Aktuality

DRAGON BOAT STORY - první česká kniha o závodech dračích lodích

Dragonboating má svou historii dlouhou téměř 5 tisíc let a v současné době zažívá neskutečný boom. Přes 50 miliónů aktivních závodníků na celém světě podlehlo kouzlu této týmové disciplíny, kdy do jedné lodí usedají týmy 20 pádlující. ...

Kultovní festival dračích lodí v režii Vltavanu Purkarec! Jihočeský dragonboat style v plné palbě!

Kdo už byl, určitě pojede zase!
Opět se závodí na Hněvkovické přehradě poblíž Hluboké nad Vltavou v obci Purkarec na trati 200m a program je opravdu vyladěný!

Výsledky a shodnocení závodů v Brně

Navzdory nepříznivé předpovědi přivezly dračí lodě na Brněnskou přehradu slunečné počasí. Zvuky dračích bubnů přilákaly v sobotu na "prýgl" stovky návštěvníků. Na start se postavilo celkem 26 posádek. V pořadí 4. závod východní série Dragon Boat Grand Prix se jel paralelně s Univerziádou vysokých škol Moravy a Slovenska.

Závod Českého poháru v Šamoríně 10.-11.7.2010

se připravuje v režii Slovenské asociace dračích lodí, čekáme na detailní informace a v nejbližších dnech vás budeme informovat o harmonogramu i o doprovodném programu.
Věříme,že závod bude stejné velkolepý a velkorysý jako na Zlatých pieskoch v Bratislavě v roce 2006!

IV. Pálavský festival dračích lodí - propozice a přihláška

Závod, kde nesmíte chybět! Kultovní IV. Pálavský festival dračích lodí je přede dveřmi. V ceně startovného je tradičně 10 litrů skvělého vínka z okolních vinic. Můžete se zúčastnit i III. mistrovství Moravy v přetahování lanem!

Brno Dragon Boat Grand Prix - přihláška, propozice

Po dvouleté přestávce, kdy Brněnská přehrada byla vypuštěná, máte možnost opět závodit na hladině vyčištěné přehrady. 4. závod východní divize bude mít profesionální zázemí veslařského klubu Lodních sportů Brno. Je připravena závodní dráha albano i pevný startovací blok.

 

Ochrana os. údajů   |   Cookies   |   Kontakt   |   Aplikace