Jak se přihlašovat na závody

U závodů, které pořádají naši partneři, nebo přímo naše asociace, máte v detailu závodu tlačítko pro odeslání přihlášky na závod.

 

1 - Výběr závodu

Nejprve si tedy v termínové listině zvolíte závod, kterého se chcete účastnit a stisknete zelené tlačítko "Přihláška na závody".
Pokud jste na stránkách přihlášení, zobrazí se Vám formulář pro vyplnění přihlášky k závodu (bod 5), v opačném případě budete vyzváni k přihlášení do stránek.

 

2 - Přihlášení

Pokud nejste přihlášeni, zobrazí se Vám stránka pro přihlášení do stránek, kde se přihlásíte pod svým zaregistrovaným účtem. Po přihlášení se Vám zobrazí formulář pro vyplnění přihlášky k závodu (bod 5).

Pokud ještě nemáte zaregistrován svůj osobní účet na našich stránkách, zvolte registraci. Bez přihlášení do stránek se nelze na závody přihlásit

 

3 - Registrace nového účtu

vyplníte jednoduchý formulář s nezbytnými údaji o své osobě (jméno, e-mail, heslo).

 

4 - Registrace oddílu

Po registraci Vašeho účtu, Vám bude bude nabídnuto založení Vašeho oddílu (týmu).

Před přihlášením na závod, doporučujeme mít založen oddíl, protože jen tak bude možná následně spárovat vytvořenou přihlášku a využít další funkce systému jako je např. vyplnění posádkového listu.

Registrace je opět jednoduchá a jen zadáte název týmu, e-mailovou adresu oddílu (může být jiná než Váš osobní e-mail pod kterým se přihlašujete do stránek) a zvolíte typ oddílu.

 

5 - Přihláška na závody

Formulář je předvyplněn údaji z Vašeho zaregistrovaného oddílu a zvolíte zaškrtnutím jen kategorie a tratě ve kterých chcete s týmem startovat.

Pokud zastupujete více týmů, u kterých jste veden jako správce, máte možnost zvolit do přihlášky konkrétní tým výběrem z nabídky, která se zobrazuje za názvem posádky.

Pokud se účastníte jen jedné akce za sezónu a nechcete si zde registrovat oddíl (přijdete tak o další výhody našeho systému), můžete zadat přímo název posádky bez nutnosti ji registrovat.

 

6 - Potvrzení přihlášky

Po odeslání přihlášky je zobrazena stránka s potvrzením přijetí přihlášky. Zároveň Vám na e-mailovou adresu uvedenou v přihlášce přijde potvrzení přihlášky.


Pokud nemáte pod svým účtem registrovánu žádnou posádku, tak si ji založte pod správou Vašeho účtu (Můj účet), kde máte v záložce "Oddíl" možnost jej založit (bod 4)

 

 

Ochrana os. údajů   |   Cookies   |   Kontakt   |   Aplikace