Tabulka pořadí Národní pohár 2021


Způsob bodování

Body započteny po závodu Ústí (09. 10.2021)

Pořadí Jméno posádky Body
celkem
Odstup na
místo před
Odstup na
1. místo
Počet
startů
1. CB Dragons MÁŠ HLAD?
CB Dragons NAŽRANÉ DRAČICE
CB Dragons Hladová Dráčata
CB Dragons HLADOVÉ HROŠICE
CB Dragons HLADOVÍ HROŠI
CB Dragons
CB Dragons Hladová saň
5240 0 0 60
 
Bezdrev Lipno Č.Budějovice Vajgar Třeboň Cerekev Praha Long Račice 10 Račice 20
MIX - 200m MIX - 1000m WOMEN - 200m WOMEN - 1000m MIX - dlouhá trať MIX - 200m MIX - 1000m WOMEN - 200m WOMEN - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m WOMEN - 200m WOMEN - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m WOMEN - 200m WOMEN - 1000m MIX - 200m WOMEN - 200m MIX - dlouhá trať S10-MIX - dlouhá trať S10-OPEN - 200m S10-WOMEN - 200m S10-MIX - 200m S10-OPEN - 1000m S10-WOMEN - 1000m S10-MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 500m MIX - 2000m OPEN - 200m OPEN - 500m WOMEN - 200m WOMEN - 500m
90 89 - - 50 88 95 - - 93 95 - - 93 95 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - 44 - - 90 90 - - 100 95 - - - - - 44 - - - - - - - - - - - - - - -
100 95 - - 50 100 95 - - 95 - - - - - - - - - - 59 - 75 59 - 67 59 135 - 135 - - - -
- - 95 95 - - - 93 93 - - 90 90 - - 93 95 - - - - - - - - - - - - - - - - -
100 100 - - - 93 90 - - 100 93 - - 89 90 - - 49 - 116 58 - - 53 - - 53 - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 54 53 - 55 55 - 111 115 117 - - 120 119
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 119 119 - -
2. Vajgarská saň
Vajgarské sirény
Vajgarská dráčata
Vajgarské kachny
Vajgarské kachny a kačeři
4578 -662 -662 51
 
Praha Long Račice 10 Račice 20 Cerekev Bezdrev Č.Budějovice Vajgar Třeboň Lipno
MIX - dlouhá trať WOMEN - dlouhá trať S10-MIX - dlouhá trať S10-OPEN - 200m S10-WOMEN - 200m S10-MIX - 200m S10-OPEN - 1000m S10-WOMEN - 1000m S10-MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 500m MIX - 2000m WOMEN - 200m WOMEN - 500m WOMEN - 2000m MIX - 200m WOMEN - 200m MIX - 200m MIX - 1000m WOMEN - 200m WOMEN - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m WOMEN - 200m WOMEN - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m WOMEN - 200m WOMEN - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m WOMEN - 200m WOMEN - 1000m MIX - dlouhá trať
117 - 57 50 52 48 50 53 - 117 114 114 - - - 46 - 93 95 - - 95 100 - - 95 100 - - 90 93 - - -
- 150 - - 57 - - 58 - - - - 140 135 120 - 49 - - 100 100 - - 95 95 - - 95 100 - - 95 100 45
- - - - - - - - - - - - - - - - - 95 100 - - 95 100 - - 90 - - - 100 100 - - -
- - 70 - 70 - - 75 - 150 - 150 - - - 50 - - - - - - - - - 100 - - - - - - - -
- - - - - 60 - - 60 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
3. ONV-BOX
BOX-ONV
ONV-BOX Junior
4522 -56 -718 49
 
Praha Long Račice 10 Račice 20 Brno ČP ONV ČP10 ONV ČP20 Praha
MIX - dlouhá trať OPEN - dlouhá trať S10-MIX - dlouhá trať S10-OPEN - dlouhá trať S10-WOMEN - dlouhá trať S10-OPEN - 200m S10-WOMEN - 200m S10-MIX - 200m S10-OPEN - 1000m S10-WOMEN - 1000m S10-MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 500m MIX - 2000m OPEN - 200m OPEN - 500m OPEN - 2000m WOMEN - 200m WOMEN - 2000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 2000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 500m S10-OPEN - 500m S10-WOMEN - 200m S10-OPEN - 200m S10-WOMEN - 1000m S10-OPEN - 1000m MIX - 200m MIX - 500m MIX - 2000m WOMEN - 200m WOMEN - 2000m OPEN - 500m MIX - dlouhá trať S10-OPEN - dlouhá trať S10-WOMEN - dlouhá trať S10-MIX - dlouhá trať
150 135 75 75 67 67 70 60 70 67 70 118 150 150 135 150 140 - - 67 67 - 70 75 70 70 70 70 140 150 150 150 150 140 150 67 67 75
- - - - - 57 - 55 59 - - 114 - - - - - - - - - - 57 58 59 58 59 59 120 - - - - - - 70 - -
- - - - - - - 75 - - 75 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
4. Dragonclub Brno 3544 -978 -1696 39
 
Praha Long Račice 10 Račice 20 Plumlov Brno ČP Brno GP ONV ČP10 ONV ČP20 Praha
MIX - dlouhá trať S10-MIX - dlouhá trať S10-OPEN - dlouhá trať S10-WOMEN - dlouhá trať S10-OPEN - 200m S10-WOMEN - 200m S10-MIX - 200m S10-OPEN - 1000m S10-WOMEN - 1000m S10-MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 500m MIX - 2000m OPEN - 200m OPEN - 500m OPEN - 2000m WOMEN - 200m WOMEN - 500m WOMEN - 2000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 2000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 2000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m S10-WOMEN - 500m S10-OPEN - 500m S10-WOMEN - 200m S10-OPEN - 200m S10-WOMEN - 1000m S10-OPEN - 1000m MIX - 200m MIX - 500m MIX - 2000m WOMEN - 200m WOMEN - 2000m OPEN - 500m MIX - dlouhá trať S10-OPEN - dlouhá trať S10-WOMEN - dlouhá trať S10-MIX - dlouhá trať
140 70 67 75 60 75 75 60 75 75 150 120 140 140 120 135 150 150 150 25 25 - - - - 70 70 75 75 - - - - 25 25 75 67 75 75 75 60 150 140 140 - - - 140 60 70 -
5. Velký holky KVS
KVS Oldies + Velký holky
KVS Oldies
KVS Palm Bitch
KVS Draci Praha
KVS Draci Praha 50+
KVS Praha Premier
KVS Praha Alfa
KVS Praha Beta
2851 -693 -2389 40
 
Praha Long Račice 10 Račice 20 Beroun Praha ONV ČP10 Brno ČP ONV GP
MIX - dlouhá trať OPEN - dlouhá trať S10-MIX - dlouhá trať S10-OPEN - dlouhá trať S10-WOMEN - dlouhá trať S10-OPEN - 200m S10-WOMEN - 200m S10-MIX - 200m S10-OPEN - 1000m S10-WOMEN - 1000m S10-MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 500m MIX - 2000m OPEN - 200m WOMEN - 200m WOMEN - 500m WOMEN - 2000m MIX - 200m MIX - dlouhá trať S10-OPEN - dlouhá trať S10-WOMEN - dlouhá trať S10-MIX - dlouhá trať S10-WOMEN - 200m S10-OPEN - 200m S10-WOMEN - 1000m S10-OPEN - 1000m S10-OPEN - 200m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 2000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m MIX - 200m
- - - - 58 - 49 - - 52 - - - - - 118 118 118 30 - - 58 - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - 117 - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - 49 - 57 - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - 46 - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - 49 50 57 53 51 58 115 112 116 118 - - - - 118 - - 60 - 54 - 56 - - - - - -
- 140 56 57 - 56 - - 57 - - - - - - - - - - - - - - - 56 - 57 - 58 59 20 21 -
- 150 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - 67 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - 60 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6. Krušnodraci
Krušnodraci Junior
2144 -707 -3096 27
 
Praha Long Račice 10 Račice 20 Brno ČP ONV ČP10 ONV ČP20 Praha
MIX - dlouhá trať S10-MIX - dlouhá trať S10-OPEN - 200m S10-WOMEN - 200m S10-MIX - 200m S10-OPEN - 1000m S10-MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 500m MIX - 2000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 2000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 500m S10-OPEN - 500m S10-WOMEN - 200m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m MIX - 200m MIX - 500m MIX - 2000m MIX - dlouhá trať S10-MIX - dlouhá trať
118 - 52 56 50 - 54 113 116 119 58 58 59 59 57 58 57 - 119 118 120 119 -
- 75 - - 67 - 67 - - - 75 75 - - - - 75 75 - - - - 75
7. RK Dragons Jablonec
RK Dragons Jablonec B
RK Dragons CHÁ
1888 -256 -3352 24
 
Praha Long Račice 10 Račice 20 Brno ČP Praha Cerekev
MIX - dlouhá trať S10-MIX - dlouhá trať S10-OPEN - dlouhá trať S10-WOMEN - dlouhá trať S10-OPEN - 200m S10-WOMEN - 200m S10-MIX - 200m S10-OPEN - 1000m S10-WOMEN - 1000m S10-MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 500m MIX - 2000m WOMEN - 2000m S10-OPEN - 200m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 2000m MIX - dlouhá trať S10-OPEN - dlouhá trať S10-WOMEN - dlouhá trať S10-MIX - dlouhá trať MIX - 200m
120 67 - 70 - 67 54 58 70 59 120 140 135 140 - 70 70 135 58 75 70 -
- - 58 - 48 - 51 51 - 52 - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 50
8. Mondi Štětí
Mondi Štětí Junior
Mondi Štětí 2
1721 -167 -3519 26
 
Praha Long Račice 10 Račice 20 Brno ČP Brno GP Třeboutice Praha
MIX - dlouhá trať S10-MIX - dlouhá trať S10-OPEN - dlouhá trať S10-WOMEN - dlouhá trať S10-OPEN - 200m S10-WOMEN - 200m S10-MIX - 200m S10-OPEN - 1000m S10-WOMEN - 1000m S10-MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 500m MIX - 2000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 2000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 2000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m MIX - dlouhá trať S10-OPEN - dlouhá trať S10-WOMEN - dlouhá trať S10-MIX - dlouhá trať
135 60 - - 53 55 70 52 56 60 119 119 120 60 60 60 67 - - - - 18 22 59 57 - - 120 59 59 -
- - - - - - 70 - - 70 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 17 - - - - - - - -
9. Dračice z Kadaně 1264 -457 -3976 15
 
Praha Long Račice 10 Račice 20 Brno ČP ONV ČP10 ONV ČP20 Třeboutice
S10-WOMEN - dlouhá trať S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m WOMEN - 200m WOMEN - 500m WOMEN - 2000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 2000m S10-WOMEN - 500m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m WOMEN - 200m WOMEN - 2000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m
59 51 54 119 120 119 67 60 58 60 67 140 140 75 75
10. Marná Snaha Horní Cerekev 1170 -94 -4070 15
 
Račice 10 Račice 20 Cerekev Krucemburk Č.Budějovice Vajgar ONV GP Třeboň
S10-MIX - 200m MIX - 200m MIX - 500m MIX - 2000m MIX - 200m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m S10-MIX - 200m MIX - 200m MIX - 200m MIX - 1000m
47 110 111 113 45 49 49 89 87 90 89 14 100 88 89
11. Dragonteam Nymburk 1066 -104 -4174 12
 
Praha Long Račice 10 Račice 20 Brno ČP ONV ČP10 Praha
S10-OPEN - dlouhá trať S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m OPEN - 200m OPEN - 500m OPEN - 2000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 2000m S10-OPEN - 500m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-OPEN - dlouhá trať
70 70 75 150 140 150 75 75 59 60 67 75
12. Combatante 923 -143 -4317 21
 
Kroměříž Plumlov Pístovice Brno GP
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
22 23 21 22 24 24 15 15 60 - 60 - 70 70 70 70 24 23 75 75 70 70 - 20
13. Sokol Předměřice 749 -174 -4491 8
 
Račice 10 Račice 20
S10-OPEN - 200m S10-WOMEN - 200m S10-MIX - 200m S10-WOMEN - 1000m MIX - 200m MIX - 500m OPEN - 200m OPEN - 500m
58 60 58 60 140 118 120 135
14. Draci z Prýglu
Dračice z Prýglu
735 -14 -4505 14
 
Plumlov Pístovice Brno GP
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
21 21 - - - - 75 75 - - 25 25 - - - - 22 21
- - 75 75 - - - - 75 75 - - - - 75 75 - -
15. Průtrž Dračen 662 -73 -4578 8
 
Račice 10 Račice 20 Lipno Praha
S10-OPEN - 200m S10-WOMEN - 200m S10-MIX - 200m MIX - 200m MIX - 500m MIX - 2000m MIX - dlouhá trať MIX - dlouhá trať S10-MIX - dlouhá trať
59 58 59 135 117 118 49 - 67
16. Moravian Force
Moravian Force 1
Moravian Force A
624 -38 -4616 7
 
ONV ČP10 ONV ČP20
S10-WOMEN - 500m S10-OPEN - 500m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m MIX - 500m OPEN - 500m
67 - 67 75 135 150
- 70 - - - -
- 60 - - - -
17. Klub třeboňských kaprů 581 -43 -4659 6
 
Bezdrev Č.Budějovice Třeboň
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
95 93 100 93 100 100
18. Rychlý pípy 516 -65 -4724 6
 
Č.Budějovice Vajgar Třeboň
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
86 86 87 87 85 85
19. Pilsner Dragons 507 -9 -4733 7
 
Račice 10 Cerekev Bezdrev Třeboň
S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m MIX - 200m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
54 57 43 88 90 87 88
20. Dravé Saně 441 -66 -4799 5
 
Cerekev Č.Budějovice Třeboň
WOMEN - 200m WOMEN - 200m WOMEN - 1000m WOMEN - 200m WOMEN - 1000m
48 100 100 100 93
21. Domašine dragons 433 -8 -4807 5
 
ONV GP ONV ČP20
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 200m MIX - 500m MIX - 2000m
24 20 - 135 119 135
22. DB Tragédky Praha 425 -8 -4815 7
 
Praha Long Račice 10 ONV ČP10 Praha
S10-WOMEN - dlouhá trať S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m S10-WOMEN - 500m S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m S10-WOMEN - dlouhá trať
60 59 59 60 67 60 60
23. Mondi BOX 410 -15 -4830 3
 
Račice 20
WOMEN - 200m WOMEN - 500m WOMEN - 2000m
135 140 135
24. Satani z Doubí 402 -8 -4838 5
 
Cerekev Vajgar Třeboň
MIX - 200m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
42 89 90 95 86
25. Cerekvičtí draci 373 -29 -4867 3
 
Račice 20 Vajgar
MIX - 200m MIX - 2000m MIX - 200m
140 140 93
26. Dračí legie Pardubice 362 -11 -4878 3
 
Račice 20
MIX - 200m MIX - 500m MIX - 2000m
112 135 115
27. Zdravá Výživa 342 -20 -4898 6
 
Račice 10 Brno ČP ONV ČP10
S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 2000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m
51 56 59 59 59 58
27. Paper Dragons 342 0 -4898 4
 
Bezdrev Č.Budějovice
MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
87 86 84 85
28. Rožnovský wydle 302 -40 -4938 4
 
Cerekev Bezdrev Č.Budějovice
MIX - 200m MIX - 200m MIX - 1000m MIX - 200m MIX - 1000m
38 89 88 87 -
29. Draci v akci 294 -8 -4946 6
 
Krucemburk Plumlov
MIX - 200m MIX - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m
50 50 22 22 75 75
30. Růžová prasátka 288 -6 -4952 10
 
Račice 10 Kroměříž Plumlov ONV GP
S10-OPEN - 200m S10-MIX - 200m S10-OPEN - 1000m S10-MIX - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
- 52 - 55 24 24 22 23 23 23 - - 19 23
31. AZS WSG Bydgoszcz 276 -12 -4964 4
 
Račice 10
S10-OPEN - 200m S10-MIX - 200m S10-OPEN - 1000m S10-MIX - 1000m
75 67 67 67
32. Klacci 268 -8 -4972 9
 
Kroměříž Plumlov Olomouc Pístovice Brno GP
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m MIX - 200m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
23 22 19 19 100 23 24 20 18
33. Dragon team Předonín 229 -39 -5011 2
 
Račice 20
MIX - 200m MIX - 500m
116 113
34. Severský Drak 225 -4 -5015 3
 
Praha Long Třeboň
S10-MIX - dlouhá trať MIX - 200m MIX - 1000m
52 86 87
34. Gripeni 225 0 -5015 3
 
Lipno Č.Budějovice
MIX - dlouhá trať MIX - 200m MIX - 1000m
46 90 89
35. Půlnoční lišky 222 -3 -5018 4
 
Cerekev Krucemburk Vajgar
WOMEN - 200m WOMEN - 200m WOMEN - 1000m WOMEN - 200m WOMEN - 1000m
41 46 47 88 -
36. KTW WROCLAW 221 -1 -5019 4
 
Račice 10
S10-OPEN - 200m S10-MIX - 200m S10-OPEN - 1000m S10-MIX - 1000m
55 56 54 56
36. Krušnodraci Kadaň + ONV-BOX 221 0 -5019 2
 
Račice 20
MIX - 200m MIX - 2000m
109 112
37. Draci z AEV 220 -1 -5020 9
 
Kroměříž Plumlov Olomouc Pístovice Brno GP
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m MIX - 200m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
20 19 11 11 89 20 19 16 15
38. Hradecká (J)elita 213 -7 -5027 3
 
Cerekev Vajgar
MIX - 200m MIX - 200m MIX - 1000m
37 88 88
39. Tesco SW Offline Dragons 199 -14 -5041 7
 
Kroměříž Plumlov Olomouc Pístovice
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m MIX - 200m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
19 20 12 13 93 21 21
40. Kotvy Kvasice 198 -1 -5042 8
 
Kroměříž Plumlov ONV GP
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
25 25 25 25 24 24 - - 25 25
41. Sutor&Jack 191 -7 -5049 3
 
Ústí Třeboutice
MIX - 200m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m
49 75 67
42. Bulldog - KOVO PB 190 -1 -5050 3
 
Ústí Třeboutice
MIX - 200m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m
48 67 75
43. Bestiální holky 186 -4 -5054 2
 
Bezdrev
WOMEN - 200m WOMEN - 1000m
93 93
43. Dravé bestie 186 0 -5054 2
 
Vajgar
WOMEN - 200m WOMEN - 1000m
93 93
44. Serepes 184 -2 -5056 4
 
Plumlov Brno GP
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
- - 70 70 - - 21 23
45. Koza Dragons 178 -6 -5062 2
 
Praha Long
MIX - dlouhá trať S10-OPEN - dlouhá trať
119 59
45. Olympijské naděje 178 0 -5062 2
 
Vajgar
WOMEN - 200m WOMEN - 1000m
89 89
46. Neškodné buchty 173 -5 -5067 2
 
Č.Budějovice
MIX - 200m MIX - 1000m
85 88
47. Mrschina Team Dasný 172 -1 -5068 2
 
Bezdrev
MIX - 200m MIX - 1000m
85 87
47. Gympláci 172 0 -5068 2
 
Vajgar
MIX - 200m MIX - 1000m
86 86
48. Vrahovická sací jednotka 169 -3 -5071 4
 
Plumlov
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m
17 18 67 67
48. Strakonické buchty 169 0 -5071 2
 
Bezdrev
MIX - 200m MIX - 1000m
84 85
49. Kanálové 167 -2 -5073 2
 
Bezdrev
MIX - 200m MIX - 1000m
83 84
50. Dráčia Légia Trenčín 166 -1 -5074 4
 
Praha Long Brno GP
S10-MIX - dlouhá trať S10-OPEN - dlouhá trať S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
59 60 23 24
51. Vodní draci 157 -9 -5083 3
 
Ústí Třeboutice
MIX - 200m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m
41 58 58
52. Město Štětí 155 -2 -5085 3
 
Cerekev Třeboutice
MIX - 200m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m
39 57 59
53. Heparinky 150 -5 -5090 3
 
Kroměříž Olomouc
S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m WOMEN - 200m
25 25 100
54. Modří draci 149 -1 -5091 5
 
Plumlov Olomouc Pístovice
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m MIX - 200m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
10 10 90 19 20
55. W&H Fighters 147 -2 -5093 8
 
Kroměříž Plumlov Pístovice Brno GP
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
21 21 14 14 22 22 17 16
56. Dračice z Kadaně + Velký holky KVS 140 -7 -5100 1
 
Praha Long
WOMEN - dlouhá trať
140
56. zaki dragon team 140 0 -5100 3
 
Kroměříž Olomouc
S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m WOMEN - 200m
23 22 95
56. Polabské dračice 140 0 -5100 2
 
Třeboutice
S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m
70 70
56. Bohyně po víně 140 0 -5100 3
 
Cerekev Krucemburk
WOMEN - 200m WOMEN - 200m WOMEN - 1000m
47 47 46
56. REBELKY 140 0 -5100 2
 
Plumlov
S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m
70 70
56. Pohodáři Kadaň 140 0 -5100 2
 
Třeboutice
S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m
70 70
56. Dragonboard.cz - ladies 140 0 -5100 3
 
Cerekev Krucemburk
WOMEN - 200m WOMEN - 200m WOMEN - 1000m
43 49 48
57. Horalki 139 -1 -5101 3
 
Cerekev Krucemburk
WOMEN - 200m WOMEN - 200m WOMEN - 1000m
42 48 49
57. Pražský klub dračích lodí 139 0 -5101 3
 
Račice 10 Cerekev
S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m MIX - 200m
48 50 41
58. Dráčata TJ VS Kadaň 137 -2 -5103 2
 
Račice 10
S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m
67 70
59. Turbo Veteránky Střela 134 -3 -5106 2
 
Plumlov
S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m
67 67
59. Zaki DragonTeam 134 0 -5106 2
 
Pístovice
S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m
67 67
60. AVX 122 -12 -5118 3
 
ONV GP
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m MIX - 200m
15 14 93
61. Lišky pouště 120 -2 -5120 2
 
Třeboutice
S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m
60 60
61. BO Růžová 120 0 -5120 1
 
ONV ČP20
MIX - 500m
120
62. Najády 119 -1 -5121 2
 
Plumlov
S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m
59 60
63. Mondi Bulldog 106 -13 -5134 2
 
Račice 10
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
49 57
64. Jedovaté Rumělky 100 -6 -5140 2
 
Krucemburk
WOMEN - 200m WOMEN - 1000m
50 50
65. Průmka Most 98 -2 -5142 2
 
Ústí Junior Most J
MIX - 200m MIX - 200m
49 -
65. BulldogGym Kovo 98 0 -5142 2
 
Most Beroun
MIX - 200m MIX - 200m
50 48
66. Tomiovi draci 96 -2 -5144 2
 
Plumlov Olomouc
S10-MIX - 200m MIX - 200m
9 87
67. RELAX 21 95 -1 -5145 1
 
ONV GP
MIX - 200m
95
67. Auto - Moto Hlaváček 95 0 -5145 1
 
Olomouc
MIX - 200m
95
68. Perun Hluboká 94 -1 -5146 2
 
Krucemburk
MIX - 200m MIX - 1000m
46 48
69. Mariborská (J) elita 91 -3 -5149 2
 
Krucemburk
MIX - 200m MIX - 1000m
44 47
70. Plovoucí kohouti 89 -2 -5151 2
 
Krucemburk
MIX - 200m MIX - 1000m
43 46
71. Dračí ponorka Technických služeb 88 -1 -5152 1
 
Olomouc
MIX - 200m
88
72. Pobřežní hlídka 86 -2 -5154 3
 
ONV GP ONV ČP10
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m S10-OPEN - 200m
16 17 53
72. Zálužická boule 86 0 -5154 1
 
Bezdrev
MIX - 200m
86
72. Draci Strakonice 86 0 -5154 2
 
Praha Long Cerekev
S10-MIX - dlouhá trať MIX - 200m
53 33
73. Mokrý banditi 84 -2 -5156 2
 
Most Most J
MIX - 200m MIX - 200m
46 38
74. Dračí Lokomotiva 78 -6 -5162 3
 
Cerekev Brno GP
MIX - 200m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
40 19 19
75. Predátoři 61 -17 -5179 2
 
Most Cerekev
MIX - 200m MIX - 200m
27 34
76. Štiky Hradec Králové 56 -5 -5184 1
 
Třeboutice
S10-OPEN - 200m
56
77. Výběr ONV 55 -1 -5185 1
 
ONV ČP10
S10-OPEN - 200m
55
77. Leviathan dragons 55 0 -5185 1
 
Praha Long
S10-MIX - dlouhá trať
55
78. Palm Bitch 54 -1 -5186 1
 
Praha Long
S10-MIX - dlouhá trať
54
79. KVS Beroun 50 -4 -5190 1
 
Beroun
MIX - 200m
50
79. Diplomka 50 0 -5190 1
 
Most J
79. Žíznivé rakety 50 0 -5190 1
 
Cerekev
WOMEN - 200m
50
79. Buldoci junior Most 50 0 -5190 1
 
Ústí Junior
MIX - 200m
50
79. Cákalové 50 0 -5190 1
 
Ústí
MIX - 200m
50
79. Dráčata z Kamenčáku 50 0 -5190 1
 
Most J
MIX - 200m
50
80. Delfíni 49 -1 -5191 1
 
Most J
MIX - 200m
49
80. MODRÉ RYBIČKY 49 0 -5191 1
 
Lipno
MIX - dlouhá trať
49
80. Cerekvičtí kačeři 49 0 -5191 1
 
Cerekev
MIX - 200m
49
80. Black Jack Ústí 49 0 -5191 1
 
Most
MIX - 200m
49
81. TĚSTOSTERON 48 -1 -5192 1
 
Most
MIX - 200m
48
81. Námořníci z Educhemu 48 0 -5192 1
 
Most J
81. Jatečka - VG 48 0 -5192 1
 
Ústí Junior
MIX - 200m
48
81. Dračí zdech Vitčice 48 0 -5192 1
 
Cerekev
MIX - 200m
48
81. ČEVAK 48 0 -5192 1
 
Lipno
MIX - dlouhá trať
48
81. Černá perla 48 0 -5192 1
 
Most J
MIX - 200m
48
81. jACO draci 48 0 -5192 1
 
Krucemburk
MIX - 200m
48
81. Haná Dragons 48 0 -5192 2
 
Kroměříž
S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m
24 24
82. Děčínská dragoňátka 47 -1 -5193 1
 
Ústí Junior
MIX - 200m
47
82. Ranečáci 47 0 -5193 1
 
Krucemburk
MIX - 200m
47
82. KOSTAL 47 0 -5193 1
 
Beroun
MIX - 200m
47
82. Tomíni 47 0 -5193 1
 
Ústí
MIX - 200m
47
82. Lipno All Stars Team 47 0 -5193 1
 
Lipno
MIX - dlouhá trať
47
82. FITNESS ZIMÁK 47 0 -5193 1
 
Most
MIX - 200m
47
82. Dračice a pohodáři Kadaň 47 0 -5193 1
 
Cerekev
MIX - 200m
47
82. Hokejky 47 0 -5193 1
 
Most J
MIX - 200m
47
82. Jayz´s Team 47 0 -5193 1
 
Most J
83. Nautilus 21 46 -1 -5194 1
 
Most J
83. Prcani 46 0 -5194 1
 
Ústí
MIX - 200m
46
83. Couvalové Junior 46 0 -5194 1
 
Ústí Junior
MIX - 200m
46
83. Fitness 4U 46 0 -5194 2
 
ONV GP
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
22 24
83. BESTie z Doubí 46 0 -5194 1
 
Cerekev
WOMEN - 200m
46
83. ZŠ Svážná 46 0 -5194 1
 
Most J
MIX - 200m
46
84. Space cats & OH naděje 45 -1 -5195 1
 
Cerekev
WOMEN - 200m
45
84. Schola Humanitas 1 45 0 -5195 1
 
Most J
84. Kamarádi Berounky 45 0 -5195 1
 
Beroun
MIX - 200m
45
84. ÁČKO 45 0 -5195 4
 
Plumlov Pístovice
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
6 8 15 16
84. Kopyta 45 0 -5195 1
 
Krucemburk
MIX - 200m
45
84. Valašské kačenky 45 0 -5195 2
 
Kroměříž
S10-WOMEN - 200m S10-WOMEN - 1000m
22 23
84. Žraloci 45 0 -5195 1
 
Most J
MIX - 200m
45
84. Ústecká zdrávka 45 0 -5195 1
 
Ústí Junior
MIX - 200m
45
84. Couvalové 45 0 -5195 1
 
Ústí
MIX - 200m
45
84. Dragon Boat Ostrava 45 0 -5195 2
 
ONV GP
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
23 22
84. Dračice BulldogGym Kovo 45 0 -5195 1
 
Most
MIX - 200m
45
85. Gumový Drak 44 -1 -5196 1
 
Beroun
MIX - 200m
44
85. Dracarys 44 0 -5196 1
 
Most J
MIX - 200m
44
85. Akord Kojetín 44 0 -5196 1
 
Cerekev
MIX - 200m
44
85. Rychlá lyže 44 0 -5196 1
 
Ústí
MIX - 200m
44
85. Odpadlíci 44 0 -5196 4
 
Plumlov ONV GP
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
7 9 13 15
85. Sestřičky z chomáče 44 0 -5196 1
 
Most J
85. Sedláci ze Souše 44 0 -5196 1
 
Most
MIX - 200m
44
85. Fresh Dragons heartbeat 44 0 -5196 2
 
Kroměříž
S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m
23 21
85. Buldočci - Most 44 0 -5196 1
 
Ústí Junior
MIX - 200m
44
86. ZŠ Rabaskovka 43 -1 -5197 1
 
Ústí Junior
MIX - 200m
43
86. Linde Pohony 43 0 -5197 1
 
Lipno
MIX - dlouhá trať
43
86. Rozmarní rozmarýni 43 0 -5197 1
 
Most J
MIX - 200m
43
86. Alešovo poddání 43 0 -5197 1
 
Most J
86. Promile Team 43 0 -5197 1
 
Most
MIX - 200m
43
86. Tamagoši 43 0 -5197 1
 
Ústí
MIX - 200m
43
86. Draci z Knihovny 43 0 -5197 1
 
Beroun
MIX - 200m
43
87. SUTOR Global 42 -1 -5198 1
 
Beroun
MIX - 200m
42
87. Zdrávka Ústí 42 0 -5198 1
 
Ústí
MIX - 200m
42
87. Schola Humanitas 2 42 0 -5198 1
 
Most J
87. 4 Ever 42 0 -5198 1
 
Most J
MIX - 200m
42
87. Veverky z Bitýšky 42 0 -5198 1
 
Krucemburk
MIX - 200m
42
87. HANACE Masters 42 0 -5198 1
 
Lipno
MIX - dlouhá trať
42
87. SKK Korozluky 42 0 -5198 1
 
Most
MIX - 200m
42
87. ZŠ MIX Ústí - Cvakalové 42 0 -5198 1
 
Ústí Junior
MIX - 200m
42
88. VAK Beroun 41 -1 -5199 1
 
Beroun
MIX - 200m
41
88. HaRi draci 41 0 -5199 1
 
Krucemburk
MIX - 200m
41
88. Profíci z Profolu 41 0 -5199 1
 
Most
MIX - 200m
41
88. Optimáci 41 0 -5199 1
 
Most J
MIX - 200m
41
88. Anežčadla - ZŠ Anežky České 41 0 -5199 1
 
Ústí Junior
MIX - 200m
41
89. Turbo - Veteráni 40 -1 -5200 2
 
Plumlov
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
20 20
89. Zumba Draci 40 0 -5200 2
 
ONV GP
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
21 19
89. Jatečka - MG 40 0 -5200 1
 
Ústí Junior
MIX - 200m
40
89. Intermont, Opatrný-Group 40 0 -5200 1
 
Most
MIX - 200m
40
89. Tužky ze školní 40 0 -5200 1
 
Most J
MIX - 200m
40
89. Luňáci 40 0 -5200 1
 
Beroun
MIX - 200m
40
89. SK Alzheimers 40 0 -5200 1
 
Ústí
MIX - 200m
40
90. Sedmikila 39 -1 -5201 1
 
Most J
MIX - 200m
39
90. Krutý z rána 39 0 -5201 1
 
Beroun
MIX - 200m
39
90. ZŠ MŠ Libouchec 39 0 -5201 1
 
Ústí Junior
MIX - 200m
39
90. Tým Fitness by Věra 39 0 -5201 1
 
Ústí
MIX - 200m
39
90. MŠ Pastelka 39 0 -5201 1
 
Most
MIX - 200m
39
91. ISTAR 38 -1 -5202 1
 
Ústí
MIX - 200m
38
91. Starcolor 38 0 -5202 1
 
Most
MIX - 200m
38
91. Kařezáci 38 0 -5202 1
 
Beroun
MIX - 200m
38
92. Carevny českých vod 37 -1 -5203 1
 
Ústí
MIX - 200m
37
92. Měštáci 37 0 -5203 1
 
Most
MIX - 200m
37
92. AMA School Most 37 0 -5203 1
 
Most J
MIX - 200m
37
92. Agro draci 37 0 -5203 1
 
Beroun
MIX - 200m
37
93. Všem známý kopyta 36 -1 -5204 1
 
Cerekev
MIX - 200m
36
93. Efecta 36 0 -5204 1
 
Most
MIX - 200m
36
93. Mokrý trubky - APERAM 36 0 -5204 1
 
Ústí
MIX - 200m
36
93. Vodácký klub Kvasice 36 0 -5204 2
 
Kroměříž
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
18 18
93. Žebráci z Valea 36 0 -5204 1
 
Beroun
MIX - 200m
36
93. Pístovice 36 0 -5204 2
 
Pístovice
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
18 18
94. Město Králův Dvůr 35 -1 -5205 1
 
Beroun
MIX - 200m
35
94. Kdo šel kolem 35 0 -5205 1
 
Cerekev
MIX - 200m
35
94. Cukříčci 35 0 -5205 1
 
Ústí
MIX - 200m
35
94. Čochtani 35 0 -5205 1
 
Most
MIX - 200m
35
94. Šternberská střela 35 0 -5205 2
 
Plumlov
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
18 17
95. Relax21 34 -1 -5206 2
 
ONV GP
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
18 16
95. BOBR 34 0 -5206 2
 
Pístovice
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
17 17
95. Mostecká Montážní-Modří 34 0 -5206 1
 
Most
MIX - 200m
34
95. Maníci 34 0 -5206 2
 
Kroměříž
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
17 17
95. ČAK 34 0 -5206 1
 
Ústí
MIX - 200m
34
95. CEMBRIT 34 0 -5206 1
 
Beroun
MIX - 200m
34
96. Sympaťáci 33 -1 -5207 1
 
Most
MIX - 200m
33
96. Černošické Fosílie 33 0 -5207 1
 
Ústí
MIX - 200m
33
96. Draci z Chyňavy 33 0 -5207 1
 
Beroun
MIX - 200m
33
97. Orlové 32 -1 -5208 1
 
Most
MIX - 200m
32
97. Covidárium 32 0 -5208 1
 
Ústí
MIX - 200m
32
97. Sport Centrum Eden 32 0 -5208 1
 
Beroun
MIX - 200m
32
97. Dračí letka 32 0 -5208 2
 
Plumlov
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
16 16
97. Město Kroměříž 32 0 -5208 2
 
Kroměříž
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
16 16
97. Green Dragons 32 0 -5208 1
 
Cerekev
MIX - 200m
32
98. Ti z kančích hor 31 -1 -5209 1
 
Cerekev
MIX - 200m
31
98. MALFINI TEAM 31 0 -5209 1
 
Ústí
MIX - 200m
31
98. Černošické fosilie 31 0 -5209 1
 
Beroun
MIX - 200m
31
98. Raffáci 31 0 -5209 2
 
Pístovice
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
16 15
98. Hanz Team 31 0 -5209 1
 
Most
MIX - 200m
31
99. Otokaři 30 -1 -5210 1
 
Cerekev
MIX - 200m
30
99. Kotvy Kvasice Junior 30 0 -5210 2
 
Kroměříž
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
15 15
99. Ouřadové 30 0 -5210 1
 
Most
MIX - 200m
30
100. Obec Louka 29 -1 -5211 1
 
Most
MIX - 200m
29
100. Školní výlet 29 0 -5211 1
 
Cerekev
MIX - 200m
29
100. Badminton Jílové 29 0 -5211 1
 
Beroun
MIX - 200m
29
101. Mršiny 28 -1 -5212 1
 
Most
MIX - 200m
28
101. Berounští Závoďáci 28 0 -5212 1
 
Beroun
MIX - 200m
28
102. Fitness Tyran 27 -1 -5213 1
 
Beroun
MIX - 200m
27
103. Johnny Servis a občané Tetína 26 -1 -5214 1
 
Beroun
MIX - 200m
26
103. Verva 26 0 -5214 1
 
Most
MIX - 200m
26
104. Lachman Dragons 25 -1 -5215 2
 
Plumlov
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
13 12
104. Berounská zdrávka 25 0 -5215 1
 
Beroun
MIX - 200m
25
104. Soptíci 25 0 -5215 1
 
Most
MIX - 200m
25
105. Mostecká Montážní-Červení 24 -1 -5216 1
 
Most
MIX - 200m
24
105. Roline 24 0 -5216 1
 
Beroun
MIX - 200m
24
106. Benedikt Most 23 -1 -5217 1
 
Most
MIX - 200m
23
106. Draci z Raye 23 0 -5217 2
 
ONV GP
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
10 13
106. Masarykovi bojovníci 23 0 -5217 1
 
Beroun
MIX - 200m
23
107. Rychlý úči 22 -1 -5218 1
 
Most
MIX - 200m
22
107. Spolu 22 0 -5218 1
 
Beroun
MIX - 200m
22
108. Akeso 1 21 -1 -5219 1
 
Beroun
MIX - 200m
21
108. The MOST Sexy Girls 21 0 -5219 1
 
Most
MIX - 200m
21
109. Akeso 2 20 -1 -5220 1
 
Beroun
MIX - 200m
20
109. Amazonky z Diplomky 20 0 -5220 1
 
Most
MIX - 200m
20
110. Partners Market Beroun 19 -1 -5221 1
 
Beroun
MIX - 200m
19
111. Drakouni z kopca 15 -4 -5225 2
 
Plumlov
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
8 7
112. Draci SZÚ 14 -1 -5226 1
 
Brno GP
S10-MIX - 1000m
14
113. Poletuchy 12 -2 -5228 1
 
ONV GP
S10-MIX - 200m
12
114. Vrbenské lišky 11 -1 -5229 2
 
Plumlov
S10-MIX - 200m S10-MIX - 1000m
5 6
114. Kovosteel 11 0 -5229 1
 
ONV GP
S10-MIX - 200m
11
115. Modří sokoli a bílé holubice 4 -7 -5236 1
 
Plumlov
S10-MIX - 200m
4
Počet posádek: 282
Informace o cookies Tyto stránky používají soubory cookie. Více informací, jak soubory cookies používáme, naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.
Používáním těchto stránek, dáváte svůj souhlas s použitím souborů cookies. Pokud nesouhlasíte s používáním souborů cookies, můžete je zakázat ve svém internetovém prohlížeči. Více informací