nad Labem
MIX - 200m
26
189. Blue Arrow 26 0 -7434 1
 
Beroun
MIX - 200m
26
189. Starcolor 26 0 -7434 1
 
Most
MIX - 200m
26
189. Malé lamy 26 0 -7434 1
 
Dobřichovice
MIX - 200m
26
190. Život 90 25 -1 -7435 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
25
190. Draci Carier 1 25 0 -7435 1
 
Beroun
MIX - 200m
25
190. Magna Nymburk 25 0 -7435 1
 
Nymburk
MIX - 200m
25
190. Splešťulata 25 0 -7435 1
 
Dobřichovice
MIX - 200m
25
190. Namydlený blesk 25 0 -7435 1
 
Nymburk
S10-MIX - 200m
25
190. Los Cocotos 25 0 -7435 1
 
Ústí nad Labem
MIX - 200m
25
190. Noemova archa 25 0 -7435 2
 
Brno NP
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
12 13
190. Sporťáci 25 0 -7435 1
 
Most
MIX - 200m
25
191. PRAKRA 24 -1 -7436 1
 
Nymburk
S10-MIX - 200m
24
191. Letovští sokolíci 24 0 -7436 1
 
Dobřichovice
MIX - 200m
24
191. Utopia 24 0 -7436 1
 
Kebule
MIX - 200m
24
191. Kerateam 24 0 -7436 1
 
Most
MIX - 200m
24
191. Labox 24 0 -7436 1
 
Nymburk
MIX - 200m
24
191. Sport Centrum Eden 24 0 -7436 1
 
Beroun
MIX - 200m
24
191. IBM 24 0 -7436 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
24
191. Cukříčci 24 0 -7436 1
 
Ústí nad Labem
MIX - 200m
24
192. Graebel Relocaters 23 -1 -7437 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
23
192. AISAN FOREVER 23 0 -7437 1
 
Most
MIX - 200m
23
192. Digres 23 0 -7437 1
 
Kebule
MIX - 200m
23
192. Wobenzym fitness Tyran 23 0 -7437 1
 
Beroun
MIX - 200m
23
192. T-CLUB TEAM 23 0 -7437 1
 
Ústí nad Labem
MIX - 200m
23
192. Dynamo Kabi 23 0 -7437 1
 
Nymburk
S10-MIX - 200m
23
192. Městská galéra 23 0 -7437 1
 
Nymburk
MIX - 200m
23
193. Bad & Bassy 22 -1 -7438 1
 
Kebule
MIX - 200m
22
193. ZŠ Hluboká 22 0 -7438 1
 
Ústí nad Labem
MIX - 200m
22
193. Roline 22 0 -7438 1
 
Beroun
MIX - 200m
22
193. Nadační dráčci 22 0 -7438 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
22
193. Promile Team 22 0 -7438 1
 
Most
MIX - 200m
22
193. BaL tým 22 0 -7438 1
 
Nymburk
S10-MIX - 200m
22
193. Louda Dragon Team 22 0 -7438 1
 
Nymburk
MIX - 200m
22
194. Gorily 21 -1 -7439 1
 
Ústí nad Labem
MIX - 200m
21
194. Hokejky 21 0 -7439 1
 
Nymburk
S10-MIX - 200m
21
194. Pohodáři B 21 0 -7439 1
 
Vrané
S10-MIX - 200m
21
194. Rubber Duck 21 0 -7439 1
 
Nymburk
MIX - 200m
21
194. Partners 21 0 -7439 1
 
Beroun
MIX - 200m
21
194. VŠCHT - FPBT 21 0 -7439 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
21
194. PRODECO - ZELENÍ 21 0 -7439 1
 
Most
MIX - 200m
21
194. Bezenský pádlo 21 0 -7439 1
 
Kebule
MIX - 200m
21
195. Rizlly Dragons 20 -1 -7440 1
 
Nymburk
S10-MIX - 200m
20
195. Prima holky 20 0 -7440 1
 
Kebule
MIX - 200m
20
195. 20 pirátů na mol(u ) 20 0 -7440 1
 
Ústí nad Labem
MIX - 200m
20
195. Ústecká banda 20 0 -7440 1
 
Beroun
MIX - 200m
20
195. Autoškoláci - jedeme rovně 20 0 -7440 1
 
Most
MIX - 200m
20
195. VŠCHT - FCHI 20 0 -7440 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
20
196. MMA Monster 19 -1 -7441 1
 
Beroun
MIX - 200m
19
196. Neptun klub Piešťany II. 19 0 -7441 1
 
Jedovnice NP
S10-OPEN - 1000m
19
196. Dancers 19 0 -7441 1
 
Nymburk
MIX - 200m
19
196. turbo dračice 19 0 -7441 1
 
Kebule
MIX - 200m
19
196. Růžová prasátka 19 0 -7441 1
 
Vrané
S10-MIX - 200m
19
196. VŠCHT - FCHT + FTOP 19 0 -7441 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
19
196. Carevny českých vod 19 0 -7441 1
 
Ústí nad Labem
MIX - 200m
19
196. Thorův sbor 19 0 -7441 1
 
Nymburk
S10-MIX - 200m
19
196. Ouřadové 19 0 -7441 1
 
Most
MIX - 200m
19
197. Nymburskej Lokodrak 18 -1 -7442 1
 
Nymburk
S10-MIX - 200m
18
197. Sberbank 18 0 -7442 1
 
Beroun
MIX - 200m
18
197. Inter Cars 18 0 -7442 1
 
Ústí nad Labem
MIX - 200m
18
197. UNIPETROL - MOSTEN 18 0 -7442 1
 
Most
MIX - 200m
18
197. Múzy dětem ZELENÍ 18 0 -7442 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
18
197. Voerman 18 0 -7442 1
 
Nymburk
MIX - 200m
18
197. Decathlonky 18 0 -7442 1
 
Kebule
MIX - 200m
18
198. NEDLOUBEJ SE V NOSE 17 -1 -7443 1
 
Most
MIX - 200m
17
198. Múzy dětem MODŘÍ 17 0 -7443 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
17
198. AWT 17 0 -7443 1
 
Ústí nad Labem
MIX - 200m
17
198. Nemocnice Hořovice 1 17 0 -7443 1
 
Beroun
MIX - 200m
17
198. The Green Dragons 17 0 -7443 1
 
Nymburk
S10-MIX - 200m
17
198. Klínec A ex Bajaja 17 0 -7443 1
 
Vrané
S10-MIX - 200m
17
198. Kabrňáci 17 0 -7443 2
 
Jedovnice NP
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
7 10
198. Dýmovnice 17 0 -7443 1
 
Nymburk
MIX - 200m
17
199. Krutý z rána 16 -1 -7444 1
 
Nymburk
MIX - 200m
16
199. Černošické fosilie 16 0 -7444 1
 
Kebule
MIX - 200m
16
199. Múzy dětem FIALOVÍ 16 0 -7444 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
16
199. Nemocnice Hořovice 2 16 0 -7444 1
 
Beroun
MIX - 200m
16
199. Brux Hooves 16 0 -7444 1
 
Most
MIX - 200m
16
199. Neutonem - ADLER 16 0 -7444 1
 
Ústí nad Labem
MIX - 200m
16
199. Pivní masakr 16 0 -7444 1
 
Vrané
S10-MIX - 200m
16
200. EUROMONT-SemBUBÁCI 15 -1 -7445 1
 
Most
MIX - 200m
15
200. Bosu Ladies 15 0 -7445 1
 
Nymburk
MIX - 200m
15
200. Vodní víly 15 0 -7445 1
 
Ústí nad Labem
MIX - 200m
15
200. Polní draci 15 0 -7445 2
 
Jedovnice NP
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
6 9
200. TJ Sokol Vrané nad Vltavou 15 0 -7445 1
 
Vrané
S10-MIX - 200m
15
200. Múzy dětem ŽLUTÍ 15 0 -7445 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
15
200. Multiscan 15 0 -7445 1
 
Beroun
MIX - 200m
15
200. Holky z naší školky 15 0 -7445 1
 
Kebule
MIX - 200m
15
201. Múzy dětem ČERVENÍ 14 -1 -7446 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
14
201. W&H Fighters 14 0 -7446 2
 
Brno NP
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
6 8
201. CATáci 14 0 -7446 1
 
Most
MIX - 200m
14
201. Dračice z Kabanosu 14 0 -7446 1
 
Kebule
MIX - 200m
14
201. Černé kachny II. 14 0 -7446 1
 
Vrané
S10-MIX - 200m
14
201. Berounská zdrávka 14 0 -7446 1
 
Beroun
MIX - 200m
14
201. Fresenky 14 0 -7446 1
 
Nymburk
MIX - 200m
14
202. Bernatské potápky 13 -1 -7447 2
 
Jedovnice NP
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
5 8
202. Karibští Buldoci II. 13 0 -7447 1
 
Vrané
S10-MIX - 200m
13
202. Múzy dětem ORANŽOVÍ 13 0 -7447 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
13
202. Kokety z Prahy 13 0 -7447 1
 
Kebule
MIX - 200m
13
202. UHLOMOST 13 0 -7447 1
 
Most
MIX - 200m
13
202. DH Sestry 13 0 -7447 1
 
Nymburk
MIX - 200m
13
202. Rehabilitační nemocnice Beroun 2 13 0 -7447 1
 
Beroun
MIX - 200m
13
203. Masarykovi bojovníci 12 -1 -7448 1
 
Beroun
MIX - 200m
12
203. Sestry Čochtanovy 12 0 -7448 1
 
Kebule
MIX - 200m
12
203. Raw špagety 12 0 -7448 1
 
Vrané
S10-MIX - 200m
12
203. BVM Power Boat 12 0 -7448 1
 
Most
MIX - 200m
12
204. Pirátky z Tismí 11 -1 -7449 1