cadl-kongres-2020-obr.jpg

15. Celostátní kongres dračích lodí 2020

04. 03. 2020

AKTUÁLNÍ INFORMACE 11.3.2020

Vážení zástupci posádek dračích lodí!

S ohledem na aktuální vývoj okolo kauzy COVID - 19 a následná mimořádná opatření vlády ČR (zákaz sportovních a společenských akcí nad 100 lidí) vnímáme, že je v ohrožení zahájení sezóny závodů dračích lodí 2020.

S tím souvisí i pořádání 15. Celostátního kongresu dračích lodí, který se má uskutečnit 21.3.2020.

Nechceme kongres rušit, ale navrhujeme variantu online ZOOM konference přes internet.

Všem přihlášeným odešleme link, přes který se připojíte a Kongres se uskuteční, zvažujeme termín pátek večer, 20.3.2020, abychom nenarušili víkend - detaily budou následovat.

Hlavním obsahem Kongresu bude zhodnocení sezóny 2019 a zejména zhodnocení aktuální situace 2020 a vzájemná kordinace pořadatelů závodů dračích lodí v souvislosti se současnou mimořádnou situací. 

Věříme, že se situace uklidní, zákaz pomine a akce nebude nutné rušit!

Petr Klíma

Česká asociace dračích lodí 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vážení zástupci dračích posádek!

 

Astronomické jaro je tady a s ním i nová sezóna dračích lodí 2020!
Stejně jako v loňském roce i letos se první kalendářní jarní sobotu 21.3.2020 od 11 hod. v areálu Žlutých lázní v Praze uskuteční již 15. Celostátní kongres dračích lodí.
Zveme vás, zástupce posádek dračích lodí se zájmem o dračí hnutí v ČR, na toto tradiční společné setkání, které představí letošní sezónu dračích lodí v České republice.
Bude to sezóna 17. ročníku nejvyšší sportovní soutěže Český pohár dračích lodí a 13. sezóna seriálu amatérských MIX posádek Dragon Boat Grand Prix.

Zároveň 7. sezóna Národního poháru dračích lodí - celostátní klubové soutěže, ve které loni bodovalo 650 posádek z Čech a Moravy!

 

Program a přihláška na Kongres jsou již s předstihem na webu:  https://www.dragonboat.cz/zavod/383/
Registrujte se online do 15.3.2020 - za každou posádku se mohou účastnit 2 zástupci - jména vyplňte v přihlášce.

Na základě přihlášek bude zajištěn dostatečný prostor a občerstvení pro kongresmany a tak, kdo se předem nenahlásí, s tím bohužel nebude počítáno.
 

Těším se na potvrzení vaší účasti a na naše společné setkání před novou dračí sezónou 2020!
K.

Sportu zdar, dragonboatingu zvláště!

 

Ochrana os. údajů   |   Cookies   |   Kontakt   |   Aplikace