Tabulka pořadí Český pohár 10 - OPEN 2018


Způsob bodování

Body započteny po závodu TDT (22. 09.2018)

Pořadí Jméno posádky Body
celkem
Odstup na
místo před
Odstup na
1. místo
Počet
startů
1. ONV-BOX 40+ 661 0 0 10
 
TDT Račice 10 ONV ČP Brno ČP Praha 10 Popel
S10-OPEN - dlouhá trať S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 2000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 500m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-OPEN - dlouhá trať
55 60 75 67 60 75 75 54 70 70
2. Dragonclub Brno 596 -65 -65 10
 
TDT Račice 10 ONV ČP Brno ČP Praha 10 Popel
S10-OPEN - dlouhá trať S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 2000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 500m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-OPEN - dlouhá trať
58 58 67 54 55 70 67 53 56 58
3. Mondi Štětí 577 -19 -84 10
 
TDT Račice 10 ONV ČP Brno ČP Praha 10 Popel
S10-OPEN - dlouhá trať S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 2000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 500m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-OPEN - dlouhá trať
59 67 56 48 53 67 60 56 54 57
4. Dragon Team Nymburk 521 -56 -140 8
 
TDT Račice 10 ONV ČP Praha 10 Popel
S10-OPEN - dlouhá trať S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 2000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 500m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-OPEN - dlouhá trať
70 70 59 59 59 70 75 59
5. RK Dragons Jablonec 518 -3 -143 9
 
TDT Račice 10 ONV ČP Brno ČP Praha 10
S10-OPEN - dlouhá trať S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 2000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 500m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m
75 55 55 53 54 56 58 52 60
6. Průtrž Dračen 476 -42 -185 8
 
TDT Račice 10 ONV ČP Praha 10 Popel
S10-OPEN - dlouhá trať S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 2000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 500m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-OPEN - dlouhá trať
57 59 60 57 57 58 53 75
7. Oldies revival Kojetín 396 -80 -265 7
 
TDT Račice 10 Brno ČP Praha 10
S10-OPEN - dlouhá trať S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 2000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m
67 56 57 54 56 51 55
8. Dragonteam Kojetín Oldies 383 -13 -278 7
 
Račice 10 Brno ČP Praha 10 Popel
S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 2000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-OPEN - dlouhá trať
57 58 55 57 50 52 54
9. ONV-BOX 363 -20 -298 6
 
ONV ČP Brno ČP Praha 10
S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 500m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m
60 58 59 70 57 59
10. Sokol Předměřice 324 -39 -337 5
 
ONV ČP Praha 10 Popel
S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 500m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-OPEN - dlouhá trať
70 67 60 67 60
11. Leviathan dragons 225 -99 -436 4
 
Brno ČP Praha 10
S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m
58 55 55 57
12. Azuma Dragons 208 -17 -453 4
 
ONV ČP Brno ČP
S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 500m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m
51 51 53 53
13. ŠK Dráčia Légia Trenčín 2012 175 -33 -486 3
 
ONV ČP Brno ČP
S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m
56 60 59
14. Pražský výběr KVS 170 -5 -491 3
 
Praha 10 Popel
S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m S10-OPEN - dlouhá trať
59 58 53
15. HANACE dragons MÁŠ HLAD? 163 -7 -498 3
 
Račice 10 Popel
S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 2000m S10-OPEN - dlouhá trať
54 54 55
16. Koza Dragons 153 -10 -508 3
 
TDT Praha 10
S10-OPEN - dlouhá trať S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m
56 48 49
17. Dragon Force Přerov 150 -3 -511 2
 
ONV ČP
S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 500m
75 75
18. TJ Sokol Předměřice 145 -5 -516 2
 
Račice 10
S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 2000m
75 70
19. Dragon Force Přerov Junior 128 -17 -533 2
 
ONV ČP
S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 500m
58 70
20. Moravian Dragons 111 -17 -550 2
 
ONV ČP
S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 500m
55 56
21. Brněnští draci 111 0 -550 2
 
Brno ČP
S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m
57 54
22. Dračí legie Pardubice 104 -7 -557 2
 
ONV ČP
S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 500m
52 52
23. Převážně neškodný 103 -1 -558 2
 
TDT Popel
S10-OPEN - dlouhá trať S10-OPEN - dlouhá trať
53 50
24. Pobřežní hlídka 99 -4 -562 2
 
ONV ČP
S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 500m
49 50
25. Dragonteam Kojetín 98 -1 -563 2
 
Praha 10
S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m
47 51
26. Jizerský drak 96 -2 -565 2
 
Praha 10
S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m
46 50
27. Hanon 94 -2 -567 2
 
ONV ČP
S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 500m
46 48
28. Serepes 94 0 -567 2
 
ONV ČP
S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 500m
45 49
29. Město Štětí 93 -1 -568 2
 
Praha 10
S10-OPEN - 200m S10-OPEN - 1000m
45 48
30. Thunder Dragons West 75 -18 -586 1
 
Praha 10
S10-OPEN - 200m
75
31. Dragon Team Nymburk II. 67 -8 -594 1
 
Popel
S10-OPEN - dlouhá trať
67
32. Thunder Dragons East 67 0 -594 1
 
Praha 10
S10-OPEN - 200m
67
33. Dragon Aqua SE 60 -7 -601 1
 
TDT
S10-OPEN - dlouhá trať
60
34. Dragonteam Kojetín Junior 56 -4 -605 1
 
Popel
S10-OPEN - dlouhá trať
56
35. Vienna Dragons 54 -2 -607 1
 
TDT
S10-OPEN - dlouhá trať
54
36. Pilsner Dragons 52 -2 -609 1
 
Popel
S10-OPEN - dlouhá trať
52
37. Pražská koza 51 -1 -610 1
 
Popel
S10-OPEN - dlouhá trať
51
38. Draco Cor 50 -1 -611 1
 
ONV ČP
S10-OPEN - 200m
50
39. Boys R us II.  49 -1 -612 1
 
Praha 10
S10-OPEN - 200m
49
40. KVS Oldies 49 0 -612 1
 
Popel
S10-OPEN - dlouhá trať
49
41. Smile Clinic 47 -2 -614 1
 
ONV ČP
S10-OPEN - 200m
47
42. Boys R us 44 -3 -617 1
 
Praha 10
S10-OPEN - 200m
44
Informace o cookies Tyto stránky používají soubory cookie. Více informací, jak soubory cookies používáme, naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.
Používáním těchto stránek, dáváte svůj souhlas s použitím souborů cookies. Pokud nesouhlasíte s používáním souborů cookies, můžete je zakázat ve svém internetovém prohlížeči. Více informací