Mistrovství ČR dračích lodí 2018

Fr 07. 09. 2018 - Su 09. 09. 2018

Národní Olympijské Centrum Račice, Labe Aréna Ústeckého kraje

GPS: 50.458897N, 14.344858E

Show on map

mcr-racice-2019-plakat-web.jpg

Organizer:

Dragon Boat Grand Prix
Phone: +420 775 220 011
klimbera@dragonboat.cz

Chcete vidět nejrychlejší dračice a draky Čech a Moravy?
Mistrovství ČR dračích lodích na malých i velkých lodích!
Národní šampionát 2018 o nejprestižnější dračí tituly na nejprofesionálnější dráze v ČR!
Labe Aréna Račice se na vás těší!

Propositions, downloads and other materials:

Mistrovství ČR dračí lodě 2019_propozice


Vážení zástupci posádek dračích lodí AHOJ!

14. národní šampionát dračích lodí, bude opět soubojem nejrychlejších posádek na malých a velkých lodích z Čech a Moravy o nejprestižnější tituly Mistrů ČR! 

Přihlášky online: ZDE

Program šampionátu je plánován jako loni - v pátek se jede vše jen na DL 10 malých lodích, v sobotu DL 20 velké lodě 200 a 500m a neděle DL 20 velké lodě dlouhé tratě 2km.


Organizační informace:

1) Areál Labe Arény v Račicích je k dispozici pro příjezd posádek ve čtvrtek odpoledne 5.9.2019. To přijedou také lodě a dle vašich objednávek bude možné absolvovat tréninky na kanále s vlastními kormidelníky.

2) Ubytování a parkování si řešíte individuálně s areálem - viz. kontakt v propozicích.

3) Hromadné stravování posádek je možné objednat v restauraci vedle tribuny za zvýhodněnou cenu s tím, že je třeba předem objednat. Restaurace pak bude prodávat jednotlivá jídla ala carte, ale ne již za zvýhodněnou cenu MENU. Zároveň bude otevřený stánek na ploše v průběhu závodů. Vše si řešte přímo:

Jitka Tollarová - Front office manager - Sportcentrum Račice, a.s.
Tel: 777 969 271
email: jitka.tollarova@labearena.cz

4) Grand restaurant Ráče u Čápa připravuje tradičně večerní společensko-kulturní program šampionátu. V pátek je na sále na programu kocert lokálních formací a v sobotu GALA večer s vyhlášením a LIVE music BUBNY PRAHA!

5) Účast v závodě je možná pouze s registrovanými závodníky a zaplaceným registračním poplatkem  - vybírá se v hotovosti spolu se startovným a kompletně vyplněným a podepsaným posádkovým listem v akreditační kanceláři v 1. patře ve věži v pátek a v sobotu od 9:00. Řeší: efik@dragonboat.cz

6) POZOR! Posádky si kormidelníky zajišťují samy - Račice jsou mistrovský závod!

7) Porada bude pouze informativní z prostoru moderátora vždy 30 min před 1. startem - vše ostatní se řeší online dle vašich přihlášek: klimbera@dragonboat.cz

8) Rozpis a výsledky budou publikovány online na webu: https://www.dragonboat.cz/vysledky/ a prostřednictvím mobilní aplikace + tištěné v prostoru pod věží + prostřednictvím moderátora akce.

9) Vyhlášení a ceremoniály pro medailisty bude probíhat bezprostředně po finálových závodech jednotlivých kategorií pod věží před startem dalších disciplín.

10) Vyhlášení celoročních soutěží Dragon Boat Grand Prix + Severočeský pohár dračích lodí 2019 proběhne v sobotu u Čápa na sále od 20 hodin před koncertem, který následuje.

11) Vyhlášení Českého poháru dračích lodí  a celorepublikového Národního poháru dračích lodí 2019 proběhne až v Praze 28.9. naTDT, které jsou MČR 2019 na dlouhé tratě a započítávají se do žebříčků.

POZOR!!! Uvedené informace jsou prozatímní a budou se aktualizovat a případně se mohou i změnit na základě přihlášek posádek a obsazenosti jednotlivých kategorií - prosím sledujte změny a také fb profil události:

 

Těším se na setkáni s pádlem v ruce! 

Sportu zdar, dragonboatingu zvláště!

K.

2019-racice-kanal-foto.png

More races