Mistrovství ČR dračích lodí 2018

pá 07. 09. 2018 - ne 09. 09. 2018

NATIONAL OLYMPIC WATER SPORT CENTER, LABE ARENA Racice

GPS: 50.458897N, 14.344858E

Zobrazit na mapě

mcr-racice-2019-plakat-web.jpg

Pořadatel:

Dragon Boat Grand Prix
Tel.: 775 220 011
klimbera@dragonboat.cz


doporučuje
ČADL
Chcete vidět nejrychlejší dračice a draky Čech a Moravy?
Mistrovství ČR dračích lodích na malých i velkých lodích!
Národní šampionát 2018 o nejprestižnější dračí tituly na nejprofesionálnější dráze v ČR!
Labe Aréna Račice se na vás těší!

Propozice, soubory ke stažení a další materiály:

Mistrovství ČR dračí lodě 2019_propozice

Závod je zařazen do soutěže / kategorie:

Český pohár (ČP)
Český pohár 10 (ČP10)
Závody pro sportovní posádky (SPT)
Závody pro amatérské FUN posádky (FUN)
Závody juniorských posádek (JUN)
Malé lodě (10 pádlujících) (S10)
Národní pohár dračích lodí NP)

Vážení zástupci posádek dračích lodí AHOJ!

14. národní šampionát dračích lodí, bude opět soubojem nejrychlejších posádek na malých a velkých lodích z Čech a Moravy o nejprestižnější tituly Mistrů ČR! 

Přihlášky online: ZDE

Program šampionátu je plánován jako loni - v pátek se jede vše jen na DL 10 malých lodích, v sobotu DL 20 velké lodě 200 a 500m a neděle DL 20 velké lodě dlouhé tratě 2km.


Organizační informace:

1) Areál Labe Arény v Račicích je k dispozici pro příjezd posádek ve čtvrtek odpoledne 5.9.2019. To přijedou také lodě a dle vašich objednávek bude možné absolvovat tréninky na kanále s vlastními kormidelníky.

2) Ubytování a parkování si řešíte individuálně s areálem - viz. kontakt v propozicích.

3) Hromadné stravování posádek je možné objednat v restauraci vedle tribuny za zvýhodněnou cenu s tím, že je třeba předem objednat. Restaurace pak bude prodávat jednotlivá jídla ala carte, ale ne již za zvýhodněnou cenu MENU. Zároveň bude otevřený stánek na ploše v průběhu závodů. Vše si řešte přímo:

Jitka Tollarová - Front office manager - Sportcentrum Račice, a.s.
Tel: 777 969 271
email: jitka.tollarova@labearena.cz

4) Grand restaurant Ráče u Čápa připravuje tradičně večerní společensko-kulturní program šampionátu. V pátek je na sále na programu kocert lokálních formací a v sobotu GALA večer s vyhlášením a LIVE music BUBNY PRAHA!

5) Účast v závodě je možná pouze s registrovanými závodníky a zaplaceným registračním poplatkem  - vybírá se v hotovosti spolu se startovným a kompletně vyplněným a podepsaným posádkovým listem v akreditační kanceláři v 1. patře ve věži v pátek a v sobotu od 9:00. Řeší: efik@dragonboat.cz

6) POZOR! Posádky si kormidelníky zajišťují samy - Račice jsou mistrovský závod!

7) Porada bude pouze informativní z prostoru moderátora vždy 30 min před 1. startem - vše ostatní se řeší online dle vašich přihlášek: klimbera@dragonboat.cz

8) Rozpis a výsledky budou publikovány online na webu: https://www.dragonboat.cz/vysledky/ a prostřednictvím mobilní aplikace + tištěné v prostoru pod věží + prostřednictvím moderátora akce.

9) Vyhlášení a ceremoniály pro medailisty bude probíhat bezprostředně po finálových závodech jednotlivých kategorií pod věží před startem dalších disciplín.

10) Vyhlášení celoročních soutěží Dragon Boat Grand Prix + Severočeský pohár dračích lodí 2019 proběhne v sobotu u Čápa na sále od 20 hodin před koncertem, který následuje.

11) Vyhlášení Českého poháru dračích lodí  a celorepublikového Národního poháru dračích lodí 2019 proběhne až v Praze 28.9. naTDT, které jsou MČR 2019 na dlouhé tratě a započítávají se do žebříčků.

POZOR!!! Uvedené informace jsou prozatímní a budou se aktualizovat a případně se mohou i změnit na základě přihlášek posádek a obsazenosti jednotlivých kategorií - prosím sledujte změny a také fb profil události:

 

Těším se na setkáni s pádlem v ruce! 

Sportu zdar, dragonboatingu zvláště!

K.

2019-racice-kanal-foto.png

Další závody

 

Ochrana os. údajů   |   Cookies   |   Kontakt   |   Aplikace