Tabulka pořadí Národní pohár 2019


Způsob bodování

Body započteny po závodu TDT (28. 09.2019)

Pořadí Jméno posádky Body
celkem
Odstup na
místo před
Odstup na
1. místo
Počet
startů
1. Paper Dragons
MÁŠ HLAD?
CB Dragons NAŽRANÉ DRAČICE
CB Dragons Hladová Dráčata
CB Dragons Hladová Dráčata 2
CB Dragons MIX
Dragons CB MIX
4556 0 0 67
 
Bezdrev České Budějovice Lipno Račice 20 Račice 10 Vajgar Purkarec Sedlčany Třeboň Popel Cerekev Račice Junior České Budějovice - školy
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m OPEN - 200m WOMEN - 200m WOMEN - 500m WOMEN - 2000m MIX - 200m MIX - 500m MIX - 2000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - dlouhá trať S10-OPEN - dlouhá trať S10-WOMEN - dlouhá trať MIX - 200m MIX - dlouhá trať OPEN - 200m OPEN - 1000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m MIX - 200m
38 - 46 44 73 82 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
50 49 50 49 93 100 - - - - 115 113 116 51 56 - - - - 95 100 100 100 100 100 95 90 113 58 - - - - - - - -
32 39 35 45 56 86 - 120 118 118 - - - - - 54 55 - - 84 90 74 86 84 86 70 82 107 - 54 28 30 - - - - -
39 - - - 57 79 - - - - - - 106 - - - - - - 79 83 - - - - 66 73 - - - - - 49 49 18 19 46
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 15 - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - 16 17 - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - 18 18 - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2. ONV-BOX
BOX-ONV
ONV-Brno
4551 -5 -5 46
 
TDT Račice 20 Račice Junior Račice 10 ONV Praha Popel
OPEN - dlouhá trať WOMEN - dlouhá trať MIX - dlouhá trať S10-OPEN - dlouhá trať S10-WOMEN - dlouhá trať OPEN - 200m OPEN - 500m OPEN - 2000m WOMEN - 200m WOMEN - 500m WOMEN - 2000m MIX - 200m MIX - 500m MIX - 2000m OPEN - 200m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 500m OPEN - 200m OPEN - 500m WOMEN - 200m WOMEN - 500m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m MIX - 200m OPEN - 200m WOMEN - 200m MIX - dlouhá trať S10-OPEN - dlouhá trať S10-WOMEN - dlouhá trať
140 - 140 59 70 140 120 140 - - - - - - - 21 24 70 70 - - 25 25 - - 135 135 140 140 60 70 55 54 120 140 150 119 67 55
- - - - - - - - - - - 135 117 140 - - - - - 59 70 - - 140 140 - - - - 67 67 75 70 140 - - 120 60 67
- 150 - - - - - - 150 150 150 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
3. Velký holky KVS
Pražský výběr KVS
KVS Oldies
KVS Palm Bitch
KVS Draci Praha II.
W.I.L.D. of Prague KVS
KVS
KVS Draci Praha
KVS Velký holky
KVS Dračice Praha
KVS Velký holky Oldies MIX
KVS Pražský Výběr
KVS Průtrž Sokol Předměřic
4289 -262 -267 51
 
TDT Račice 20 Praha Račice 10 Beroun Sedlčany Dobřichovice Popel
OPEN - dlouhá trať WOMEN - dlouhá trať MIX - dlouhá trať S10-OPEN - dlouhá trať S10-WOMEN - dlouhá trať OPEN - 200m OPEN - 500m OPEN - 2000m WOMEN - 200m WOMEN - 500m WOMEN - 2000m MIX - 200m MIX - 500m MIX - 2000m MIX - 200m OPEN - 200m WOMEN - 200m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - dlouhá trať S10-OPEN - dlouhá trať S10-WOMEN - dlouhá trať
- 140 - - - - - - 117 117 119 - - - - - 135 - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - 48 48 - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 47 - - - - - -
- - - - - - - - - - - 109 107 108 113 - - - - - - - - 49 93 90 49 117 51 -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 57 -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 57
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 56 -
120 - - 54 - 119 117 118 - - - 111 114 111 110 - - 54 53 51 54 19 19 - - - - 114 52 -
- - - - 53 - - - - - - - - - - - - - - 55 52 - - - 85 85 33 - - 52
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 50
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 109 - -
- - - - - - - - - - - - - - - 120 - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - 118 140 120 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
4. DB Tragédky
Dragon Team Nymburk
Traburk
DB Tragédky II.
Dragon Team Nymburk II.
Dragon Team Gymnázium Nymburk
4267 -22 -289 39
 
TDT Račice 20 Račice 10 ONV Brno ČP Praha Popel Račice Junior
OPEN - dlouhá trať MIX - dlouhá trať S10-OPEN - dlouhá trať S10-WOMEN - dlouhá trať OPEN - 200m OPEN - 500m OPEN - 2000m WOMEN - 200m WOMEN - 500m WOMEN - 2000m MIX - 200m MIX - 500m MIX - 2000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m MIX - 200m MIX - 500m OPEN - 200m OPEN - 500m WOMEN - 200m WOMEN - 500m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m MIX - 200m MIX - 2000m WOMEN - 200m WOMEN - 2000m S10-OPEN - 200m S10-WOMEN - 200m MIX - 200m OPEN - 200m WOMEN - 200m MIX - dlouhá trať S10-OPEN - dlouhá trať S10-WOMEN - dlouhá trať OPEN - 200m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m
- - - 55 - - - 140 140 135 - - - - - 58 57 - - - - 135 135 - - 60 56 - - 150 150 - - - - 140 - - 59 - - -
150 - 60 - 150 135 150 - - - - - - 67 75 - - - - 150 150 - - 75 75 - - - - - - - - - 119 - - 59 - - - -
- 150 - - - - - - - - 150 120 150 - - - - 150 150 - - - - - - - - - - - - - - 150 - - 150 - - - - -
- - - 57 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 56 - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 75 - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 24 -
5. Mondi Štětí
Město Štětí
Mondi Štětí B
3428 -839 -1128 47
 
TDT Račice 20 Račice 10 ONV Brno ČP Praha Popel Cerekev Třeboutice Třeboň Chomutov
MIX - dlouhá trať S10-OPEN - dlouhá trať S10-WOMEN - dlouhá trať OPEN - 200m OPEN - 500m OPEN - 2000m MIX - 200m MIX - 500m MIX - 2000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 500m OPEN - 200m OPEN - 500m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m MIX - 200m MIX - 2000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 2000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 2000m MIX - 200m OPEN - 200m MIX - dlouhá trať S10-OPEN - dlouhá trať S10-WOMEN - dlouhá trať MIX - 200m MIX - dlouhá trať S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
117 58 60 120 118 119 119 118 119 57 67 67 67 17 - 119 117 - - 57 57 58 59 140 140 70 70 70 70 115 - 116 70 58 - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - 15 15 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 49 45 17 21 83 84 45 47
- 53 - - - - - - - 53 54 53 51 - - - - - - - - - - - - - - 67 67 - - - - - - - - - - - - -
6. Vajgarská saň
Vajgarské sirény
Vajgarské saně
Vajgarská dráčata
Vajgarský potěr
3301 -127 -1255 45
 
TDT Cerekev Račice 20 Bezdrev Vajgar Purkarec České Budějovice Třeboň Lipno Popel České Budějovice - školy
MIX - dlouhá trať S10-OPEN - dlouhá trať S10-WOMEN - dlouhá trať MIX - 200m MIX - dlouhá trať WOMEN - 200m WOMEN - 500m WOMEN - 2000m MIX - 200m MIX - 500m MIX - 2000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - dlouhá trať S10-OPEN - dlouhá trať S10-WOMEN - dlouhá trať MIX - 200m
113 51 54 45 48 - - - 108 111 113 49 50 100 93 90 90 49 50 93 87 86 93 - - - -
- - - 30 29 118 119 120 - - - 33 38 83 87 72 84 34 47 71 79 54 - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 111 49 51 -
- - - - - - - - - - - - - 80 82 69 - - - 65 - - - - - - 45
- - - - - - - - - - - - - 78 - - - - - - - - - - - - -
7. Dragonclub Brno
Dragonclub Brno 40+
2876 -425 -1680 33
 
TDT Račice 20 Račice 10 ONV Brno ČP Praha Popel
MIX - dlouhá trať S10-OPEN - dlouhá trať S10-WOMEN - dlouhá trať OPEN - 200m OPEN - 500m OPEN - 2000m MIX - 200m MIX - 500m MIX - 2000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 500m OPEN - 200m OPEN - 500m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m MIX - 200m MIX - 2000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 2000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 2000m MIX - 200m OPEN - 200m MIX - dlouhá trať S10-OPEN - dlouhá trať S10-WOMEN - dlouhá trať
120 70 59 135 150 135 140 140 135 56 58 60 59 24 24 135 120 - - 58 58 59 60 150 150 75 75 75 75 117 - 140 53 70
- - - - - - - - - - - - - 21 20 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
8. RK Dragons Jablonec
RK Dragons Jablonec B
RK - Legie
RK Force
2392 -484 -2164 30
 
TDT Račice 20 Račice Junior Račice 10 ONV Praha Popel
MIX - dlouhá trať S10-OPEN - dlouhá trať S10-WOMEN - dlouhá trať OPEN - 200m WOMEN - 200m WOMEN - 500m MIX - 200m MIX - 500m MIX - 2000m OPEN - 200m OPEN - 1000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m S10-MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 500m OPEN - 200m WOMEN - 200m WOMEN - 500m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m MIX - 200m OPEN - 200m WOMEN - 200m MIX - dlouhá trať S10-OPEN - dlouhá trať S10-WOMEN - dlouhá trať
119 56 75 - - - 118 150 120 50 50 20 21 52 52 75 75 22 116 116 - - - 54 55 70 75 116 - - 135 55 75
- - - - - - - - - - - 17 18 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 135 - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 150 150 - - - - - - - - - -
9. Sokol Předměřice 1929 -463 -2627 23
 
Račice 20 Račice Junior Račice 10 ONV Praha
OPEN - 200m OPEN - 500m WOMEN - 200m WOMEN - 500m WOMEN - 2000m MIX - 200m MIX - 500m MIX - 2000m OPEN - 200m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 500m OPEN - 200m OPEN - 500m WOMEN - 200m WOMEN - 500m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m MIX - 200m OPEN - 200m WOMEN - 200m
- - 135 135 140 120 116 118 - 23 23 75 60 57 60 22 21 118 119 120 120 - - 59 56 56 58 118 - -
10. Jizerský drak
Pink Dragons
Jizerský Drak B
1909 -20 -2647 29
 
TDT Račice 20 Račice 10 ONV Brno ČP Třeboutice Třeboň Praha Popel Jablonec
MIX - dlouhá trať S10-OPEN - dlouhá trať S10-WOMEN - dlouhá trať MIX - 200m MIX - 500m MIX - 2000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 500m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m MIX - 200m MIX - 2000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 2000m S10-WOMEN - 200m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - dlouhá trať S10-OPEN - dlouhá trať S10-WOMEN - dlouhá trať MIX - 200m
115 55 - 110 112 112 50 51 52 53 20 16 - - 50 53 - - 135 135 67 67 - 23 22 81 88 112 115 50 53 -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 15 15 - - - - - - 34
- 48 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
11. Průtrž Dračen
Spermie Šebáňovice
1814 -95 -2742 24
 
TDT Račice 20 Račice 10 ONV Popel Kebule Sedlčany Lipno
MIX - dlouhá trať S10-OPEN - dlouhá trať S10-WOMEN - dlouhá trať MIX - 200m MIX - 500m MIX - 2000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 500m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m MIX - dlouhá trať S10-OPEN - dlouhá trať S10-WOMEN - dlouhá trať MIX - 200m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
- 67 - 117 119 117 59 57 70 58 23 23 117 115 56 59 57 57 118 54 60 - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 50 88 88 95 90
12. Satani z Doubí
BESTie z Doubí
1684 -130 -2872 22
 
Račice 20 Bezdrev Vajgar Purkarec Sedlčany Třeboň Lipno Cerekev České Budějovice
MIX - 200m MIX - 500m MIX - 2000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - dlouhá trať MIX - 200m MIX - 1000m
107 110 110 46 46 90 95 89 88 95 87 85 93 89 87 - - - -
- - - - - 82 85 - - - - 72 - - - 25 26 36 41
13. Pilsner Dragons
Pilsner Dragons Juniors
Pilsner Dragons juniors NA
Pilsner Dragons juniors VV
1388 -296 -3168 22
 
Račice 20 Račice 10 Třeboň Lipno Chomutov Plzeň Račice Junior
WOMEN - 200m WOMEN - 500m WOMEN - 2000m MIX - 200m MIX - 500m MIX - 2000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m
116 120 117 113 108 109 - - 56 56 14 14 84 80 81 88 41 44 - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - 35 40 - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 19 20
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 16 17
14. Dračí legie Pardubice
Dynamo Pardubice
1251 -137 -3305 12
 
Račice 20 ONV Praha Třeboň
OPEN - 500m OPEN - 2000m MIX - 200m MIX - 500m MIX - 2000m MIX - 200m MIX - 500m OPEN - 500m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m MIX - 200m MIX - 200m MIX - 1000m
119 117 114 135 115 115 118 - 52 52 114 - -
- - - - - - - - - - - 100 100
15. Gripeni
MODRÉ RYBIČKY
Dravé Saně
1177 -74 -3379 18
 
Bezdrev Purkarec České Budějovice Lipno České Budějovice - školy Třeboň
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 200m MIX - 1000m
47 47 88 89 48 48 85 - - - -
- - - - - - 82 - 42 64 -
- - 73 85 37 46 55 89 - 69 83
16. Marná snaha 1090 -87 -3466 17
 
Cerekev Račice 20 Beroun ONV NP Vajgar Sedlčany Krucemburk Třeboň
MIX - 200m MIX - dlouhá trať MIX - 200m MIX - 500m MIX - 2000m MIX - 200m MIX - 200m MIX - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
43 42 112 109 107 41 48 48 18 15 88 - 87 84 38 45 88 77
17. Dragon Force Přerov 799 -291 -3757 8
 
ONV
MIX - 200m MIX - 500m OPEN - 200m OPEN - 500m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m
120 135 140 140 70 60 67 67
18. Hladoví Hroši
Hladoví Hrošíci
Hladový hrošata
Hladové Hrošice
787 -12 -3769 15
 
Cerekev Bezdrev České Budějovice Lipno Praha
MIX - 200m MIX - dlouhá trať MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m
40 43 45 45 47 43 90 83 109
- - - - - - 67 - -
- - - - - - 61 - -
24 22 31 37 - - - - -
19. Klub třeboňských kaprů 736 -51 -3820 10
 
Cerekev Bezdrev Purkarec Třeboň Lipno
MIX - 200m MIX - dlouhá trať MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
50 44 48 48 87 93 89 95 87 95
20. Dračí Jezdci České Velenice 715 -21 -3841 8
 
Vajgar Purkarec Třeboň Lipno
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
93 - 93 87 90 85 88 84
21. Koza Dragons 702 -13 -3854 10
 
TDT Račice 20 Brno Třeboutice Popel
MIX - dlouhá trať S10-OPEN - dlouhá trať MIX - 200m MIX - 500m MIX - 2000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m MIX - dlouhá trať S10-OPEN - dlouhá trať
114 52 116 115 114 20 18 21 20 112 -
22. Draci z Prýglu 645 -57 -3911 8
 
Plumlov Brno Brno GP Olomouc Kroměříž
MIX - 200m MIX - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 200m MIX - 200m MIX - 1000m
100 100 25 25 100 100 100 95
23. Převážně neškodný DBT
Převážně neškodný DBT 2
589 -56 -3967 8
 
TDT Vajgar Lipno Dobřichovice
MIX - dlouhá trať S10-OPEN - dlouhá trať MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m
112 50 86 88 76 85 45
- 47 - - - - -
24. Edenred Dragons 508 -81 -4048 10
 
Račice 10 ONV Brno ČP Brno Popel
S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 2000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m MIX - dlouhá trať S10-OPEN - dlouhá trať
49 50 - - 49 50 60 60 16 19 110 45
25. Klacci 482 -26 -4074 7
 
Plumlov Brno Olomouc Kroměříž
MIX - 200m MIX - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 200m MIX - 1000m
86 87 19 17 93 90 90
26. Black Jack Ústí 477 -5 -4079 7
 
Račice 20 Račice 10 Most Chomutov
OPEN - 200m OPEN - 500m MIX - 200m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m MIX - 200m MIX - 200m MIX - 1000m
117 116 - 55 49 49 46 45
27. Rychlý pípy 466 -11 -4090 7
 
Bezdrev Vajgar Purkarec České Budějovice Lipno
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
40 - 89 89 83 - 45 42 78 -
28. W&H Fighters 447 -19 -4109 7
 
Plumlov Brno Olomouc Kroměříž
MIX - 200m MIX - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 200m MIX - 1000m
74 77 17 24 85 85 85
29. Šternberská střela 435 -12 -4121 5
 
Plumlov Olomouc Kroměříž
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 200m MIX - 1000m
84 85 89 89 88
30. Dračice z Prýglu 416 -19 -4140 7
 
Plumlov Brno Olomouc Kroměříž
MIX - 200m MIX - 1000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m MIX - 200m MIX - 200m MIX - 1000m
62 68 25 25 76 80 80
31. zaki dragon team 400 -16 -4156 7
 
Plumlov Brno Olomouc Kroměříž
MIX - 200m MIX - 1000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m MIX - 200m MIX - 200m MIX - 1000m
59 65 24 24 74 77 77
32. SUTOR Global 394 -6 -4162 8
 
Beroun Purkarec Třeboutice Most Ústí Chomutov
MIX - 200m MIX - 200m MIX - 1000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m MIX - 200m MIX - 200m MIX - 200m MIX - 1000m
50 - 95 24 25 50 50 50 50
33. Mubea 393 -1 -4163 5
 
Plumlov Olomouc Kroměříž
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 200m MIX - 1000m
69 73 84 83 84
34. DL Ponorka Pardubice 368 -25 -4188 6
 
Cerekev Plumlov Krucemburk
MIX - 200m MIX - dlouhá trať MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
48 47 90 90 45 48
34. Kőrös Dragon 368 0 -4188 4
 
TDT
OPEN - dlouhá trať MIX - dlouhá trať S10-OPEN - dlouhá trať S10-WOMEN - dlouhá trať
135 118 57 58
35. Olympijské naděje 363 -5 -4193 6
 
Cerekev Vajgar Třeboň
MIX - 200m MIX - dlouhá trať MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
29 27 81 84 67 75
36. Pohodáři 356 -7 -4200 6
 
Plumlov Most Ústí Chomutov
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 200m MIX - 200m MIX - 1000m
85 86 44 45 48 48
37. DB ostrava
DB Ostravačky
331 -25 -4225 4
 
Kroměříž
MIX - 200m MIX - 1000m
88 87
78 78
38. Démoni Kroměříž 321 -10 -4235 4
 
Plumlov Kroměříž
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
79 79 82 81
39. Krutý z rána 318 -3 -4238 5
 
Račice 20 Beroun Nymburk
WOMEN - 200m WOMEN - 500m MIX - 200m MIX - 200m MIX - 200m S10-MIX - 1000m
119 116 - 40 21 22
40. Máme to na salámu 317 -1 -4239 5
 
Kebule Plumlov Nymburk
MIX - 200m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
47 88 88 46 48
41. Beast Boat 285 -32 -4271 2
 
Praha
MIX - 200m OPEN - 200m
135 150
42. Haná Dragons 281 -4 -4275 3
 
Plumlov Olomouc
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m
93 93 95
43. Dunai Sárkányok 266 -15 -4290 3
 
TDT
MIX - dlouhá trať S10-OPEN - dlouhá trať S10-WOMEN - dlouhá trať
135 75 56
44. Draci v akci 257 -9 -4299 4
 
Krucemburk Třeboň
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
41 49 86 81
45. Dračí letka 250 -7 -4306 3
 
Plumlov Dolce
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m
81 84 85
46. Hestego 246 -4 -4310 3
 
Olomouc Kroměříž
MIX - 200m MIX - 200m MIX - 1000m
80 84 82
47. RELAX 21 242 -4 -4314 6
 
ONV NP ONV
MIX - 200m MIX - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m MIX - 200m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m
47 47 22 19 - 54 53
48. Auto Hlaváček 219 -23 -4337 3
 
Plumlov Olomouc
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m
67 69 83
49. Linaplast 217 -2 -4339 3
 
Plumlov Olomouc
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m
68 70 79
50. Gemo I. 216 -1 -4340 3
 
Plumlov Olomouc
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m
64 71 81
51. Jolly Roger 208 -8 -4348 3
 
TDT Sedlčany
S10-OPEN - dlouhá trať MIX - 200m MIX - 1000m
46 82 80
52. NADRAKY 203 -5 -4353 3
 
České Budějovice Lipno
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
42 - 80 81
53. Pražský klub dračích lodí 199 -4 -4357 3
 
Dobřichovice Popel
MIX - 200m MIX - dlouhá trať S10-OPEN - dlouhá trať
44 108 47
54. Fitko Team 196 -3 -4360 4
 
Cerekev Krucemburk
MIX - 200m MIX - dlouhá trať MIX - 200m MIX - 1000m
46 50 50 50
55. Kotvy Kvasice 193 -3 -4363 2
 
Kroměříž
MIX - 200m MIX - 1000m
93 100
55. Pobřežní hlídka 193 0 -4363 5
 
ONV NP ONV
MIX - 200m MIX - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m MIX - 200m S10-OPEN - 200m
49 49 21 21 - 53
56. Dráčata z Kamenčáku
Dráčata z Kamenčáku II.
192 -1 -4364 6
 
Račice Junior Chomutov
S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
25 25 49 49
22 22 - -
57. Horalki 191 -1 -4365 5
 
Cerekev Dolce Krucemburk
MIX - 200m MIX - dlouhá trať MIX - 200m MIX - 200m MIX - 1000m
27 28 75 21 40
58. Růžová prasátka 190 -1 -4366 2
 
Plumlov
MIX - 200m MIX - 1000m
95 95
59. Brněnští draci 188 -2 -4368 2
 
Kroměříž
MIX - 200m MIX - 1000m
95 93
60. STROS 185 -3 -4371 2
 
Sedlčany
MIX - 200m MIX - 1000m
90 95
61. SZEGED 183 -2 -4373 2
 
TDT
MIX - dlouhá trať S10-WOMEN - dlouhá trať
116 67
62. Kanoistika Sedlčany 179 -4 -4377 2
 
Sedlčany
MIX - 200m MIX - 1000m
86 93
63. FRMDRK 178 -1 -4378 2
 
Plumlov
MIX - 200m MIX - 1000m
89 89
63. Nepředvídatelní 178 0 -4378 2
 
Sedlčany
MIX - 200m MIX - 1000m
89 89
64. Dračičáci 177 -1 -4379 4
 
Brno Třeboň
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
18 10 73 76
65. Hestego Áčko 176 -1 -4380 4
 
Plumlov Brno
MIX - 200m MIX - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
72 75 14 15
65. Maníci 176 0 -4380 2
 
Kroměříž
MIX - 200m MIX - 1000m
87 89
65. Gargamel Dragons 176 0 -4380 2
 
Třeboň
MIX - 200m MIX - 1000m
87 89
66. Hraďáci 172 -4 -4384 2
 
Kroměříž
MIX - 200m MIX - 1000m
86 86
66. Slepá Střela 172 0 -4384 4
 
Cerekev Bezdrev České Budějovice
MIX - 200m MIX - dlouhá trať MIX - 200m MIX - 200m
44 40 44 44
67. SPS electronic 170 -2 -4386 4
 
Plzeň Chomutov
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
47 44 43 36
68. Perun Hluboká 169 -1 -4387 4
 
Cerekev Krucemburk
MIX - 200m MIX - dlouhá trať MIX - 200m MIX - 1000m
47 39 36 47
68. Green Dragons 169 0 -4387 3
 
Dolce Jablonec JBC RK
MIX - 200m MIX - 200m MIX - 200m
84 42 43
69. K2 SEBRANKA 168 -1 -4388 2
 
Purkarec
MIX - 200m MIX - 1000m
85 83
70. Mrschina Team Dasný 167 -1 -4389 2
 
Purkarec
MIX - 200m MIX - 1000m
86 81
71. Rybářství Třeboň 166 -1 -4390 2
 
Třeboň
MIX - 200m MIX - 1000m
80 86
71. Žihadla 166 0 -4390 2
 
Sedlčany
MIX - 200m MIX - 1000m
83 83
71. Mikroregion Plumlovsko 166 0 -4390 2
 
Plumlov
MIX - 200m MIX - 1000m
83 83
71. Empíci dragons 166 0 -4390 2
 
Plumlov Olomouc
MIX - 200m MIX - 200m
78 88
72. Autoshop Paulus 164 -2 -4392 2
 
Kroměříž
MIX - 200m MIX - 1000m
81 83
72. Hradecká (J)elita 164 0 -4392 3
 
Cerekev Vajgar
MIX - 200m MIX - dlouhá trať MIX - 200m
39 38 87
72. Pepci námořníci 164 0 -4392 2
 
Plumlov
MIX - 200m MIX - 1000m
82 82
73. KŽ Dračeny 163 -1 -4393 2
 
Sedlčany
MIX - 200m MIX - 1000m
81 82
73. Rožnovský wydle 163 0 -4393 3
 
Bezdrev Purkarec České Budějovice
MIX - 200m MIX - 200m MIX - 200m
43 80 40
74. Combatants 161 -2 -4395 2
 
Plumlov
MIX - 200m MIX - 1000m
80 81
74. Fish n' Chicks 161 0 -4395 2
 
Sedlčany
MIX - 200m MIX - 1000m
80 81
74. Budvar Fox 161 0 -4395 2
 
Purkarec
MIX - 200m MIX - 1000m
81 80
75. Brückner Team Zahájí 160 -1 -4396 2
 
Purkarec
MIX - 200m MIX - 1000m
78 82
76. SNP Purkarec 158 -2 -4398 2
 
Purkarec
MIX - 200m MIX - 1000m
79 79
76. Heparinky 158 0 -4398 2
 
Kroměříž
MIX - 200m MIX - 1000m
79 79
77. Smile Clinic 157 -1 -4399 4
 
ONV NP ONV
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m
25 23 55 54
78. Drakouni z kopca 156 -1 -4400 2
 
Plumlov
MIX - 200m MIX - 1000m
76 80
79. Sexmeralda 155 -1 -4401 2
 
Plumlov
MIX - 200m MIX - 1000m
77 78
80. FLOPÍCI 153 -2 -4403 2
 
Třeboň
MIX - 200m MIX - 1000m
79 74
80. Březí draci 153 0 -4403 2
 
Purkarec
MIX - 200m MIX - 1000m
75 78
81. Buchty na Vodě 150 -3 -4406 3
 
Kebule Lipno
MIX - 200m MIX - 200m MIX - 1000m
18 52 80
82. Lachman Dragons 149 -1 -4407 2
 
Plumlov
MIX - 200m MIX - 1000m
73 76
83. Krastyho smečka 148 -1 -4408 2
 
Lipno
MIX - 200m MIX - 1000m
70 78
84. Purkarecká dráčata 147 -1 -4409 2
 
Purkarec
MIX - 200m MIX - 1000m
70 77
84. Zumba Draci a Dračice 147 0 -4409 4
 
ONV NP
MIX - 200m MIX - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
50 50 23 24
84. Gemo II. 147 0 -4409 2
 
Plumlov Olomouc
MIX - 200m MIX - 200m
65 82
85. Alika dragons 145 -2 -4411 2
 
Plumlov
MIX - 200m MIX - 1000m
71 74
86. Neptun klub Piešťany 144 -1 -4412 4
 
ONV NP ONV
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m
20 22 51 51
87. Oldies revival Kojetín 143 -1 -4413 3
 
TDT Račice 10
S10-OPEN - dlouhá trať S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m
26 58 59
88. Tesco SW Offline Dragons 142 -1 -4414 2
 
Plumlov
MIX - 200m MIX - 1000m
70 72
89. Soptíci 141 -1 -4415 3
 
České Budějovice Nymburk Třeboň
MIX - 200m MIX - 200m S10-MIX - 200m MIX - 200m
43 - 24 74
90. Sklepníci 138 -3 -4418 3
 
Kebule Jablonec JBC RK
MIX - 200m MIX - 200m MIX - 200m
48 48 42
91. Dračí Lokomotiva Pardubice 136 -2 -4420 3
 
Cerekev Popel
MIX - 200m MIX - dlouhá trať MIX - dlouhá trať S10-OPEN - dlouhá trať
41 49 - 46
92. Starez team
Starez team II.
Starez team I.
129 -7 -4427 4
 
Brno Brno GP
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m MIX - 200m
- 12 95
12 - -
10 - -
93. Dalmatines team 128 -1 -4428 2
 
Plumlov
MIX - 200m MIX - 1000m
61 67
93. Turbodraci Siemens 128 0 -4428 3
 
Brno Olomouc
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m MIX - 200m
22 20 86
94. Najády 126 -2 -4430 2
 
Plumlov
MIX - 200m MIX - 1000m
60 66
95. Namydlený blesk 124 -2 -4432 3
 
TDT Nymburk
S10-OPEN - dlouhá trať MIX - 1000m S10-MIX - 200m
49 50 25
96. KFRG Rostocker Seebären 119 -5 -4437 1
 
Praha
MIX - 200m
119
96. Močoviny 119 0 -4437 3
 
Bezdrev České Budějovice
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
37 41 41 -
97. Černošické Fosílie 118 -1 -4438 2
 
Třeboň Lipno
MIX - 200m MIX - 200m
68 50
98. Ostré Jehly 116 -2 -4440 4
 
ONV NP
MIX - 200m MIX - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
45 46 12 13
99. KTW WROCLAW 115 -1 -4441 2
 
Račice 10
S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m
60 55
100. Drž Pec 114 -1 -4442 2
 
Kebule Dolce
MIX - 200m MIX - 200m
32 82
100. jACO draci 114 0 -4442 3
 
Cerekev Krucemburk
MIX - 200m MIX - dlouhá trať MIX - 200m
34 36 44
100. Tužky ze ZŠ Školní 114 0 -4442 3
 
Most - školy Chomutov
MIX - 200m MIX - 200m MIX - 1000m
43 32 39
101. Bavarian Kongs 111 -3 -4445 1
 
Praha
MIX - 200m
111
102. Vodní draci 110 -1 -4446 4
 
Třeboutice Most Ústí
S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m MIX - 200m MIX - 200m
20 18 42 30
103. Splashing Slaves 108 -2 -4448 1
 
Praha
MIX - 200m
108
103. Nautilus 108 0 -4448 2
 
ONV
S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m
53 55
104. HaRi draci 107 -1 -4449 3
 
Cerekev Krucemburk
MIX - 200m MIX - dlouhá trať MIX - 200m
42 37 28
105. MEKTEC Dragons 105 -2 -4451 2
 
České Budějovice Lipno
MIX - 200m MIX - 200m
39 66
106. Cvičící drak 104 -1 -4452 3
 
Nymburk
MIX - 200m MIX - 1000m S10-MIX - 1000m
36 45 23
107. Kasper - Swix Team 100 -4 -4456 1
 
Dolce
MIX - 200m
100
107. INTOP TÝN 100 0 -4456 1
 
Lipno
MIX - 200m
100
108. Lišky pouště 98 -2 -4458 2
 
Jablonec JBC RK
MIX - 200m MIX - 200m
49 49
109. Záchranáři 97 -1 -4459 2
 
Plzeň
MIX - 200m MIX - 1000m
48 49
109. Tovární jezdci Daikin 97 0 -4459 2
 
Plzeň
MIX - 200m MIX - 1000m
49 48
110. Internet Hned 96 -1 -4460 2
 
Plzeň
MIX - 200m MIX - 1000m
50 46
111. Lear Dragons 95 -1 -4461 2
 
Plzeň
MIX - 200m MIX - 1000m
45 50
111. U 96 95 0 -4461 1
 
Dolce
MIX - 200m
95
112. Rýbrcoul 93 -2 -4463 1
 
Dolce
MIX - 200m
93
113. Teta tým 91 -2 -4465 2
 
Nymburk
MIX - 200m MIX - 1000m
42 49
113. Stavebniny DEK 91 0 -4465 2
 
Plzeň
MIX - 200m MIX - 1000m
46 45
114. Ranečáci 90 -1 -4466 2
 
Krucemburk
MIX - 200m MIX - 1000m
47 43
114. Benátský gang 90 0 -4466 2
 
Krucemburk
MIX - 200m MIX - 1000m
46 44
114. Slovácké syrečky 90 0 -4466 1
 
Olomouc
MIX - 200m
90
114. Vikingové 90 0 -4466 1
 
Dolce
MIX - 200m
90
115. Eaton 89 -1 -4467 2
 
Chomutov
MIX - 200m MIX - 1000m
47 42
115. Plovoucí kohouti 89 0 -4467 2
 
Krucemburk
MIX - 200m MIX - 1000m
43 46
115. Hippo team 89 0 -4467 1
 
Dolce
MIX - 200m
89
116. Mustangové 88 -1 -4468 1
 
Dolce
MIX - 200m
88
117. Dračí letka Sport 87 -1 -4469 1
 
Plumlov
MIX - 200m
87
117. Kanclík Banda 87 0 -4469 1
 
Olomouc
MIX - 200m
87
117. KRNAP team 87 0 -4469 1
 
Dolce
MIX - 200m
87
118. Vodovodníci 86 -1 -4470 2
 
Chomutov
MIX - 200m MIX - 1000m
40 46
118. Megatech Engineering 86 0 -4470 2
 
Plzeň
MIX - 200m MIX - 1000m
39 47
118. Kubovo stíhačky 86 0 -4470 2
 
České Budějovice Lipno
MIX - 200m MIX - 200m
33 53
118. Snaživá (J)elita 86 0 -4470 1
 
Vajgar
MIX - 1000m
86
118. Kvak Kvak hlídka 86 0 -4470 1
 
Dolce
MIX - 200m
86
119. Rychlý špunti 85 -1 -4471 2
 
Plzeň
MIX - 200m MIX - 1000m
42 43
119. Švestky na vodě 85 0 -4471 2
 
Bezdrev
MIX - 200m MIX - 1000m
42 43
119. Tigers of Parker 85 0 -4471 2
 
Chomutov
MIX - 200m MIX - 1000m
44 41
119. Safran 85 0 -4471 2
 
Plzeň
MIX - 200m MIX - 1000m
43 42
119. Sparkasse 85 0 -4471 1
 
Vajgar
MIX - 200m
85
119. ZPD team 85 0 -4471 2
 
Bezdrev
MIX - 200m MIX - 1000m
41 44
120. Dragonfly 84 -1 -4472 2
 
Sedlčany - školy Dobřichovice
MIX - 200m MIX - 200m
41 43
120. ČEVAK Eskymák 84 0 -4472 1
 
Lipno
MIX - 200m
84
120. Olešník 84 0 -4472 1
 
Purkarec
MIX - 200m
84
120. Všem známý kopyta 84 0 -4472 2
 
Cerekev
MIX - 200m MIX - dlouhá trať
38 46
121. HANACE seniors 83 -1 -4473 1
 
Lipno
MIX - 200m
83
121. Orange team 83 0 -4473 1
 
Dolce
MIX - 200m
83
122. Drakomoři Hluboká u Borovan 82 -1 -4474 1
 
Purkarec
MIX - 200m
82
122. LOS LOCOS EVO X 82 0 -4474 1
 
Třeboň
MIX - 200m
82
123. Krakonošovi pádelníci 81 -1 -4475 1
 
Dolce
MIX - 200m
81
123. Dlaždiči 81 0 -4475 2
 
Plzeň
MIX - 200m MIX - 1000m
44 37
124. Draci z města 80 -1 -4476 1
 
Dolce
MIX - 200m
80
125. Čezáros Bombéros Amatéros 79 -1 -4477 2
 
Chomutov
MIX - 200m MIX - 1000m
42 37
125. VIS Heroes 79 0 -4477 2
 
Plzeň
MIX - 200m MIX - 1000m
38 41
125. Obojživelníci 79 0 -4477 1
 
Dolce
MIX - 200m
79
125. Banda Marná snaha 79 0 -4477 2
 
Kebule Dobřichovice
MIX - 200m MIX - 200m
40 39
125. BACHA 79 0 -4477 1
 
Lipno
MIX - 200m
79
126. Dolce team 78 -1 -4478 1
 
Dolce
MIX - 200m
78
126. Draci olomoucké radnice 78 0 -4478 1
 
Olomouc
MIX - 200m
78
126. Zlaťák Sakrblé 78 0 -4478 2
 
Cerekev
MIX - 200m MIX - dlouhá trať
37 41
126. LOS LOCOS SOU TO KONĚ MÝ EVO II 78 0 -4478 1
 
Třeboň
MIX - 1000m
78
126. Přátelé Tatranského čaje 78 0 -4478 2
 
Plzeň
MIX - 200m MIX - 1000m
40 38
126. Dračí GANG 78 0 -4478 1
 
Třeboň
MIX - 200m
78
127. Dračí ponorka Technických služeb 77 -1 -4479 1
 
Olomouc
MIX - 200m
77
127. Akční a flexibilní 77 0 -4479 1
 
Dolce
MIX - 200m
77
127. SOU TO KONĚ MÝ 77 0 -4479 1
 
Třeboň
MIX - 200m
77
127. Lulánci 77 0 -4479 1
 
Purkarec
MIX - 200m
77
127. Plzeňské Kamikaze 77 0 -4479 2
 
Plzeň
MIX - 200m MIX - 1000m
41 36
127. Chlupáči 77 0 -4479 1
 
Lipno
MIX - 200m
77
128. Amazonky 76 -1 -4480 1
 
Dolce
MIX - 200m
76
128. Vlčí smečka 76 0 -4480 1
 
Purkarec
MIX - 200m
76
128. Lochnessky 76 0 -4480 2
 
Chomutov
MIX - 200m MIX - 1000m
33 43
128. ARO Chomutov 76 0 -4480 2
 
Chomutov
MIX - 200m MIX - 1000m
36 40
128. S námi je žízeň krásná 76 0 -4480 1
 
Třeboň
MIX - 200m
76
128. LUBRICATED like a FOX 76 0 -4480 2
 
Bezdrev
MIX - 200m MIX - 1000m
36 40
128. Ponorka z Pumberka 76 0 -4480 2
 
Krucemburk
MIX - 200m MIX - 1000m
34 42
129. Míchané syrečky 75 -1 -4481 1
 
Olomouc
MIX - 200m
75
129. Moravské drak 75 0 -4481 1
 
Plumlov
MIX - 200m
75
129. POGRRÁCI 75 0 -4481 1
 
Třeboň
MIX - 200m
75
129. Plecháči – Sinop SMP 75 0 -4481 1
 
Lipno
MIX - 200m
75
129. Bazilišci 75 0 -4481 2
 
Plzeň
MIX - 200m MIX - 1000m
36 39
130. Pašandy 74 -1 -4482 1
 
Dolce
MIX - 200m
74
130. Holzschlag 1 Böhmerwalbler 74 0 -4482 1
 
Lipno
MIX - 200m
74
131. TŘINÁCTKA 73 -1 -4483 2
 
Chomutov
MIX - 200m MIX - 1000m
35 38
132. Buchty a hadice 72 -1 -4484 2
 
Chomutov
MIX - 200m MIX - 1000m
37 35
132. Bo BudKa! 72 0 -4484 1
 
Lipno
MIX - 200m
72
133. ENGEL 71 -1 -4485 1
 
Lipno
MIX - 200m
71
133. Purkarecké čertice 71 0 -4485 1
 
Purkarec
MIX - 200m
71
134. Vestavstyl 70 -1 -4486 2
 
Nymburk
MIX - 200m S10-MIX - 1000m
45 25
135. DRAKSTARS 69 -1 -4487 2
 
Cerekev
MIX - 200m MIX - dlouhá trať
35 34
135. Trumpf 1 69 0 -4487 1
 
Lipno
MIX - 200m
69
136. Purkarecká čerťata 68 -1 -4488 1
 
Purkarec
MIX - 200m
68
136. Nespoutaní draci 68 0 -4488 2
 
Cerekev
MIX - 200m MIX - dlouhá trať
36 32
136. Necky pod proudem 68 0 -4488 1
 
Lipno
MIX - 200m
68
137. Rizlly Dragons 67 -1 -4489 2
 
Nymburk
MIX - 1000m S10-MIX - 200m
46 21
137. Fretky 67 0 -4489 2
 
Nymburk
MIX - 1000m S10-MIX - 200m
47 20
138. Tomiovi draci 66 -1 -4490 1
 
Plumlov
MIX - 200m
66
139. Krása z Krasoňov 65 -1 -4491 2
 
Cerekev
MIX - 200m MIX - dlouhá trať
32 33
139. BezŠance...? 65 0 -4491 1
 
Lipno
MIX - 200m
65
140. Jihočeští draci 64 -1 -4492 1
 
Lipno
MIX - 200m
64
140. JEN-TAK-TAK 64 0 -4492 2
 
Krucemburk
MIX - 200m MIX - 1000m
25 39
140. Ti z kančích hor 64 0 -4492 2
 
Cerekev
MIX - 200m MIX - dlouhá trať
33 31
141. Mortal Bernhardt 63 -1 -4493 1
 
Plumlov
MIX - 200m
63
141. Půlnoční lišky 63 0 -4493 3
 
Cerekev Krucemburk
MIX - 200m MIX - dlouhá trať MIX - 200m
22 24 17
141. Česká olympijská nadace 63 0 -4493 1
 
Lipno
MIX - 200m
63
142. Trumpf 2 62 -1 -4494 1
 
Lipno
MIX - 200m
62
142. Acamáci I.
Acamáci III.
Acamáci II.
62 0 -4494 6
 
Brno
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
13 14
11 11
7 6
143. Baker's team 61 -1 -4495 2
 
Nymburk
MIX - 200m S10-MIX - 1000m
37 24
144. Nejkulaťoulinkatější popokatepetlové 60 -1 -4496 1
 
Lipno
MIX - 200m
60
144. Partička z vokolí 60 0 -4496 2
 
Krucemburk
MIX - 200m MIX - 1000m
22 38
145. TIBEX a přátelé 59 -1 -4497 1
 
Lipno
MIX - 200m
59
146. Mortal Bernhardt ženy 58 -1 -4498 1
 
Plumlov
MIX - 200m
58
146. COOP Draci 58 0 -4498 1
 
Lipno
MIX - 200m
58
147. Zumba Dračice 52 -6 -4504 1
 
ONV
S10-WOMEN - 200m
52
147. Bambino Crew 52 0 -4504 1
 
TDT
S10-WOMEN - dlouhá trať
52
147. Černošické fosilie 52 0 -4504 2
 
Kebule Dobřichovice
MIX - 200m MIX - 200m
21 31
148. Landal Green Team 51 -1 -4505 1
 
Lipno
MIX - 200m
51
148. Dragonboard.cz - ladies 51 0 -4505 2
 
Cerekev
MIX - 200m MIX - dlouhá trať
26 25
149. Sírovy rámečky 50 -1 -4506 1
 
Sedlčany - školy
MIX - 200m
50
149. Dým Tým 50 0 -4506 1
 
Nymburk
MIX - 200m
50
149. UTOPENCI 2. ZŠ Jindřichův Hradec 50 0 -4506 1
 
České Budějovice - školy
MIX - 200m
50
149. Tonyho poslední torpédo 50 0 -4506 1
 
Dobřichovice
MIX - 200m
50
149. Magna Team 50 0 -4506 1
 
Jablonec
MIX - 200m
50
149. RC Praha Staré město 50 0 -4506 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
50
149. Diplomka 50 0 -4506 1
 
Most - školy
MIX - 200m
50
150. Tomíni 49 -1 -4507 1
 
Ústí
MIX - 200m
49
150. Řízková Crew 49 0 -4507 1
 
Sedlčany - školy
MIX - 200m
49
150. Dragon Force Přerov Junior 49 0 -4507 2
 
ONV NP
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
24 25
150. Fekete dragons 49 0 -4507 2
 
Třeboutice
S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m
25 24
150. ZŠ Dukelská z ČB 49 0 -4507 1
 
České Budějovice - školy
MIX - 200m
49
150. Hrubý Sport 49 0 -4507 1
 
Kebule
MIX - 200m
49
150. Couvající drak 49 0 -4507 1
 
Nymburk
MIX - 200m
49
150. Goldfighters 49 0 -4507 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
49
150. Ryby na suchu 49 0 -4507 1
 
Most - školy
MIX - 200m
49
150. Dafe - plast 49 0 -4507 1
 
Krucemburk
MIX - 200m
49
151. Námořníci z Educhemu 48 -1 -4508 1
 
Most - školy
MIX - 200m
48
151. NGC Masters 48 0 -4508 1
 
Dobřichovice
MIX - 200m
48
151. Kamarádi Berounky 48 0 -4508 1
 
Beroun
MIX - 200m
48
151. ECOLAB 48 0 -4508 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
48
151. Talpy 48 0 -4508 1
 
Krucemburk
MIX - 200m
48
151. ZŠ Matice školské - PRASOPSI 48 0 -4508 1
 
České Budějovice - školy
MIX - 200m
48
151. Sportovní gymnastika Poděbrady 48 0 -4508 1
 
Nymburk
MIX - 200m
48
151. Gladiátoři 48 0 -4508 1
 
Ústí
MIX - 200m
48
151. FITNESS ZIMÁK 48 0 -4508 1
 
Most
MIX - 200m
48
151. Edenred Dragons II. 48 0 -4508 1
 
Popel
S10-OPEN - dlouhá trať
48
151. ZOO 48 0 -4508 1
 
Sedlčany - školy
MIX - 200m
48
152. KOLISáci 47 -1 -4509 1
 
Ústí
MIX - 200m
47
152. TĚSTOSTERON 47 0 -4509 1
 
Most
MIX - 200m
47
152. Buď lepší 47 0 -4509 2
 
Brno
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
24 23
152. Piráti z Benteleru 47 0 -4509 1
 
Jablonec
MIX - 200m
47
152. Schola Humanitas Litvínov 47 0 -4509 1
 
Most - školy
MIX - 200m
47
152. ZŠ Kubatova 47 0 -4509 1
 
České Budějovice - školy
MIX - 200m
47
152. Ledovec 47 0 -4509 1
 
Sedlčany - školy
MIX - 200m
47
152. Tornádo Futsal Dobřichovice 47 0 -4509 1
 
Dobřichovice
MIX - 200m
47
152. AVAST 47 0 -4509 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
47
152. ŠKODA AUTO team 47 0 -4509 1
 
Nymburk
MIX - 200m
47
153. Sokoli z Letů 46 -1 -4510 1
 
Dobřichovice
MIX - 200m
46
153. Vařila Evička Kašičku 46 0 -4510 1
 
Sedlčany - školy
MIX - 200m
46
153. SteelColor 46 0 -4510 1
 
ONV NP
MIX - 200m
46
153. Cákalové 46 0 -4510 1
 
Ústí
MIX - 200m
46
153. Lensers 46 0 -4510 1
 
Kebule
MIX - 200m
46
153. Space cats 46 0 -4510 2
 
Cerekev
MIX - 200m MIX - dlouhá trať
23 23
153. Policejní draci 46 0 -4510 1
 
Beroun
MIX - 200m
46
153. Feroňáci 46 0 -4510 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
46
153. Hamrští draci 46 0 -4510 1
 
Jablonec
MIX - 200m
46
153. All Stars Of Gymmost 46 0 -4510 1
 
Most - školy
MIX - 200m
46
153. HC RENČ 46 0 -4510 1
 
Most
MIX - 200m
46
154. McŠpek 45 -1 -4511 1
 
Sedlčany - školy
MIX - 200m
45
154. Old Coyots 45 0 -4511 1
 
Kebule
MIX - 200m
45
154. BENGABOYS 45 0 -4511 1
 
Most
MIX - 200m
45
154. Hadi rudých stromů 45 0 -4511 1
 
Most - školy
MIX - 200m
45
154. Zatažené ručky 45 0 -4511 1
 
Jablonec
MIX - 200m
45
154. JTI 45 0 -4511 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
45
154. Brněnské kočičky 45 0 -4511 2
 
Brno
S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m
22 23
154. Řízení letového provozu 45 0 -4511 1
 
Beroun
MIX - 200m
45
155. Meli - Meli Mrliňáci 44 -1 -4512 1
 
Nymburk
MIX - 200m
44
155. Hello Dragons 44 0 -4512 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
44
155. Tlustý psi 44 0 -4512 1
 
Kebule
MIX - 200m
44
155. ZŠ Pohůrecká 44 0 -4512 1
 
České Budějovice - školy
MIX - 200m
44
155. Veteráni Brno 44 0 -4512 2
 
Brno
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
23 21
155. Hokejky 44 0 -4512 1
 
Most - školy
MIX - 200m
44
155. TITÁNI 44 0 -4512 1
 
Jablonec
MIX - 200m
44
155. KOSTAL 44 0 -4512 1
 
Beroun
MIX - 200m
44
155. Rychlá lyže 44 0 -4512 1
 
Ústí
MIX - 200m
44
155. Draci Chlum 44 0 -4512 1
 
Sedlčany - školy
MIX - 200m
44
156. Pohůrečtí draci 43 -1 -4513 1
 
České Budějovice - školy
MIX - 200m
43
156. Žhavé střely 43 0 -4513 1
 
Beroun
MIX - 200m
43
156. Kabrňáci 43 0 -4513 2
 
Brno
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
21 22
156. Černá perla 43 0 -4513 1
 
Nymburk
MIX - 200m
43
156. Pivní bouře 43 0 -4513 1
 
Kebule
MIX - 200m
43
156. Mokrý banditi 43 0 -4513 1
 
Most
MIX - 200m
43
156. Marná snaha (š) 43 0 -4513 1
 
Sedlčany - školy
MIX - 200m
43
156. Veslaři 43 0 -4513 1
 
Ústí
MIX - 200m
43
156. BCG 43 0 -4513 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
43
156. ABBnormální posádka 43 0 -4513 1
 
Jablonec
MIX - 200m
43
157. Penziste 42 -1 -4514 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
42
157. Podpeperská elita 42 0 -4514 1
 
Krucemburk
MIX - 200m
42
157. Mědíci 42 0 -4514 1
 
Ústí
MIX - 200m
42
157. Králův Dvůr 42 0 -4514 1
 
Beroun
MIX - 200m
42
157. Splašená Střela z Doubravice 42 0 -4514 1
 
Bezdrev
MIX - 1000m
42
157. ZŠ Postoloprty 42 0 -4514 1
 
Most - školy
MIX - 200m
42
157. Rychlá rota DoDo 42 0 -4514 1
 
Dobřichovice
MIX - 200m
42
157. Piráti 42 0 -4514 1
 
Sedlčany - školy
MIX - 200m
42
157. Jawa 42 0 -4514 1
 
Kebule
MIX - 200m
42
158. Městská část Praha 4 41 -1 -4515 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
41
158. Jamajský Drak 41 0 -4515 1
 
Most - školy
MIX - 200m
41
158. Mariborský Dutý sudy 41 0 -4515 1
 
Krucemburk
MIX - 1000m
41
158. Větrníci 41 0 -4515 1
 
Kebule
MIX - 200m
41
158. Aichi a DB Schenker 41 0 -4515 1
 
Jablonec
MIX - 200m
41
158. ZŠ Matice školské - DRACI 41 0 -4515 1
 
České Budějovice - školy
MIX - 200m
41
158. Dragon Fly 41 0 -4515 1
 
Sedlčany - školy
MIX - 200m
41
158. Policie NBK 41 0 -4515 1
 
Nymburk
MIX - 200m
41
158. INTERMONT, OPATRNÝ - GROUP 41 0 -4515 1
 
Most
MIX - 200m
41
158. Hokej Solopisky 41 0 -4515 1
 
Dobřichovice
MIX - 200m
41
158. Univerzita J.E.Purkyně 41 0 -4515 1
 
Ústí
MIX - 200m
41
159. Zdrávka Ústí 40 -1 -4516 1
 
Ústí
MIX - 200m
40
159. Vinárna live 40 0 -4516 1
 
Krucemburk
MIX - 200m
40
159. Sporťáci 40 0 -4516 1
 
Most
MIX - 200m
40
159. Rozkřik 40 0 -4516 1
 
Nymburk
MIX - 200m
40
159. Hujerovi 40 0 -4516 1
 
Dobřichovice
MIX - 200m
40
159. Divoké kočky 40 0 -4516 1
 
Jablonec
MIX - 200m
40
159. Kubovo stíhačky z Českých drah 40 0 -4516 1
 
České Budějovice
MIX - 1000m
40
159. Sanacampers 40 0 -4516 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
40
159. ZŠ Pohůrecká Rafťáci 40 0 -4516 1
 
České Budějovice - školy
MIX - 200m
40
159. Rainbow Dragons 40 0 -4516 1
 
Most - školy
MIX - 200m
40
159. Mloci 40 0 -4516 1
 
Sedlčany - školy
MIX - 200m
40
160. Modřanské homole 39 -1 -4517 1
 
Sedlčany - školy
MIX - 200m
39
160. GYM Aréna 39 0 -4517 2
 
Třeboutice
S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m
16 23
160. Draci z Chlumětína 39 0 -4517 1
 
Krucemburk
MIX - 200m
39
160. Šviháci Lázeňští 39 0 -4517 2
 
Třeboutice
S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m
22 17
160. Baxtership 39 0 -4517 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
39
160. Luňáci 39 0 -4517 1
 
Kebule
MIX - 200m
39
160. Berounská zdrávka 39 0 -4517 1
 
Beroun
MIX - 200m
39
160. Easy dance - Stará garda 39 0 -4517 1
 
Nymburk
MIX - 200m
39
160. GYMagine Dragons 39 0 -4517 1
 
Chomutov
MIX - 200m
39
160. ZŠ E. Destinové - Hrošíci 39 0 -4517 1
 
České Budějovice - školy
MIX - 200m
39
160. Klobásníci 39 0 -4517 1
 
Most - školy
MIX - 200m
39
160. Brumbambule 39 0 -4517 1
 
Most
MIX - 200m
39
160. Lampádla 39 0 -4517 1
 
Ústí
MIX - 200m
39
160. VINOLOK 39 0 -4517 1
 
Jablonec
MIX - 200m
39
161. Údolí dutých hlav 38 -1 -4518 1
 
Ústí
MIX - 200m
38
161. ToMášMarný 38 0 -4518 1
 
Sedlčany - školy
MIX - 200m
38
161. Tenneco 38 0 -4518 1
 
Jablonec
MIX - 200m
38
161. Mostecká montážní modří 38 0 -4518 1
 
Most
MIX - 200m
38
161. Lachtani 38 0 -4518 1
 
Most - školy
MIX - 200m
38
161. BNP Paribas 38 0 -4518 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
38
161. Pres-li-tým 38 0 -4518 1
 
Kebule
MIX - 200m
38
161. Filtráci 38 0 -4518 1
 
Chomutov
MIX - 200m
38
161. CEMBRIT 38 0 -4518 1
 
Beroun
MIX - 200m
38
161. Klub týraných mužů 38 0 -4518 1
 
Dobřichovice
MIX - 200m
38
161. Sakana 38 0 -4518 1
 
Nymburk
MIX - 200m
38
161. České dráhy 38 0 -4518 1
 
České Budějovice
MIX - 200m
38
162. WAKE & FUN Team 37 -1 -4519 2
 
Třeboutice
S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m
18 19
162. STRABAG 37 0 -4519 1
 
Beroun
MIX - 200m
37
162. Fitness 4U 37 0 -4519 2
 
ONV NP
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
19 18
162. FAURECIA j_ELITA 37 0 -4519 1
 
Plzeň
MIX - 200m
37
162. ATREÁCI 37 0 -4519 1
 
Jablonec
MIX - 200m
37
162. Fresh Kruháč 37 0 -4519 1
 
Dobřichovice
MIX - 200m
37
162. Jedovaté Rumělky a Čučoriedky 37 0 -4519 1
 
Krucemburk
MIX - 1000m
37
162. ZŠ Svážná 37 0 -4519 1
 
Most - školy
MIX - 200m
37
162. Baskeťácká sebranka 37 0 -4519 1
 
Ústí
MIX - 200m
37
162. HP 37 0 -4519 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
37
162. Bowling Litvínov 37 0 -4519 1
 
Most
MIX - 200m
37
162. Vrtule Na Vode 37 0 -4519 1
 
Kebule
MIX - 200m
37
162. Turbodrak 37 0 -4519 1
 
Sedlčany - školy
MIX - 200m
37
162. Dutý sudy 37 0 -4519 1
 
Krucemburk
MIX - 200m
37
163. Drakoblesk 36 -1 -4520 1
 
Sedlčany - školy
MIX - 200m
36
163. 4 Ever 36 0 -4520 1
 
Most - školy
MIX - 200m
36
163. Starcolor 36 0 -4520 1
 
Most
MIX - 200m
36
163. IBM Lions 36 0 -4520 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
36
163. Monroe Šok 36 0 -4520 1
 
Jablonec
MIX - 200m
36
163. Sport Centrum Eden 36 0 -4520 1
 
Beroun
MIX - 200m
36
163. Faurecia 36 0 -4520 1
 
Kebule
MIX - 200m
36
163. ISTAR 36 0 -4520 1
 
Ústí
MIX - 200m
36
163. Mazela-Raďulovi draci 36 0 -4520 1
 
Dobřichovice
MIX - 200m
36
164. Zálužice 35 -1 -4521 1
 
Bezdrev
MIX - 200m
35
164. Grupol 35 0 -4521 1
 
Nymburk
MIX - 200m
35
164. Zumbateam Cvikov 35 0 -4521 1
 
Jablonec
MIX - 200m
35
164. FbV Team 35 0 -4521 1
 
Ústí
MIX - 200m
35
164. Žebráci z Valea 35 0 -4521 1
 
Beroun
MIX - 200m
35
164. Vtelno žije 35 0 -4521 1
 
Most
MIX - 200m
35
164. Resslerovy šrouby 35 0 -4521 1
 
Cerekev
MIX - dlouhá trať
35
164. Choboty Navostro 35 0 -4521 1
 
Krucemburk
MIX - 200m
35
164. Krajský Výběr - Házenkáři 35 0 -4521 1
 
Most - školy
MIX - 200m
35
164. Městská část Praha 5 35 0 -4521 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
35
164. Žabáci 35 0 -4521 1
 
Sedlčany - školy
MIX - 200m
35
164. Drunken sailors 35 0 -4521 2
 
Třeboutice
S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m
19 16
164. Wodoláci 35 0 -4521 1
 
Kebule
MIX - 200m
35
164. Dycky Berounka 35 0 -4521 1
 
Dobřichovice
MIX - 200m
35
164. Hanon Draci 35 0 -4521 2
 
ONV NP
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
15 20
165. Děti kapitána Pešiho 34 -1 -4522 1
 
Most - školy
MIX - 200m
34
165. Partneři 34 0 -4522 1
 
Chomutov
MIX - 200m
34
165. Labox 34 0 -4522 1
 
Nymburk
MIX - 200m
34
165. Tisemáci 34 0 -4522 1
 
Kebule
MIX - 200m
34
165. Dráčata Chlum 34 0 -4522 1
 
Sedlčany - školy
MIX - 200m
34
165. PVS 34 0 -4522 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
34
165. Relaxteam 34 0 -4522 1
 
Most
MIX - 200m
34
165. Parta hic 34 0 -4522 1
 
Dobřichovice
MIX - 200m
34
165. Couvalové 34 0 -4522 1
 
Ústí
MIX - 200m
34
165. Bílý kruh bezpečí 34 0 -4522 1
 
Bezdrev
MIX - 200m
34
165. FUJI Elite 34 0 -4522 1
 
Plzeň
MIX - 200m
34
165. Draci z Chyňavy 34 0 -4522 1
 
Beroun
MIX - 200m
34
166. Utopia 33 -1 -4523 1
 
Kebule
MIX - 200m
33
166. Mariborská (J) elita 33 0 -4523 1
 
Krucemburk
MIX - 200m
33
166. Aurora 33 0 -4523 1
 
Most - školy
MIX - 200m
33
166. Klíšský výběr 33 0 -4523 1
 
Ústí
MIX - 200m
33
166. Scamo Dream Team 33 0 -4523 1
 
Most
MIX - 200m
33
166. IBM Bears 33 0 -4523 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
33
166. Louda Dragon Team 33 0 -4523 1
 
Nymburk
MIX - 200m
33
166. TOP09 33 0 -4523 1
 
Plzeň
MIX - 200m
33
166. Draci Carrier 2 33 0 -4523 1
 
Beroun
MIX - 200m
33
166. Antolin team 33 0 -4523 1
 
Jablonec
MIX - 200m
33
167. Prcani- DC 32 -1 -4524 1
 
Ústí
MIX - 200m
32
167. Splešťule blátivý 32 0 -4524 1
 
Dobřichovice
MIX - 200m
32
167. Galibáni 32 0 -4524 1
 
Nymburk
MIX - 200m
32
167. Rotary Alumni 32 0 -4524 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
32
167. ZŠ Postoloprty II 32 0 -4524 1
 
Most - školy
MIX - 200m
32
167. Bubovice 32 0 -4524 1
 
Beroun
MIX - 200m
32
167. KOVO Koukola 32 0 -4524 1
 
Krucemburk
MIX - 200m
32
167. Wild Cats 32 0 -4524 1
 
Jablonec
MIX - 200m
32
167. Comic Coni 32 0 -4524 1
 
Most
MIX - 200m
32
168. Resslovy šrouby 31 -1 -4525 1
 
Cerekev
MIX - 200m
31
168. Valeáci ze Žebráka 31 0 -4525 1
 
Beroun
MIX - 200m
31
168. AeroNN 31 0 -4525 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
31
168. KVAKundy TEAM 31 0 -4525 1
 
Krucemburk
MIX - 200m
31
168. Horalové 31 0 -4525 1
 
Most - školy
MIX - 200m
31
168. Lizard Team 31 0 -4525 2
 
Brno
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
15 16
168. Bokavara Čepirohy 31 0 -4525 1
 
Most
MIX - 200m
31
168. Dragon's Heart Beat 31 0 -4525 2
 
ONV NP
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
17 14
168. Bivoj 31 0 -4525 1
 
Kebule
MIX - 200m
31
168. RAFani 31 0 -4525 1
 
Nymburk
MIX - 200m
31
168. Tamagoši 31 0 -4525 1
 
Ústí
MIX - 200m
31
169. Promile Team 30 -1 -4526 1
 
Most
MIX - 200m
30
169. Chanov United 30 0 -4526 1
 
Most - školy
MIX - 200m
30
169. 30:2 30 0 -4526 1
 
Nymburk
MIX - 200m
30
169. Komáři 30 0 -4526 1
 
Kebule
MIX - 200m
30
169. Johnny Servis a občané Tetína 30 0 -4526 1
 
Beroun
MIX - 200m
30
169. Colorlak 30 0 -4526 2
 
ONV NP
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
14 16
169. Vodácký klub Kvasice 30 0 -4526 2
 
ONV NP
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
13 17
169. Splašená stonožka 30 0 -4526 1
 
Bezdrev
MIX - 200m
30
169. Čech & Mor 30 0 -4526 1
 
Krucemburk
MIX - 200m
30
169. NNdrAEGONs 30 0 -4526 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
30
169. Holky ze Západu 30 0 -4526 1
 
Dobřichovice
MIX - 200m
30
170. UHLOMOST 29 -1 -4527 1
 
Most
MIX - 200m
29
170. Invalidní draci 29 0 -4527 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
29
170. ČAK 29 0 -4527 1
 
Ústí
MIX - 200m
29
170. Resselovy Šrouby 29 0 -4527 1
 
Krucemburk
MIX - 200m
29
170. Dračice 29 0 -4527 1
 
Dobřichovice
MIX - 200m
29
170. Hliníci Humpolec 29 0 -4527 1
 
Kebule
MIX - 200m
29
170. Kalvodi 29 0 -4527 1
 
Beroun
MIX - 200m
29
170. Hořlavý rybičky 29 0 -4527 1
 
Nymburk
MIX - 200m
29
170. Senudim - 8.A 29 0 -4527 1
 
Most - školy
MIX - 200m
29
171. JETBRAINS 28 -1 -4528 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
28
171. Bezenský pádlo 28 0 -4528 1
 
Kebule
MIX - 200m
28
171. Zmatený 28 0 -4528 1
 
Most - školy
MIX - 200m
28
171. Gabroch Ltd. 28 0 -4528 1
 
Most
MIX - 200m
28
171. Magna Nymburk 28 0 -4528 1
 
Nymburk
MIX - 200m
28
171. Cukříčci 28 0 -4528 1
 
Ústí
MIX - 200m
28
171. Lucern Stav 28 0 -4528 1
 
Beroun
MIX - 200m
28
171. Yellow Queens 28 0 -4528 1
 
Dobřichovice
MIX - 200m
28
172. Holt Duna Tolna 27 -1 -4529 1
 
TDT
S10-OPEN - dlouhá trať
27
172. Rubber Duck 27 0 -4529 1
 
Nymburk
MIX - 200m
27
172. Problémová skupina 27 0 -4529 1
 
Kebule
MIX - 200m
27
172. Tahouni 27 0 -4529 1
 
Most
MIX - 200m
27
172. Sekáči 27 0 -4529 1
 
Beroun
MIX - 200m
27
172. Sestry v akci 27 0 -4529 1
 
Dobřichovice
MIX - 200m
27
172. Pivopiči a čučoriedky 27 0 -4529 1
 
Krucemburk
MIX - 200m
27
172. Život 90 27 0 -4529 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
27
172. Ama School Tým 27 0 -4529 1
 
Most - školy
MIX - 200m
27
172. Fógltým Teplice 27 0 -4529 1
 
Ústí
MIX - 200m
27
173. Kanďáci 26 -1 -4530 1
 
Kebule
MIX - 200m
26
173. Městská galéra 26 0 -4530 1
 
Nymburk
MIX - 200m
26
173. PENAX 26 0 -4530 1
 
Most
MIX - 200m
26
173. Gastrotechno Group-REMAX 26 0 -4530 1
 
Ústí
MIX - 200m
26
173. Žebráci 26 0 -4530 1
 
Dobřichovice
MIX - 200m
26
173. Veverky z Bitýšky 26 0 -4530 1
 
Krucemburk
MIX - 200m
26
173. Draci Carrier 1 26 0 -4530 1
 
Beroun
MIX - 200m
26
173. Rotary Dragons 26 0 -4530 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
26
174. Draci VZP 25 -1 -4531 1
 
Nymburk
MIX - 200m
25
174. SRPŠ 25 0 -4531 1
 
Beroun
MIX - 200m
25
174. Gorily 25 0 -4531 1
 
Ústí
MIX - 200m
25
174. Logis Global 25 0 -4531 1
 
Kebule
MIX - 200m
25
174. Hujírci 25 0 -4531 1
 
Dobřichovice
MIX - 200m
25
174. Sympaťáci 25 0 -4531 1
 
Most
MIX - 200m
25
174. InterConti Vikings 25 0 -4531 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
25
175. Dynamo Old Talents 24 -1 -4532 1
 
Krucemburk
MIX - 200m
24
175. Škola Řevnice 24 0 -4532 1
 
Dobřichovice
MIX - 200m
24
175. Carevny českých vod 24 0 -4532 1
 
Ústí
MIX - 200m
24
175. Cheminvest 24 0 -4532 1
 
Most
MIX - 200m
24
175. Tipsporťáci 24 0 -4532 1
 
Beroun
MIX - 200m
24
175. Dancers 24 0 -4532 1
 
Nymburk
MIX - 200m
24
175. Bludišťáci 24 0 -4532 1
 
Kebule
MIX - 200m
24
175. Rekogators 24 0 -4532 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
24
176. Nymburskej Lokodrak 23 -1 -4533 1
 
Nymburk
S10-MIX - 200m
23
176. Dračičiny 23 0 -4533 1
 
Brno
S10-WOMEN - 200m
23
176. Pařmeni 23 0 -4533 1
 
Ústí
MIX - 200m
23
176. Jedovaté Rumělky 23 0 -4533 1
 
Krucemburk
MIX - 200m
23
176. Perly Bilfingeru 23 0 -4533 1
 
Most
MIX - 200m
23
176. Thórův sbor 23 0 -4533 1
 
Nymburk
MIX - 200m
23
176. Letovští sokolíci 23 0 -4533 1
 
Dobřichovice
MIX - 200m
23
176. Blue Arrow 23 0 -4533 1
 
Beroun
MIX - 200m
23
176. Nadační pádleři 23 0 -4533 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
23
176. Dragon Flies 23 0 -4533 1
 
Kebule
MIX - 200m
23
177. Plastik-Inter Cars 22 -1 -4534 1
 
Ústí
MIX - 200m
22
177. Červená Zoo 22 0 -4534 1
 
Kebule
MIX - 200m
22
177. Kařezáci 22 0 -4534 1
 
Beroun
MIX - 200m
22
177. KANONÝŘI 22 0 -4534 1
 
Most
MIX - 200m
22
177. BaL tým 22 0 -4534 1
 
Nymburk
S10-MIX - 200m
22
177. Voerman 22 0 -4534 1
 
Nymburk
MIX - 200m
22
177. Tchoří dech 22 0 -4534 1
 
Dobřichovice
MIX - 200m
22
177. Exchange students 22 0 -4534 1
 
Praha - Rotary
MIX - 200m
22
178. Aňáci se nevzdávají 21 -1 -4535 1
 
Most
MIX - 200m
21
178. Neutonem - ADLER 21 0 -4535 1
 
Ústí
MIX - 200m
21
178. Splešťulata 21 0 -4535 1
 
Dobřichovice
MIX - 200m
21
178. Akeso 21 0 -4535 1
 
Beroun
MIX - 200m
21
179. Aperam 20 -1 -4536 1
 
Ústí
MIX - 200m
20
179. Kokosy na vodě 20 0 -4536 1
 
Dobřichovice
MIX - 200m
20
179. Autoškoláci - jedeme rovně 20 0 -4536 1
 
Most
MIX - 200m
20
179. Dýmovnice 20 0 -4536 1
 
Nymburk
MIX - 200m
20
179. Kostal - Sledi 20 0 -4536 1
 
Beroun
MIX - 200m
20
179. turbo dračice 20 0 -4536 1
 
Kebule
MIX - 200m
20
179. Drapiny 20 0 -4536 1
 
Krucemburk
MIX - 200m
20
180. Fitness Tyran 19 -1 -4537 1
 
Beroun
MIX - 200m
19
180. Prodeco Team 19 0 -4537 1
 
Most
MIX - 200m
19
180. Dragonboard - ladies 19 0 -4537 1
 
Krucemburk
MIX - 200m
19
180. Bambíno crew 19 0 -4537 1
 
Nymburk
MIX - 200m
19
180. Sestry Čochtanovy 19 0 -4537 1
 
Kebule
MIX - 200m
19
180. Trelleborg 19 0 -4537 1
 
Nymburk
S10-MIX - 200m
19
180. AWT 19 0 -4537 1
 
Ústí
MIX - 200m
19
181. Černé perly 18 -1 -4538 1
 
Krucemburk
MIX - 200m
18
181. Vodní víly 18 0 -4538 1
 
Ústí
MIX - 200m
18
181. Škoda Auto team - dámy 18 0 -4538 1
 
Nymburk
S10-MIX - 200m
18
181. Fresenky 18 0 -4538 1
 
Nymburk
MIX - 200m
18
181. Brüx Hooves 18 0 -4538 1
 
Most
MIX - 200m
18
181. Roline 18 0 -4538 1
 
Beroun
MIX - 200m
18
182. Rebel Dragons 17 -1 -4539 2
 
Brno
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
8 9
182. Trejdí DraČice 17 0 -4539 1
 
Kebule
MIX - 200m
17
182. Nemessis 17 0 -4539 1
 
Beroun
MIX - 200m
17
182. Krásná bubenice 17 0 -4539 1
 
Nymburk
S10-MIX - 200m
17
182. TJ rozvoj polerady z.s. 17 0 -4539 1
 
Most
MIX - 200m
17
183. Prima holky 16 -1 -4540 1
 
Kebule
MIX - 200m
16
183. Masarykovi bojovníci 16 0 -4540 1
 
Beroun
MIX - 200m
16
183. SDH Krucemburk 16 0 -4540 1
 
Krucemburk
MIX - 200m
16
183. Ouřadové 16 0 -4540 1
 
Most
MIX - 200m
16
183. Žhavé žehličky Steelmet 16 0 -4540 1